filizler köftecisi üsküdar
Adres Harem Sahil Yolu No:61 (Kız Kulesi Karşısı) Üsküdar / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Filizler Köftecisi hakkında

Filizler Köftecisi, 25 yıldan fazla süredir yemek sektöründe hizmet veren ve günümüzde de bu uzmanlığını nikah yemeği organizasyonlarında katlayan bir mekan! Filizler Köftecisi’nin Üsküdar, Tuzla ve Pendik olmak üzere üç farklı ilçede şubesi bulunuyor. Biz yazımızda Üsküdar’daki o güzel mekandan bahsedeceğiz!

Restoran; deniz kenarında, Kız Kulesi manzarası sunan bir konuma sahip. Açık ve kapalı alanlarıyla çiftlere hizmet veriyor. Düğün yapacağın mevsime göre dilediğin davet alanını seçebiliyorsun. İki alan da çok şık şekilde dizayn edilmiş. Masa-sandalyelerinden avizelerine kadar her detayı şık.

Filizler Köftecisi fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)Kokteyl Servisi Yoktur
 • Filizler Köftecisi’nde fiyatlar seçtiğin menüye göre belirleniyor. Özellikle ana yemekte kullanılacak olan etin çeşidi, fiyatları belirlemede büyük rol oynuyor.
 • Hafta sonu ve hafta içi organizasyonları arasında da fiyat farkı bulunuyor. Hafta içi talep az olduğu için daha uygun fiyatlar talep ediliyor.
 • Filizler Köftecisi menülerinde köfteden ızgara ete birçok seçenek var.
 • Dilersen menüde değişiklik yapmalarını talep edebiliyorsun. Mezelerde, salatalarda ve içeceklerde değişiklik yapabiliyorlar.
 • Restoranın en popüler yemeği Balkan köftesi! Gerçekten çok lezzetli yapıyorlar ve bu köftenin müdavimleri var. Sen de menü seçimi yaparken aklında olsun.
 • Çocuklara özel menüler de sunabiliyorlar.

İstediğin tarih ve menü için net bir rakam almak istiyorsan mekanla iletişime geçmen gerekiyor. Alttaki Fiyat Teklifi Al butonuna tıklayarak, hemen fiyat alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 200-300 kişi
Kokteylli kapasite Kokteyl hizmeti yok
Açık alan kapasitesi 100-200 kişi
Kapalı alan kapasitesi 100-200 kişi

Filizler Köftecisi nikah yemeği

Filizler Köftecisi, günlük hayatta da restoran olarak herkese açık bir mekan. Bundan dolayı yemek konusunda çok başarılılar. Mutfaklarında usta aşçılar tarafından pişirilen sıcacık yemekler masalara dağıtılıyor. Güler yüzlü servis personelleriyle gününüz daha da güzelleşiyor.

Nikah sonrası yemek organizasyonları için de ayrı bir çalışma yapıyorlar elbette. Mekanı en güzel şekilde süslüyorlar, eğer istersen müzisyen temin ediyorlar. Verdikleri hizmetler şöyle:

 • Farklı menü seçenekleri
 • Servis personelleri
 • Alkolsüz içecek servisi
 • Mekan süslemesi
 • Canlı müzik
 • Ses ve ışık sistemleri
 • Otopark
 • Fotoğraf çekimi

Filizler Köftecisi iletişime geçen çiftlerin aklındaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırıyor! Merak ettiğin her konuyu yetkililere sorabilir, sonrasında mekana giderek yüz yüze görüşme sağlayabilirsin.

Şehrindeki diğer nikah yemeği mekanlarını incelemeden karar vermek istemezsen, seni böyle alalım: İstanbul’da Nikah Sonrası Yemek ve Eğlence Mekanları

Müzik

İstersen yemek eşliğinde keyifli müzikler dinleyebilir, hatta nikah sürecindeki o stresi dans ederek atabilirsin. Bunun için Filizler Köftecisi’nin anlaşmalı müzisyenleri bulunuyor. Organizasyonun başından sonuna kadar birbirinden güzel şarkılarla eğlenebiliyorsun.

Düğün fotoğrafçısı

Düzenlediğin o keyifli nikah sonrası yemek organizasyonundan, eğlenceli kareler kalmasını elbette istersin! İşte onun için mekanın anlaşmalı bir fotoğrafçısı bulunuyor. Ekip tarafından çekilen kareler organizasyon sonunda sana teslim ediliyor. Dilersen başka bir fotoğrafçıyla da çalışabilirsin, hatta arkadaşlarından bile çekmelerini rica edebilirsin. Nasıl istersen.

Bu arada mekana girmeden önce denizi arkana alarak, sahilde eşsiz fotoğraflar çektirebilirsin. Özellikle Kız Kulesi’nin eşlik ettiği pozlarını sen de çok seveceksin!

Otopark

Filizler Köftecisi’ne ait 50 araç kapasiteli bir otopark bulunuyor. Kendi araçlarıyla gelecek olan davetlilerinin park sorunu yaşamayacağından emin olabilirsin.

Üsküdar’daki düğün mekanları da burada: Üsküdar Düğün Salonları İçin 15 Mekan Önerisi

Alkışlarımız

 • Galata Kulesi’ne olan aşkıyla bilinir Kız Kulesi! Böyle güzel bir aşkı temsil eden Kız Kulesi’nin manzarasına karşı evliliğini kutlamak, çok daha anlamlı olacak.
 • Filizler Köftecisi, yemekleriyle dillere destan bir yer. Menüsünde köftenin yanı sıra ızgara et çeşitleri, steak et grubu ürünleri ve dünya mutfağından farklı lezzetler bulunuyor.
 • Burada organizasyondan önce menü tadımı yapma imkanın da bulunuyor. Lezzetleri tat, en beğendiğini seç!
 • İşinde uzman bir ekipleri var. Aşçısından servis personellerine kadar herkes işini en iyi şekilde yapıyor.
 • Filizler Köftecisi’nde yılın her dönemi yemek organizasyonu düzenleyebilirsin. Isıtma ve klima sistemleri sayesinde dört mevsim de keyifli bir ortamları var.
 • Salonlarının yüksek tavanlı olması sayesinde de ferah bir atmosfere sahipler.
 • Açık alanlarında açılır kapanır tavan sistemi bulunuyor. Bu da özellikle bahar aylarında yapılan etkinliklerde karşılaşılabilecek yağış gibi aksaklıklara karşı büyük bir önlem.

Diğer organizasyonlar

Filizler Köftecisi, nikah sonrası yemek organizasyonu için yoğun talep görüyor. Onun dışında burada doğum günü, kurumsal etkinlik, mezuniyet töreni, parti gibi organizasyonlar da düzenlenebiliyor.

Filizler Köftecisi nerede?

Adres: Harem Sahil Yolu No:61 (Kız Kulesi Karşısı) Üsküdar / İstanbul

Filizler Köftecisi’ne ulaşım, her iki yakadan da kolayca gerçekleşebiliyor. Toplu taşıma kullanacak olanlar; Marmaray, otobüs, minibüs ve metrodan dilediğini tercih edebilir. Mekanın çevresinde duraklar bulunuyor. Özel aracıyla gelecek konukların ise mekanın otoparkından faydalanabilirler.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları