Firuzende Galata Hakkında

Şehrin kalbinde, Galata Kulesi’nin hemen yanında kusursuz bir nikah sonrası yemeği ilgini çekiyorsa, Galata Firuzende Restaurant tam sana göre. Beyoğlu Evlendirme Dairesi’ne oldukça yakın olan Galata Firuzende, evlilik işlemlerin tamamlandıktan sonra sevdiklerin ile manzaraya karşı keyifli bir yemek deneyimi sunuyor. Mekan, Anemon Galata Hotel’in teras katında konumlanıyor ve her mevsim hizmet veriyor.

Fiyat Teklifi Al

Firuzende Galata Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)Kokteyl Servisi Yoktur
 • Firuzende Galata menü fiyatları, nikah yemeği yapabileceğin İstanbul restoranları ortalamasının bir tık üstünde yer alıyor. Kapsamlı bir hizmet paketinden yararlanmak için kenara gerekli bütçeyi ayırdığından emin olmalısın.
 • Firuzende Anemon’da ödeyeceğin rakamlar kişi sayısı üzerinden hesaplanıyor. Bu nedenle tasarruflu bir evlilik süreci için butik bir organizasyon gerçekleştirmeyi düşünebilirsin.
 • Firuzende Galata menüsünde alkollü içecekler de bulunduruyor. Eğer nikah sonrası yemeğinde alkol servisi yapılacaksa başlangıç set menü fiyatları yükseliyor.
 • Mekanda nakit ve kredi kartı seçenekleriyle ödeme yapabilirsin. Yabancıların sıklıkla tercih ettiği Firuzende’de döviz ile ödeme yapmak da mümkün olabiliyor.
 • Nikah yemeğinde set menü tercih edeceksen menü opsiyonları arasında fiyat farkı bulunmuyor. Konukların et, tavuk ve balık arasından isteğini tercih edebiliyor.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Firuzende Galata
Açık ve Kapalı Alan
Min. 50 - Max. 150

Firuzende Galata Nikah Sonrası Yemek Organizasyonu

Galata Kulesi Firuzende Restaurant, canlı performanslardan mekan giydirmeye kadar tüm hizmetleri ile nikah sonrası yemek organizasyonunu kusursuz hale getiriyor. Mekan ile çalışan organizasyon sorumlusu planlama süreci boyunca yanında oluyor ve ihtiyacın olabilecek tüm hizmetleri sağlıyor. İstersen organizasyon planlama sürecin için dışarıdan bir organizasyon firması ile de anlaşabilirsin.

Firuzende Galata düğün ve nikah yemeği yapabileceğin iki farklı alana sahip. Kış aylarında daha sık tercih edilen kapalı alan, camlarla çevrili. Bu sayede içerde olsan bile nefes kesen Galata Kulesi manzarasından mahrum kalmıyorsun. Açık teras alanı mekan içerisinde daha revaçta diyebiliriz. İstanbul panoraması eşliğinde saat 23:00’e kadar yemek ve müzik hizmeti alabilirsin.

 • Firuzende Restaurant dışarıdan bir catering firması ile çalışmaya izin veriyor. Ancak restoranın profesyonel şeflerinin elinden çıkan lezzetli tabaklar da sıklıkla tercih ediliyor.
 • Firuzende Restaurant menüsünde sıcak ve soğuk başlangıçlar, ana yemek, meze, salata, tatlı, alkollü içecekler ve meşrubatlar yer alıyor.
 • Yemeğinin sonunda düğün pastası servisi istemezsen, ünlü Beyoğlu profiterollerini denemeni tavsiye ediyoruz.
 • Mekanda iki tür menü seçeneği bulunuyor: alakart ve set menüler. 2 adet set menü arasında tercih yapabilirsin. Her set menü kendi içinde et, tavuk ve balık opsiyonları bulunduruyor.
 • Firuzende Restoran’ın şefleri dünya mutfağına Türk dokunuşları katarak özel lezzetler oluşturuyor.

Dekorasyon / Süsleme

 • Anemon Galata Teras Restaurant loş aydınlatma ile romantik ve bir o kadar da samimi bir ambiyans yakalıyor. Galata’nın renkli aydınlatması akşam saatlerindeki organizasyonlara ayrı bir hava katıyor.
 • Organizasyon sorumluları masa düzenini istediğin şekilde ayarlayabiliyor. Sohbeti bol bir ortam için uzun bir banket masası, eğlence odaklı bir nikah yemeği için ise aralarında boşluk bırakılan dikdörtgen masalar seçebilirsin.
 • Kapalı alan, yeşil ve mavi sandalyeleri ve beyaz masa örtüleri ile modern ancak samimi bir görüntüye sahip.
 • Mekan, istediğin konsepti oluşturmak için mekan giydirme hizmeti de veriyor.

Müzik

Kaliteli müzik, nikah sonrası yemek organizasyonlarının önemli bir parçası. Bunu bilen Firuzende Galata Restaurant, kaliteli ses siteleri ile hizmetinde oluyor. Yemeğini yerken sakin bir piyano performansı sana eşlik ediyor. Ancak Firuzende Galata iletişime geçtiğin takdirde farklı müzik grupları ile de anlaşabiliyor ve canlı müziğin keyfi ayağına geliyor.

Fotoğrafçı

Firuzende Galata fotoğraflarının kusursuz çıkmasını önemsiyor. Mekanın kendi fotoğrafçısı bulunmuyor. Ancak nikah yemeğine kendi seçtiğin ve tarzını yansıtan bir fotoğrafçı getirebiliyorsun. Galata Kulesi’nin güzelliğinden sonuna kadar yararlanan Firuzende fotoğraflarına nefes kesen bir arka plan sunuyor. Farklı fotoğraf konseptleri istersen restoranın etrafındaki Beyoğlu sokaklarında vintage görünen fotoğraflar çekilebilirsin.

Otopark

Firuzende Restaurant Galata’nın kalabalık ve işlek merkezinde yer alıyor. Bu nedenle mekana özel aracınla gelmeyi düşünüyorsan, yer olan bir otopark bulmak büyük önem kazanıyor. Firuzen Galata, ücretli özel otoparkı ile sana rahat bir nefes aldırıyor. Özel otopark sayesinde sen nikah yemeğinin tadını çıkarırken aracın güvende oluyor. Mekanda sağlanan vale hizmeti de övgü topluyor.

Firuzende Galata Diğer Organizasyonlar

Anemon Galata Firuzende Teras Restaurant, nikah sonrası yemeği dışında birçok farklı organizasyona da ev sahipliği yapıyor. Mekanın ferah alanlarında doğum günü, baby shower, evlilik teklifi, kurumsal etkinlik, bayi toplantısı, parti ve aile yemekleri yapabilir; sıradan bir öğleden sonra manzaraya karşı oturmak için de Firuzende’yi tercih edebilirsin.

Alkışlarımız

 • Anemon Firuzende Restaurant Galata Kulesi’ni de içeren geniş bir tarihi manzaraya sahip. Sohbet eşliğinde yemek yerken Haliç’i seyretmek, konuklarına büyük bir zevk veriyor.
 • Menü seçimi yaparken özel istek üzerine çocuk menüsü ve vejetaryen opsiyonları da tercih edebiliyorsun. Bu sayede her konuk, tercihlerine uygun olarak keyifli bir yemek yiyebiliyor.
 • Organizasyon öncesinde Firuzende’ye giderek menü tadımı gerçekleştirebilirsin. Menüde değiştirmek istediğin şeyler varsa bunu gerçekleştirmek de oldukça kolay oluyor.
 • Çok sevdiğin bir evcil hayvanın varsa ve nikah kutlamanda ondan uzak kalmak istemiyorsan endişelenme. Firuzende Galata seninle birlikte evcil hayvanını da rahatlıkla ağırlayabiliyor.
 • Galata’nın ışıltılarını yansıtan Firuzende, romantik evlilik teklifleri için ideal.

Firuzende Galata Nerede?

Adres:Bereketzade Mah. Büyük Hendek Cad. No:5 34421 Beyoğlu İstanbul

Firuzende Galata Restaurant’a ulaşmak için birçok farklı yol tercih edebilirsin. Marmaray, M2 metro, T1 tramvay, vapur, minibüs ve otobüs ile mekana ulaşabilirsin. 28, 28T, 30D ve benzeri birçok otobüs hattı Firuzende’ye oldukça yakın bir mesafeye ulaşımını sağlıyor. Mekan, Galata Kulesi’nin hemen yanında, Şişhane metro durağına 4 dakikalık yürüme mesafesinde konumlanıyor.

Fiyat Teklifi Al