Günay Restaurant Şişli Hakkında

İstanbul’da yemek hizmetleriyle öne çıkan bir mekanda düğün organizasyonunu gerçekleştirmeyi planlıyorsan, Günay Restaurant Şişli’yi değerlendirebilirsin. Yemek, müzik ve eğlence hizmetleriyle kendini gösteren Günay Restoran’da 400-500 konuğunu en güzel şekilde ağırlayabilirsin. Kokteyl düzeninde bir düğün organize etmek istiyorsan, davetiyeni 700 kişiye gönderebilirsin. Organizasyon sorumlusunun hazırlamış olduğu eşsiz program ile rüya gibi bir düğün gerçekleştirebilirsin.

İstanbul Günay Restaurant’ın kapalı davet salonunda yemekli pek çok organizasyonu düzenleyebilirsin. Nostaljik tarzda dekore edilen davet mekanının, renkli ışıklandırmaların ve canlı müziğin tadını sevdiklerinle birlikte çıkarabilirsin. Düğün organizasyonunu unutulmaz kılmayı ve böylesine özel bir günü senelerdir çiftlere hizmet sunan tecrübeli bir mekanda yapmayı düşünüyorsan, Günay Restaurant İstanbul’da karar kılabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Günay Restaurant Şişli Düğün Fiyatları

 • İstanbul restoranları arasında yer alan Günay Restaurant fiyatları şehir ortalamasında seyrediyor. Ortalama fiyatlar, alınan hizmetler doğrultusunda artıp azalabiliyor.
 • Günay Restaurant menü fiyatları ne çok uygun ne de yüksek skalada. Fakat Günay Restaurant fix menüleri, özel opsiyonlara göre daha makul fiyatlı.
 • Restaurant Günay düğün fiyatlarını çiftlerin menü seçimleri büyük oranda belirliyor. Çiftlerin talep ettikleri hizmetler ve davetli sayıları da fiyatlar üzerinde etkili oluyor.
 • Kokteylli düğünler, yemekli organizasyonlara nazaran daha cüzi rakamlara gerçekleştirilebiliyor.
 • Düğün organizasyonundan aylar önce mekanla iletişime geçerek, erken rezervasyon yaptırmak gerekiyor.
 • Günay Restoran’da gerçekleştirilen kış düğünleri, bahar ve yaz organizasyonlarına kıyasla daha uygun fiyatlı oluyor.

Günay Restaurant Şişli Düğün Paketleri

Gazino kültürünü en güzel haliyle yaşatan Günay Restoran, müzik ve yemek hizmetleriyle ön plana çıkıyor. Birçok müzisyen, Günay Restaurant’ın rengarenk ışıklandırılmış sahnesinde sanatını icra ediyor. Sanatçılar arasında ünlü ve popüler isimler de yer alıyor. Işık, ses ve sahne hizmetlerinin tamamını restoran üstleniyor. Çiftler ve konuklar, canlı müzik ile eğlence hizmetlerinin tadını doyasıya çıkarıyor.

Yıllar geçse de kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen Günay Restaurant menülerinin zenginliğiyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Yoğun ilgi gören balıklı ana menüler gerek lezzetleriyle gerekse tazelikleriyle tüm konuklardan tam puan almayı başarıyor. Enfes mezeler, renkli salatalar ve nefis ikramlıklar hem damaklara hem de gözlere hitap ediyor. Günay Restoran’da şu hizmetler de yer alıyor:

 • Alkollü içecek servisi
 • Ön tadım ve menüde değişiklik yapma
 • Gelin yolu, masa ve sandalye süsleme
 • Özel tasarım düğün pastası
 • Organizasyon sorumlusu
 • Mutfak ve servis ekibi
 • Fotoğrafçı getirme

Dekorasyon / Süsleme

Günay Restaurant İstanbul konuklarına görsel bir zenginlik yaşatan dekoratif öğeleri bünyesinde barındırıyor. Mekanda bulunan kırmızı mumlu cam şamdanlar ve aynı renkteki güller ortama romantik bir hava katıyor. Konforuyla öne çıkan oturma alanları bir hayli şık görünüyor. Siyah masa örtüleri; üzerinde kullanılan beyaz tabaklarla, cam bardaklarla ve masa üzeri aydınlatmalarıyla muhteşem bir uyum yakalıyor.

Müzik

Günay Restaurant düğün organizasyonları için birbirinden kaliteli müzik ve eğlence hizmetleri sunmasıyla öne çıkıyor. Işık, ses ve sahne hizmetleriyle tamamen Günay Restoran alakadar oluyor. Müzik sektöründe bilinen popüler isimler, restoran sahnesinde unutulmaz performanslar sergiliyor. Canlı müzik olanağı, mekanın tercih edilebilirliğini artıran unsurların başında geliyor. Günay Restaurant’a gelip de eğlenmeye kalmıyor.

Düğün Fotoğrafçısı

Telefon kameralarının yetersiz kaldığı yerde devreye Günay Restoran’ın muhteşem olanakları giriyor. Günay Restaurant fotoğrafların ve videoların için profesyonel bir çekim ekibiyle birlikte çalışmana sıcak yaklaşıyor. Restoran, düğün paketlerine fotoğrafçı ve kameraman getirme olanaklarını dahil ediyor. Böylece çiftler çekim tarzını beğendikleri bir ekiple anlaşarak, somut anılar da biriktirebiliyor.

Otopark

Şişli Günay Restaurant, İstanbul’un merkezi bir ilçesinde yer alıyor. Mekanın merkezi bir konumda bulunması, çiftlere ve konuklara ulaşım kolaylığı sağlıyor. Günay Restoran’ın yakınlarında ücretli otopark alanları bulunuyor. Ayrıca restoranın anlaşmalı olduğu vale hem çiftlerin hem de konukların şahsi araçlarını güvenli bir şekilde park edebiliyor. Tüm konuklar vale hizmetinden ücretsiz bir şekilde faydalanabiliyor.

Günay Restaurant Şişli Diğer Organizasyonlar

Özel günlerini; ailenle, arkadaşlarınla ve tüm sevdiklerinle birlikte geçirmek istiyorsan Şişli Günay Restaurant tam sana göre bir mekan! Kutlama organizasyonlarını, eğlenceli etkinliklerini, partilerini, davetlerini ve daha nicesini Günay Restoran’da en kusursuz şekilde gerçekleştirebilirsin. Bu tecrübeli mekanda ister yemekli istersen de kokteylli bir organizasyon düzenleyebilirsin. Restoran Günay’da maksimum 700 konuğunu ağırlayabilirsin.

Alkışlarımız

 • Günay Restoran, Türk ve dünya mutfağının lezzetli menülerini hem çiftlerle hem de konuklarla buluşturuyor.
 • Müzik ve eğlence hizmetlerinin zenginliği, restorana gelen misafirleri bir hayli etkiliyor.
 • Günay Restaurant çiftlere özel tasarım pastalar hazırlayabiliyor. Kutlama pastalarının; şekline, rengine ve aromasına tamamen çiftler karar veriyor.
 • Davet alanının profesyonel bir şekilde ışıklandırılması çok güzel.
 • Günay Restaurant Şişli fiyatlarının makul bir skalada olması da çiftler açısından şahane.

Günay Restaurant Şişli Nerede?

Adres:19 Mayıs Mah. Büyükdere Cad. Beytem Plaza D:20/A 34360 Şişli/İstanbul

“Günay Restaurant nasıl gidilir?” sorusunun cevabını merak ediyorsan, buraya otobüs ve metro ile ulaşım sağlayabileceğini belirtelim. M2 numaralı metro hattı, Mecidiyeköy ve Şişli arasında gidip geliyor. Dilersen metroyu arzu edersen de 30M, 32M, 34AS, 34G, 49, 522, DT1 ve DT2 numaralı otobüs hatlarını Günay Restoran’a gitmek için tercih edebilirsin.

Fiyat Teklifi Al