Lakerda Hakkında

Lakerda Restaurant, birbirinden lezzetli balık çeşitleri ve mezeleriyle unutulmaz bir organizasyon imkanı sunuyor. Açık ve kapalı alanı bulunan mekanda dört mevsim boyunca düğününü gerçekleştirebiliyorsun. Açık alanının açılır-kapanır tavana sahip olması sayesinde açık havayı aratmayacak bir ortamda keyif yapabiliyorsun. Muhteşem bir ambiyans ve lezzetli yemeklerle unutulmaz bir davet gerçekleştirebilirsin.

Lakerda Balık Maltepe, ailenle geçireceğin vakitler için de oldukça uygun. Çocuklar için geniş bir oyun alanı ve oyun ablası hizmeti bulunan mekanda, çocuklar oldukça eğlenceli vakitler geçirebiliyor. Bunun yanında Küçükyalı Lakerda Balık Restaurant, tecrübeli servis ekibi ve profesyonel şefleriyle hayallerindeki düğün, yemek ve pek çok organizasyonu gerçekleştirmeni sağlıyor.

Fiyat Teklifi Al

Lakerda Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
 • Lakerda Balık Restaurant fiyatları, yararlanacağın hizmetlere göre değişiyor. Mekan standart olarak dekorasyon ve servis hizmeti sunsa da özel dekor taleplerin ve müzik hizmetini tercih etmene göre fiyatlar değişiyor.
 • Lakerda Balık Restaurant, İstanbul restoranları menü fiyatlarına göre ödeyeceğin rakamı belirliyor. Ara sıcak, ana yemek ve farklı mezelerden oluşan standart menüyü tercih edebileceğin gibi zevkine göre bir menü de oluşturabilirsin.
 • Menüde ana yemek içeriğine göre fiyatlar değişebiliyor. Genel olarak balık çeşitlerden oluşan ana yemekleri tercih edebileceğin gibi kokteyl tarzda bir düğünü de uygun fiyatlara gerçekleştirebilirsin.
 • Küçükyalı Lakerda menü fiyatları, tercih edeceğin meşrubata göre değişiyor. Alkollü ve alkolsüz içecek seçeneği olan menülerden sınırlı ve sınırsız arasında olmak üzere tercihini yapabilirsin.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Lakerda
Açık ve Kapalı Alan
Min. 50 - Max. 150 Min. 50 - Max. 150

Lakerda hem butik hem de kalabalık davetlere uygun bir davet alanı sunuyor. Çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yapan mekanda davetli sayına uygun oturma düzeni ayarlayabilir ve farklı davet türlerini düzenleyebilirsin. Yemekli ve kokteyl düğünler için 50 ila 150 kişi arasındaki konuğunu mekanda ağırlama imkanına sahipsin. Bütçene ve isteklerine uygun olacak şekilde davetli sayını ayarlayabilirsin.

Lakerda Düğün Paketleri

Maltepe Lakerda, düğünlere özel sunduğu paketlerle hem eksiksiz hem de uygun fiyatlı bir hizmet sağlıyor. Mekanda düğünlere özel olarak sunulan DJ, dekorasyon ve servis ekibinden standart paketler dahilinde yararlanabiliyorsun. Küçükyalı Lakerda standart hizmetlerinin dışında canlı müzik, fotoğrafçı getirme ve menüde değişiklik imkanı da sunuyor. Taleplerine göre paketleri inceleyerek sana en uygun olanı seçebilirsin.

Dekorasyon / Süsleme

 • Lakerda Maltepe, davet türüne göre farklı dekorasyon seçenekleri sunuyor. Masaların birleştirilmesi ve şekli senin tercihine göre değişiklik gösteriyor. U ya da yuvarlak düzende yemek organizasyonlarını gerçekleştirebilirsin.
 • Lakerda İstanbul, alanın genelinde mavi ve beyaz renkler kullanarak mekanın konsepti ve ismiyle uyum sağlıyor. Sade ve şıklığın bir arada bulunduğu bu mekanı dilediğin gibi de süsleyebiliyorsun.
 • Maltepe Lakerda, masa süslemelerinde çiçek ve yaprak kullanmayı tercih ediyor. Mekanın genelinde yer alan yeşillikler, saksılar ve ağaçlarla daha otantik bir konsept yaratılıyor.

Müzik

Lakerda Balık Restaurant canlı müzik hizmeti sayesinde konuklarına ve sana unutulmaz bir eğlence fırsatı sunuyor. Mekanın anlaşmalı olduğu ekiple düğün gününde doyasıya eğlenebiliyorsun. Bunun yanında mekanda farklı bir müzik alternatifi isteyenler için fasıl gecesi düzenleme imkanın da bulunuyor. Profesyonel fasıl ekibiyle geleneksel bir eğlence yaşayabilir ya da DJ hizmetinden faydalanabilirsin.

Düğün Fotoğrafçısı

Lakerda Balık Restaurant fotoğraflar ve videoların çekimi için özel bir ekiple çalışmıyor. Mekan, dilediğin fotoğraf ve video çekim ekibiyle çalışma imkanı sunuyor. Dış alanı olmadığından konsept çekimler gerçekleştirmeye uygun bir yeri olmasa da düğün anında unutulmaz videolara sahip olabilirsin. Sevdiklerinle dans ederken veya yemek masasında sohbet ederken çekilen anlarını klip haline getirerek ölümsüzleştirebilirsin.

Otopark

Lakerda Küçükyalı, özel araçlarıyla ulaşımını sağlayacak olan konuklarına otopark hizmeti sağlıyor. Çok geniş bir otopark alanına sahip olmasa da şahsi araçlarıyla gelen konuklarına güvenli bir park alanı sunuluyor. Bunun yanında vale hizmeti de bulunan otoparkta park etme sıkıntısı çekmeden aracını güvenle teslim edebilirsin. Ücretsiz olarak otopark hizmetinden yararlanabilirsin.

Lakerda Diğer Organizasyonlar

Lakerda Balık Küçükyalı, düğün organizasyonları dışında nikah sonrası yemek davetleri için de oldukça tercih ediliyor. Pek çok davete uygun yeterli olan mekanda, doğum günü, nişan, mezuniyet, sünnet ya da toplantılar gibi organizasyonları gerçekleştirebilirsin. Davet türüne göre 200 kişiye yakın davetlini ağırlayabileceğin mekanda masa ve sandalye düzenini de organizasyona göre belirleyip dilediğin gibi süsleyebilirsin.

Alkışlarımız

 • Maltepe Lakerda Restaurant, zengin menü içerikleri sayesinde her konuğuna uygun bir lezzet bulmana imkan sağlıyor. Keyifli bir yemek organizasyonu düzenleyebilirsin.
 • Lakerda Restaurant İstanbul, günlük olarak hazırlanan mezeler ve balıklarıyla kaliteli bir yemek hizmeti sunuyor. Çeşitli deniz mahsulünü mekanda bulabileceğin gibi lakerdasının lezzeti de ön plana çıkıyor.
 • Lakerda Restaurant Küçükyalı, profesyonel ve güler yüzlü servis ekibiyle davetlerinde en iyi şekilde hizmet almanı sağlıyor. Bütün taleplerin eksiksiz bir şekilde karşılanarak müşteri memnuniyeti ön planda tutuluyor.
 • Lakerda Restaurant Maltepe, mekanın temizliğiyle ön plana çıkıyor. Masa, tabak ve tuvalet temizliğine önem veren mekan, müşterilerini en hijyenik şekilde ağırlıyor.
 • Lakerda Balık Restoran mısır ekmeği ve salatalarının lezzeti ile ön plana çıkıyor. Fiks menülerinde servis edilen lezzetlerin tadı damağında kalacak.

Lakerda Nerede?

Adres:Kale Mah. İstiklal Cad. No: 29 İlkadım/Samsun

Lakerda Balık Restoran, İstanbul’da oldukça kolay ulaşılabilir bir bölgede yer alıyor. Küçükyalı’ya metro, otobüs ve dolmuş gibi pek çok toplu taşımayla ulaşımını sağlayabilirsin. Mekan, Bostancı ve Maltepe sahil yolu arasında bulunuyor. Bunun yanında Lakerda adresi Maltepe Evlendirme Dairesi’ne 200 metre mesafe uzaklıkta bulunduğundan toplu taşımadan indiğinde mekanı kolayca bulabilirsin.

Fiyat Teklifi Al