İnci Bosphorus Hakkında

Çengelköy İnci Bosphorus, görkemli tarihi yapısıyla müşterilerine en iyi şekilde hizmet veriyor. Tarihi Beyaz Yalı’nın içine yapılmış restoranda kendini dönem filmlerindeki gibi hissedebilirsin. Göz kamaştırıcı İstanbul Boğazı’nı gören İnci Bosphorus İstanbul, dünyaevine gireceğin bu özel gününde hayallerindeki düğünü gerçekleştirebileceğin harika manzaralara sahip bir davet alanı sunuyor.

İnci Bosphorus, menü seçenekleriyle de konuklarını etkiliyor. Boğaz manzarası eşliğinde sunulan deniz ürünleri ve geleneksel yemeklerle tadına doyamayacağın bir deneyim yaşayabilirsin. Mekanda her beslenme tarzına uygun bir yemek de bulabilirsin. Alanında uzman servis ekipleri davetlerde sana ve misafirlerine en iyi şekilde hizmet veriyorlar. Dekorasyondan menülere kadar her şeyi kusursuz olarak gerçekleştirebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

İnci Bosphorus Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
 • İnci Bosphorus menü fiyatları, seçeceğin yemeğe göre değişebiliyor. Deniz ürünleriyle ön plana çıkan mekanda seçeceğin çeşitlere göre menünün fiyatı belirleniyor.
 • İnci Bosphorus fiyatları davetli sayına göre değişiklik gösteriyor. Davetli sayına göre tercih edeceğin alanın manzarası ve büyüklüğü de ödeyeceğin fiyatı etkileyebiliyor.
 • İnci Bosphorus fiyat listesi, yemekli ve kokteylli düğünler için ayrı olarak belirleniyor. Makul fiyatlı ve sade bir düğün gerçekleştirmek istersen, yemeksiz organizasyonları tercih edebilirsin.
 • İnci Bosphorus düğün fiyatları, manzaraya ve tarihi bir binaya sahip olması sebebiyle diğer İstanbul restoranlarına göre fiyat olarak biraz yüksek skalada seyrediyor. Fakat tercihlerinle bütçene uygun bir düğün gerçekleştirebilirsin.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
İnci Bosphorus
Açık ve Kapalı Alan
Min. 100 - Max. 250 Min. 100 - Max. 250

İnci Bosphorus Üsküdar, farklı davet alanlarıyla hem yazın hem de kışın düğününü gerçekleştirme imkanı sunuyor. 3 kattan oluşan kapalı alanda kalabalık ve butik davetlere uygun alanlar bulunuyor. Mekanın üst katında bulunan küçük terasta butik bir organizasyon gerçekleştirebiliyorsun. Davetli sayına ve mevsime göre uygun bir davet alanı seçerek düğününü gerçekleştirebilirsin.

İnci Bosphorus Düğün Paketleri

İnci Bosphorus, organizasyonunda taleplerine ve ihtiyaçlarına göre farklı düğün paketleri sunuyor. Dekorasyon için iç ve dış mekana uygun çiçekli süslemeler ve renkler kullanılıyor. Mekan doyasıya bir eğlence gerçekleştirmen için ise ses ve ışıklandırma sistemlerini sana sunuyor. Bunun yanında kendi menünü seçerek düğün paketini şekillendirebilir, taleplerine en uygun hale getirebilirsin.

 • Mekanın dışarıdan fotoğrafçı ve organizasyon firması getirme imkanı bulunuyor. Dilediğin bir ekiple anlaşabiliyorsun.
 • Menü tadımı ve menüde değişiklik yapabiliyorsun. Bu sayede kendi damak tadına uygun lezzetler sunabiliyorsun.
 • Vale hizmeti ve engelli girişi alanı bulunuyor.

Dekorasyon / Süsleme

 • İnci Bosphorus düğün alanı yüksek tavanıyla ferah bir alan sunuyor. Tavanlarda bulunan büyük kristal şamdanlar ise görkemli bir hava katıyor.
 • İnci Bosphorus Restaurant, açık renklerin ağırlıklı olarak kullanıldığı bir kapalı alana sahip. Mekanın tavanının altın işlemelerle süslü olması otantik ve vintage bir hava katıyor. Ayrıca altın işlemeli servis takımı kullanılıyor.
 • Masa süslemelerinde kullanılan şamdanlar ve mumlarla eski dönemleri andıran bir görünüm sağlanıyor.
 • Mekanın açık hava davet alanında ise daha modern bir görünüm tercih ediliyor. Ahşap ve siyahın uyumunun yanı sıra; oldukça sade süslemeler kullanılıyor.

Müzik

İnci Bosphorus Çengelköy, çalıştığı ekipler sayesinde doyasıya eğleneceğin bir düğün organizasyonu gerçekleştirme fırsatı sunuyor. Son teknoloji ses, sahne ve ışıklandırma sistemlerini mekan senin için özel olarak ayarlıyor. Bunun yanında mekanın anlaşmalı olduğu DJ ve müzik grubu düğününde yer alabiliyor. Dilersen, kendi istediğin bir sanatçıyla anlaşma imkanın bulunuyor.

Düğün Fotoğrafçısı

İnci Bosphorus fotoğraflar ve videolarında muazzam bir görüntü sağlayacak manzaralar sunuyor. İç mekanın otantikliği ve açık havanın ferahlığıyla birbirinden güzel konsept çekimler gerçekleştirebilirsin. Mekanın anlaşmalı olduğu bir firma bulunmasa da dilediğin fotoğraf ve video çekim ekibiyle anlaşabilir ya da mekandan sana uygun bir kameraman önerisinde bulunmasını isteyebilirsin.

Otopark

İnci Bosphorus, otopark ve vale hizmeti sayesinde şahsi araçla mekana gelen konuklarına uygun ve güvenli bir park alanı sunuyor. Vale hizmetinden ücretli olarak yararlanabiliyorsun. Eğer mekanın kendi park alanında yer kalmazsa endişe etmene hiç gerek yok. 150 metre ileride bulunan İspark otopark alanına aracını rahatlıkla park edebiliyorsun.

İnci Bosphorus Diğer Organizasyonlar

Düğün davetlerinin yanı sıra; İnci Bosphorus nişan ve söz organizasyonları için de oldukça tercih ediliyor. Çiçek aranjmanlarından dilediğin renkte tüllere kadar dekorasyon seçenekleri sunuluyor. Nişan için tag ve tepsi gibi aksesuar hizmetleri de sunuluyor. Bunun yanında doğum günü, mezuniyet, baby shower ve toplantılar içinde mekanın farklı davet alanlarını tercih edebilirsin.

Alkışlarımız

 • Çengelköy İnci Restaurant, Boğaz manzarasının eşsiz güzelliğiyle konuklarına unutulmaz bir deneyim sunuyor. Bu mükemmel manzara eşliğinde yemek yiyip doyasıya eğlenebilirsin.
 • Bosphorus İnci, mekanın dekorasyonuyla müşterilerine büyüleyici bir ortam sunuyor. Eski dönemlerin ve modern dokunuşların bir araya geldiği bir atmosferde keyifli dakikalar geçirebilirsin.
 • Çengelköy İnci Bosphorus menülerinde geleneksel ve dünya mutfağından tadı damağında kalacak yemekler sunuluyor. Kebaptan zeytinyağlılara kadar pek çok çeşit yemeği bulabilirsin.
 • Mekanda çalışan profesyonel aşçılar tarafından hazırlanan menüler ve profesyonel servis ekibiyle kusursuz bir organizasyon geçirmen sağlanıyor.
 • Mekanda teras ve balkon bulunması sayesinde yaz aylarında keyifli ve ferah bir alanda organizasyonunu gerçekleştirme imkanına sahipsin.

İnci Bosphorus Nerede?

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL

“İnci Bosphorus nasıl gidilir?” diye düşünüyorsan, merkezi konumu sayesinde konukların ve sen rahatlıkla ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. İstinye’den vapurla Çengelköy’e geçebilir ya da dolmuş hattını kullanabilirsin. Mekana otobüsle ulaşımını sağlamak istersen de 14M, 15F, 15M ve 15ÇK numaralı otobüsleri tercih edebilirsin. Otobüs durağı ve mekan arasında 200 metrelik bir yürüme mesafesi bulunuyor.

Fiyat Teklifi Al