gala premium çayyolu
Gala Premium Çayyolu Adres Eskişehir Yolu 11. km. Erler Mah. 2715 Cad. No:16 Çayyolu / Ankara
Gala Premium Çayyolu Telefon 0312 963 3035

Fiyat Teklifi Al

 

İçindekiler

Gala Premium Çayyolu hakkında

Türkiye’nin başkenti Ankara’nın en güzel ilçelerinden birisi olan Çayyolu’nda dillere destan bir düğün gerçekleştirmek istersen Çayyolu Gala Premium Otel uzman ekibiyle beraber seni bekliyor. Lüks ve ihtişamı aynı anda sunan mekan hem güzellik perspektifinden hem de konfor bakımından misafirlerinden tam puan alıyor. Okumaya devam ettikçe senin için buranın ideal olduğunu anlayacaksın.

gala premium çayyolu

Gala Premium Çayyolu düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)500 - 750 TL
 • Ankara Çayyolu gibi elit bir muhitte benzer işletmelerle kıyasladığında fiyatın gayet uygun olduğunu fark edeceksin.
 • Yemekli ve kokteyl konseptli düğünler arasında az da olsa bir fiyat farkı olması seçim yapmanı kolaylaştırabilir.
 • Hafta içi fiyatlarının hafta sonu fiyatlarına nazaran daha uygun olması düğün tarihi seçerken bir avantaj olabilir.
 • Kapasite için geniş bir aralık olmasına rağmen bu aralıktaki her sayı için aynı ücreti ödemen güzel.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite  400-500 kişi
Kokteylli kapasite  750-1.000 kişi
Açık alan kapasitesi  400-500 kişi
Kapalı alan kapasitesi  400-500 kişi
Konaklama kapasitesi  30-50 kişi

Gala Premium Çayyolu düğün paketleri

Çayyolu Gala Premium Düğün Salonu’nda seni çok özel paketler bekliyor. Menü tadımı hizmeti sunan işletme damak zevkini gözeterek menüde değişikliğe gitme hakkını da saklı tutuyor. Beyaz et, kırmızı et ve avantaj menü adı altında birbirinden zengin menü seçenekleri var. Davet boyunca misafirlerinin faydalanabileceği açık büfe şekerleme hizmeti akşamı daha da tatlılaştıracak.

Düğününü daha da özel kılmak amacıyla her şeyi yapan işletme, senin için bir organizasyon sorumlusuyla çalışıyor. Onun dışında davet boyunca akşamı güzelleştiren hizmetler bitmiyor. Gelin ve damada özel asistan, karşılama hostesi, barkovizyondan canlı yayın gibi hizmetler misafirlerini ve seni mest edecek. Çocuklar için palyaço, gece boyunca devam edecek orkestra gibi hizmetler de var.

gala premium çayyolu

Dekorasyon ve süsleme

 • Kahverengi ve krem renginin uyumundan faydalanan Çayyolu Gala Premium Otel bütün ihtişamıyla misafirlerini bekliyor.
 • Davet salonunun kolonsuz ve yüksek tavanlı olması ferah bir hava katıyor.
 • Tavanın renkli kumaşlar ve çiçekler ile süslenmesi davetlilerini mest edecek.
 • Masalardaki çiçek detayları ve kristal avizeler ambiyansa ihtişam katıyor.
 • Gelin ve damadın yürüdüğü altı çiçeklerle süslenmiş olan cam yol eminiz ki beğenini kazanacak.
 • Sandalye modelleri için ise genelde beyaz Napolyon, pleksi ve ahşap sandalyeler tercih ediliyor.

Müzik

Keyifli bir davet için olmazsa olmazlardan birisi de kulaklarımızın pasını silen müziktir. Akşam boyunca gönlünce müziklerini misafirlerine dinletebilirsin. Yüksek tavanlı ve kolonsuz geniş hacimli düğün salonunun ses akustiği de kendine yakışır güzellikte. Mekanın güzelliğine yakışır bir orkestrası da seni bekliyor olacak. Müzik hizmetinin ise 23:00’te biteceğini belirtmemiz gerekebilir.

gala premium çayyolu

Düğün fotoğrafçısı

Gelelim anıları ölümsüzleştirmeye… Hayatının en mutlu anlarını geçireceğin düğün gününde senin ve sevdiklerinin de mutluluğu fotoğraf karelerinde ölümsüzleşecek. Hele ki böylesi güzel bir ambiyansın içinde davetlilerin fotoğraf çektirme yarışına girecek. ? İşletmenin sana HD video kaydı ve 50 poz fotoğraf hediyesi olacak. Fotoğrafçı hizmeti üzerine bankayla iletişime geçmeni tavsiye ederiz.

Otopark

Ankara gibi büyük bir şehirde bir nebze trafik sorunu olduğu gibi biraz park sorunundan da bahsedebiliriz. Neyse ki Çayyolu Gala Premium Düğün Salonu, misafirlerine geniş araç kapasitesi ile hizmet sunuyor. 150-250 araçlık kapasitesi bulunan otopark davetlilerini park sorunundan kurtaracak. Otoparkın yanı sıra vale hizmeti de sunan işletme araçla ulaşım sağlayanlar için ideal bir mekan.

gala premium çayyolu

Gala Premium Çayyolu diğer organizasyonlar

Böylesine ihtişamlı bir mekanın sadece düğün davetleri için kullanılıyor olması evlenecek çiftler dışındakileri üzerdi doğrusu. Mekanda kına gecesi, nişan, sünnet düğünü, parti gibi organizasyonlar da düzenlenebiliyor. Bunlar dışında kurumsal etkinlik, bayi toplantısı, açılış, mezuniyet töreni gibi davetler için de kendileriyle iletişime geçebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Genel olarak Ankara kulüpler ve davet alanları ile kıyasladığımızda şeker standı, karşılama hostesi, vestiyer gibi hizmetlerin olması misafirlerinin çok hoşuna gidecek.
 • Çocuklu misafirlerin de düşünülmesi ve palyaço, çocuk oyun alanı gibi hizmetlerin olması takdirimizi kazandı.
 • Yaklaşık 70 kişilik uzman ekip işleyişin kusursuza yakın olmasını sağlıyor.
 • Hem açık hem kapalı alanı bulunan mekanın iki davet alanında da ferah bir ambiyans yakalanmış olması güzel.
 • Davetli sayısının çok fazla olduğu organizasyonlarda bile hiçbir şekilde kalabalık ve iç içe bir görünüm olmuyor. Oturma düzeninin dikkatli ayarlanması ve salonun kolonsuz olması bu konuda önemli etkenler.
 • Misafirlerinin seçimlerine özen gösteren işletmede çocuklara özel ve vejetaryen menü seçimlerin de mümkün.

gala premium çayyolu

Gala Premium Çayyolu çift yorumları

Dilan & Sadettin: ”17.07.2022 tarihinde Venüs Salon’da düğünümüz yapıldı. Tek kelimeyle kusursuzlardı! Garsonundan ekip şefine, müdüründen sahibine, herkese çok teşekkür ederiz. Biz ve misafirlerimiz çok memnun kaldık. Kaliteli hizmet ve ilgi için mutlaka Gala’yı tercih etmelisiniz.”

Miray & Taha: Çok güzel bir kına gecem oldu. Her sey çok güzeldi. Organizasyon sorumlusu enerjisi ve profesyonelliği çok güzeldi. Yemekler çok lezzetli ve servisler çok hızlıydı. Dansçıları çok enerjikti. Misafirlerimin hepsi çok çok memnun kaldılar. Fotoğrafçısından kameramanına, dansçılarına, garsonlarına, aşçısına herkese çok teşekkür ederim.”

gala premium çayyolu

Gala Premium Çayyolu nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Eskişehir Yolu 11. km. Erler Mah. 2715 Cad. No:16 Çayyolu / Ankara

Telefon: 0312 963 3035

Çayyolu’nda bulunan mekana Ankara’nın birçok noktasından ulaşım sağlanabiliyor. Metro ile ulaşım sağlanabilen Gala Premium Düğün Çayyolu’na otobüs hatlarıyla da gidebilirsin. M1, M2, M3 metro hatlarıyla gidebildiğin gibi 512,566 gibi otobüs hatlarını da kullanabilirsin. Toplu taşıma ile ulaşımı kolay olan işletmeye özel aracınla da rahat şekilde gidebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları