ganache patisserie altunizade:
Ganache Patisserie Adres Altunizade Mah. Kısıklı Cad. No:11/1 Üsküdar / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Ganache Patisserie & Cafe Restaurant hakkında

Ganache Patisserie, 2007 yılında yola çıkan ve arada geçen yıllarda tecrübelerine tecrübe ekleyen bir ekibe sahip. Burası Üsküdar’ın en güzel noktalarından biri olan Altunizade’de yer alıyor. Üç katlı binalarında birbirinden güzel davet alanları oluşturmuşlar. Günlük olarak pastane, restoran ve kafe hizmeti veren mekan son dönemlerde kına gecelerinin de sıkça bahsedilen noktalarından biri olmuş durumda!

ganache patisserie altunizade:

Ganache Patisserie & Cafe Restaurant fiyatları

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)500 - 750 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)Paket Fiyatı Yoktur
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)Paket Fiyatı Yoktur
 • Ganache Patisserie kına gecesi fiyatlarını etkileyen birçok faktör var. Bunlardan en önemlisi paket ve menü seçimi!
 • Seçtiğin kına paketinde yer alan hizmetlerin türüne ve sayısına göre alacağın fiyatlar değişiklik gösterebiliyor.
 • Yemekli organizasyonlarda da Ganache Altunizade menülerinin içeriğindeki lezzetler fiyatları belirlemede büyük rol oynuyor.
 • Tabloda yazan rakamlar başlangıç fiyatları için geçerli. Mekandan net bir fiyat almak istersin diye hemen alta pembe bir buton ekliyoruz!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

İki farklı davet alanı bulunan Ganache Patisserie’de 50 kişiden 150 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Birinci kattaki salonlarının 50-100 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. 3. katta  yer alan teraslarında ise 150 kişiye kadar konuk kapasitesi bulunuyor. Teras katta da dört mevsim organizasyon düzenlenebiliyor ve açılır kapanır tavan sistemi sayesinde kötü hava koşulları asla etkilemiyor.

ganache patisserie altunizade:

Ganache Patisserie kına paketleri

İstanbul kına ve bekarlığa veda mekanlarından Altunizade Ganache’ın takdire şayan işler çıkaran bir organizasyon sorumlusu var. Mekanla görüşmeye gittiğin andan itibaren merak ettiğin her sorunun cevabı bu sorumlu tarafından veriliyor. Ayrıca bütçene ve taleplerine özel kına paketi de kendisi tarafından oluşturuluyor. O nedenle çok şanslısın! Paket dahilinde; kına tahtı, aksesuar, süsleme, bindallı, davul şovu, kına ekibi, yemek, pasta, ikramlıklar, müzik ve fotoğraf hizmetleri sunuluyor.

Dekorasyon ve süsleme

Ganache Üsküdarlı çiftlerin gözüne hitap eden, çok şık bir mekan! Etkinlik günleri, mekanın standart dekorasyonuna ek olarak konsepte uygun aksesuarların kullanıldığı süslemeler de yapılıyor. Tüm dekorasyon detaylarıyla kendi ekipleri ilgileniyor. Ekstra taleplerin olursa onları da karşılayabiliyorlar. Mekanın kına gecesi süslemelerinde dikkatimizi çeken detaylar da şöyle:

 • Kına tahtı
 • Kına minderleri
 • Fon süslemeleri
 • Kına sepeti
 • Kına tepsisi

ganache patisserie altunizade:

Fotoğrafçı

Ganache Altunizade’de kına gecesi yapmayı düşünüyorsan, fotoğraf ve video çekimleri için mekanın çözüm ortaklarıyla çalışabilirsin. Organizasyon öncesinde ve esnasında birbirinden güzel kareler çektirip; ileride izlediğinde yüzünde tebessüm oluşturacak bir video kaydına sahip olabilirsin. Ayrıca mekanın yakınlarında yer alan yeşil ve mavinin buluştuğu alanlarda da çekim yaptırabilirsin, bu açından da avantajlı bir yer.

Ganache Patisserie & Cafe Restaurant diğer organizasyonlar

Ganache Patisserie, günlük rutin restoran hizmetinin yanı sıra çok sayıda özel etkinliğe de ev sahipliği yapıyor. Kına gecesinin dışında burada doğum günü, şirket toplantısı, söz, nişan, basın lansmanı, kurumsal davet organizasyonları da düzenlenebiliyor. Farklı etkinlikler için hazırladıkları farklı paket seçenekleri bulunuyor. Hepsi için firmayla iletişime geçip bilgi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Ganache Patisserie’de ister geleneksel istersen de modern bir kına gecesi organizasyonu yapabiliyorsun. Her iki seçenek için de mekanın konsepti mevcut.
 • Restoranın teras katında açılır kapanır tavan sistemi mevcut. Bu da olumsuz hava koşullarına karşı her zaman tedbirliler anlamına geliyor.
 • Teknolojik altyapıları ve dünya mutfağından lezzetler sunabilmeleri sayesinde mekan sadece kına geceleri için değil kurumsal etkinlikler için de yoğun ilgi görüyor.
 • Bekarlığa veda partisi ve bohça serme etkinlikleri de düzenlenebiliyorlar. Hepsi için ayrı konseptleri, paketleri bulunuyor.
 • Ganache Patisserie, aksesuar kiralama hizmeti de veriyor. Aklında olsun.
 • Bizim mekana en büyük alkışlarımızdan biri, pastaları için gidiyor! Burası zaten Üsküdar halkı tarafından güzel tatlılarıyla bilinen bir yer. Yaptıkları kına gecesi ve bekarlığa veda pastaları da davetlilere parmaklarını yedirten cinsten!
 • 00:00’a kadar müzik yayını yapabiliyorlar. Ses sistemleri salona eşit şekilde dağılmış durumda olduğundan, kaliteli müzik dinlenebiliyor.
 • Her detayla kendileri ilgileniyorlar; bunu da çok sevdik! Yani süslemesinden yemeklerine ve diğer tüm detaylara kadar her şey kendi ekipleri tarafından özenle planlanıyor.

ganache patisserie altunizade:

Ganache Patisserie yorumları

Zehra & Mertcan: “İkramlar, bize ayrılan alan ve yetkililerin güler yüzü herkesi memnun etmeye yetti de arttı bile. Hiçbir organizasyon firmasıyla anlaşmasanız bile salonun sarmaşıklı aydınlatmalı dekoru mükemmel bir görsel sağlıyor.”

Gülşah & Güven: “Organizasyon sorumlusu ve ekibi ilk görüşmemizden kınamızın sonuna kadar bizimle cok ilgilendi. Kendilerine teşekkür ediyoruz.”

ganache patisserie altunizade:

Ganache Patisserie nerede?

Adres: Altunizade Mah. Kısıklı Cad. No:11/1 Üsküdar / İstanbul

Ganache Patisserie, Üsküdar’ın merkezi bir noktasında yer alıyor. Capitol AVM’nin karşı paralelinde konumlanmış olan mekana özel araçla gelirken, Boğaz Köprüsü’nü geçtikten sonra 1 km. yolculuğun ardından ulaşılabiliyor. Toplu taşımayla ulaşım sağlayacak olan davetlilerin de çok şanslılar. Çünkü mekanın çevresinde toplu taşıma durakları mevcut.

Fiyat Teklifi Al

Benzer kına gecesi mekanları