gökkuşağı düğün salonu
Adres İçmeler Mah. Ankara Cad. No:47 Tuzla / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Gökkuşağı Düğün Salonu hakkında

Gökkuşağı Düğün Salonu, Tuzla’da uzun süredir çiftlerin mutluluğuna tanık olan bir mekan! Sürekli güvenlik kameralarıyla izlenen salonlarında, çiftin konforunu sağlamak için her detayı düşünmüşler. Bu kadar profesyonel hizmetin yanı sıra fiyatları da çok uygun. Ayrıca senenin her dönemi hizmet verebiliyorlar.

Mekanda çiftlerin kendini özel hissetmesi için birçok detay düşünülmüş. Mesela ışık şovlarıyla gününü daha da unutulmaz kılıyorlar! Organizasyonun konseptine göre değişen ışıklandırma seçenekleri eşliğinde dans ederken bunu fark edeceksin.

Salonla ilgili merak edeceğini düşündüğümüz diğer detaylar da şu şekilde:

Gökkuşağı Düğün Salonu fiyatları

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)60.000 - 80.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)60.000 - 80.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az
 • Gökkuşağı Düğün Salonu, çiftlerden ortalama fiyatlar talep ediyor. Yani burada uygun fiyatlara düğün yapabilmen mümkün.
 • Mekanda yemekli organizasyonlar düzenlenebiliyor ve bunları fiyatlandırması kişi başı rakam üzerinden yapılıyor. Çiftlere sundukları standart menü seçenekleri oluyor. Bu menülerde sana hitap etmediğini düşündüğün lezzetler olursa değişiklik yapmalarını isteyebiliyorsun.
 • Düğün salonundan toplam fiyatı taksitlendirmesini isteyebilirsin. Bir kısmını anlaşma esnasında, geri kalanını ise düğünden kısa süre önce ödeyebilirsin. Bu sayede bütçene de bir anda yüklenmemiş olursun.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Gökkuşağı Düğün Salonu’nda 650 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Oldukça ferah bir salonları var. Klima ve havalandırma sistemi sayesinde her mevsim keyifli organizasyonlar düzenlenebiliyor. Ayrıca yaşanabilecek herhangi bir elektrik kesintisinde de jeneratör sistemleri sayesinde düğünlere ara vermeden devam edilebiliyor!

Salonda bir de projeksiyon sistemi mevcut. Müstakbel eşinle ikinizin en güzel fotoğraflarından oluşturulan slaytlar bu projeksiyondan düğün boyunca izlenebiliyor.

Gökkuşağı Düğün Salonu’nda davetlilerinin mola vermesi, bir şeyler içmesi için kullanabileceği bir kafeterya da var.

Bölgendeki sevilen diğer düğün mekanları da burada: En Cazip Anadolu Yakası Düğün Mekanları

Tuzla Gökkuşağı Düğün Salonu paketleri

Gökkuşağı Düğün Salonu’nun çiftlere sunduğu düğün paketinde birçok hizmet bulunuyor. Bu hizmetlere ekleme çıkarma yapabiliyorsun. Standart paket dahilinde mekanın sundukları şöyle:

 • Yemek veya atıştırmalık servisi
 • Canlı müzik
 • Ses ve ışık sistemleri
 • Servis personelleri
 • Masa ve sandalye giydirmeleri
 • Işık gösterileri
 • Fotoğraf ve video çekimi

Dekorasyon ve süsleme

 • Masa ve sandalyeler kumaşlarla giydiriliyor.
 • Mavi ve beyaz tonları ağırlıklı olarak kullanılıyor.
 • Kolonlardaki aynalar sayesinde mekana derinlik kazandırılmış.
 • İstediğin herhangi bir konsept varsa ona uygun olacak şekilde nikah masanı ve salonu dekore edebiliyorlar.

Tuzla’dan çok uzaklaşmadan, şöyle yakınlarda yer alan düğün mekanlarına da bakalım: Birbirinden Şık Pendik Düğün Salonları, Kır Bahçeleri ve Oteller

Müzik

Şelale Düğün Salonu’ndaki organizasyonlarda, saat 23:00’a kadar müzik aralıksız devam ediyor! Düğün paketi dahilinde sundukları canlı müzik hizmeti sayesinde senin başka bir müzisyen aramana gerek kalmıyor.

Düğününden önce müzisyenlerle görüşerek, repertuarla ilgili konuşma fırsatı bulabiliyorsun. Ayrıca salona giriş ve ilk dans esnasında çalınmasını istediğin şarkıları da belirtiyorsun. Sonuçta en güzel günlerinden biri ve sen ne istiyorsan o olmalı!

Düğün fotoğrafçısı

Düğün salonunun bünyesinde hizmet veren fotoğrafçısı bulunuyor. Anlaşma yaptığın takdirde bu ekiple çalışman gerekiyor, dışarıdan bir fotoğrafçı getiremiyorsun. Düğünün başından sonuna kadar her anını video ile kayıt altına alıyorlar. Ayrıca sizin ve konukların fotoğrafları da bu ekip tarafından çekilip, düğün esnasında anında baskı yöntemiyle davetlilere ulaştırılabiliyor.

Birbirinden güzel fotoğraflar çektirebileceğin, yemyeşil kır düğünü mekanlarına da göz at: Güzeller Güzeli Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları

Otopark

Gökkuşağı Düğün Salonu’nun otoparkı bulunmuyor ne yazık ki. Özel aracıyla gelecek olan davetlilerin mekanın çevresindeki boş park yerlerini veya ücretli otoparkları kullanabilirler.

Alkışlarımız

 • Mekanın; tüm düğünleri büyük bir titizlikle yöneten organizasyon sorumluları var. Düğünler çiftin talepleri göz önünde bulundurularak başından sonuna kadar planlanıyor. Düğün günü de önceden planlanan bu akış, yetkililer tarafından kusursuz şekilde organize ediliyor.
 • Gökkuşağı Düğün Salonu yetkilileri, çiftlerin ve davetlilerin konforunu üst düzeyde düşünüyor. Salonlarında bulunan klima, havalandırma ve jeneratör sistemleri de bunu destekler nitelikte.
 • Biliyorsun ki düğünlerde en çok duyduğumuz anonslardan biri “Çocukları pistten alalım” oluyor. İşte Gökkuşağı Düğün Salonu’nda buna ihtiyaç duyulmuyor. Çünkü mekanda çocuklara özel oyun alanı var. Bunu duyan çocuklu davetlilerin çok sevinecek!
 • Gökkuşağı ekibinin, salonlarında evlenen çiftlere bir de hediyesi var. Takı sırasına ilk olarak kendileri giriyor ve çifte çeyrek altınlarını takıyorlar. Güzel jest.

Diğer organizasyonlar

Gökkuşağı Düğün Salonu’nda her sene birbirinden güzel ve farklı organizasyonlar düzenleniyor. Tabii bunların başında düğün geliyor! Ancak mekan bununla kısıtlamıyor kendini. Burası; kına gecesi, nişan, sünnet düğünü, kurumsal etkinlik, mezuniyet töreni, doğum günü, baby shower gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor.

Gökkuşağı Düğün Salonu nerede?

Adres: İçmeler Mah. Ankara Cad. No:47 Tuzla / İstanbul

Gökkuşağı Düğün Salonu Tuzla İçmeler’de özel araçlarla da toplu taşımayla da kolaylıkla ulaşabileceğin bir noktada konumlanmış. Mustafa Kuru Parkı’nın karşısında, A-101 marketin altında yer alıyor. Bu detayları davetiyende belirtirsen, konuklarının mekanı bulması daha da kolay olacaktır.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları