haliç sosyal tesisleri
Adres Abdülezel Paşa Cad. Kadir Has Üniversitesi Karşısı Fatih / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Haliç Sosyal Tesisleri hakkında

Haliç Sosyal Tesisleri, İstanbul’un eşsiz manzarasına karşı düğün yapabileceğin bir mekan! Burası İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yönetiliyor. Kaliteli hizmetin yanı sıra belediyeye bağlı olduğu için uygun fiyatlar talep ettiklerini de görüyoruz.

İBB Haliç Sosyal Tesisleri, davetlilere tarihi yarımada manzarası sunuyor! Buradan Galata Kulesi, Haliç Tersanesi, Kasımpaşa İskelesi gibi birçok önemli noktayı görebiliyorsun. Bir yandan martıların kahkahalarını dinlerken, diğer taraftan müzik ziyafetiyle kulakların bayram ediyor.

Gündüz vakitlerinde özellikle verdiği kahvaltı hizmetiyle ilgi gören sosyal tesis, hafta sonları ve akşamları birbirinden güzel organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Biz de senin için mekanla ilgili tüm merak edilenleri yazdık:

Haliç Sosyal Tesisleri düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
 • Haliç Sosyal Tesisleri fiyatları, kolay ulaşılır konumuna ve manzarasına baktığımız zaman ortalamanın altında. Normalde böyle bir mekanda çok daha yüksek rakamlarla karşılaşabilirsin. Ama burası sosyal tesis olduğu için fiyatları daha aşağıda tutuyorlar.
 • Mekanda fiyatları etkileyen konulardan ilki menü seçimi! İBB Haliç Sosyal Tesisleri menü fiyatları, ana yemek tercihine ve lezzet içeriğine göre belirleniyor.
 • Buraya düğünlerin haricinde de gündüzleri balık yemeye gelen çok kişi oluyor. O yüzden sen de o kadar övülen balıklarını deneyebilir ve dilersen davetlilerine sunmalarını isteyebilirsin.
 • Düğünden önce Haliç Sosyal Tesisleri’ne giderek menü tadımı yapabiliyorsun. Bu büyük avantaj!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Haliç Sosyal Tesisleri, yaklaşık 500-750 davetli ağırlayabileceğin kapasiteye sahip. Buranın açık ve kapalı olmak üzere iki farklı organizasyon alanı var. Düğün yapacağın mevsime veya o tarihteki doluluk durumuna göre dilediğini seçebilirsin.

Ayrıca mekanda gelin-damat odası da bulunuyor. Salona girmeden önce davetlilerinin gelmesini bu odada bekleyebiliyor, son hazırlıklarını yapabiliyorsun.

Fatih’teki diğer düğün mekanlarına da bakıp öyle karar vermek isteyebilirsin: 10 Fatih Düğün Salonu Önerisi ile Şimdiden Mutluluklar

Haliç Sosyal Tesisleri düğün paketleri

Haliç İBB Sosyal Tesisleri’nde çiftlere düğünleri için ihtiyaçları olan tüm hizmetler sunuluyor. Yani fotoğrafçısından organizatörüne kadar size lazım olan tüm yetkililer burada mevcut. Mekanın özellikle organizasyon sorumlusu bu konuda çok profesyonel. Tüm düğün akışını kendisiyle beraber belirliyorsunuz ve düğün esnasında da bizzat gelip organizasyonun başında duruyor. Bu sayede de karşılaşılabilecek aksiliklerin önüne geçilmiş oluyor.

Mekanda verilen hizmetler şöyle:

 • Yemek servisi
 • Fotoğraf ve video çekimi
 • Düğün pastası
 • Orkestra
 • Ses ve ışık sistemleri
 • Organizasyon sorumlusu
 • Mekan süslemeleri
 • Otopark kullanımı

Haliç Sosyal Tesisleri iletişime geçen çiftlere de güncel paketleriyle ilgili detaylı bilgi veriyor.

Dekorasyon ve süsleme

Haliç Tesisleri’nde sade ve şık süslemeler yapılıyor. Mekanın kendisi ve çevresindeki yeşil alanlar o kadar güzel ki; salonlarında beyazın ağırlıklı kullanıldığı sade süslemeler yeterli oluyor.

Mekan süslemelerinde ilgilimizi çeken bazı detaylar şöyle:

 • Çiçek süsleme
 • Supla
 • Şamdan
 • Gelin tagı
 • Masa ve sandalye süsleme
 • Gelin yolu

Avrupa Yakası’nda her bütçeye hitap eden düğün mekanlarını incele: Kişi Başı 30-50 TL’den Başlayan Yemekli Avrupa Yakası Düğün Mekanları

Müzik

Gece yarısına kadar gönlünce eğlenmeye hazır mısın? Haliç Sosyal Tesisleri’nin anlaşmalı orkestrası ile dans pistinden asla inmek istemeyeceksin bizce. Ayrıca düğünden önce müzisyenlerle görüşerek giriş ve ilk dans şarkılarını da belirtmeyi unutma.

Düğün fotoğrafçısı

Haliç Sosyal Tesisleri’nin düğün paketi dahilinde sunduğu hizmetlerden biri de fotoğraf ve video çekimi! Mekanın anlaşmalı ekibi tarafından tüm organizasyon video kaydına alınıyor. Ayrıca burada eşsiz manzaranın fon oluşturduğu harika düğün fotoğrafları çekiliyor. Çekim için bahçesini de kullanabilirsin.

Boğaz manzarasına karşı evlenmek isteyenler buraya: Boğaz’da Düğün Yapmak İçin En Popüler Mekanlar

Otopark

Sosyal tesislerin otoparkı bulunuyor. Özel araçlarıyla gelecek davetlilerin, mekanın hemen yanında yer alan bu otoparkı görünce çok sevinecek.

Alkışlarımız

 • Galata Kulesi’ni seyrederken mutluluğa ‘Evet’ demek mi? Bizce bu kesinlikle takdire şayan bir hizmet!
 • Haliç Sosyal Tesisleri’nin çok güler yüzlü bir ekipleri var. Güler yüzlü çalışanları olan mekanları diğerlerine göre bir tık daha çok seviyoruz.
 • Sosyal tesisin engelli girişi bulunuyor. Bu, her mekanın özen göstermesi ve asla ihmal etmemesi gereken bir konu.
 • Haliç Sosyal Tesisleri’nin sadece organizasyon alanları değil, bahçesi de ayrı güzel! Rengarenk çiçeklerin ve güzel bir peyzajın ortaya çıkardığı huzur dolu bir bahçeleri var.
 • Binasının mimarisi çok sevimli! Yani davetlilerin burayı dışarıdan gördüğü andan itibaren pozitif enerjiyle dolacak.

Diğer organizasyonlar

Haliç Sosyal Tesisleri’nde düğünlerin haricinde kına gecesi, nişan, sünnet düğünü, mezuniyet balosu, kurumsal etkinlik, davet gibi organizasyonlar da düzenlenebiliyor. Manzara ve hizmet böyle güzel olunca tüm etkinlikler için mekana yoğun talep oluyor.

Haliç Sosyal Tesisleri nerede?

Haliç Sosyal Tesisleri Adres: Abdülezel Paşa Cad. Kadir Has Üniversitesi Karşısı Fatih / İstanbul

Haliç Sosyal Tesisleri, Fatih Merkez’e 10 dakikalık araç mesafesinde yer alıyor. Buraya özel araçlarıyla gelecek olan davetlilerin rahatlıkla ulaşabilirler. Toplu taşıma kullanacak olanlar için de mekanın yakınında otobüs durakları bulunuyor. Ayrıca Marmaray veya metro aktarmalı da mekana ulaşım sağlamak mümkün.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları