Hatay Düğün Salonları

0 düğün salonları bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Hatay’daki Düğün Salonları

Hatay ilinde düğün salonu Antakya’da sayıca çok daha fazla olsa da İskenderun ilçesinde de birçok mekan bulunuyor. Bu iki merkezi bölgeyle beraber Dörtyol ve Kırıkhan gibi konumlarda da düğün salonu mekanları mevcut. Hatay Dörtyol düğün fiyatları, merkez ilçelere oranla biraz daha fazla olsa da farklı fiyat seçeneklerin var!

Hatay kapalı düğün salonları sayıca çoğunlukta. Ancak bu davet alanları balkon ve bahçe gibi havadar bölümleriyle hizmetinde! Açık kısmı hiç bulunmayan düğün salonları ise kolonsuz yapılarıyla öne çıkıyor. Bu sayede senin ve davetlilerin için rahat bir ortam oluşuyor. Mekanların yapılarına ek olarak, çoğu davet alanı sana güçlü klimalar ve havalandırma hizmeti sunuyor.

Hatay lüks düğün salonları, istediğin sayıda davetliyi ağırlaman için sana eşsiz fırsatlar sunuyor. Kapasite konusunda çeşitli davet alanları olan Hatay’da; ister 200 kişilik butik bir davet vermek, istersen de 2000 kişilik görkemli bir düğün yapmak senin elinde. Yüksek tavanları ve birbirinden trend süslemeleriyle aralarından seçebileceğin onlarca opsiyon var.

Antakya açık hava düğün salonları sınırlı sayıda olsa da İskenderun düğün salonları eşsiz kır, bahçe ve dağ manzaralarıyla seni bekliyor. Dörtyol ve Kırıkhan gibi ilçelerdeki mekanlar da bu gibi harika doğa manzaralarını barındırıyor. Bu ilçeler haricinde yer alan düğün salonları ise merkezi konumlarından dolayı şehir manzaraları ve kolay ulaşım sunuyor.

Hatay Düğün Salonları Fiyatları

Hatay yemeksiz düğün salonu fiyatları gayet makul rakamlar arasında değişiyor. Çoğu bu fiyat skalasında hizmet veren birbirinden güzel ve çeşitli düğün salonları, profesyonel ekipleri ve farklı avantajlarla seni karşılıyor. Ortalama fiyat harici davet alanları her bütçeye uygun bir düğün keyfi yaşatıyor.

Hatay yemekli düğün salonu fiyatları da ortalama rakamlar üzerinden hizmet vermeye devam ediyor. Yemekli düğün ve yemeksiz düğün fiyatları, Hatay düğün salonlarında hemen hemen aynı olmasıyla göze çarpıyor. Bununla beraber, düğününü hafta içi ya da hafta sonu günlerinden birinde yapman da fiyatta nadiren değişikliğe sebep oluyor. Fiyat değişikliğine sebep olan özellikler farklılık gösteriyor.

Fiyatların değişmesinde en büyük rol oynayan özellik bölge farklılığı. Antakya düğün salonları fiyatları mekan çeşitliliğinden dolayı birçok fiyat aralığında bulunabiliyorken diğer ilçelerde aynı şey geçerli olmayabiliyor. Örneğin İskenderun düğün salonları ve Kırıkhan düğün salonları fiyatları, Antakya’nın aksine ortalama fiyatın altında hizmet vermiyor. Bu bölgelerde fiyatlar ortalama ya da ortalama üstü fiyat bandında.

Fiyatları arttıran bir başka özellik ise düğün salonlarının kapasitesi. Hatay İskenderun düğün salonları yüksek kapasiteli davet alanları bulundursa da bu mekanlar hep ortalama ve üstü fiyatlarla önümüze çıkıyor. Bununla beraber her ilçede yer alan daha az kapasiteli davet alanlarına baktığımızda senin için her fiyata uygun mekanlar bulabiliyoruz!

Hatay Düğün Salonu Paketleri

Hatay düğün salonu mekanları sana birbirinden eşsiz hizmetler sunuyor. Bu hizmetlerden biri de davet alanının dekorasyonunu senin için istediğin şekilde yapmaları. İstediğin konsepte karar verdikten sonra birbirinden renkli led ışıklar, canlı veya cansız çiçekler ve rengarenk örtülerle hayallerindeki süslemeye ulaşman düğün salonlarının hemen hemen hepsinde çok kolay!

Klasik ya da modern, rustik ya da bohem konseptler oluşturabileceğin bu düğün salonlarının sunduğu bir başka hizmet de üst düzey havalandırma. Yaz aylarında yüksek derecelerin görüldüğü Hatay’daki düğün mekanlarının çoğu kapalı özelliğe sahip olsa da içerideki klimalarla sana ve davetlilerine serin bir ortam oluşturuyor. Aynı şekilde kış aylarında da sıcacık bir mekan hizmetinde!

Hatay yemekli düğün salonlarından birini seçtiğin takdirde sana sunulan hizmetlerden bir diğeri de zengin yemek menüleri. Profesyonel aşçılar tarafından hazırlanmış birbirinden lezzetli menülerden birini seçtikten sonra düğünden önce gidip tadım yapabiliyorsun. Tadımdan sonra ise damak zevkine göre menülerde değişiklik yapma hakkın var! Yemekli ve yemeksiz fiyatların arasında çok az bir fark olduğunu unutma.

Hatay düğün salonları düğün dışında farklı organizasyonlar düzenlemen için de sana uygun davet alanları sunuyor! Bu organizasyonlar arasında çeşitli partiler, kutlamalar ve nikah gibi ekstra hizmetler var. Seçtiğin düğün salonunda istersen kına geceni de düzenleyebilir, farklı konsept ve süslemeler sayesinde tamamen farklı bir atmosferde iki gününü de geçirebilirsin!

Hatay Düğün Salonları Mekan Türleri

Tüm Düğün Salonları