İnci Royal Kına Salonu Adres Başak Mah. Hürriyet Bulvarı No:76 1.Etap (Kayılı Restoran Üstü) Başakşehir / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İnci Royal Kına Salonu hakkında

Başakşehir’in en popüler kına mekanlarından biri olan İnci Royal Kına Salonu’ndan bahsedeceğiz sana! İnci Davet Sarayları bünyesinde hizmet veren salon, uzun süredir bu işi yapan ve uzmanlardan oluşan bir ekibe sahip. Kırmızı ve siyah tonlarının ağırlıklı olarak kullanıldığı çok şık bir davet alanı oluşturmuşlar. Bakalım mekanda başka neler var?

İnci Royal Kına Salonu düğün fiyatları

 • İnci Royal Kına Salonu’nda fiyatlar hafta içi ve hafta sonu organizasyonlarında değişiklik gösteriyor.
 • Paketteki hizmetler haricinde ekstra taleplerin olursa onların fiyatlandırması da ayrıyeten yapılıyor.
 • Tablodaki rakamlar başlangıç menüleri için geçerli.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

İnci Royal Kına Salonu’nda 200-300 kişiye kadar davetli ağırlayabilirsin. Salonun bünyesinde olduğu İnci Davet Sarayı’nın 3 farklı salonu bulunuyor. Kına salonu harici diğer davet alanlarında da düğün gibi daha kalabalık organizasyonlara yer veriliyor. Mekanda lavabo, bekleme alanı, sigara içme alanı ve bebek bakım odası gibi imkanlar da bulunuyor. Davetlilerinin kına öncesinde beklemesi için bir kafeleri de var.

İnci Royal Kına Salonu paketleri

İstanbul kına ve bekarlığa veda mekanlarından İnci Royal Kına Salonu, gelin adaylarına özel çok zengin paketler hazırlamış. Bu paketlerin içerisinde; organizasyon sorumlusu, bindallı / kaftan, kına ekibi, mum, müzik, fotoğraf, alan süslemesi, ikramlıklar, dans gösterisi, kına malzemeleri, kına tepsisi, kına takımı, davul şov, Hint kınası gibi çok sayıda hizmet bulunuyor.

Dekorasyon ve süsleme

 • Altın sarısı işlemeli aksesuarlar
 • Siyah-kırmızı sandalyeler
 • Sandalyelere kırmızı tül bağlama
 • Şık servis takımları
 • Altın sarısı şamdanlar
 • Nedime minderleri
 • Kırmızı köşe koltukları
 • Fon kırmızı perdeler
 • Kırmızı tülden cibinlikli kına tahtı

Müzik

En sevdiğin kına şarkısı hangisi? Evet, biraz zor bir soru sormuş olabiliriz. Sen onu düşünürken İnci Royal Kına Salonu’nda düzenlenen davetlerde en güzel parçalardan oluşan geniş bir repertuvar eşliğinde eğleneceğinden bahsedelim biz de.😊 Mekanın sunduğu şöyle bir güzellik var: Tarzına göre müzisyen temin edebiliyorlar! Sonra o müzisyenle saat 23:30’a kadar dans devam ediyor!

Fotoğrafçı

İlerleyen senelerde izlerken çok keyif alacağın, sergilenen figürlere kahkahaları basacağın, duygusal anları gördüğünde tekrar minik duygusallıklara dalacağın bir video kaydı şart! İşte bunun için İnci Royal Kına Salonu’nun anlaşmalı fotoğraf ve video ekibi bulunuyor. Ekip tarafından tüm organizasyon başından sonuna kadar kayıt altına alınıyor.

Otopark

İnci Royal Kına Salonu’nun 50-75 araç kapasiteli bir otoparkı mevcut. Etkinlik günü özel aracıyla gelecek tüm davetlilerin bu otoparkı kullanabilirler. Zaten salon kapasitesine oranla gayet yeterli genişlikte. Mekanın valesi de bulunuyor. Tüm konuklarla ve araçlarıyla birebir ilgileniyorlar. Kaliteli ve güler yüzlü hizmet, İnci Royal Kına Salonu’nun otoparkından itibaren başlıyor.

İnci Royal Kına Salonu diğer organizasyonlar

İnci Royal Kına Salonu’nun da içerisinde olduğu İnci Davet Sarayı mekanında, farklı çeşitlerde çok sayıda organizasyon düzenlenebiliyor. Düğün, nişan, söz, sünnet düğünü, mezuniyet töreni, kurumsal etkinlik, davet ve resepsiyon gibi aklına gelebilecek birçok organizasyon için mekanla iletişime geçebilirsin. Hepsi için birbirinden güzel paketler hazırlamışlar.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Davetlilerin İnci Royal Kına Salonu’na girdiği andan itibaren kına ruhunun büyüsüne kapılacaklar! Çünkü o kadar güzel süslemeler yapıyorlar ki “İşte tam anlamıyla bir kına gecesi” diyebiliyorsun.
 • Mekanın kına salonu oldukça yüksek tavanlı. Bu sayede de bol bol oynanan kına gecelerinde konuklar ferah bir ortamda kurtlarını dökebiliyor.
 • Kına kostümünden ikramlığına kadar bir davet için ihtiyacın olan ne varsa senin için temin edebiliyorlar. Her hizmeti tek elden almak da işleri çok kolaylaştırıyor.
 • İnci Royal Kına Salonu’nun uzman bir organizasyon ekibi var. Bu ekipteki personeller, kına gecenin başından sonuna kadar senin yanında oluyorlar. Yaşanabilecek aksaklıklara karşı her zaman tetikteler!
 • Dans pistini salonun tam ortasına konumlandırmışlar. Davetlilerinin hepsi hem kına tahtının olduğu platformu hem de pisti zorlanmadan görebilecek.

İnci Royal Kına Salonu çift yorumları

Berna & Murat: “Mükemmel bir organizasyon. Her şey son derece kaliteli. Bir gelinin hayalini gerçekleştirebilecek nadir mekanlardan biri. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.”

Helin & Mahsum: “Kardeşimin kınasını yaptık, çok güzel geçti. Çok başarılı bir organizasyon ekibi ve salon! Her şey istediğimizden de güzel oldu. Herkese tavsiye ederim.”

İnci Royal Kına Salonu nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Başak Mah. Hürriyet Bulvarı No:76 1.Etap (Kayılı Restoran Üstü) Başakşehir / İstanbul

İnci Royal Kına Salonu’na toplu taşımayla ulaşım sağlayacak olanların Başakşehir Metrosu kullanıp ‘Başakşehir Konutları’ durağında inmesi gerekiyor. Mekan, bu durağa 500 metre mesafede yer alıyor. Metro dışında buradan geçen otobüs hatları da bulunuyor. Şahsi araçlarla gelecek olanlar ise navigasyona ‘İnci Davet Sarayı’ yazarak buraya kolaylıkla ulaşabilirler.

Fiyat Teklifi Al

Benzer kına gecesi mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.