İrem Balo ve Davet Salonu Hakkında

İstanbul’da kalabalık bir düğün daveti düzenlemek için ihtişamlı bir salon arayışında mısın? 750-1.000 kişilik davetli kapasitesi, yüksek tavanı ve kapsamlı hizmetleri ile İrem Balo ve Davet Salonu arayışlarına bir çare olabilir! Kapalı davet alanıyla faaliyet gösteren salon, dört mevsim boyunca organizasyonlar için hazır. Sen de saray konseptini sevenlerdensen, sayfayı kaydırmaya devam et.

Fiyat Teklifi Al

İrem Balo ve Davet Salonu Düğün Fiyatları

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)60.000 - 80.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)40.000 - 60.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az
 • İrem Balo Davet Salonu fiyatları, düğününü hafta içi – hafta sonu, yemekli ya da yemeksiz yapmana göre değişiyor.
 • Genel başlangıç fiyatlarının yanı sıra gelecek davetli sayısı net rakamlar için büyük bir etken.
 • İstanbul düğün salonlarına göre kıyasladığımızda ise fiyatlarının oldukça bütçe dostu olduğunu söyleyebiliriz.
 • Alkollü içecek servisi mevcut değil.
 • Yemek ve ikramlar gece saat 00:00’a kadar masaları donatıyor.
 • Düğününe özel bir fiyat teklifi almak istersen, alttaki pembe buton seni bekliyor.

Kapasite

İrem Balo Salonu Sarıyer, oldukça geniş bir davet alanına sahip olduğundan büyük organizasyonlara rahatlıkla ev sahipliği yapabiliyor. Kalabalık düğün planlayan çiftler için bu salon bir hayli ideal diyebiliriz. 750-1.000 kişilik kapasitesi sayesinde davetiyeleri dağıtmaktan çekinmeyeceksin. Organizasyon gününde ise gelişmiş havalandırma sistemleri ve klimalar sayesinde sıkılıp bunalmadan eğlenebileceksin.

İrem Balo ve Davet Salonu Düğün Paketleri

İrem Balo ve Davet salon düğünü isteyenler için güzel bir alternatif. Sarıyer’de konumlanan bu mekanda dilersen yemek servisi yapılabiliyor. Mekanın kendisine ait bir organizasyon ekibi olmasa da istersen dışardan bir organizasyon firmasıyla anlaşıp getirebilirsin. Standart tek bir menüleri yok. Tadım yapabilir ve menüde değişiklik yapabilirsin. Mekanın kendi otoparkı ve vale hizmeti mevcut.

Dekorasyon / Süsleme

 • Yüksek tavanlı ve kolonsuz bu salon ferah bir eğlence vadediyor.
 • Altın sarısının yoğunluğu sayesinde ihtişamlı bir görünüm elde edilmiş.
 • Beyaz masa örtüleri ve sandalyeler altın rengi tüller ve servis takımlarıyla süslenmiş.
 • Salonun tam ortasında bulunun büyük avize mekana oldukça gösterişli bir hava katıyor.
 • Her bir masanın ortasında altın renginde vazolar ve içerisindeki rengarenk çiçekler de ortama ferah bir hava katıyor.

Müzik

Hayatının en mutlu günlerinden biri olacak bu özel günde eğlenmek en büyük hakkın! Düğün gününe kadar yoruldun, heyecanlandın ve artık stresli günleri geride bıraktın. Kurtları dökme vakti geldiyse, İrem Balo kaliteli ses ve sahne sistemi ile hem seni hem de davetlilerini coşturacak. Dilersen, orkestra ya da DJ’i de senin için temin edebilirler.

Düğün Fotoğrafçısı

İrem Balo Davet misafirlerine her açıdan en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor. Elbette bu teknoloji çağında teknolojiyi de yakından takip etmişler. HD video kaydı yapacak bir altyapıya sahipler. bununla birlikte mekanın kendi fotoğrafçısı da var. Sen bu mutlu gününün keyfini çıkarmaya devam ederken bir yandan da bu keyifli anların kayıt altına alınmış olacak.

Otopark

İstanbul’un şüphesiz ki en büyük sorunlarından biri park yeri bulmak. Bu yüzden sen de takdir edersin ki düğününün yapılacağı yerde bir otopark olması sana ve misafirlerine çok büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Neyse ki İrem Balo Düğün Salonu senin için bunu düşünmüş. Yaklaşık 250-500 araç kapasitesine sahip bir otoparkları bulunuyor.

İrem Balo ve Davet Salonu Diğer Organizasyonlar

İrem Davet ve Balo Salonu düğün dışında da pek çok organizasyona ev sahipliği yapabilecek alt yapıya sahip. Burada sünnet düğünü, kına gecesi, nişan, bayi toplantısı, mezuniyet töreni, baby shower gibi etkinlikleri de yapmak mümkün. Geniş bir salona sahip olan bu mekan büyük çaplı etkinlikler yapmak için daha uygun elbette.

Alkışlarımız

 • İrem Balo Salonu’nun kapasitesi oldukça geniş, böylece büyük bir düğün daveti verebilirsin.
 • Salonun kendi otoparkının olması misafirlerin için büyük bir avantaj sağlayacaktır.
 • Mekan HD kalitede video kaydı yapacak ekipmanlara sahip. Geceni ölümsüzleştirmek istediğinde yanına olacaklar.
 • Yemek servisi yapılacağı için eğer istersen düğün öncesinde mekanda menü tadımı da yapabiliyorsun.
 • Işıl ışıllığı ve şatafatı seviyorsan, burası senin için ideal olabilir.

İrem Balo ve Davet Salonu Çift Yorumları

Betül & Resul: “Profesyonel bir ekip ve çok güzel bir ilgi vardı. Her konuda yardımcı olup yönlendirdiler. Heyecanınızı sıfıra indirip sorunsuz ve güzel bir düğün geçirmenizi sağlıyorlar. Biz çok memnun kaldık ve soranlara öneriyoruz.”

Ebru & Emre: “Muhteşem bir salondu ve ekipteki herkes çok ince ve çok yardımsever kişilerdi herkese teşekkür ediyorum. Gönül rahatlığıyla tutabilirsiniz.”

İrem Balo ve Davet Salonu Nerede?

Adres: Cumhuriyet Mah. Arabayolu Cad. Yeşilay Sok. No:3/A Tarabyaüstü (Hacıosman) Sarıyer / İstanbul

İrem Balo Davet Salonu Hacıosman, Avrupa Yakasında oldukça ulaşılabilir bir konumda. İstersen özel aracın istersen de toplu taşımayla buraya ulaşabilirsin. Şahsi araç tercih edecekler için açık adresi hemen yukarıya yazdık. Salonun yakınından geçen 151, 29C, 59RS ya da 62H numaralı otobüsleri de kullanabilirsin. Çeşitli yol tarifleri için İrem Balo ve Davet Salonu iletişime geçmeni bekliyor olacak.

Fiyat Teklifi Al