Isparta Düğün Salonları

0 düğün salonları bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Isparta’daki Düğün Salonları

Akdeniz Bölgesinin gül kokulu şehri Isparta, birbirinden çeşitli mekanlarıyla hayallerindeki düğün için seni bekliyor. Bu ilimizdeki çoğu düğün salonu Isparta’nın merkezinde bulunmasıyla sana ve davetlilerine kolay ulaşım imkanı sağlıyor. Bununla birlikte şehrin merkezinde yer almayan mekanlar ise birbirinden güzel doğa manzaralarıyla seni karşılıyor!

Peki Isparta düğün salonları kaç kişilik? Isparta’daki düğün mekanları geniş skaladaki kapasite seçenekleriyle de öne çıkıyor. 50 kişilik butik bir düğün de 2000 kişilik görkemli bir davet de bu ilde mümkün. Mekanların çoğu ortalama kapasite çevresinde hizmet veriyor. Kapasiteye göre mekan özellikleri değişiklik gösterebildiğinden, en doğru davet alanını seçebilmek adına dikkat etmen gereken bazı nitelikler var.

Isparta’daki davet alanları sadece kapalı veya hem açık hem kapalı şekillerde hizmet veriyor. Isparta açık hava düğün salonları açısından yetersiz olsa da Isparta kapalı düğün salonları ferah bir düğün için gerekli şartları sağlıyor! Kolonsuz ve yüksek tavanlı olan kapalı alanlarla birlikte yarı açık olan düğün mekanları, bahçe ve çim alan gibi yeşil alanlar sunuyor.

Isparta düğün salonları fiyatları çeşitli avantajlarıyla karşında! Hafta sonu yemeksiz paket üzerinden hesaplanan fiyatların çoğu ortalama rakam bandında. Isparta yemekli düğün salonları fiyatları ise mekandan mekana ve menü içeriğine göre artış gösterebiliyor. Çok uygun rakamlara düşen fiyatlarla Isparta düğün salonu maliyeti aklındaki bütçeyle düğün yapman için senin tarafında!

Isparta Düğün Salonu Fiyatları Ne Kadar?

Isparta düğün salon fiyatları çok makul fırsatlarla her bütçeye uygun! Ortalama kapasitesi 750 kişi olan bu düğün mekanlarına hemen hemen her fiyattan ulaşabiliyorsun. Herkesin cebine uygun bu davet alanlarının fiyatlarını değiştiren bazı mekan özellikleri var. Aklındaki düğünü organize ederken bunları göz önünde bulundurmak isteyebilirsin.

Isparta düğün davet salonu fiyatlarını etkileyen en büyük faktör, düğününü yapmak istediğin gün. Yemeksiz düğünlere özel talep edilen bu fiyatlar, hafta içi veya hafta sonu olmak üzere iki şekilde hesaplanıyor. Hemen hemen her davet alanında bu şekilde olan uygulama, düğününü hafta sonu yapmak istediğinde sana çok büyük fiyat farkları ortaya çıkarabiliyor.

Bir diğer seçenek ise düğün davetini yemekli vermen. Isparta yemekli düğün mekanları birbirinden lezzetli tatlarla dolu zengin menülerini kişi başı minimum fiyat üzerinden hesaplıyor. Düğününü yemekli yapmak istediğinde önüne çok da büyük bir fiyat farklı çıkmıyor! Hemen hemen her mekan kişi başı az fiyatlarla başlayan yemekli davet hizmetleri sunuyor.

En çok fiyat farkının düğün gününden kaynaklandığı Isparta, konum açısından da rahatlıklar sunuyor. Öyle ki, neredeyse hepsi şehir merkezinde bulunan davet alanlarıyla her fiyatta anlaşman mümkün. Buna ek olarak, orman içi düğün mekanlarında da uygun fiyatla organizasyonunu düzenleyebiliyorken, mekanlar arasındaki fiyat ve kapasite farkı bu alanların azlığından dolayı bir tık daha fazla oluyor.

Isparta Düğün Salonu Paketlerinde Neler Var?

Isparta Düğün Salonlarının Avantajları

Isparta’da düğün yapmanın belli başlı avantajları var. Bunların başında ise düğün mekanlarında verilen eşsiz yemek hizmetleri geliyor. Menü çeşitliliği ile göz dolduran davet alanlarında, profesyonel ekiplerle çok titiz şartlar altında düğününe hazırlık yapılıyor. Damak tadına göre kırmızı ve beyaz et menülerine ek olarak isteğine göre yöresel tatlar da sunulabiliyor.

Yemekli düğün davetlerinin yanı sıra yemeksiz organizasyon yapmanın da kendine özel artıları var. Arasından seçim yapacağın mekanların çoğunda yemek hizmeti olmayan alanlar dahil birbirinden taze kuru pastalar ve içecek seçenekleri seni bekliyor. Ayrıca bu kokteyl hizmetleri davet alanlarının büyük bir kısmında düğün paketlerine dahil! Bu paketler birbirinden güzel düğün pastalarını da içerebiliyor.

Isparta açık hava düğün salonları sayıca az olsa da sundukları çeşitli manzaralarla bir başka avantaj daha sağlıyor. Isparta havuz başı düğün salonları; orman, kır, bahçe ve dağ gibi manzaralar sunan doğayla iç içe birçok davet alanına ev sahipliği yapıyor. Bunun dışında şehrin merkezinde yer alan mekanların hepsi şehir manzarası sunuyor.

Isparta düğün salonları birçok farklı konseptte hizmet veriyor. Bu davet alanlarında Osmanlı tarzı konseptler oluşturabiliyorken, zarif ve gümüş detaylarla dolu bir süsleme de yapabilirsin. Tamamen senin zevkine bırakılan dekorasyon seçenekleri arasında daha ağır, altın varaklı parçalar da var. Uygun fiyatlara ulaşabildiğin bu fırsatların hepsinden yararlanmayı unutma.

Tüm Düğün Salonları