i̇stanbul vilayetler evi (ve boğaziçi i̇stanbul)
Adres Tarabya Mah. Haydar Aliyev Cad. No: 110 Sarıyer/İstanbul
Telefon 0212 963 3520

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

İçindekiler

İstanbul Vilayetler Evi hakkında

İstanbul’da Boğaz’da düğün yapmak isteyenlerin ilk baktıkları yerler genelikle Sarıyer düğün mekanlarıdır. İstanbul Vilayetler Evi (Ve Boğaziçi İstanbul) de denize nazır konumuyla enfes Boğaz manzarasına sahip. Teras, Mavi Salon ve toplantı odasından oluşan mekan, camekanlı olduğundan her mevsim eşsiz Boğaz manzarasının keyfini çıkarmak mümkün.

Vilayetler Evi İstanbul’da düğün yapanlarla davetlere katılanların Google’daki yorumlarına baktığımızda yemeklerin lezzeti, yetkililerin güler yüzlü olması, müzikten süslemelere hizmetlerin misafirleri memnun etmesi gibi olumlu geri bildirimlere rastladık.

Açılır kapanır terası ve Mavi Salonu ile Tarabya Vilayetler Evi, sadece düğün değil kına gecesi için de harika bir yer.

İstanbul Vilayetler Evi düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)1.500 - 2.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)750 - 1.000 TL
 • Vilayetler Evi, Türk ve dünya mutfağının en özel lezzetlerini sunduğu restoranlarıyla çok seviliyor. Düğün için de özel menüler hazırlayan profesyonel mutfak ekipleri var. Deniz ürünleri, kırmızı ya da beyaz et seçeneklerine göre menülerin fiyatı değişiyor.
 • Dışarıdan catering firması getirmeni istemiyorlar.
 • Servis gece yarısına, yani 24:00’e kadar devam ediyor.

Kapasite

Teras 250 yemekli, 400 kokteyl
Mavi Salon 200-300 yemekli, 400-500 kokteyl
 • Sarıyer Vilayetler Evi’nin terası da kapalı salonu da Boğaz manzaralı. Ortalama bir düğün için de ideal büyüklükte.

Düğün paketleri ve organizasyonu

Ve Boğaziçi İstanbul’da düğün kampanyaları sezonlara göre değişiyor. Paketlerinde düğün pastası, yemekler, limitsiz meşrubatlar, süslemeler, fotoğraf ve video çekimi, salonun dekore edilmesi, DJ ve ses sistemi gibi birçok hizmet mevcut.

Herhangi bir organizasyon şirketi ile anlaşmak istersen de İstanbul Vilayetler Evi için bir sorun yok.

İstanbul düğün mekanları incelemesi

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Dekorasyon ve süsleme

Vilayetler Evi İstanbul’daki en sağlam dekor tabii ki manzara. Bu doğal güzelliğe ek olarak farklı renk seçeneklerine sahip masa ve sandalye süslemeleri şık bir düğün salonu havasına sokuyor mekanı. Beyaz yuvarlak masalar ve tiffany sandalyelerin renkli çiçekler ve sandalyelere bağlanan kumaşlarla dekore edildiği davet alanında abartıya kaçıp gözü rahatsız edecek bir şey yok. Sade, şık ve zarif bir tarzı var.

Müzik

Canlı müzik, DJ performansı veya kayıttan müzik yayını ile düğününde halayların, dansların, eğlencenin tadını çıkarabilirsin. Hangisi düğün paketlerine dahil, müzik için ayrıca ödeme yapman gerekiyor mu vs hepsini öğrenmek için paylaştığımız telefon numarasından mekanı arayabilirsin.

İstanbul’daki düğün salonlarının çoğunda olmayan ama burası gibi restoran, otel gibi alternatif düğün mekanlarında bulunan after party imkanıyla eğlencenin daha geç saatlere taşınması güzel bir imkan doğrusu. Fakat Ve Boğaziçi İstanbul, gece yarısı olduğunda müziğe yavaş yavaş son veriyor, bilgin olsun.

Düğün fotoğrafçısı

Dışarıdan düğün fotoğrafçısı getirmeni kabul etmeyen İstanbul düğün mekanları arasında. Dönem dönem yaptıkları kampanyalarla 50 fotoğraf çekimi ve video kamera gibi paketler hazırlıyorlar. Fotoğrafların sayısı ve içerikleri sizin anlaşmanıza bağlı değişebilir. Güncel düğün kampanyalarını öğrenmek için yapman gerekeni biliyorsun. ?

Otopark

100-150 araç kapasiteli otoparkı vale hizmeti ile misafirlerine konfor vadediyor.

Alkışlarımız

 • Avrupa Yakası’ndaki Boğaz manzaralı düğün mekanları arasında keyifli ve fiyatları çok uçuk olmayan bir yer.
 • İki farklı düğün alanının olması güzel. Davetli sayına ve istediğin konsepte göre ikisinden birini seçebilirsin. Açılır kapanır tavanlı terasında yaz düğünü yapmak da çok keyifli olur.
 • İstediğin düğün organizasyon şirketi ile hayallerinin gününü planlayabilecek olman hoş.
 • Kendine ait otoparkının olması güzel.
 • Minik misafirlerin ve vejetaryen yakınlarına özel menüleri mevcut. Menü tadımını düğünden önce yapabilir, değişiklik istersen yetkililere iletebilirsin.
 • En büyük artısı muhteşem Boğaz ve deniz manzarası. Düğün fotoğrafların denizi arkasına alan bu şık ortamda çok güzel olacak.

Keşkelerimiz

 • Yemekli düğün fiyatlarını daha uyguna getirebileceğin bir catering firmasıyla anlaşamayacak olman biraz kısıtlayıcı ama İstanbul Vilayetler Evi, Ve Boğaziçi Restaurant’ıyla epey ünlü bir yer zaten. Kahvaltı ve yemek için birçok insanın akın akın gittiği bu yerin düğün için dışarıdan başka bir catering firması getirmene göz yumması da beklenemezdi. ?
 • Düğün fotoğrafları için tanıdığın ya da anlaştığın başka birini de kabul etmiyorlar. Düğün organizasyonu artık birçok yerde bu şekilde işliyor.

Diğer organizasyonlar

Vilayetler Evi’nde kına, nişan, sünnet, doğum günü, mezuniyet gecesi, kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları gibi bireysel ya da kurumsal tüm etkinlikler düzenleniyor.


İstanbul Vilayetler Evi’nde kına gecesi

Ve Boğaziçi’nde kına gecesi organizasyonu için kırmızı ve pembe tonlarında süslemeler kullanılıyor. Kına gecesi için kişi sayısını maksimum 200 kişi ile sınırlı tutuyorlar.

Kına paketine dahil olan hizmetler şunlar:

 • Bindallı/kaftan,
 • Kına süslemesi,
 • Kına ekibi,
 • Kına töreni,
 • Kına müziği,
 • Kına tepsisi,
 • Davul show,
 • Hint kınası.

İstanbul Vilayetler Evi kına organizasyonu fiyatları

Kına fiyatları hafta içi kişi başı 50-80 TL’den, hafta sonu 80-100 TL’den başlıyor.

Ve Boğaziçi İstanbul (Vilayetler Evi) nerede, kiminle görüşebilirsin?

Adres: Tarabya Mah. Haydar Aliyev Cad. No: 110 Kireçburnu Sarıyer/İstanbul

0212 963 3520 numaralı telefondan Aydın Ürgen ve Fatma Güven’e fiyatlar, yemekler, müzik ve organizasyona dair merak ettiğin her şeyi sorabilirsin. Düğün tarihin yaklaşmadan mekanı görmeye de gitsen iyi olur.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Benzer düğün mekanları

Paella Davet: Düğün Fiyatları Kişi Başı Min. 50 TL