ivory wedding venue
Adres Çubuklu Mah. Vatan Cad. No:50 K:1 Kavacık – Beykoz / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Ivory Wedding Venue hakkında

Ivory Wedding Venue, Beykoz Kavacık’ta yer alan ihtişamlı bir düğün mekanı! Yaklaşık 15 senedir sektörde hizmet veriyorlar. İşinde uzman, çözüm odaklı ve güler yüzlü bir ekipleri var. Öncelikle düğün yapacak olan çiftin taleplerini, hayallerini dinliyor; sonrasında ise o doğrultuda çalışmalara başlıyorlar. Müzik seçimlerinden menüdeki yemeklere kadar her detay büyük bir titizlikle seçiliyor.

Mekanda her mevsim organizasyon düzenlenebiliyor. Kapalı alanı olması sayesinde yaz-kış istediğin zaman burada düğün yapabiliyorsun. En iyisi mekanı daha iyi tanımak için bu videoyu izle:

Ivory Wedding Venue düğün fiyatları

Yemeksiz paket fiyatları (Kişi başı min.) Yemekli düğün fiyatları (Kişi başı min.)
Hafta içi 5.000-7.500 TL Hafta içi 30-50 TL
Hafta sonu 7.500-10.000 TL Hafta sonu 50-80 TL
 • Ivory Wedding Venue’de yemeksiz, kokteyl ve yemekli düğün organizasyonları düzenlenebiliyor.
 • Yemekli düğünlerde fiyat, seçilen menüdeki lezzetlere göre belirleniyor.
 • Düğün tarihinin de fiyatları etkileyen faktörlerden biri olduğunu bilmelisin. Hafta içi yapılan düğünler hafta sonuna göre çok daha uygun fiyatlı oluyor.
 • Ivory Wedding Venue’deki hazır menülerde değişiklik yapabiliyorsun.
 • Çocuklara özel menü hazırlama imkanları da bulunuyor. Özellikle çocuklu davetli sayısı çok olan çiftler için bu çok önemli oluyor.

Beykoz’daki birbirinden güzel diğer mekanlara da göz at: Fiyat Yelpazesi Geniş, En İyi Beykoz Düğün Salonları

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Ivory Wedding Venue’nün 300-400 kişi kapasiteli, ferah bir organizasyon alanı bulunuyor. Burası gayet geniş ve yüksek tavanı sayesinde davetlileri bunaltmayacak bir salon! Dans pistinden masalara kadar her köşe özenle tasarlanmış. Davetlilerin hem çifti hem de pisti rahatlıkla görebileceği şekilde oturma düzenini planlamışlar.

Organizasyon alanının haricinde mekanda bir de gelin-damat odası bulunuyor! Çiftin düğünden önce dinlenebilmesi ve son hazırlıklarını yapabilmesi için hazırlanan odada kullanılan aksesuarlar çok şık. Düğün stresini atmak ve rahatlamak için güzel bir alan oluşturulmuş.

Düğün paketleri ve organizasyonu

Ivory Wedding Venue’de çiftin talebine göre farklı düğün paketleri oluşturulabiliyor. Bu da her bütçeye uygun bir düğün paketi bulabileceğin anlamına geliyor. Mekanın sunduğu hizmetler şöyle:

 • Yemek servisi
 • Mekan süslemeleri
 • Fotoğraf ve video
 • Ses ve ışık sistemleri
 • Organizasyon
 • Otopark
 • Servis personelleri

Ivory Wedding Venue ile görüşmeye gittiğin zaman seni ve müstakbel eşini orada bir organizasyon sorumlusu karşılıyor. Kafandaki tüm soru işaretlerini siliyor, merak ettiklerini yanıtlıyor ve anlaşma durumunda da düğün akışını belirliyor. Düğün günü de organizasyonun aksamaması için hizmet veriyor.

Beykoz’un doğasına yakışır kır bahçeleri de burada: Yemyeşil, Pek Şirin Beykoz Kır Düğünü Mekanları

Dekorasyon ve süsleme

İhtişamlı düğün seven çiftler Ivory Wedding Venue’ye bayılıyor! Yani mekanın kapısından içeriye girdiğin an şıklığına kapılmamak mümkün değil. Her köşesi birbiriyle uyum içerisinde ve çiftlere beş yıldızlı otel şıklığında bir ortam sunuyor. Yaptıkları süslemelerden bazıları şöyle:

 • Masa ve sandalye süsleme
 • Şamdan
 • Supla
 • Gelin yolu
 • Gelin tak modelleri
 • Canlı çiçekler
 • Şık aydınlatmalar

Müzik

Ivory Wedding Venue’deki organizasyonlarda müzik gece 23:30’a kadar devam edebiliyor. Bu da düğün mekanları için çok iyi bir saat. Mekanın anlaşmalı olduğu müzisyenler, canlı müzik ekipleri var. Düğünün için bu ekiplerle anlaşıyor ve önceden kendileriyle konuşup çalmalarını istediğin şarkıları belirtebiliyorsun.

Düğün fotoğrafçısı

Mekanın bünyesinde hizmet veren fotoğraf ve video ekibi bulunuyor. Düğününüzde bu ekiple çalışmanız gerekiyor. Tüm organizasyon işinde uzman fotoğrafçılar ve kameramanlar tarafından başından sonuna kadar kaydediliyor; en güzel anlar ölümsüzleştiriliyor. Dışarıdan bir fotoğraf firmasıyla çalışmanıza da ne yazık ki müsaade edilmiyor.

Ortam şık, fiyatlar ortalama: En Cazip Anadolu Yakası Düğün Mekanları

Otopark

Ivory Düğün Salonu’nun 50 araç kapasiteli bir otoparkı bulunuyor. Özel araçlarıyla gelen davetlilerin bu otoparkı kullanabiliyor. Ayrıca dilersen vale hizmeti de alabiliyorsun.

Alkışlarımız

 • Burada da mekanın şıklığını övmeden geçemeyeceğiz açıkçası! Ivory Wedding Venue, çiftlerin yüzünü gülümsetecek süslemeler yapıyor.
 • Fiyatları gayet iyi.
 • Menü tadımı ve menülerde değişiklik hizmeti sunmalarını sevdik. Böyle küçük gibi görünen detaylar, aslında mekanın çifti ne kadar önemsediğini gösterir. Düğün günü sen ne istiyorsan, nasıl istiyorsan öyle olacak!
 • Tecrübeli ekipler, düğün öncesinde ve düğün günü çiftlere çok yardımcı oluyor. Bunu organizasyon günü daha iyi anlayacaksın ama stresinin azalmasında organizasyon ekiplerinin çok büyük desteği oluyor.

Diğer organizasyonlar

Ivory Wedding Venue’de düğünlerin haricinde kına gecesi, kurumsal etkinlik, nişan töreni, sünnet düğünü, mezuniyet balosu, doğum günü gibi birçok farklı organizasyon da düzenlenebiliyor.

Mekanda en sık düzenlenen organizasyonlardan biri kına geceleri oluyor! Organizasyon sorumluları tarafından bindallıdan dans ekibine kadar her detay planlanıyor. Kına gecesine özel süslemeleriyle davetlilerden tam puan alıyorlar. Ayrıca davul şovu, mekana giriş dansı gibi birçok güzel hizmetleri de bulunuyor. Kına gecen için Ivory Wedding Venue ile bi’ görüş!

Ivory Wedding Venue Beykoz’da nerede?

Adres: Çubuklu Mah. Vatan Cad. No:50 K:1 Kavacık – Beykoz / İstanbul

Ivory Wedding Venue, Kavacık merkezde yer alıyor ve buraya FSM Köprüsü üzerinden kolaylıkla ulaşılabiliyor. Ayrıca toplu taşıma araçlarıyla da mekana ulaşmak çok rahat.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları