junto davet & wedding
Adres Kumru Sok. Çizgi Plaza No:10 K: 6 Maltepe / İstanbul
Telefon 0216 706 6957

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Junto Davet & Wedding hakkında

Junto Davet Maltepe’nin en sevilen düğün mekanları arasında! Gerek şıklığı gerekse profesyonel hizmet anlayışı olsun, çiftlerden hep tam puan alıyor. E durum böyle olunca da mekanın günleri aylar öncesinden dolabiliyor. O nedenle şimdiden söyleyelim, elini çabuk tut.

Junto Davet & Wedding’in yaklaşık 400 kişilik bir salonu bulunuyor. Bu salonda düğünden kınasına çok sayıda organizasyon düzenlenebiliyor. Şimdi mekanla ilgili diğer detaylara bakalım:

Junto Davet & Wedding düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
 • Junto Davet & Wedding’de fiyatları etkileyen faktörlerin başında menü seçimi geliyor. Menülerdeki ana yemeğin kırmızı etli mi yoksa beyaz etli mi olacağına, bütçene göre karar verebilirsin.
 • Hafta sonu ve hafta içi düğünleri arasında fiyat farkı bulunuyor. Bütçen düşükse, hafta içi düğünlerini tercih edebilirsin.
 • Düğünden önce mekana giderek menü tadımı yapma fırsatın da bulunuyor. Seçtiğin menüdeki lezzetleri tek tek tadarak, hoşuna gitmeyen yemekler olursa değiştirmelerini talep edebiliyorsun.

Tabii bunlar Junto Davet’in başlangıç fiyatları. Hemen alttaki ‘Fiyat Teklifi Al’ butonuna tıklayarak, mekanın istediğin organizasyon için talep edeceği net fiyatı öğrenebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 300-400 kişi
Kokteylli kapasite 300-400 kişi
Açık alan kapasitesi 50-100 kişi
Kapalı alan kapasitesi 200-300 kişi

Junto Davet’in salonunda yemekli düzende 300, kokteyl düzende ise 400 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Yani ortalama sayıda davetlinin katılacağı bir düğün organizasyonu için yeterli olduğunu söyleyebiliriz.

Maltepe’deki birbirinden güzel kır bahçelerini şimdi keşfet: En İyi Maltepe Kır Düğünü Mekanları

Düğün paketleri ve organizasyonu

Maltepe Junto Davet’e anlaşma için gittiğinde organizasyon sorumluları sana her detaydan bahsediyor. İsteklerini dinliyor ve buna en uygun düğün paketini sunuyorlar. Anlaşma sonrasında ise yetkililerle yaptığın toplantılarda düğün akışı belirleniyor. Akış detayları doğrultusunda düğün günü tüm organizasyon, yetkililer tarafından yönetiliyor ve kusursuz olması için çalışılıyor.

Mekanın sunduğu düğün paketlerindeki hizmetlerde de ekleme / çıkarma yapabiliyorsun.

Dekorasyon ve süsleme

Junto Davet, beyazın asaletini sunan mekanlardan biri. Nikah masası, davetli masası süslemelerini de büyük bir özenle yapıyorlar. Tüller ve çiçeklerle donatılan masalar ile gelin yolları göz kamaştırıcı dekorasyonlar ortaya çıkarıyor.

Mekanın konseptiyle ilgili daha iyi fikir edinmen için buraya bir video bırakıyoruz:

Düğün fotoğrafçısı

Junto Davet & Wedding’in anlaşmalı bir fotoğraf ekibi bulunuyor. Mekanla düğün için anlaşırsan bu ekiple çalışman gerekiyor. Dışarıdan bir fotoğrafçı getirmene müsaade etmiyorlar.

Salonun fotoğrafçıları tarafından düğünün başından sonuna kadar çekilen karelerle ve video kaydıyla ölümsüzleştiriliyor.

Fiyat Teklifi Al

Otopark

Junto Davet Salonu’nun yaklaşık 50 araç kapasiteli bir otoparkı bulunuyor. Özel araçlarıyla gelecek olan davetlilerin bu otoparkı kullanabiliyor. Bu sayede park yeri aramakla vakit kaybetmemiş oluyorlar. Ayrıca mekanın vale hizmeti de mevcut.

İhtişamlı bir düğün mekanı arıyorsan bu yazıya da göz at: İstanbul Düğün Otelleri İncelemesi ve Fiyatları

Alkışlarımız

 • Junto Davet’te organizasyon düzenleyen herkese dış çekim plato kullanımı hediye ediyorlar. Bu jest sayesinde düğün fotoğrafı çekimi için ekstra bir mekan aramana gerek kalmıyor.
 • Çok şık bir dekorasyona sahipler. Bir mekanı gösteren kuşkusuz ki süslemeleridir. İşte Junto Davet’i bu konudaki başarısından dolayı tebrik ediyoruz.
 • Yemekli bir organizasyon yapmak istersen, çocuklara özel menü hazırlayabileceklerini bilmelisin. Çocuklu davetlilerin bu durumdan çok memnun olacak.
 • %70’e varan indirimler sunabiliyorlar. Mekanın sayfasını takip etmeni öneririz.
 • Junto Davet, Maltepe’de E-5’e çok yakın bir noktada yer alıyor. Bu sayede herkes mekana rahatça ulaşabiliyor.

Junto Davet kına gecesi organizasyonu

Junto Davet & Wedding’de düğünlerin yanı sıra kına gecesi, nişan, mezuniyet töreni, sünnet düğünü gibi farklı organizasyonlar da düzenlenebiliyor. Kına gecesinde salonu çok şık bir şekilde süslüyorlar.

Kına gecesi için verdikleri hizmetler ve fiyatları da şöyle:

 • Hint, Roman, geleneksel, modern ve prenses konseptleri
 • Seçtiğin kına konseptine uygun renklerde süslemeler,
 • Renkli minderler,
 • Kına tahtı,
 • Konsepte uygun fon,
 • Kına sehpası ve takımı,
 • Müzik,
 • Masalarda, gelin yolunda ve salonda çiçeklerle süslemeler.
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)20.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)40.000 - 60.000 TL

Junto Davet & Wedding nerede?

Adres: Kumru Sok. Çizgi Plaza No:10 K: 6 Maltepe / İstanbul

Telefon: 0216 706 6957

Junto Düğün Salonu, ulaşım açısından zorlanmayacağınız bir noktada yer alıyor. Maltepe E-5’ten Kartal yönüne giderken, Maltepe Köprüsünü geçtikte sonra Alfemo’nun olduğu sokağa girin. Sonrasında ikinci sola girdikten sonra 100 metre ileride mekanı göreceksiniz.

Haydi şimdi mekandan fiyat teklifi al!

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları