karşıyaka düğün salonu
Adres 100. Yıl Meydanı 7448/7 Sok. Elit Sitesi Karasu İş Merkezi En üst kat Karşıyaka İzmir

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Karşıyaka Düğün Salonu fotoğrafları

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

 • karşıyaka düğün salonu

Karşıyaka Düğün Salonu hakkında

Karşıyaka Düğün Salonu merkezi bir lokasyonda, kolonsuz, samimi, uygun fiyatlı bir mekan. Örnekköy Elit Sitesi Karasu İş Merkezi’nde bulunduğu için Karşıyaka İş Merkezi Düğün Salonu da denen mekan kokteyl ve yemekli menüleri ile her bütçeye hitap ediyor. Tavan havalandırması, tek tip kıyafetli görevlileri, sıcak-soğuk kliması, terası ile popüler İzmir düğün salonları arasında.

Karşıyaka kına mekanları arasında da epey tercih edilen bir yer olduğunu söylemek isteriz. İzmir Karşıyaka düğün salonları fiyatları ortalamasında diyebiliriz ücretler için. Diğer ilçeleri de baz aldığımızda İstanbul düğün salonları fiyatlarına göre ise kesinlikle daha ucuz.

Karşıyaka Düğün Salonu fiyatları

Yemeksiz düğün başlangıç fiyatı Yemekli düğün fiyatları (Kişi başı min.)
Hafta içi 3.000-5.000 TL Hafta içi 50-80 TL
Hafta sonu 5.000-7.500 TL Hafta sonu 50-80 TL
 • İkramlı ve yemekli menü için istersen İzmir’deki catering firmaları ile de anlaşabilirsin.
 • Karşıyaka Düğün Salonu fiyatlarına mekanın tüm ışık-ses sistemi, düğün pastası, müzik vs de dahil. Detaylar için tablodaki telefon numarasını arayabilirsin.
 • Servis 23:30’da sona eriyor.
 • Vejetaryen, vegan, diyabet ve çocuk menüsü gibi bol seçenekle sana geliyorlar.
 • Düğün önce menü tadımı yaptırmıyorlar.
 • Alkol servisi yok.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Karşıyaka Düğün Salonu 350 kişi kapasiteli. Terasını da kullanmak istersen toplam 750 kişiyi davet edebilirsin.

Düğün paketleri ve organizasyonu

 • Düğün pastası, canlı müzik, gül yağmuru, konfeti, ışık efektleri, profesyonel servis, bebek bakım odası gibi hem senin hem de misafirlerinin düğün salonundan beklediği her şey var. Bazı dönemlerde fiyatlarda indirim yapıyorlar. Güncel kampanyalarının içeriğini öğrenmek için seni telefona alalım.
 • İzmir’deki düğün organizasyon şirketleri ile anlaşarak tam hayalindeki gibi bir düğün için ne istersen yaptırabilirsin.

Dekorasyon ve süsleme

Karşıyaka düğün salonlarının çoğu gibi altın yaldız burada da ön plana çıkıyor. Yuvarlak masa sandalye düzenine sahip olan mekanda ister beyaz ister siyah masa-sandalye giydirme üzerine parlak dore kumaşlar bağlanıyor. Salonun bütününe uygun golden vazolar ve içlerindeki çiçekler mekana daha fazla süs katıyor. Uzun arkalıklı beyaz gelin damat sandalyeleri ve masası da tabii ki olmazsa olmazlardan. Pisti aydınlatan renkli spot ışıklar ise danslar için misafirlerini havaya sokacak bir ambiyans yaratıyor. Zemini kırmızı halı olmasını ilginç bulduğumuzu söyleyebiliriz. Kına gecesi için uygun bir tercih gibi.

Müzik

Müzik 24:00’te sona eriyor. Solist ve orkestranın canlı performansının aralarında kayıttan sevdiğin şarkılar çalınıyor.

Düğün fotoğrafçısı

İstediğin düğün fotoğrafçısını mekana getirmeni kabul eden nadir yerlerden.

Otopark

250-500 araç kapasiteli. Vale hizmeti de var.

Alkışlarımız

 • Hem açık alanı hem de kapalı salonu bulunan, yemekli-yemeksiz menü sunan, fiyatı uygun İzmir düğün salonları arasında. Terasında kokteyl düğünü de yapabilirsin. Ya da salonu kiralayıp terası misafirlerin için hava alma alanı olarak tutabilirsin.
 • Klimalı, kolonsuz, tüm misafirlerin pisti görecek şekilde konumlandığı oturma planıyla rahat ve konforlu.
 • Karşıyaka Düğün Salonu hakkında pek çok olumlu yorum okuduk. Yetkililerin aileden biriymiş gibi sıcak ve ilgili tavırları çok övülmüş.
 • Yakın zamanda hem dekoru hem de ses-ışık teknolojisi yenilenen salon İzmirli çiftlerin beklentilerini daha iyi karşılamak için çalışıyor.
 • Karşıyaka Düğün Salonu Elit Sitesi’nde ulaşımı kolay, merkezi bir lokasyonda bulunuyor.
 • Kafesi, terası, bebek bakım odası gibi misafirlerini rahat ettirecek alanlarının bulunması da avantaj.
 • Otoparkı geniş, vale hizmeti sunması misafirlerin için rahatlık sağlıyor.
 • İstediğin düğün fotoğrafçısı, catering şirketi ve organizasyon firması ile anlaşıp düğününü onlarla organize edebilme imkanı sağlamaları da güzel. İster Karşıyaka Düğün Salonu’nun anlaşmalı olduğu şirketlerle ister kendi bulacaklarınla bütçene ve zevkine en uygun düğünü yapabilirsin.

Keşkelerimiz

 • Kesinlikle zevk meselesi ama salonun dekorasyonu daha modern ve sade olabilirdi. Kırmızı halıyla birlikte yaldızın bu kadar çok kullanılması biraz yorucu olmuş.
 • Menü tadımı yaptırmamaları iyi değil. Birçok düğün salonunda böyle bir imkan var.

Daha fazlası burada: İzmir Kapalı Düğün Salonları Önerileri

Fiyat Teklifi Al

Diğer organizasyonlar

Karşıyaka kına gecesi mekanları arasında çok sevilen salonda sünnet düğünü ve nişan da favori organizasyonlardan. Mezuniyet gecesi, doğum günü, baby shower kutlaması gibi etkinlikler için de kapıları açık. Bunun dışında her türlü açılışlar için de İzmirlilere hizmet veriyor.


Karşıyaka Düğün Salonu’nda kına gecesi

Karşıyaka Kına Salonu olarak ünü epey fazla. Bol kırmızılı, bol yaldızlı, bol davullu, ikramlı, şıkıdım şıkıdım bir kına gecesi istiyorsan hemen telefona sarıl. ? Kına tahtı, renkli minderler, kaftan gibi geleneksel kına merasimi için gereken her şeyi aksesuar kiralama şirketi ile de halledebilirsin, mekanla da konuşabilirsin.

Karşıyaka Düğün Salonu kına fiyatları

Kına gecesi fiyatları kişi başı 30-50 TL aralığında başlıyor. Kına paketinin kapsamına göre fiyatlar değişiyor. Başlangıç fiyatları için hafta içi-hafta sonu ayrımı yok.

Karşıyaka Düğün Salonu nerede?

Adres: 100. Yıl Meydanı 7448/7 Sok. Elit Sitesi Karasu İş Merkezi En üst kat Karşıyaka İzmir

Bunlara da bak İzmir güzeli:

Yorum Ekle
Benzer Mekanlar