Kızılay Düğün Salonu Adres Eyüp Sultan Mah. Kızılay Cd. No:60 Sancaktepe – İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Kızılay Düğün Salonu hakkında

Uzun yıllardır Sancaktepe’de hizmet vermekte olan Kızılay Düğün Salonu, standart bir düğünden beklediğimiz pek çok şeyi karşılıyor. 750 kişiye kadar misafirin ağırlanabildiği salonda her yıl daha fazla çift dünyaevine giriyor. Mekan onlara duyulan bu güveni boşa çıkarmıyor. Eğer sen de burada düğününü yapmakla ilgileniyorsan, seni detaylı inceleme yazımızın devamına alalım.

Kızılay Düğün Salonu düğün fiyatları

 • İstanbul düğün salonlarının ortalama fiyatlarını düşünürsek, Kızılay Düğün Salonu Sancaktepe’nin fiyatları gayet ekonomik diyebiliriz.
 • Dışarıdan bir catering firmasıyla anlaşmak istersen mekan buna izin veriyor.
 • Hayallerindeki düğün pastası için firmayla beraber planlama yapabilirsin.
 • Menü tadımı ve menülerde değişiklik yapabiliyorsun.
 • Bu düğün salonunda yemek servisi saat 22.00’de sonra eriyor.
 • En doğru fiyat ve menü bilgilerini almak için hemen aşağıda bulunan pembe butonumuzu kullanabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 500-750 kişi
Kokteylli kapasite 500-750 kişi
Kapalı alan kapasitesi 500-750 kişi

Kızılay Düğün Salonu düğün paketleri

“Peki bu düğün salonunun paketlerine neler dahil?” diye sorduğunu duyar gibiyiz. Öyleyse hemen cevap verelim: Organizasyon sorumlusu, servis personeli, yemek servisi, müzik yayını, ışık ve ses hizmetleri, otopark, kokteyl, ikramlar ve dışarıdan organizasyon firması getirme imkanı. Ayrıca fotoğraf ve catering için de çalışmak istediğin firmalardan destek alabiliyorsun.

Dekorasyon ve süsleme

 • Ortada dans pistinin kalacağı şekilde salonun yan taraflarına konumlanmış olan masalar yuvarlak tercih edilmiş.
 • Salonun yemek için olan tarafında ise uzun dikdörtgen masalar kullanılmış.
 • Masalar ve sandalyeler birbirleriyle uyumlu olacak şekilde beyaz ve mor giydirilmiş.
 • Düğün masası ve sahne iki ayrı platformda duruyor. Düğün masası çiçeklerle süsleniyor.
 • Sahnenin arka tarafı ve tavan aydınlatmaları son teknoloji ışıklarla aydınlatılmış. Farklı renklerde yanabilen bu lambalar görsel bir şölen yaratıyor.
 • Salonda ayrıca spot ışıkları ve aynalar da kullanılmış.

Müzik

Düğün demek eğlence demek, oynamak demek. Çiftlerin ve davetlilerinin istediği parçaları çalmaya özen gösteren mekanda, canlı müzik ekibinin sahne alabilmesi için bir de sahne bulunuyor. Müzik yayını Kızılay Düğün Salonu’nda saat 23.00’e kadar devam edebiliyor. Bu salonda maalesef ayrıca bir after party alanı bulunmuyor. Ancak üzülme, müzik sona erene kadar eğlenecek bol bol vaktin olacak!

Düğün fotoğrafçısı

Her gelin ve damat sonsuza dek saklayabileceği, çok güzel düğün fotoğrafları olmasını ister. Bu gerçeğin farkında olan Kızılay Düğün Salonu Sancaktepe, beraber çalışman için dışarıdan bir fotoğraf ekibiyle anlaşmana izin veriyor. Eğer dilersen onlarla beraber bir fotoğraf köşesi de hazırlayabilirsin. Bu konudaki tercihlerin ne yönde olursa olsun, çekileceğin tüm fotoğraflarda çok güzel çıkacağına eminiz.

Otopark

Düğün kutlamana özel aracıyla gelmeyi tercih edecek pek çok misafirin olduğunu tahmin ediyoruz. Samandıra Kızılay Düğün Salonu, 150-250 araçlık oldukça geniş bir otopark kapasitesine sahip. Anadolu Yakası’nın en işlek bölgelerinden birinde bulunmasına rağmen bu sayede misafirlerin park sorunu yaşamayacak. Ancak maalesef belirtmeliyiz ki firma sana ayrıca bir vale hizmeti sağlayamıyor.

Kızılay Düğün Salonu kına gecesi organizasyonu

Dileyen gelinler bu mekanı kına gecesi organizasyonları için de kullanabiliyor. Bu durumda mekanın kına gecesine uygun olarak süslendiğini görüyoruz. Sağladıkları hizmetler arasında davul şovu, kına ekibi, kına mumu, kına müziği, kına takımı, kına tepsisi ve kına merasimi yer alıyor. Ayrıca gelinin rahatça hazırlanabilmesi için bir hazırlık odası da bulunuyor.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Kızılay Düğün Salonu’nu standart bir düğünden bekleyeceğimiz her türlü hizmeti titiz bir biçimde sunduğu için tebrik ediyoruz.
 • Deneyimli personeli ve yıllardır sektörde olmanın verdiği güvenle özellikle çalışanlar konusunda hiç sorun yaşamayacağını düşünüyoruz.
 • Bu düğün salonuna engelli girişi de bulunuyor.
 • Aynı anda sadece bir düğün yapıyorlar. Bu durum organizasyonun daha kuvvetli olmasını sağlıyor.
 • Merkezi konumu ve oldukça geniş otopark kapasitesi sayesinde düğün gününden bir stres faktörü daha eksiliyor ve park problemi yaşamıyorsun.

Kızılay Düğün Salonu nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Eyüp Sultan Mah. Kızılay Cd. No:60 Sancaktepe – İstanbul

Kadıköy’den kalkan 18E ve 18V otobüslerinden Kızılay Durağı’nda inerek Kızılay Düğün Salonu’na ulaşman mümkün. Aynı zamanda pek çok minibüs de bu mekanın önünden geçiyor. Ümraniye tarafından gelecek misafirlerin 131 ve 131H otobüslerine binebilirler. Elbette şahsi aracınla ya da taksiyle de oldukça kolay biçimde bu mekana ulaşabileceğini sana hatırlatalım.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.