Köprübaşı Hamam & Sauna Adres Mimar Sinan Mah. İnönü Cad. No:52 Silivri / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Köprübaşı Hamam & Sauna hakkında

Eskilerden günümüze gelen harika bir organizasyon için Silivri’ye gidiyoruz! Eğlencenin gurmesi haline gelmiş gelin adayları, hamam eğlencesinden asla vazgeçmiyor. 😊 Sen de ”Gelin hamamından geri kalmam. Toplarım bizim kızları, bir güzel eğleniriz.” diyenlerdensen Silivri Köprübaşı Hamam & Sauna hakkındaki bu yazımızı iyice incele deriz!

Köprübaşı Hamam & Sauna Silivri bir yanda geleneksel mimarisi ve Türk hamam kültürü ile sana ve misafirlerine oldukça nostaljik bir deneyim sunuyor. Diğer taraftan ise sauna salonları, masaj, aromaterapi gibi imkanları ile İstanbul’un keşmekeşinden uzakta inzivaya çekilmiş, kendinizi mutlu edip şımartacağınız özel bir gün olanağı sağlıyor.

Köprübaşı Hamam & Sauna fiyatları

 • İstanbul kına gecesi mekanları arasındaki gelin hamamlarının talep ettikleri rakamlara göz attığımızda, Silivri Köprübaşı fiyatlarının gayet uygun olduğunu görüyoruz.
 • Mekan pek çok hizmeti barındırıyor ve performans olarak iyi.
 • Hamam ve sauna denildiğinde akla gelen pek çok imkan sağlanmış.
 • Hamam ve sauna arasında çok fiyat farkı yok. İkisini beraber tercih edecek olursan daha uyguna geliyor.
 • Masaj ve aromaterapi gibi hizmetler eklenince fiyat değişebiliyor.
 • Steril bir mekanda gönül rahatlığı ile hizmet almak için fiyat teklifi istersen butona bir ‘tık’ yeterli.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Köprübaşı Hamam Silivri, kapasitesi bakımından da seni ve yakınlarını mutlu edeceğe benziyor. Çağıramadıkların için de canını sıkma; daha bunun kınası var nişanı var, öyle değil mi? Silivri Köprübaşı Hamam’ın bir de sauna kısmı var tabii. Cam paravan ile birbirinden ayrılmış iki bölümden oluşan sauna kısmının da oldukça ferah ve rahat olduğunu söyleyebiliriz.

Köprübaşı Hamam & Sauna gelin hamamı paketleri

Köprübaşı Hamam & Sauna, sana ve misafirlerine Türk hamam kültürünün vazgeçilmez ögeleri ile beraber sauna denildiğinde akla gelen pek çok hizmeti sunmaya hazır. Hamam kısmında mevcut olan olanaklar arasında göbek taşı, açık sofalar ve kapalı halvetler bulunuyor. Bunlara ilaveten, özel olarak kese yaptırabileceğin kese yatakları da mevcut bulunuyor.

Sauna kısmı ise bir cam yardımıyla ikiye bölünmüş durumda. İkinci kısımda saunadan çıktıktan sonra kullanımına hazır şok duşlar, sauna bezleri ve terlikler bulunuyor. Saunanın atmosferine hakim olan tahta yapının bakımı düzenli olarak yapılıyor. Saunada geçirdiğin süre boyunca gündemden de uzak kalmak istemezsen içeride bir de televizyon bulunduğunu söylemeyi es geçmeyelim.

Silivri Köprübaşı Hamam & Sauna, hijyen konusunda hem senin hem de misafirlerinin içini rahatlatacak cinsten steril bir ortam sunuyor. Hamam kısmında iç sıcaklık son teknoloji ısıtma ve havalandırma sistemleri ile dengelenirken her kullanımdan sonra alanın dezenfekte edilmesine de çok önem veriliyor. Tesiste hizmetine sunulan havlu, peştamal ve terliklerin de aynı işlemden geçtiğini ekleyelim.

Köprübaşı Hamam Sauna Silivri’nin diğer ek hizmetlerinden de bahsetmek istiyoruz. Örneğin arzu ettiğin zaman davetlilerin ile birlikte mola verip içeceğinizi yudumlarken sohbet edebileceğiniz salonlara geçebilirsin. Yalnızca bu da değil, uzman masör ve masözler eşliğinde aromatik yağlar kullanılarak yapılan masaj hizmetleri de mevcut. Masaj paketleri dahilinde lokal, anti-stres, klasik, full body, refleksoloji ve aromaterapi sayılabilir.

Dekorasyon ve süsleme

 • Hamam kısmına genel olarak Osmanlı mimarisinden esintiler hakim.
 • Yine hamam kısmında kullanılan heykel ve ışıklandırma çok nezih seçilmiş.
 • Hamamın duvarlarında kullanılan turkuaz ve beyaz mermer seçimi gelenekseli yansıtmada başarılı.
 • Sauna kısmında kullanılan tahtalar bakımlı ve ferah bir görünüm katmış
 • Masajın yapıldığı kısım da temiz ve derli toplu bir ortam.
 • Dinlenme salonları ferah ve geniş.
 • Şezlongları oldukça rahat gözüküyor.

Müzik

Köprübaşı Hamam & Sauna’da vücudunda biriken toksinlerden arınıp dolaşımını düzenlerken saunanın içinde izleyebileceğin televizyonun mevcut olduğu bilgisini vermiştik. E şimdi gelin hamamına yakışır bir Şehnaz Longa da çalmasın mı içerisinde? Neden olmasın diyorsan Silivri Köprübaşı Hamam & Sauna ile bu konuda iletişime geçebilir ve isteklerini ekibiyle paylaşabilirsin.

Fotoğrafçı

Açıkçası misafirlerinle birlikte hamam sefası yapıp doyasıya eğlendiğin bu özel günden hatıraların kalsın istiyor olmanı gayet iyi anlıyoruz. Arkadaşınla masaj yaptırırken eğlenceli fotoğraflarını çekilip kız WhatsApp grubunuzda paylaştığınız, baktıkça gülüp eğleneceğiniz bir anı kalması bizce de çok mühim. Dilersen Silivri Köprübaşı Hamam & Sauna ile iletişime geçip fotoğrafçı hizmetlerinin olup olmadığı hakkında bilgi alabilirsin.

Köprübaşı Hamam & Sauna diğer organizasyonlar

Artık bir mekanın klişeleşmiş tek bir hizmet alanı olduğuna dair tabular yıkılıyor. Gelin hamamı yerleşik bir kültürümüz olsa da Silivri Köprübaşı Hamam & Sauna başka pek çok organizasyon için kapılarını açmaya hazır. Doğum gününde arkadaşlarını toplayıp saunaya gitmek, uzman masör ve masözlerden alabileceğin masaj ve aromaterapi gibi hizmetleri bir düşün deriz.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Hamam ve sauna alanları ile peştamal, terlik gibi eşyaların düzenli olarak dezenfekte edilmesi çok iyi.
 • Peştamal ve terlik gibi eşyaları tesisin temin etmesi güzel.
 • Salonda televizyon bulunması güzel.
 • Masaj paketleri oldukça çeşitli.
 • Dinlenme alanları ve şezlongların olması bir avantaj.
 • Salonların geniş ve ferah olmasını sevdik.
 • Mekanın dekorasyonu oldukça klas ve şık.

Köprübaşı Hamam & Sauna nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Mimar Sinan Mah. İnönü Cad. No:52 Silivri / İstanbul

Silivri Köprübaşı Hamam& Sauna adres ve iletişim bilgileri yukarıda belirttiğimiz gibi. Köprübaşı hamam& Sauna’ya toplu taşıma ile ulaşım mümkün. Mekan 300, 300G, 303A ve 303B otobüs hatları üzerinde yer alıyor. Bölge Trafik durağında veya İETT Eski Sanayi Durağı’nda inebilir ve çok kısa yürüme mesafesinin ardından mekana ulaşabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al

Benzer gelin hamamı mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.