Malatya Düğün Salonları

0 düğün salonları bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Malatya’daki Düğün Salonları

Malatya, zengin tarihi dokusuyla ve lezzetleriyle sana oldukça çeşitli ve uygun fiyatlı düğün salonları sunuyor. Mekanların büyük çoğunluğu Battalgazi ilçesinde yer alsa da Yeşilyurt, Doğanşehir ve Kale ilçelerinde de düğün salonu opsiyonları bulunuyor. Genel olarak düğün salonları Malatya’nın merkezinde yer aldığından ulaşım senin ve misafirlerin için oldukça rahat oluyor.

Malatya düğün salonlarında her bütçeye uygun olacak şekilde hayallerdeki düğünü gerçekleştirebilmek mümkün. Mekanlar çoğunlukla 750-2000 kişiye kadar hizmet verebiliyor. Eğer daha samimi ve küçük bir düğün tercih ediyorsan, 200-500 kişiyi ağırlayan mekanlar da mevcut. Malatya’nın merkez ilçelerinden olan Battalgazi, düğün salonları açısından sana daha çok seçenek ve kapasite sunabiliyor.

Malatya’da isteklerine uygun açık veya kapalı düğün salonu bulma imkanın vardır. Malatya kapalı düğün salonları açısından sayıca açık olanlara göre daha fazla. Bu sebeple açık havada düğün tercih edeceksen, Malatya açık düğün salonları seçeneklerinin daha az olduğunu bilmelisin. Fakat bütün düğün salonları hayallerini süsleyecek olanaklara ve misafirlerini ağırlamak için yeterli kapasiteye sahip.

Malatya’daki en iyi düğün salonlarında ortalama fiyatlara yemekli ve yemeksiz olmak üzere isteğine ve bütçene uygun alternatiflerden birini seçebilirsin. Mekanların bazılarında hafta içi ve hafta sonu fiyat farkı olmazken, bazıları hafta sonu fiyatlarını daha yüksek tutabiliyor. Bütçene en uygun opsiyonu seçerek muhteşem Malatya manzarası eşliğinde düğününün tadını çıkabilirsin.

Düğün Fiyatları Malatya’da Ne Kadar?

Malatya düğün salon fiyatları, geniş bir skalada her isteğe hitap edecek fiyatlarla seninle buluşuyor. Misafir sayına göre değişiklik gösterse de oldukça uygun düğün salonu fiyatları Malatya’da karşına çıkacaktır. Misafir sayısı 500’ün üstüne çıktığında fiyatlar da aynı oranda yükseliyor ve yemekli-yemeksiz veya hafta içi-hafta sonu olarak fiyatlandırmalar değişebiliyor.

Düğününde şehrin manzarası eşliğinde misafirlerinle özenle hazırlanmış lezzetli yemeklerin tadına bakmak mı istersin yoksa aklında yemeksiz sade bir düğün mü var? Mekanların çoğunda yemekli ve yemeksiz düğünler arasında bir fiyat farkı bulunmuyor. Ancak hafta sonu ve hafta içi fiyatlandırması arasında fiyat artışları görülebiliyor.

Sıra geldi dekorasyonun nasıl olacağına. Hayallerindeki süslemeler için aradığın düğün salonu Malatya’da olabilir. Mekanların fiyatlandırmalarına sandalyelerin dekorasyonundan nikah masasının süslenmesine kadar her şey dahil. Bunun yanında mekanlar en ince detayları dahi düşünerek hiçbir ekstra ücret çıkarmadan düşlediğin ortamı sana sunuyorlar. Gelin ve damat için özenle hazırlanmış şık masalarda keyifli anlar yaşayacaksın.

Mekanlar fiyatlarını ortalama olarak belirlese de yemekli düğünlerin kişi başı fiyat üzerinden ve yemeğe göre ücretlendirildiğini bilmek gerekiyor. Kişi başı az bir ücretle sevdiklerini ağırlama imkanın var. Yemeksiz düğünlerde ise ikramlar standart olarak belirlendiği için toplu bir fiyat sunuluyor. Net fiyat bilgileri için mekanlara iletişime geçerek detaylı fiyat tablolarına sahip olabilirsin.

Malatya Düğün Salonlarının Sunduğu Hizmetler

Malatya’nın en iyi düğün salonu hizmetlerini saymakla bitiremeyiz. Mekanlar her türlü ihtiyacını eksiksiz bir şekilde karşılıyor. Salonlar, düğününden önce en iyi ve konforlu şekilde hazırlanman için sana gelin odası sunuyor. Gece boyunca yaşayacağın tatlı koşuşturmadan dolayı yemek yiyememe ihtimalini de unutmuyorlar. Odana özenle hazırlanmış iki kişilik bir yemek hizmeti de yapılıyor.

“Yemekli düğünler vazgeçilmezim” diyorsan; yemeğin içeriği, sunumu ve lezzeti gibi birçok önemli detayın olduğunu unutma. Bunun için mekanlar menüleri tatma ve menüde değişiklik yapma imkanı sunuyor. Damak zevkine göre misafirlerine sunmak istediğin yemekleri belirleyebilirsin. Eğer yemeksiz bir düğün istiyorsan; yemeklerin yerine çeşitli atıştırmalıklar, kuru pasta ve çerez gibi farklı alternatiflerle masalar donatılabiliyor.

Malatya lüks düğün salonları, senin ve misafirlerinin eğlenmesi için çeşitli hizmetler sunuyor. Oldukça göz alıcı ışık, ses ve sahne hizmetleri geceni renklendirecek; bunun yanında DJ ve canlı müzik opsiyonları seni ve misafirlerini bütün gece eğlendirecek. Bu özel gününde hem müzik eşliğinde pastanı kesip hem de görsel şovların tadını çıkarabilirsin.

Düğün günü özel olmanın yanı sıra yorucu geçebiliyor. Bu sebeple mekanlar senin yerine bütün detaylarla ilgilenmesi için organizasyon sorumlusu tahsis ediyor. “Düğünümün en güzel karelerini her daim görmek istiyorum” diyorsan çok şanslısın. Mekanların fotoğrafçı hizmeti sayesinde, bu özel günün ölümsüzleşiyor. Profesyonel ekiplerler her anını çekmek için yanında bulunacak.

Malatya’daki Düğün Salonlarının Avantajları

Tüm Düğün Salonları