Manisa Düğün Mekanları

Ege’nin güzel kenti Manisa, şirin mi şirin kır bahçeleri ve şık salonlarıyla dünya evine girmeye hazırlanan çifte kumrular için birçok alternatif sunuyor. Yemyeşil bir doğaya sahip şehirde kır düğünü konsepti epey popüler ve mekan sayısı hayli yüksek. Kış aylarında tercih edilebilecek Manisa düğün salonları ise görsel başarılarının yanı sıra ferah ve geniş mekanlar olmalarıyla hayli başarılı.

Manisa düğün salonları fiyatları her bütçeye hitap edebilecek bir seviyede. Yemekli paketler üzerinden örnek verecek olursak kişi başı minimum fiyatların 30-50 TL’den başladığını söyleyebiliriz. Uzun uğraşlar sonucu oluşturduğumuz listemizin mutluluğuna ufak da olsa bir katkı sunmasını umarız.

1. Manisa Arena, Şehzadeler: Yemekli kişi başı min. 30 TL

Manisa Arena Düğün Salonu

Min. Yemekli Fiyat 30-50 TL
Min. Kokteyl Fiyatı 10-30 TL
Yemekli Kapasite 500-750
Açık Hava Kapasitesi 750-1.000
Kapalı Alan Kapasitesi 750-1.000
Otopark Kapasitesi 250-500

Nasıl bir mekan?

Listemize şehrin en bilinen ve en sevilen düğün salonu olan Manisa Arena ile başlıyoruz. 2 açık ve 1 kapalı olmak üzere 3 davet alanından meydana gelen Manisa Arena Düğün Salonu, dört mevsim boyunca çifte kumrulara ev sahipliği yapıyor. Geniş kapasiteli davetli listelerini ağırlamaya elverişli mekanlar ülkemizin önde gelen tabiat harikalarından Spil Dağı’nın eşsiz manzarasını sunuyor.

Kolonsuz ve ferah bir kapalı davet alanı olan Salon Arena, iç ve dış mimarisiyle çok şık bir görünüme sahip. Devasa pencerelere sahip yüksek tavanlı salon prens ve prenseslere layık bir şatoyu andırıyor desek herhalde abartmış olmayız. Geniş salonda yer alan, taşlı şamdanlar ve rengarenk çiçeklerle bezeli krem tonlarındaki masalar, ferah bir oturma düzeni oluşturacak bir biçimde konumlandırılmış. Görsellik noktasından hayli başarılı bulduğumuz salonun modern ses, ışık ve havalandırma teknolojileri ile donatıldığını da ekleyelim.

Kapalı salonun iki yanında yer alan Batı ve Doğu Arena ise Manisa kır düğünü mekanları arasında en çok tercih edilenler arasında. Spil Dağı’nın eteğinde bulunan mekanın eşsiz manzarası, en popüler kır bahçesi dekorasyon ögelerinden olan palmiyelerle bir kat daha güzelleşmiş. Profesyonel peyzaj mimarisiyle göz dolduran bahçeler bembeyaz çiçeklerle süslendiğinde ise hafızalardan kolay kolay silinmeyecek masalsı bir atmosfer ortaya çıkıyor. Kır düğünü mekanlarının en önemli detaylarından biri olan aydınlatma meselesine gelecek olursak Manisa Arena’nın yalnız teknik açıdan değil, farklı ışıklandırma yöntemlerinin kullanılmasıyla estetik açıdan da takdirimizi kazandığını belirtmeliyiz. Mekan atmosferine yakından göz atmak istersen Manisa Arena’nın hazırladığı tanıtım videosunu izlemende fayda var:

Manisa Arena Düğün Salonu fiyatı nasıl?

Manisa düğün salonu fiyatları ortalamasında rakamlar öneriyorlar. Yemekli bir düğün yapmayı planlıyorsan hafta içi minimum 30-50 TL, hafta sonu 50-80 TL civarında rakamlar söz konusu.

Davetlilerini kokteyl menüsü ile ağırlamayı planlıyorsan ödemen gereken minimum kişi başı ücretler hafta içi 10-30 TL, hafta sonu 30-50 TL civarında.

Servis kaçta bitiyor?

24:00’e kadar taze ikramlar ve sunumlarıyla göz dolduran yemekler davetlilerine servis edilmeye devam edecek.

Müzik kaçta bitiyor?

Servisle aynı. 24:00’e kadar müzik ve eğlence hız kesmeden devam edecek. Sonrasında after party alanında geceye devam etme şansın da var.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Profesyonel Manisa düğün organizasyon firmaları arasından istediğin bir tanesi ile anlaşıp bu mutlu gününü en özel biçimde planlama olanağına sahipsin. Dışarıdan bir catering firması ya da düğün fotoğrafçısı getirmene ise sıcak bakmıyorlar.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

 • Arena Manisa Düğün Salonu’nun fiyat-performans açısından başarılı bir mekan olduğunu söyleyebiliriz.
 • Hem açık hem kapalı davet alanları ile Manisa düğün salonları arasında ilk akla gelen mekan.
 • En mutlu gününde misafirlerine servis edilecek yemeklerin lezzetlerinden emin olabilmek için düğünden öncesinde mekan yetkililerinden randevu alıp menü tadımında bulunabilme olanağına sahipsin. İstersen değişikliğe de gidebiliyorsun. Manisa Arena, minik davetlilerine özel menüler sunmayı da ihmal etmemiş.
 • Özel araçlarıyla gelecek davetlilerin mekanın vale hizmeti de veren otoparkından faydalanma olanağına sahip.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• İstediğin profesyonel bir Manisa düğün fotoğrafçısı ile anlaşman için de opsiyon sunsalar fena olmazdı.

Manisa Arena nerede, kiminle görüşebilirsin?

Anafartalar Mah. Mimar Sinan Bulvarı üzeri İstanbul Yolu Doğtaş Mobilya karşısı No: 67/A

? 0850 532 9478 no’lu telefondan Aslı Erbil veya Murat Erbil ile iletişime geçip mekan ile ilgili aklına takılan soruları sorabilir, düğün paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


2. Gardenia, Şehzadeler: Yemekli kişi başı min. 30 TL

Gardenia Düğün Salonu

Min. Yemekli Fiyat 10-30 TL
Min. Kokteyl Fiyatı 10-30 TL
Yemekli Kapasite 400-500
Açık Hava Kapasitesi 500-750
Kapalı Alan Kapasitesi 400-500
Otopark Kapasitesi 150-200

Nasıl bir mekan?

Yemyeşil bir kır bahçesi ve ferah bir salondan oluşan Gardenia, her mevsim tercih edilebilecek Manisa düğün mekanları arasında. Zemininde gerçek çim kullanılan bahçenin barındırdığı farklı türlerden birçok ağaç, Manisa’nın sıcak yaz akşamlarında gerçekleşen düğün ve davetlere ferahlık katıyor. Bahçede yer alan küçük süs havuzu ise bu ferahlığı bir kat daha arttırmış. Alan büyüklüğün masa düzeninin geniş bir biçimde planlanabilmesi için olanak sağladığını not düşelim. Görsellik açısından değerlendirecek olursak; ışıklandırmanın başarılı olduğunu, süslemelerde bembeyaz çiçeklerin ve son yıllarda kır düğünlerinin vazgeçilmezi haline gelmiş olan rustik ögelerin abartısız ve yerli yerinde kullanıldığını söyleyebiliriz.

Manisa kına organizasyonları ve kış düğünleri için tercih edilebilecek kapalı salon da ferahlıkta kır bahçesinden geri kalmıyor. Yüksek tavanlı ve kolonsuz salonun etrafı geniş camlarla çevrili. Öyle ki bu kapalı alanı etrafı yemyeşil ağaçlarla çevrili bir camlı bahçe olarak da adlandırmak mümkün. Mekan görselliği için siyah ve beyaz gibi birbirine zıt renklerin aynı anda kullanılması ise karşıtların birliğinden ileri gelen bir görsel başarı sağlamış. Masalar için genellikle beyaz örtülerin tercih edildiği salonun tavanından sarkan bembeyaz çiçekler bu atmosferi daha da pekiştirmiş. Son olarak Gardenia Düğün Salonu’nun dans pistinin hayli geniş olduğunu da not düşelim.

Manisa Gardenia Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Gardenia, Manisa düğün salonları fiyatları açısından en cazip alternatifler arasında. Yemekli bir düğün yapmak istiyorsan hafta içi 10-30 TL’den, hafta sonu 30-50 TL’den başlayan kişi başı fiyatlar söz konusu.

Davetlilerini kokteylli bir organizasyon ile karşılamayı seçersen minimum fiyatlar hafta içi hafta sonu ayrımı olmaksızın kişi başı 10-30 TL aralığında.

Servis kaçta bitiyor?

24:00’e kadar devam ediyor.

Müzik kaçta bitiyor?

24:00’e kadar orkestra susmayacak.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

İstersen Manisa organizasyon firmalarından biriyle anlaşıp düğün için profesyonel hizmet alabilirsin. Dışarıdan bir fotoğrafçı ya da catering şirketi getirmene ise sıcak bakmıyorlar.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

 • Gardenia, olumsuz hava koşulları ve yağmur sürprizlerine karşı kapalı salonu kullanma olanağı sunmasıyla Manisa kır düğünü mekanları arasında bir adım öne çıkıyor.
 • Düğünlerini burada yapan çifte kumrular işletmecilerin ilgisinden ve güler yüzlü personelin sunduğu hizmetten duydukları memnuniyeti yorumlarında belirtmişler.
 • Yemeklerin lezzeti ve göz dolduran sunumları da çiftlerin yorumlarında göze çarpıyor. Mekan ayrıca düğün öncesinde menü tadımında bulunma olanağı sunuyor. Mekan yetkilileri ile iletişime geçip randevu alman yeterli. Arzu edersen değişikliğe gitme imkanın da var. Gardenia’nın düğün gününde yumurcakların yüzünü güldürecek yemekler servis ettiklerini de ekleyelim.
 • Çocuklar kendileri için özel hazırlanan yemekleri yedikten sonra bahçede bulunan oyun parkında eğlenceli vakit geçirme olanağına da sahipler.
 • Davetli kapasitesini kaldırabilecek yeterlilikte bir otoparkları var.

Gözlerimiz başka ne aradı?

 • İstediğin bir düğün fotoğrafçısı ile anlaşmana olanak sağlasalar fena olmazdı.
 • Yaz düğünleri için en çok tercih edilen Manisa düğün salonları arasında olan Gardenia’dan istediğin tarihi alabilmek için mümkün olduğunca erken karar vermeni tavsiye ederiz.

Gardenia Düğün Salonu Manisa’da nerede, kiminle görüşebilirsin?

Anafartalar Mah. Mimar Sinan Bulvarı No: 46/A

? 0850 532 9623 numaralı telefondan Aslı Erbil ya da Murat Erbil ile iletişime geçip güncel düğün fiyatları ve kampanyaları hakkında ayrıntılı bilgi alma şansına sahipsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


3. Siyah İnci Garden, Merkez: Yemekli kişi başı min. 50 TL

Siyah İnci Garden Düğün Salonu

Min. Yemekli Fiyat 50-80 TL
Min. Kokteyl Fiyatı 10-30 TL
Yemekli Kapasite 750-1.000
Açık Hava Kapasitesi 750-1.000
Kapalı Alan Kapasitesi 100-200
Otopark Kapasitesi 250-500

Nasıl bir mekan?

En güzel Manisa kır bahçeleri arasında yer alan Siyah İnci Garden, yaz düğünleri için güçlü bir alternatif. Yemyeşil ağaçlarla dolu kır bahçesinin zemini için gerçek çimler tercih edilmiş. Geniş bahçenin giriş kapısından diğer uçta bulunan daire biçimindeki büyük dans pistine uzanan yürüyüş yolu bahçeyi nizami biçimde ikiye bölmüş. Bu yolun ortasında bulunan havuz ise doğa harikası bahçenin ferahlığını bir kat daha arttırmış.

Lüks bir düğün otelini aratmayacak kalitedeki ışık sistemleri, hem bahçeyi gece saatlerinde iyi bir biçimde aydınlatıyor hem de dans pistinde süren eğlenceyi katbekat arttırmayı başarıyor. Ağaç dallarında sallanan dekoratif camlı mumluklar, mekanda dingin ve hoş bir atmosfer yaratmış. Beyaz ve pembe masa süslemelerine eşlik eden rengarenk çiçeklerle taçlanan mekan görselliği ise Siyah İnci Garden’a peri masallarını andıran bir aura sunmuş. Şirin kır bahçesinin içinde bir de 200 kişiye kadar ağırlayabilecek bir camlı bahçe mevcut. Bu alan küçük çaplı davetlerin yanı sıra nişan etkinlikleri ve kına gecesi organizasyonları için kullanılabilir. Siyah İnci Garden’da düğünler nasıl geçiyor, yakından görmek için tanıtım videolarını izlemeni tavsiye ederiz:

Siyah İnci Garden Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Siyah İnci Garden, Manisa düğün salonları fiyatları ortalamasının biraz üzerinde rakamlar öneriyor. Ancak fiyat-performans açısından değerlendirirsek makul bulduğumuzu söyleyebiliriz.

Yemekli bir düğün için kişi başı minimum 50-80 TL, kokteylli bir davet için ise 10-30 TL ödemen gerekiyor. Başlangıç fiyatlarında hafta içi hafta sonu ayrımı bulunmuyor.

Servis kaçta bitiyor?

24:00’e kadar sürüyor.

Müzik kaçta bitiyor?

24:00’te sona eriyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Hepsine evet! Siyah İnci Garden Düğün Salonu bu mutlu günü dilediğince organize etmene olanak sağlıyor.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

 • Şirin kır bahçesi görsellik bakımından takdirlerimizi toplamayı başardı.
 • Menüde değişikliğe gitme şansın var. Minik davetlilerine özel alternatif yemekler de hazırlıyorlar.
 • Çocukların düğün boyunca sıkılmadan vakit geçirebilecekleri geniş bir oyun alanları da var. Üstelik palyaço hizmeti de sağlıyorlar.
 • Düğünlerini burada yapan çiftlerin yorumlarına nazaran hizmet kalitesinin hayli yüksek olduğunu söyleyebiliriz.
 • Düğün yerine özel araçlarıyla gelmeyi tercih edecek davetlilerin için yeterli kapasiteye sahip bir otoparkları da mevcut.

Gözlerimiz başka ne aradı?

 • Menü tadımı imkanı sunmalarını beklerdik.
 • Siyah İnci Garden, alkol servisi bulunmayan Manisa Merkez düğün salonları arasında yer alıyor. İçkili düğün mekanları için listemizdeki diğer alternatiflere göz atmanı tavsiye ediyoruz.

Siyah İnci Garden Manisa’da nerede, kiminle görüşebilirsin?

Evrenos Mah. Evrenos Küme Evleri No: 17 Yunusemre

? 0850 532 1696 numaralı telefondan Mustafa Lekesiz ile konuşup mekan ile ilgili aklına takılan her sorunun cevabını alabilir, düğününü planlamaya başlayabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


4. İnci Garden, Merkez: Yemekli kişi başı min. 10 TL

İnci Garden Düğün

Min. Yemekli Fiyat 10-30 TL
Min. Kokteyl Fiyatı 10-30 TL
Yemekli Kapasite 500-750
Açık Hava Kapasitesi 500-750
Kapalı Alan Kapasitesi 50-100
Otopark Kapasitesi 250-500

Nasıl bir mekan?

Manisa’nın tabiat harikası kır bahçelerinden İnci Garden, büyük sahnesi ve daire biçimindeki geniş dans pistiyle bir konser alanını andırıyor. Işıkların düğünün en hareketli anlarında dans pistine odaklanması davetlilerin coşkusunu ve eğlenceyi daha da arttırıyor. Mekan işletmecileri, etrafı yemyeşil ağaçlarla çevrili bahçede ferah bir masa düzeni oluşturmayı başarmışlar. İnci Garden’ın atmosferine uygun olması için masa ve sandalye örtülerinde pembe ya da mavi gibi canlı tonlar, beyaz ile kombin halinde kullanılmalı. Buna ek olarak bahçe süslemesi için bembeyaz çiçekler kullanmanı öneririz.

İnci Garden’da gerçekleşen düğünler nasıl oluyor, yakından görmek istersen mekanın hazırladığı tanıtım videosunu izlemeni tavsiye ederiz:

Manisa İnci Garden Düğün Salonu fiyatları nasıl?

İnci Garden’ın Manisa kır düğünü mekanları fiyatları ölçeğinde cazip rakamlardan söz ettiğini görüyoruz.

Yemekli bir düğün ya da kokteylli bir davet için hafta içi kişi başı 10-30 TL, hafta sonu 30-50 TL civarında minimum fiyatlar öneriyorlar.

Servis kaçta bitiyor?

24:00’e kadar sunumları ve lezzetleriyle iştah verici yemekler davetlilerine sunulmaya devam edecek.

Müzik kaçta bitiyor?

24:00’e kadar müzik ve dans bitmeyecek.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Manisa düğün fotoğrafçıları arasından beğendiğin bir tanesi ile anlaşıp işi ehline emanet ettiğinden emin olabilirsin. Catering ya da organizasyon hizmetlerini dışarıdan sağlaman ise mümkün görünmüyor.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

 • Fiyat-performans açısından Manisa düğün mekanları arasında hayli makul bir alternatif.
 • Düğünlerini burada yapan çifte kumrular yemeklerin lezzetinden ve garsonların sunduğu hizmetten hayli memnun kalmışlar. Söz yemekten açılmışken İnci Garden’ın menüde değişikliğe gitme olanağı sunduğunu da belirtelim.
 • Bahçede çocukların eğlenceli vakit geçirebilecekleri bir oyun alanı var.
 • Düğüne özel araçlarıyla gelecek davetlilerin için yeterli kapasitede bir otoparkları bulunuyor.

Gözlerimiz başka ne aradı?

 • İnci Garden’da aynı anda birden fazla düğün yapılamıyor. İstediğin düğün tarihini alabilmek için hızlı karar vermende fayda var.
 • Menü tadımında bulunamıyorsun.

İnci Garden Manisa’da nerede, kiminle görüşebilirsin?

İzmir-Bursa Sürat Yolu No: 69 Demoto Volkswagen arkası

? 0850 532 9523 numaralı telefondan Ercan Özkan ile konuşup kampanyalı düğün paketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


5. Tevfik Lav Tesisleri, Yunusemre: Yemekli kişi başı min. 30 TL

Tevfik Lav Düğün Salonu

Min. Yemekli Fiyat 30-50 TL
Min. Kokteyl Fiyatı 10-30 TL
Yemekli Kapasite 750-1.000
Açık Hava Kapasitesi 1.000-2.000
Kapalı Alan Kapasitesi 200-300
Otopark Kapasitesi 75-100

Nasıl bir mekan?

Farklı konseptlerde ve kapasitelerdeki 2 kır bahçesi 1 teras ve 1 kapalı salondan meydana gelen Tevfik Lav Tesisleri dört mevsim boyunca Manisalı çifte kumrulara ev sahipliği yapıyor.

1. Kır Düğün Salonu

2500 m² alan üzerine kurulu Kır Düğün Salonu devasa sahnesiyle bir konser alanına benziyor. Etrafı yemyeşil ağaçlarla çevrili açık davet alanı 1.250 kadar davetliye ev sahipliği yapabilecek kapasitede. Üstelik tam kapasiteye ulaştığında bile masa düzeni ferahlığından bir şey kaybetmiyor. Kalabalık bir davetli listesine sahipsen senin için en uygun Manisa kır düğünü mekanı alternatifi olabilir. Masa-sandalye süslemeleri için genellikle sıcak tonların tercih edildiği mekanda kırmızı ve pembe renklerde çiçekler kullanılmalı. Mekanı daha yakından tanımak istersen, hazırladıkları tanıtım videosuna göz atmanı tavsiye ederiz:

2. Çamlık Düğün Salonu

1900 m² genişliğinde yemyeşil çam ağaçlarıyla dolu bir ormanı andıran Tevfik Lav Tesisleri Çamlık Düğün Salonu, masa düzenine göre 600 ile 750 kişi arasında davetli listelerini ağırlayabilecek kapasitede. Üstelik bu tabiat harikası düğün mekanı şehir merkezinde, toplu ulaşımla rahatlıkla erişilebilecek bir lokasyonda bulunuyor. Ağaç dallarına asılı ampüller, hava kararmaya başladığında yanmaya başlıyor ve bahçe davetlilerinin ayrılmak istemeyeceği derecede muhteşem bir atmosfer kazanıyor. Şirin mi şirin Çamlık Düğün Salonu’nun masalarının ve tiffany sandalyelerinin süslenmesinde beyaz-şeker pembesi ya da beyaz-yavruağzı kombinleri kullanmanı tavsiye ederiz. Tabiat harikası bahçenin atmosferini daha yakından görmek için:

3. Beyaz Salon

Tevfik Lav Tesisleri’nin 12 ay boyunca tercih edilebilecek kapalı davet alanı Beyaz Salon, 350 kişiye kadar davetli listelerini ağırlayabilecek kapasitede. Etrafı duvar boyu camlarla çevrili, yüksek tavanlı düğün mekanının ferahlığına diyecek yok. Sade bir şıklık anlayışına sahip davet alanında aydınlatma sistemlerinin başarılı bir biçimde kullanılmış. Beyaz Salon, Manisa kına gecesi organizasyonları ve nişan etkinlikleri için de tercih edilebilir.

4. Teras Salon

Tevfik Lav Teras Salon, doğa harikası Spil Dağı’nın eşsiz manzarasında 250 kişiye kadar davetli listelerini ağırlayabileceğin şık bir mekan. Salonun üst kısmının kapalı olması sayesinde olumsuz hava koşullarından etkilenme riski aklını kurcalamadan, bu özel günün keyfini çıkarma şansına sahipsin. Salonun tanıtım videosunu görmek istersen:

Tevfik Lav Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Yemekli bir düğün için hafta içi kişi başı minimum fiyatlar 30-50 TL, hafta sonu 50-80 TL civarında.

Kokteylli bir davet için ise hafta içi hafta sonu ayrımı olmaksızın kişi başı minimum fiyatlar 10-30 TL aralığında.

Servis kaçta bitiyor?

24:00’te sona eriyor.

Müzik kaçta bitiyor?

24:00’te bitiyor. Sonrasında after party alanında müzik ve eğlenceye devam edebiliyorsun.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Tevfik Lav Tesisleri düğününü istediğin gibi planlayabilmen için hepsine evet diyor.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

 • Tevfik Lav Tesisleri; davet alanı alternatiflerinin bolluğuyla ve yukarıda belirttiğimiz hizmetler için profesyonellerle anlaşmana olanak sağlamasıyla zor beğenen gelin adaylarına tam istedikleri gibi bir düğün organize etme şansı tanıyor.
 • Kapalı salon da dahil olmak üzere her davet alanı yemyeşil doğa manzarası vadediyor.
 • Toplu taşıma imkanlarına elverişli bir lokasyonda bulunan Tevfik Lav Düğün Salonu, mekan kapasitesine nazaran biraz küçük kalsa da otopark hizmeti de sağlıyor.
 • Yıl içinde birçok defa düğünler ve kına geceleri için her bütçeye hitap edebilecek kampanyalı paketler sunuyorlar. Yakından takip etmekte fayda var.
 • Mekan işletmecilerinden randevu alıp düğün öncesinde menü tadımında bulunabilme olanağın var. Damak tadın doğrultusunda değişikliğe gidebiliyorsun. Mekanın vejetaryen ve çocuklara özel menü seçenekleri sunduğunu da not düşelim.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• İçki servisi bulunmayan Manisa düğün salonları arasında. Alkollü bir düğün yapmayı planlıyorsan listemizde yer alan diğer mekanlara göz atmalısın.

Tevfik Lav Düğün Salonu Manisa’da nerede, kiminle görüşebilirsin?

75. Yıl Mah. 5349. Sok. No: 28/A

? 0850 532 1612 numaralı telefondan Hatice Lofca ile konuşup düğün takvimini oluşturmaya başlayabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


6. Fayton Hotel, Akhisar: Yemekli kişi başı min. 50 TL

Fayton Hotel Akhisar Düğün

Min. Yemekli Fiyat 50-80 TL
Min. Kokteyl Fiyatı 30-50 TL
Yemekli Kapasite 300-400
Açık Hava Kapasitesi 300-400
Kapalı Alan Kapasitesi 100-200
Otopark Kapasitesi 50-75

Nasıl bir mekan?

Fayton Hotel’in açık ve kapalı davet alanları, küçük ve orta çapta misafir listelerine sahip kumrular için Akhisar düğün salonları karşısında hoş bir alternatif. Krem-bordo tonlarının hakim olduğu salon, otel konforunda keyifli bir davete olanak sağlıyor. Şirin mi şirin kır bahçesi ise özellikle kokteyl düzenindeyken elit bir düğün atmosferi vadediyor.

Hangi alanı seçersen seç, hizmet kalitesinden ve otel mutfağında hazırlanan nefis yemeklerden memnun kalacağını söyleyebiliriz.

Akhisar Fayton Hotel düğün fiyatları nasıl?

Minimum yemekli fiyatlar hafta içi kişi başı 50-80 TL, hafta sonu 80-100 TL civarında.

Kişi başı kokteyl fiyatları ise hafta içi 30-50 TL’den, hafta sonu 50-80 TL’den başlıyor.

Servis kaçta bitiyor?

23:30’da bitiyor.

Müzik kaçta bitiyor?

24:00’te sona eriyor. İlerleyen saatlerde after party alanında geceye devam edebiliyorsun.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Düğün fotoğrafları ve organizasyonu için kendi anlaştığın profesyonellerle çalışma olanağın var. Yalnızca, dışarıdan bir catering şirketi ile anlaşmanı istemiyorlar.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

 • Açık ve kapalı alanlarıyla dört mevsim boyunca tercih edilebilecek bir mekan.
 • Düğün öncesinde randevu alıp menü tadımında bulunabiliyor, istersen değişikliğe gidebiliyorsun.
 • Otopark problemi yok.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• Büyük çaplı düğünler için uygun değil.

Fayton Hotel Akhisar’da nerede, kiminle görüşebilirsin?

Reşatbey Mah. 648 Sok. No: 18

? 0850 532 9051 numaralı telefondan Özgür Kaya’ya ulaştığında sana yardım olacaktır.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


7. Kaynesia Hotel Spa & Wellness, Turgutlu: Yemekli kişi başı min. 50 TL

Kaynesia Toplantı ve Balo Salonu

Min. Yemekli Fiyat 50-80 TL
Min. Kokteyl Fiyatı 30-50 TL
Yemekli Kapasite 500-750
Kapalı Alan Kapasitesi 500-750
Otopark Kapasitesi 250-500

Nasıl bir mekan?

Kaynesia Hotel’in geniş camlarıyla ve yüksek tavanıyla ferah, 1.145 m² büyüklüğündeki Toplantı ve Balo Salonu, en sevilen Turgutlu düğün salonları arasında. Kapasitesi ve altyapısıyla kalabalık düğünlere ev sahipliği yapabilen mekan, görsellik açısından da epey başarılı Manisa düğün salonları arasında.

Kaynesia Hotel, fiyat-performans açısından başarılı bulduğumuz bir alternatif.

Kaynesia Hotel Turgutlu düğün fiyatları nasıl?

Minimum fiyatlarda hafta içi hafta sonu ayrımı bulunmuyor.

Yemekli düğünler için kişi başı 50-80 TL, kokteylli bir davet için ise 10-30 TL’den başlayan rakamlar söz konusu.

Servis kaçta bitiyor?

23:30’da bitiyor.

Müzik kaçta bitiyor?

Servisle aynı. 23:30’da müzik de sona eriyor. Eğlenceye after party alanında devam edebilirsin.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Manisa düğün otellerinin birçoğu gibi Kaynesia da dışarıdan catering hizmeti almanı istemiyor. Düğün fotoğrafları ve organizasyonları için ise istediğin firma ve kişiler ile anlaşmanın önünde bir engel söz konusu değil.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

 • İç mimarisi ve dekorasyonuyla mekan görselliği açısından başarılı bir salon.
 • Düğün öncesinde menü tadımı ve dilersen değişikliğe gitme imkanı mevcut. Vejetaryen ve çocuklara özel menü seçenekleri sunmaları ise hoş bir detay.
 • Düğün yerine özel araçlarıyla gelmek isteyecek davetlilerin için vale hizmeti de sunan bir otoparkları var.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• Açıkçası ekstra olarak çok da bir şey aramadı. Karar vermeden önce değerlendirilmesi gereken bir seçenek.

Kaynesia Hotel Manisa’da nerede, kiminle görüşebilirsin?

Avşar Mevkii Avşar Sok. Otel Sitesi 1252/1 Turgutlu

? 0850 532 9241 numaralı telefondan Olgun Karademir ile konuşup aklına takılanları sorabilir, kampanyalı düğün paketleri ile ilgili bilgi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


8. Lidya Sardes Otel, Salihli: Yemekli kişi başı min. 30 TL

Lidya Sardes Düğün

Min. Yemekli Fiyat 30-50 TL
Min. Kokteyl Fiyatı 30-50 TL
Yemekli Kapasite 750-1.000
Açık Hava Kapasitesi 750-1.000
Kapalı Alan Kapasitesi 200-300
Otopark Kapasitesi 250-500

Nasıl bir mekan?

Birbirinden şık açık ve kapalı alanlarıyla Lidya Sardes Hotel, listemizde Salihli düğün salonları için ayırdığımız kontenjanı doldurmayı başarıyor. Yemyeşil orman eteklerinde kurulu otelin 1.000 kişiye kadar ağırlayabilecek kapasitedeki kır bahçesi yaz düğünleri için ideal. Mekanın girişinden geniş dans pistine, yürüyüş yolunun iki yanına nizami biçimde yerleştirilmiş masalar ferah bir atmosfer yaratmış. Şirin bahçe, özellikle rustik tarzda masa süslemeleri ve beyaz çiçekler kullanıldığında masalsı bir ambiyansa kavuşuyor. Manisa düğün salonları arasında güçlü bir seçenek kesinlikle.

Daha küçük çaplı düğünler için ise otelin havuz başı alanı ya da kapalı salonu tercih edilebilir.

Lidya Sardes otel düğünü fiyatları nasıl?

Lidya Sardes’te yemekli bir düğün yapmayı planlıyorsan hafta içi kişi başı 30-50 TL, hafta sonu 50-80 TL’den başlayan fiyatlar öneriyorlar.

Kokteylli bir davet için ise hafta içi hafta sonu ayrımı olmaksızın kişi başı 30-50 TL’den başlayan rakamlar söz konusu.

Servis kaçta bitiyor?

24:00’te bitiyor.

Müzik kaçta bitiyor?

24:00’te sona eriyor ancak müzik ve eğlenceye otelin after party alanında devam etme olanağı var.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Dışarıdan bir catering şirketi ile anlaşmanı istemiyorlar ancak bir organizasyon firması ya da düğün fotoğrafçısı ile anlaşabilme şansına sahipsin.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

 • Açık ve kapalı alanlarıyla şık bir düğün mekanı.
 • Menü tadımı ve değişikliği konusunda esnekler. Mekan diyabet, kosher, vegan ve vejetaryan gibi özel menü seçenekleri sunmasının yanında çocuklara özel alternatiflere de sahip.
 • Otopark kapasitesi bir hayli geniş. Vale hizmeti de sunuyorlar.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• Kapalı salon geniş çaplı düğünler için yetersiz kalabilir.

Lidya Sardes Hotel nerede, kiminle görüşebilirsin?

Yeşilyurt Mah. 904. Sok. No: 23 Kurşunlu Kaplıcaları Yolu Salihli

? 0850 532 9620 numaralı telefondan Selçuk Savaş ya da Erhan Aygün ile konuşup düğün mekanı hakkında aklına takılan tüm soruların cevaplarını alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


9. Alyans Davet Organizasyon, Şehzadeler: Yemekli kişi başı min. 50 TL

Alyans Davet Salonu

Min. Yemekli Fiyat 50-80 TL
Min. Kokteyl Fiyatı 30-50 TL
Yemekli Kapasite 500-750
Açık Hava Kapasitesi 500-750
Kapalı Alan Kapasitesi 500-750
Otopark Kapasitesi 250-500

Nasıl bir mekan?

Alyans Düğün Davet, 2018 yılında hizmete girmiş yeni bir Manisa düğün salonu. Bir saray yavrusunu andıran salonun dekorasyonunda krem ve golden tonlarının ihtişamı mevcut. Yüksek tavanlı ve ferah bir mekan olan Alyans Davet; ses, ışık ve havalandırma gibi bir düğün salonunun olmazsa olmaz teknolojilerinin en güncelleriyle donatılmış.

Alyans, görsel ve teknik açılardan başarılı, uygun fiyatlı Manisa düğün mekanları arasında.

Alyans Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Yemekli bir düğün yapmak istiyorsan hafta içi hafta sonu ayrımı olmaksızın 50-80 TL’den başlayan fiyatlar öneriyorlar.

Kokteylli bir davet için ise hafta içi kişi başı 10-30 TL’den, hafta sonu 30-50 TL’den başlayan bir ücret ödemen gerekiyor.

Servis kaçta bitiyor?

22:00’de bitiyor.

Müzik kaçta bitiyor?

24:00’e kadar sürüyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Manisa düğün organizasyon firmaları arasında beğendiğin bir tanesi ile anlaşman mümkün. Catering ve düğün fotoğrafçılığı hizmetlerini ise kendi bünyelerinde sunmayı tercih ediyorlar.

En çok hangi özelliklerini beğendik?

 • Mekan görselliği bakımından en başarılı Manisa düğün salonları arasında.
 • Düğün gününde davetlilerine sunulacak yemeklerin kalite ve lezzetinden emin olabilmen için menü tadımı ve değişikliği olanağı sağlıyorlar.
 • Merkezi bir lokasyonda bulunan mekan geniş bir otoparka sahip.

Gözlerimiz başka ne aradı?

• Yeni bir düğün salonu olan Alyans Davet’e başarılar, burada evlenecek müstakbel çiftlere mutluluklar diliyoruz.

Alyans Düğün Salonu Manisa’da nerede, kiminle görüşebilirsin?

Kuşlubahçe Mah. 1. Mimar Sinan Bulvarı üzeri. Şehzadeler Masal Park karşısı No: 53 Şehzadeler Manisa

? 0850 241 1798 numaralı telefondan Tandoğan Beel ile konuşup düğün mekanı hakkında aklına takılan tüm soruların cevaplarını alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.