Manisa Düğün Salonları

0 düğün salonları bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Manisa’daki Düğün Salonları

Alaşehir, Salihli ve Akhisar gibi ilçelerimize ev sahipliği yapan Manisa’da hayalindeki düğünü gerçekleştirmek için birçok farklı seçeneğin mevcut. Turgutlu ve Akhisar düğün salonları diğer ilçelere göre daha çok olsa da hemen hemen her ilçede tercih edebileceğin mekanlar mevcut. Profesyonel ve güler yüzlü hizmetle bu özel günün unutulmaz olacak.

Misafirlerin ve senin için en uygun kapasiteye sahip düğün salonu Manisa’da olabilir. 200-1000 kişi arasında değişen kapasiteleriyle mekanlardan sana en uygun olanı seçebilirsin. Manisa kapalı düğün salonları sayısı kadar açık alana sahip mekanlara da sahip. İç ve dış alan kapasiteleri değişebilen mekanlardan net olarak bilgi almak için aramanda fayda var.

Havaların en güzel olduğun zamanlarda ferah bir ortamda hayallerini gerçekleştirmek istiyorsan, Manisa açık düğün salonları tam sana göre. Geniş çim alana sahip bahçelerde veya havuz başında rüya gibi bir düğüne imza atabilirsin. Eğer tercihin kapalı alandan yanaysa, yüksek tavanlı ve kolonsuz salonlar misafirlerine ve sana geniş bir alan sağlayacaktır.

Manisa merkez düğün salonlarından diğer ilçelerdeki salonlara kadar her yerde ulaşımın en rahat olduğu şehirlerden biri. Özellikle Akhisar bölgesinde düğün talebi çok fazla. Manisa Akhisar düğün salonları ulaşım açısından sana ve misafirlerine kolaylık sağlayacaktır. Özel araçlarıyla gelecek misafirlerin için de mekanların geniş otoparkları mevcut. Bu güzel gününde ulaşım derdine düşmeyeceksin.

Manisa Düğün Salonları Fiyatları Nasıl?

Manisa düğün salon fiyatlarının her bütçeye hitap eden ücretleri cebini rahatlatacak. Yemeksiz düğünler için değişen fiyatlar ortalama bir bütçe oluşturmanı sağlayabilir. Düğününü dilediğin gün gerçekleştirebilmen için mekanların çoğunda hafta içi-hafta sonu fiyat farkı olmuyor. Fiyat farkı görülen mekanlarda ise ciddi oranda farklılık görülebiliyor.

Her ilçede mekan bulunduran Manisa Merkez düğün salonları fiyatları değişiklik gösterebiliyor. İlçelerden birini tercih edeceksen ve daha az bir bütçeyle düğün yapmak istiyorsan Manisa Akhisar düğün salonları fiyatları sana daha uygun olabilir. Fiyatlar cebini yormayacak ve çeşitli mekanlardan dilediğini seçebileceksin.

Manisa yemekli düğün salonu fiyatları kişi başı üzerinden hesaplanıyor ve hafta içi-hafta sonu fiyatları arasında fark oluyor. Hafta içi kişi başı her bütçeye uygun fiyatlarla karşılaşabilirsin. Hafta sonu fiyatları için bazı mekanlar fiyatları sabit tutarken bazıları bir fark koyabiliyor. Genel olarak uygun fiyatlara anlaşabileceğin bu mekanlar tam sana göre.

Yemekli düğünlerde seçeceğin menüye göre fiyat farkı oluşabiliyor. Kendi damak zevkine göre yarattığın menülerle misafirlerine ve kendine keyifli bir gün yaşatabilirsin. Çocuklar için ve özel beslenen konukların için vegan/vejetaryen seçeneklerden bir menü tasarlayabilirsin. Değişen fiyatlar senin bütçeni yormayacağı gibi misafirlerin de keyifli bir yemek deneyimi yaşamış olacaklar.

Manisa Düğün Salonu Paketleri

Manisa’da Düğün Salonu Seçerken Dikkat Edilecekler

Manisa’daki düğün salonlarında dikkat etmen gereken noktalardan biri kapasite yeterliliği. Mekanlardaki kapalı salon ve açık alan kapasiteli arasında 100-200 kişilik farklar olabiliyor. Bunun yanında otopark kapasitelerinin özel araçlarıyla gelecek misafirlerin için yeterli olup olmadığını kontrol edebilirsin. Çoğu mekanda kendi kapasitelerinin çok daha altında araç yeri olabiliyor. Ayrıca misafirlerin araçlarını rahatlıkla valeye teslim edebilir.

Dekorasyonun ne kadar önemli olduğundan söz etmiştik. Bu sebeple mekanların kendi organizasyon firmalarıyla anlaşacaksan, kullandıkları renkler ve malzemeler hakkında bilgi edinmelisin. Firmaların geneli sandalye ve masalarda beyaz renkler tercih ederek üstüne krem renginde süslemeler kullanabiliyor. Masalarda boncuk işlemeli detaylar ve şamdanlar tercih ediyorlar. Bu noktaları göz önünde bulundurarak kendi tarzında bir ortam oluşturabilirsin.

Düğün gününde havanın nasıl olacağı ya da değişen hava koşullarına mekanın nasıl uyum sağladığı önemli bir nokta. Kapalı ve açık alanı olan salonların kapasitelerini kontrol edebilir ve sunduğu imkanları değerlendirebilirsin. Kapalı alanda düğün tercih ediyorsan; mekanın hava alan bir sisteme sahip olması ve bunaltıcı olmaması, bütün gece keyifli vakit geçirmen açısından oldukça önemli.

Mekanların birçok düğün paketi sunduğundan bahsetmiştik. Her mekanın aynı opsiyonlara sahip olmadığını unutmamalısın. Bu yüzden mekanların sunduğu imkanları ve paket içeriklerine nelerin dahil olduğunu detaylı bir şekilde incelemen önemli. Organizasyon hizmetine mekan dekorasyonundan başka nelerin dahil olduğunu veya kuaför, gelin odası gibi hizmetleri alıp alamayacağını kontrol etmelisin.

Tüm Düğün Salonları