Meçhul Sahne Bistro Adres Marmara Cad. No:22 Kat:1 Avcılar / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Meçhul Sahne Bistro hakkında

İstanbul’da bekarlığa veda mekanı arayan çiftler buraya! Özel günlerin için tercih edebileceğin Avcılar Meçhul Sahne, sana ve sevdiklerine inanılmaz bir gece yaşatmak için hizmet veriyor. Uzun yıllardır deneyimli ekibiyle Avcılar’da bulunan mekanın bekarlığa veda gecen için ne gibi artıları olduğunu öğrenmek ve Meçhul Sahne fotoğraflarını incelemek istersen bu yazıyı okumaya devam edebilirsin.

Meçhul Sahne Bistro fiyatları

 • Avcılar Meçhul Sahne fiyatlarına baktığımızda İstanbul kına ve bekarlığa veda mekanları için oldukça bütçe dostu bir fiyatın bizi karşıladığını görüyoruz.
 • Bu fiyata dahil olarak deneyimli bir orkestra sanatçısı ve DJ sahne alıyor.
 • Meçhul Sahne Restaurant, organizasyon öncesi ve boyunca tüm isteklerini can kulağıyla dinleyerek kusursuz bir gün geçirmen için titizlikle çalışıyor.
 • Organizasyon öncesi mekana söylediğin şekilde ve davetli sayına göre bir oturma ve salon düzeni oluşturuyor.
 • Yemeklerde kullandığı her bir ürünün kalitesini tek tek denetleyen bu mekanda tüm yemekler titizlikle hazırlanıyor.
 • Kutlamalarını Meçhul Sahne’nin leziz yemekleriyle taçlandırmak istersen kesinlikle pişman olmayacağını söyleyebiliriz.
 • Meçhul Sahne Avcılar ayrıca haftanın her günü canlı müzik hizmeti veriyor. Belirli günlerde fasıl hizmeti de veren işletmede muhteşem bir eğlence seni bekliyor.
 • Bekarlığa veda planlamanı yapmak ve sana özel fiyat teklifi almak için aşağıdaki pembe butona tıklayabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Eğer bekarlığa veda partin için 50-100 kişilik bir liste yaptıysan Meçhul Sahne Bistro’nun tam sana göre bir mekan olduğunu söyleyebiliriz. Mekanın 100 kişiye kadar kapasiteli olması bekarlığa veda partileri için yeterli olmakla beraber, mekanın alanının geniş olması sebebiyle konuklarının ferah bir alanda rahatsız olmadan gönüllerince eğlenebileceklerinden emin olabilirsin.

Meçhul Sahne Bistro bekarlığa veda partisi organizasyonu

Bekarlığa veda partinin öncesinde Meçhul Bistro seninle konuşarak isteklerini belirliyor ve sana özel bir paket oluşturuluyor. İstediğin şekilde hazırlanan menüye ise ana yemek, ara sıcak, atıştırmalık ve mezeler dahil. Sunumu çok hızlı yapan mekanda yemekler asla soğuk servis edilmiyor. Ayrıca uzun zamandır güvendikleri iş ortaklarından aldıkları malzemelerle tüm lezzetlerini titizlikle hazırlıyorlar.

Meçhul Sahne Bistro Avcılar, canlı müzik hizmeti de veriyor. Sanatçı ve orkestraya ekipman desteği sağladıkları için bekarlığa vedanda bunları düşünmek zorunda kalmayacaksın. Ses sistemi ve sahne kurulumunda son teknoloji ekipmanlar kullanıyorlar. Ayrıca son derece güler yüzlü servis elemanlarıyla tüm gece konuklarına hizmet veriyorlar.

Dekorasyon ve süsleme

 • Mekanın dekorasyonu oldukça eğlenceli ve samimi bir meyhane şeklinde yapılmış.
 • Daha çok bej ve kahverenginin hakim olduğu mekanda ışıklandırma ve sahne yerleşimi oldukça yerinde olmuş diyebiliriz.
 • İsteğine göre balon ve süsleme yaptırabileceğin mekana özellikle sarı tonlarının çok yakışacağını söylemeden geçmeyelim.
 • Masa ve sandalyeler ise ortamın havasına uygun olacak şekilde kahverengi tonlarında yerleştirilmiş.

Müzik

Çok ama çok eğlenceli bir bekarlığa veda partisi isteyenler için ideal olacak Meçhul Sahne Bistro’nun canlı müzik hizmeti verdiğinden bahsetmiştik. Mekanın eğlence sektöründe yıllardır deneyimli orkestra sanatçıları bulunmakta. Gecenize ayrıca DJ performansıyla eşlik eden mekanın müzik konusunda gerçekten aşmış olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca ses ve sahne sistemleri son teknoloji ve son derece kaliteli ekipmanlardan oluşuyor.

Fotoğrafçı

Bekarlığa veda partinde saç baş dağılmış halde, ”Ne eğlendik!” dedirtecek fotoğraflarının olması şart! 😊 Kendi ekipleri olmasa da dışarıdan anlaşacağın herhangi bir fotoğraf ekibini getirmene Meçhul Sahne’de izin verildiğini söyleyebiliriz. Sen şimdiden arkada çalan canlı müziğe hararetle eşlik ederken çekilecek fotoğraflarını düşünsen iyi olur. Fotoğrafçını da ayarladıktan sonra gerisini mekanın büyüsüne bırakabilirsin.

Otopark

Avcılar gibi bir ilçede otoparkın ne kadar hayati bir mesele olabileceğini tahmin edebiliyoruz. Bu yüzden eğer Meçhul Sahne Bistro’da bekarlığa veda partini yapmak istersen ve konuklarının çoğu kendi arabalarıyla mekana gelecekler ise mekanın yakınında tam 4 adet otopark olduğunu söylemek isteriz. Misafirlerin bu sayede araçlarını park etmek için saatlerce yer aramak zorunda kalmayacaklar.

Meçhul Sahne Bistro diğer organizasyonlar

”Meçhul Sahne Bistro’da bekarlığa veda partisi dışında dışında hangi organizasyonları gerçekleştirebilirim” diye soracak olursan burada ayrıca nikah sonrası yapacağın eğlencelerini düzenleyebilirsin. Uzun yıllardır eğlence sektöründe olan Avcılar Meçhul Sahne Bistro’da hangi organizasyonu yaparsan yap sevdiklerinle fazlasıyla eğlenip asla unutamayacağın ve burayı seçtiğine pişman olmayacağın bir gece geçireceğine oldukça eminiz.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Öncelikle biz mekanın en çok canlı müzik hizmeti vermesini sevdik. Gerçekten alanında uzman sanatçılarla çalışıyor ve kaliteyi şansa bırakmıyorlar.
 • Mekanın dekorasyonu ve ışıklandırması oldukça hoşumuza gitti. Ayrıca isteğine göre süsleme ve dekorasyon yapmaları mekanı gelin / damat adayları için çekici kılan özelliklerden.
 • Toplu taşıma ile ulaşılabilirliğinin kolay olması Meçhul Sahne Bistro’nun tercih edilmesini sağlayan başka bir özelliği.
 • Mekanın belirli günler fasıl hizmeti de vermesi eğlence konusunda ne kadar ileride olduğunun kanıtı niteliğinde.
 • Yemeklerine son derece özenmelerinin ve detaylarda dahi kaliteden ödün vermemelerinin
 • Malzemelerinin kalitesine kadar dikkat eden mekanın, konuklarına yedirdiği lezzetlerden sorumlu hissetmesi ve buna uygun davranması takdire şayan.
 • Yemekleri sıcak servis etmeye özen göstermeleri özellikle kalabalık topluluklara servis eden bir mekan için oldukça önemli ve olması gereken bir özellik.

Meçhul Sahne Bistro nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Marmara Cad. No:22 Kat:1 Avcılar / İSTANBUL

Meçhul Sahne Bistro’nun yerini ve nasıl ulaşabileceğini merak etmeye başlamış olmalısın. İstanbul Avcılar’da bulunan Meçhul Sahne Bistro’ya ulaşım toplu taşımayla çok kolay. Mekana Avcılar Metrobüs Durağı’ndan 10 dakika yürüyerek veya 76, 76B, 76C, 76D, 76Y, 146 otobüslerinden İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa Avcılar Kampüsü Durağı’ndan kısa bir yürüme mesafesiyle kolaylıkla ulaşabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Benzer mekanlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.