Mersin Düğün Salonları

0 düğün salonları bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Mersin’deki Düğün Salonları

Akdeniz Bölgesinin liman kenti olan Mersin’deki en güzel düğün salonları senin bu güzel gününü unutulmaz kılacak. Merkezi ilçelerinden olan Akdeniz, Mezitli, Toroslar ve Yenişehir’de oldukça fazla opsiyona sahip mekanlar bulunurken; çevre ilçelerde de taleplerini karşılayabilecek mekanlar yer alıyor. Ulaşım açısından sana ve misafirlerine kolaylık sağlayan Mersin’de istediğin düğün salonunu seçme fırsatın var.

Mersin’in en popüler bölgelerinden olan Tarsus, düğün salonları çeşitliliği bakımından en iyi seçenekleri sana sunuyor. Sandalye ve masa tasarımı farklılığıyla öne çıkan mekanlardan, geniş sahneye sahip olanlara kadar farklı alternatifler arasından dilediğini seçebilirsin. Tarsus düğün salonları fiyatları bütçeni yormazken, merkezi konumu sayesinde misafirlerine ve sana rahat bir ulaşım sağlayacaktır.

Mersin kapalı düğün salonları; geniş, kolonsuz ve cam tavanlı ortamlarıyla sana ferah bir mekanda düğün yapma imkanı sunuyor. Mersin’de şehrin muhteşem manzarası eşliğinde eğlenebileceğin ve deniz dalgalarının tadını çıkarabileceğin düğün salonu seçenekleri bulunuyor. Mersin açık hava düğün salonlarının kapasiteleri kapalı alanlara göre daha az tutuluyor, bu yüzden butik bir düğün düzenlemek için ideal.

Misafir sayın ne kadar olursa olsun sana uygun bir mekan mutlaka mevcut. Genel olarak 400-750 kişi aralığında kapasitesi bulunan salonlar olsa da bazı mekanların kapasiteleri 2000 kişiye kadar çıkabiliyor. Çok az misafirle butik bir düğün tercih edeceksen, 100-200 kişilik kapasiteye sahip mekanlardan birini seçerek sevdiklerinle doyasıya eğlenebilirsin.

Mersin Düğün Salonları Fiyatları

Mersin düğün salon fiyatları, yemeksiz düğün organizasyonlarında toplam rakam üzerinden fiyatlandırılıyor. Düğün salonu fiyatları Mersin’in her bölgesinde farklı olduğundan, bütçene en uygun mekanı seçebilirsin. Ortalamadan az fiyatlara açık ve kapalı mekan opsiyonlarıyla; ister kokteyl menülü istersen de mekanların hazırladığı yemeksiz düğün paketlerinden birini tercih edebilirsin.

Yemekli düğün tercih ediyorsan yine her bütçeye uygun fiyatlandırmalar seni bekliyor. Mekanlar yemekli organizasyonları kişi başı üzerinden ücretlendiriyorlar ve her mekanda olmasa da bazılarında hafta içi-hafta sonu fiyatları değişiklik gösterebiliyor. Genel olarak uygun fiyatlar sunan mekanlarda, makul fiyat aralığında kendine uygun mekanı seçebilirsin.

Mersin düğün salonları fiyat listesindeki rakamlar, yemekli ve yemeksiz olarak farklı şekillerde ücretlendiriliyor. Yemekli menü içeriğine göre de fiyatlar belirleniyor. Profesyonel şeflerin hazırlamış olduğu kırmızı et, beyaz et veya aperatif menülerden birini seçebilir; dilersen de kokteyl tarzda bir menüyle gecenin tadını çıkarabilirsin. Yemeksiz menülerin içeriğinde de kuru pasta ve meşrubat ikramı mevcut.

Tarsus bölgesinde fiyatların arttığı görülse de Mersin’de düğün salonu fiyatları konusunda bütçene uygun alternatifler sunuluyor. Bunun yanında mekanların erken rezervasyon fırsatlarını araştırarak daha uygun fiyatlarla ve farklı kampanyalarla karşılaşabilirsin. Dilersen bu kampanyalardan faydalanabilir ve hayalindeki düğünü gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşabilirsin. Bunun için mekanların sitelerini incelemeyi unutmamalısın.

Mersin Düğün Salonu Paketleri

Mersin’de Düğün Salonları Seçerken Dikkat Edilecekler

Hava şartları bu özel gününün istediğin gibi geçmesi için oldukça önemli bir detay. Bu yüzden düğün günü her koşula hazırlıklı olmak istiyorsan; Mersin düğün salonlarının açık hava seçeneğinin yanında mutlaka kapalı bir alana sahip olup olmadığını kontrol edebilirsin. Mersin’de genel olarak sadece kapalı alana sahip mekanlar olduğunu da unutmamalısın.

Dekorasyon gecenin büyüsünü belirleyecek ve hayallerini yansıtacak en önemli noktalardan biridir. Mekanların kullandığı dekor malzemelerinin trend olup olmadığını kontrol edebilir ya da çalıştığın organizasyon şirketiyle de isteklerinin detaylarını konuşabilirsin. Taleplerin doğrultusunda; mekanın tasarımı, sandalye ve masaların konumu, kullanılan renk tonları gibi detayları değiştirebilme olanakların olup olmadığını da konuşabilirsin.

Menülerin içeriği senin ve özel beslenen misafirlerin için oldukça önemli. Bu yüzden herkese uygun bir lezzet bulmak ve memnuniyet sağlamak istersen, mekanların yemek alternatiflerini inceleyebilirsin. Minik konukların için de çocuk menüsü içeriğini sormayı unutma. Ayrıca menüde değişiklik ve tadım hizmeti hakkında da bilgi alarak dilediğin yemekli ya da yemeksiz daveti gerçekleştirebilirsin.

Mersin her ne kadar ulaşım açısından kolaylık sağlayan bir şehir olsa da toplu taşıma dışında özel araçlarıyla gelecek misafirlerin olacaktır. Bu yüzden özel araçlarıyla gelen misafirlerin için mekanların yüksek kapasiteli otoparklarının olup olmadığını ve araçlarını güvenle emanet edebilecekleri bir vale hizmetiyle karşılaşıp karşılaşamayacaklarını kontrol edebilirsin. Bu sayede misafirlerini en konforlu şekilde ağırlamış olacaksın.

Tüm Düğün Salonları