Muğla Düğün Salonları

0 düğün salonları bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Muğla’daki Düğün Salonları

Akdeniz’in incisi, deniz, kum ve güneşin buluşma noktası Muğla’da; yıllarca unutulmayacak, benzersiz bir düğüne ne dersin? Muğla düğün salonları bunun için hizmete hazır. Merkez ilçesi başta olmak üzere Bodrum, Fethiye, Datça gibi gözde ilçelerde salonlar bulunmakta. Muğla deniz kenarı düğün salonları özellikle sıcak ayların vazgeçilmez davetlerinden biri olarak görülüyor.

Düğün salonlarının genel özellikleri de önemli bir konu. “Muğla düğün salonları kaç kişilik?” diye soracak olursan, salon kapasiteleri 300-400 kişi aralığından başlayıp 1000-2000 kişiye kadar ulaşabiliyor. En yakınlarınla daha butik bir düğün mü yoksa geniş bir misafir çevresi mi tercih edeceğin sana kalmış. Salon kapasitesi yanında, otopark kapasitesini de göz önünde bulundurmayı unutmamalısın.

Muğla lüks düğün salonları dendiğinde değerlendirebileceğin yüksek kapasiteli ve nispeten uygun fiyatlı seçenekler mevcut. Bu düğün salonları arasında; açık ve kapalı alana sahip olanlar, bahçeli veya havuz başı seçenekleri sunanlar, orman veya şehir manzaralı opsiyonlardan dilediğini tercih edebilirsin. Tabii bu seçeneklerin birkaçını bir arada bulabileceğin mekanları tercih etmen de mümkün.

Düğününü en güzel şekilde gerçekleştirdikten sonra tatlı yorgunluğunu atıp, küçük bir tatil yapmaya ne dersin? Muğla bunun için doğru adres olabilir. Örneğin; Bodrum düğün salonları özelinde bu hayalini gerçekleştirmek mümkün. Önce sevdiklerinle birlikte bu harika günün tadını çıkar, devamında ise deniz, kum ve güneşin buluştuğu Bodrum’da geçireceğin zamanın keyfine var!

Muğla Düğün Salonları Fiyatları

Herkes gibi sen de bu özel gününde hem eğlencenin doruklarına ulaşıp hem misafirlerini en güzel şekilde ağırlarken, bütçeni yormayacak bir seçenek bulmak istersin. Muğla düğün salon fiyatları, tercih ettiğin seçeneklere bağlı olarak değişkenlik gösterecektir. Bu noktada bir konuya değinmek isteriz ki; Muğla’da düğün salonlarının hepsi yemek hizmeti vermeyebiliyor.

Muğla yemekli düğün salonu fiyatları gibi bir konsept her ne kadar az olsa da, yemekli-yemeksiz düğün salonları arasında da fiyat farkları mevcut. Salonlar minimum rakamlardan başlayıp gittikçe artan geniş bir fiyat aralığında yer alıyor.

Muğla yemeksiz düğün salonu fiyatları, düğünün hafta içi veya hafta sonu olmasına bağlı olarak da değişebiliyor. Elbette talep ve yoğunluğa göre de değişebilen bu fiyatlar, kimi salonlarda hafta içi, hafta sonu arasında fark yaratmazken; kimi salonlarda ise iki kat fiyat farkı ortaya çıkmasına yol açabiliyor. Tercihini yaparken bu farkı göz önünde bulundurmayı unutma.

Mekanların tercihe bağlı olarak ekstra sunduğu ışık, ses ve sahne hizmetleri, fotoğraf ve video çekimleri, ek süslemeler ve ışıklar, gelin yolu düzenlemeleri gibi servisler fiyatta farklılık yaratabilen bir diğer etken. Bu yüzden, kendi hayallerindeki düğünü her açıdan planlayıp, bu doğrultuda direkt bir fiyat almak istersen, salonları arayıp görüşmende fayda var.

Muğla Düğün Salonu Paketleri

Muğla düğün salonlarında tercihini etkileyebilecek bazı hizmet ve özellikler; salonun açık – kapalı alanlarının olması, mekanın manzarası, kapasitesi ve sunduğu ekstra hizmetler olarak kategorilendirilebilir. Ekstra hizmet kategorisinde ise fotoğrafçı, catering firması, organizasyon firması ve sorumlusu getirme, ışık, sahne ve ses sistemleri ile vale gibi bazı hizmetler sıralanabilir.

Muğla kapalı düğün salonları, şehirdeki salonların büyük çoğunluğunu oluşturuyor. Ancak hem açık hem de kapalı alanı olan salonlar da mevcut. Eğer kapalı bir düğün salonu tercih edeceksen dikkat etmen gereken noktalardan biri salonun tavan yüksekliği olmalı. Bunun yanı sıra, ferah bir ortam istiyorsan havalandırma ve iklimlendirme opsiyonlarını kontrol etmende fayda var.

Muğla açık düğün salonları; mevsimsel faktörler ve şehrin doğal konumu itibariyle de tercih sebebi olabilirken, bu alanın nasıl olacağını seçmek yine sana kalmış. Çim bahçeli bir düğün salonu, güzel havalarda sana ve konuklarına rahat ve huzurlu bir ortam sunabilir. Aynı zamanda adeta bir kır düğünü atmosferi yaşatabilir.

Manzara anlamında ise doğa, orman, kır ve şehir manzaralı seçeneklerine sahip salonlardan birini seçmen mümkün. Muğla havuz başı düğün salonları ise bu noktada hem görsel hem de atmosfer anlamında düğününe güzellik katacak bir opsiyon olabilir. Güzel süslemeler ve ışıklarla da zenginleştirilmiş bir havuz, ortama özel bir hava katacaktır.

Muğla Düğün Salonlarının Avantajları

Tüm Düğün Salonları