Najva Cafe Restaurant Adres Kayaşehir Merkez AVM Rabia Cad. Başakşehir/İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Najva Cafe Restaurant hakkında

“Mütevazı bir kına gecesi istiyorum, en sevdiklerim yanımda olsun yeter!” diyorsan sana güzel bir alternatif ile geldik. Başakşehir’de bulunan Najva Cafe Restaurant 200 kişiye varan kapasitesiyle hem lezzetli hem de şık bir mekan. Dekorasyondan ışık sistemine pek çok detayla senin için ilgilenen bu mekanda düğün öncesi harika bir eğlence seni bekliyor.

Najva Cafe Restaurant kına gecesi fiyatları

 • Najva Cafe Restaurant Başakşehir’in fiyatlarının oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz.
 • Hafta içi ve hafta sonu fiyatları arasında ciddi bir oynama olmuyor.
 • Bu fiyatlara mekan kiralama, müzik, süslemeler ve ikramlar dahil oluyor.
 • Hali hazırda bir restoran olarak çalışan bu mekanda yemekli ya da kokteylli bir davet tercih edebilirsin.
 • Mekanda aksesuar kiralama imkanı bulunmuyor.
 • Planladığın davetle ilgili en doğru fiyatları ancak firmadan alabilirsin elbette. Bunun için sayfamızda bulunan pembe butonlardan faydalanabilir, ücretsiz biçimde fiyat teklifi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 100-200 kişi
Kokteylli kapasite 100-200 kişi
Kapalı alan kapasitesi 100-200 kişi

Najva Cafe Restaurant kına gecesi paketleri

 • Kına gecesi paketlerinin içeriğinin en başında organizasyon sorumlusu geliyor. Bu kişi davetinin detaylarıyla ilgileniyor ve herhangi bir sorun yaşanmamasını sağlıyor.
 • Mekan düzenlemesi ve küçük süslemeler de kına gecesinin önemli bir parçası elbette. Bu konuda eğer dilersen dışarıdan bir organizasyon firmasının da yardımını alabiliyorsun.
 • Bu gecede müzisyenler sahne alıyor olacak ve kına gecende ne tarz şarkılar dinlemek istersen onları çalacaklar.
 • Elbette yemekli bir davet tercih edecek olursan yemek servisi de paketlerinin içinde oluyor.

Dekorasyon ve süsleme

 • Modern bir dekorasyon anlayışıyla dizayn edilmiş olan bu kafede kare ve dikdörtgen masalar tercih edilmiş.
 • Çeşitli tablolar ve duvar süslerinin kullanıldığı dikkatimizi çekiyor mekanda.
 • Kullanabileceğini gördüğümüz aksesuarlar arasında balonlar, tüller, şamdanlar ve çiçek buketleri bulunuyor. Dilersen bunlarla fotoğraf köşeleri ya da karşılama masası oluşturabilirsin.
 • Kına tahtı gibi aksesuarlar için dışarıdan bir organizasyon firmasıyla çalışman gerekiyor. Eğer dilersen müessesenin çözüm ortaklarıyla iletişime geçebilirsin.

Müzik

Kına gecende çalacak müziklerin fiyata dahil olduğunu belirtmiştik. Şimdi daha da iyi bir haberimiz var! Najva Cafe’de canlı müzik imkanı da bulunuyor. Çalacak şarkıları beraber belirleyebildiğiniz mekanda canlı müzik sayesinde oldukça eğleneceğini düşünüyoruz. Eğer dilersen en duygusal kına gecesi parçalarını dinleyebilir, ya da popüler müziğin son hitleriyle doyasıya dans edebilirsin.

Kına gecesi fotoğrafçısı

Bildiğimiz kadarıyla Najva Restaurant’ın bünyesinde çalışan bir fotoğraf ekibi bulunmuyor. Ancak çözüm ortakları arasında bir fotoğraf ekibi olup olmadığını merak ediyorsan bunu onlara danışabilirsin. Gecenin yıldızı sen olacağın için bir fotoğrafçıyla beraber çalışmak hakkın elbette! 😊 Eğer dilersen mekanda fotoğraf köşeleri de oluşturabilir, bu eğlenceli günü şık bir şekilde ölümsüzleştirebilirsin.

Otopark

Başakşehir’deki Kayaşehir AVM’nin içinde bulunan Najva Cafe Restaurant’a gelirken bu alışveriş merkezinin otoparkından faydalanabilirsin. Geniş bir kapasiteye sahip olan bu otopark sayesinde hiçbir misafirinin park problemi yaşayacağını düşünmüyoruz. Bu otoparkta faydalanabileceğin bir vale hizmeti olup olmadığını maalesef bilmiyoruz. Ancak kına gecesi kutlamasında park yeri aramayacak olman mutluluk verici.

Najva Cafe Restaurant diğer organizasyonlar

Elbette bu mekanı kiralamak için mutlaka kına gecesi düzenlemene gerek yok. Mekanla iletişime geçip ön görüşmesini yaptığın takdirde doğum günü partilerinden mezuniyet kutlamalarına kadar pek çok davetin için Najva Cafe Restaurant’a güvenebilirsin. Tek yapman gereken mekanın kapasite gibi şartlarını göz önünde bulundurmak ve aklından geçenleri deneyimli ekibe aktarmak.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Daha modern ve mütevazı bir kına gecesi organizasyonu için Najva Cafe Restaurant’a  güvenebilirsin.
 • Firmanın dileyen müşterileri çözüm ortaklarına yönlendirmesini ve koordineli biçimde çalışmasını çok sevdik.
 • Cüzdan dostu bir fiyat tablosu çıkardıkları için bir alkışı daha hak ettiklerini düşünüyoruz.
 • Canlı müzikle çok eğlenceli geçecek dakikalar seni bekliyor.
 • Bu mekan bir alışveriş merkezinin içinde bulunduğu için şahsi aracın buranın otoparkından faydalanabiliyor. Ancak dilersen toplu taşımayla da mekana ulaşman mümkün.

Najva Cafe Restaurant nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Kayaşehir Merkez AVM Rabia Cad. Başakşehir/İstanbul

Şayet buraya özel aracınla değil de toplu taşımayla ulaşmak istersen senin için birkaç yol tarif edebiliriz. Bunlardan ilki Taksim’den 79T otobüsüne binmek ve Oltu Sitesi Durağı’nda inmek olabilir, ardından Kayaşehir AVM’ye ulaşım sağlayabilirsin. 79K ve 79E numaralı otobüs hatlarıyla da buraya gelmen mümkün. Komşu ilçelerden taksiye binerek de hızlıca Najva Cafe’ye ulaşabilirsin elbette.

Fiyat Teklifi Al

Benzer kına gecesi mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.