ramada plaza osmanbey bizbize kına
Ramada Plaza Osmanbey Bizbize Kına Adres Ergenekon, Halaskargazi Cad. No:63 34373 Şişli / İstanbul
Ramada Plaza Osmanbey Bizbize Kına Telefon 0212 963 0642

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Ramada Plaza Osmanbey Bizbize Kına hakkında

Bizbize Kına’yı daha önce duymadıysan şöyle bir arkana yaslan çünkü sana anlatacağımız harika şeyler var! Bu şahane ekip farklı mekanlar ve oteller ile çalışarak kusursuz organizasyonlara imzasını atıyor. Bugün ise Ramada Plaza Osmanbey’de neler yaptıklarından bahsedeceğiz. Öncelikle, Şişli’de merkezi bir konumda yer alan otelin öne çıkan özelliklerini senin için sıralamak istedik:

 • Farklı davet alanları
 • Lezzetli ikramlıklar
 • Şık ve lüks iç mekan tasarımı
 • Farklı dans şovları

ramada plaza osmanbey bizbize kına

Ramada Plaza Osmanbey Bizbize kına fiyatları

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)20.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)40.000 - 60.000 TL
 • İstanbul kına gecesi ve bekarlığa veda mekanları arasında Ramada Plaza Osmanbey’in başlangıç fiyatları birazcık tuzlu.
 • Seçtiğin menü, kına paketi ve gelecek davetli sayısı fiyatlandırmada önemli etkenlerden.
 • Yemek servisi 00:00’a kadar devam ediyor.
 • Çocuk, diyabet, kosher, vegan ve vejetaryen misafirlerin için özel menü seçenekleri mevcut.
 • Davetin öncesinde menü tadımı yaparak istersen içerikte değişikliğe gidebilirsin.
 • Aksesuar kiralama hizmeti bulunuyor.
 • Sana özel bir fiyat için aşağıdaki butonu kullanmayı unutma!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Ramada Plaza Osmanbey kına gecen için tercih edebileceğin farklı davet alanlarını beğenine sunuyor. Genellikle 100-200 kişilik davetlerini gerçekleştirebileceğin mekanın teras katı kapalı havuzu ve cam tavanıyla romantik bir ortam sunuyor. Salon daveti isteyen gelin adaylarını ise loş ve samimi bir atmosfer bekliyor. Yüksek tavan ve geniş alan ise ferahlığı sağlıyor.

ramada plaza osmanbey bizbize kına

Ramada Plaza Osmanbey Bizbize kına paketleri

Ramada Plaza kına gecesi için gerekli olan tüm hizmetleri her bütçeye uygun paketlerinde topluyor. Her ayrıntının planlandığı gecede kına tahtı, gelin hamamı, kına tepsisi, kına takımı ve hatta damadın eldiveni ve omuz örtüsü de bizzat mekan tarafından sağlanıyor. Bizbize Kına ise mekan süslemesinden dans şovlarına kadar tüm organizasyon süreci ile birebir ilgileniyor.

Geleneksel ve güncel kına müzikleri seni yer yer hüzünlendirmek ama çoğu zaman da eğlendirmek için devreye giriyor. Bu müzikler ise kaliteli ses, ışık ve sahne ekipmanlar ile taçlandırılıyor. Yemekli, yemeksiz veya kokteyl düzeninde yapılacak kına geceleri için birbirinden güzel lezzetler sıcak sıcak servis ediliyor. Mekan, gelinin nedimelerini de unutmuyor ve pek çok aksesuar sağlıyor.

Dekorasyon ve süsleme

Kına gecelerinin vazgeçilmez rengi kırmızısiyah ile buluşturan mekan çabasız fakat çarpıcı bir şıklık elde ediyor. Kadife detaylar kına ruhuna tam uyuyor! Gümüş-siyah şamdanlar ve suplalar ile masa üstü süslemesi için lüks bir görünüm kazandırılıyor. Fazla aksesuar kullanmadan kaliteli bir mekan tasarımı yapmayı Ramada Plaza Hotel İstanbul Osmanbey çok iyi biliyor!

ramada plaza osmanbey bizbize kına

Müzik

Eğlencenin ağırlıklı olduğu ve şölen tadında bir kına gecesinin yaşandığı organizasyonun en önemli detaylarından biri ise şüphesiz, müzik! Ramada Plaza Osmanbey İstanbul sana, müstakbel eşine ve tüm misafirlerine harika bir DJ hizmeti sunuyor. 00:00’a kadar kesintisiz eğlence için geniş mi geniş müzik arşivinden sevilen şarkılar çalınıyor. Kına müzikleri senin zevklerin doğrultusunda belirleniyor.

Fotoğrafçı

Mutluluğuna ortak olacak olan mekan bu gecenin ölümsüzleştirilmesini çok önemsiyor. Bazı mekanlar sadece anlaşmalı çözüm ortakları ile çalışsa da Ramada Osmanbey kına gecen için dışarıdan bir fotoğrafçı getirmene sıcak bakıyor. Hem teras katının hem de salonun görünümü o kadar iyi ki çekilecek fotoğraflar için her bir köşe harika bir arka fon oluşturuyor.

ramada plaza osmanbey bizbize kına

Otopark

Birçok otelin kendine ait otoparkının mevcut olduğu biliniyor. Ramada Plaza Osmanbey de bunlar arasında! Kına gecen için ücretsiz kullanabileceğin 50-75 araçlık ideal bir otopark kapasitesi bulunuyor. Merkezi konumda bulunan mekanlar için park sorunun ne kadar etkileyici olduğunu anlamak zor değil. Bu durumda Ramada’nın böyle bir seçeneğinin bulunmasını biz çok sevdik.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Ramada Plaza Osmanbey’in birlikte çalıştığı organizasyon ekibi alanında uzman kişilerden oluşuyor. Böylelikle organizasyon sürecinde hiçbir aksaklık yaşanmıyor.
 • 5 yıldızlı otelde harika bir kına gecesi fırsatı sunuyorlar! ?
 • Önceden rezervasyon yaptırman halinde konaklama hizmetleri de mevcut.
 • İşletmenin aksesuar kiralama hizmeti de var.
 • Bizbize Kına’nın nedimeleri ile ilgili çok güzel yorumlar okuduk. Güler yüzlü ve işini iyi yapan nedimeler gelin adaylarından hep tam puan almış.

ramada plaza osmanbey bizbize kına

Ramada Plaza Osmanbey Bizbize Kına yorumları

Birgül: Bana kusursuz bir gece yaşatan Bizbize Kına organizasyonu ve Ramada Plaza ailesine sonsuz teşekkürler. İlk konuşmamızdan itibaren beni hep sakinleştiren, kusursuz bir gece yaşamama vesile olan davet sorumlusuna buradan ayrıca teşekkürlerimi iletiyorum. İyi ki siz, iyi ki Bizbize Kına ekibi. Daha güzel gecelere imza atacağınıza eminim. İyi ki varsınız!”

Selin: Organizasyonundan müziklerine, mekan süslemesinden her detaya…Her şeyiyle mükemmel bir kına gecesi yaşamama vesile olundu. Özellikle dansçı kızların güler yüzlü enerjisi tüm stresimi aldı. Her şey için bir kez daha teşekkürler. ”

Ramada Plaza Osmanbey Bizbize Kına nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Ergenekon, Halaskargazi Cad. No:63 34373 Şişli / İstanbul

Telefon: 0212 963 0642

İstanbul Avrupa Yakası’nda merkezi bir konum olan Şişli’de yer alan Ramada Plaza Osmanbey’in önünden pek çok toplu taşıma aracı geçiyor. Mekanın kendine ait otopark ve vale hizmeti bulunsa da senin veya misafirlerinin toplu taşıma ile gelmeniz durumunda; 256, 54E, 66, DT1 ve DT2 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz. M2 metro da mekana çok yakın yerde bulunuyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları