Rasimo By Bahane Pera Adres: Tomtom, İstiklal Cad. Beyoğlu İş Merkezi No:187 K:7 Beyoğlu /  İstanbul
Rasimo By Bahane Pera Telefon: 0212 963 1656

Fiyat Teklifi Al

Rasimo By Bahane Pera hakkında

Rum Meyhane geleneğini sürdüren tarihi bir atmosferde, güzel bir manzaraya karşı nikah sonrası yemeğini düzenlemek ister misin? İstanbul Barbo Rasimo bunun için doğru adres. Zengin menüsü ve muhteşem manzarasıyla Rasimo By Bahane Pera’yı çok seveceksin. Boğaza nazır olan mekanda her mevsimde davet vermek mümkün. Rasimo By Bahane Restaurant menü çeşitlerinden aşağıda daha detaylı bahsettik.

Rasimo By Bahane Pera fiyatları

 • İstanbul nikah sonrası yemek mekanlarından olan Beyoğlu Rasimo fiyatları kişi başına biçilen rakam üzerinden hesaplanıyor.
 • Seçeceğin menü ve alanla beraber hafta içi ve hafta sonu olması da hesaba katılarak fiyatlar hesaplanıyor.
 • Rum ve Türk mutfağından birçok lezzet sunuyorlar.
 • Organizasyon öncesinde mekana gidip menü tadımı yapmak mümkün. Ayrıca isteklerine göre değişiklik yapma konusunda esnek bir işletme.
 • Dahası özel menü çeşitleriyle tüm konukların yemekten mutlu ayrılmasını sağlamak mümkün.
 • Çocuklara özel, diyabet, kosher, vegan, vejetaryen gibi farklı menü çeşitleri konukların için hazırlanabiliyor!
 • Barbo Rasimo Meyhane fiyatlarına ulaşmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsin!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 200-300 kişi
Kokteylli kapasite 300-400 kişi
Açık alan kapasitesi 200-300 kişi
Kapalı alan kapasitesi 200-300 kişi

Rasimo By Bahane Pera nikah sonrası yemek organizasyonu

Rasimo By Bahane restaurant İstanbul’un nikah sonrası yemek davetleri için en çok tercih edilen mekanlarından biri. İki katlı mekanda açık teras alanı ve kapalı salon bulunuyor. Kapalı alanda maksimum 300 konuk ağırlanabiliyor. Açık teras alanıysa manzarası ve ferah havasıyla tercih sebebi. Rasimo Meyhane Rum ve Türk mutfağının seçkin mezelerini ve zengin içki koleksiyonunu sana ve konuklarına sunuyor.

Dekorasyon ve süsleme

 • Rum meyhanesi ambiyansıyla öne çıkan bir mekan.
 • Denizin maviliğiyle bütünleşen ve manzaranın hakkını veren bir dizaynları olduğunu da söylemeden geçmek istemedik.
 • Ahşap sandalye ve yine ahşap dekorla nikah sonrası yemeğin için tarihi bir fon oluşturuluyor.
 • Tabii bu fonu senin zevkine göre seçeceğin yapay çiçekler, tüller ve sarkan çiçeklerle bahçe havasına da dönüştürebiliyorlar.
 • Klasik tarzda bir davet düşlüyorsan bu da mümkün. Bu konsepti şık şamdan setleri ve supla setleriyle sağlıyorlar.
 • Davetli sayısı ve mevsim koşullarına göre çeşitli masa düzenlemeleri yapılıyor.
 • Tercih ettiğin konsepte uyumlu olarak tüm masa, sandalye, yemek takımı renkleri ve süslemeleri de ayrıca sana özel hazırlanıyor.
 • Barbo Rasimo meyhanede hem açık teras alanı hem kapalı salonu olması, hava koşullarında oluşacak herhangi bir değişikliğin bu özel günde sorun olmaması için büyük avantaj.

Müzik

Rasimo By Bahane Pera yemeğin ardından eğlenmek için de seni bekliyor. After party için ekstra alana sahip olmaları, doyasıya eğlenmek için güzel bir ortam yaratıyor. Işık, sahne ve ses hizmetiyse mekanın sunduğu bir başka imkan. Rasimo Meyhane hareketli Türk ve Rum ezgileriyle neşeli bir akşam vadediyor. İstanbul’un doyum olmayan manzarasına karşı konuklarınla saat 00:00’a kadar gönlünce dans edip eğlenebilirsin.

Fotoğrafçı

Dilersen Rasimo By Bahane Pera seçtiğin fotoğrafçıyı dışarıdan senin için getirebiliyor. Mekanın tarihi atmosferi sana, ailene ve dostlarına güzel bir fon olacak aynı zamanda farklı farklı manzaralarda bu güzel anları sonsuza dek saklayabilmek için fotoğraf çektirebileceksin. Sevdiklerinle paylaşacağın bu güzel gecenin anılarını ölümsüzleştireceğin an için müthiş manzaralarıyla Barba Rasimo Meyhane seni bekliyor!

Otopark

Rasimo By Bahane Pera ’ya özel araçlarıyla gelecek misafirlerinin park sorunu yaşamayacaklarını söyleyebiliriz. Mekanın 100-150 araç kapasiteli otoparkıyla park sıkıntısı ortadan kalkıyor. İstanbul trafiği içinde büyük sıkıntı yaratan park alanı meselesi mekanın bu servisi sayesinde o gün sorun olmaktan çıkıyor. Beyoğlu’nun yoğun sokaklarını ve trafiğini düşünecek olursak hayli avantajlı bir durum! Mekanda vale hizmeti bulunmuyor.

Rasimo By Bahane Pera diğer organizasyonlar

Rasimo By Bahane Pera nikah sonrası yemek için çok tercih edilen bir mekan. Fakat sundukları hizmet bununla sınırlı kalmıyor. Beyoğlu Rasimo Meyhane’de açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, gibi organizasyonlar da düzenlemek mümkün. Diğer organizasyonların fiyat bilgisine ulaşmak için aşağıdaki butonu kullanabilirsin!

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Rasimo By Bahane Pera İstanbul’un en güzel konumlarından birinde yer almasının yanı sıra merkezi bir yerde olmasıyla ulaşım kolaylığı sağlıyor.
 • Yemek servisinde oldukça titiz bir işletme. Profesyonel ekibin hazırladığı menüler konuklara sunuluyor.
 • Dahası dışarıdan catering firması getirme gibi bir seçenek de koymuşlar. Yani seçim tamamen sana ait!
 • Menü çeşitlerindeki detaylar ince düşünülmüş, konuklarının beslenme tarzları ne olursa olsun bunu karşılayabilecek seçenekleri mevcut!
 • Rum meyhanesi geleneğini sürdürmesinden bahsetmiştik. Buna uygun şekilde zengin bir içki koleksiyonları var.
 • Ayrıca servisin 02:00’ye kadar sürdüğünü de söylememiz gerek!
 • Menü tadımı ve dilersen menüde değişiklik yapma olanağı iyi düşünülmüş bir hizmet.
 • Yemekten sonra doyasıya eğlenmek için after party alanının olması büyük avantaj.
 • Organizasyon sorumlularının olması yükünü hafifletecek bir hizmetken istersen dışarıdan organizasyon firması da getirebiliyorsun.
 • Mekan açık teras alanı ve kapalı salonuyla aynı anda birden fazla kutlama yapmaya da müsait.
 • Rasimo By Bahane Pera otoparkıyla seni ve konuklarını park sorunundan da kurtarıyor!
 • Ayrıca mekanın dekorasyonunun dilediğin konseptte yapılması da büyük artı. Hayal ettiğin nikah sonrası yemek davetini vermek için doğru adrestesin!

Rasimo By Bahane Pera nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Tomtom, İstiklal Cad. Beyoğlu İş Merkezi No:187 K:7 Beyoğlu / İstanbul

Telefon: 0212 963 1656

Beyoğlu İstiklal Caddesi üzerinde Odakule karşısında bulunan Beyoğlu İş Merkezinde yer alıyor mekan. Han girişinden girip asansörle 6.kata çıktığında bir üst katında karşısında Rasimo By Bahane Pera’yı göreceksin. Mekana özel araçla gelmeyecek konuklar için otobüs, metro, Marmaray, minibüs- dolmuş seçenekleri de mevcut. Mekan merkezi bir konumda bulunduğundan tüm davetlilerin rahatlıkla ulaşacağından eminiz.

Fiyat Teklifi Al

Benzer mekanlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.