Rüya Organizasyon & Kına Evi Adres İnönü Mah. Maslak Çeşme Cad. Muradiye Sok. No:2 Küçükçekmece / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Rüya Organizasyon & Kına Evi hakkında

Düğünden önceki son durak olan kına geceleri pek çokları için oldukça büyük önem taşır. Rüya Organizasyon ve Kına Evi Küçükçekmece’de bu hayali gerçekleştirmek için yanında. Girişte lokum ve gül suyu ikramıyla hemen misafirlerinin gönlünü çeliyorlar. Daha sonra tatlı bir müzik şöleniyle davetlilerin salona geçiriliyor ve güzel nedimelerle gösteri başlatılıyor.

Rüya Organizasyon & Kına Evi fiyatları

 • İstanbul’daki kına ve bekarlığa veda mekanları ile kıyasladığımızda Rüya Organizasyon & Kına Evi’nin fiyatlarının ortalamada olduğunu söylemek mümkün.
 • Hafta içi ve hafta sonu fiyat farkının olduğuna dikkat çekmek istiyoruz.
 • Kendi zevkine uygun aksesuarları kiralayabilme imkanını veriyorlar.
 • Kına mumu, kına müziği, kına süslemesi ve kına tepsisi fiyatlar dahilinde.
 • Küçükçekmece’deki Rüya Organizasyon ve Kına Evi’nin fiyatları hakkında daha detaylı bilgi ve kendine özel teklifi almak istersen aşağıdaki butona tıklayarak mekanla iletişime geçebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

200-300 kişi arasında değişen kapasitesi ile Küçükçekmece’de Rüya Organizasyon, kına gecesinden ne bekliyorsan karşılayacak. Düğünün büyük eğlencesinden önceki bu tatlı gecede yavaştan eğlenmeye başlayacaksın fakat kına yakılırken tatlı bir hüzünle gözlerin dolacak. Fakat umarız bu duygu dolu an kısa sürer ve mekanın sana sunduğu gösteri şöleniyle eğlencene eğlence katarsın.

Rüya Organizasyon & Kına Evi paketleri

İstanbul’da kına gecesi düzenlemek istiyorsan Küçükçekmece’deki Rüya Organizasyon & Kına Evi beklentilerini karşılayacak cinsten. Kişi başı fiyatlarıyla bütçeni fazla sarsmadan hoş bir kına gecesi gerçekleştirebilirsin. Girişteki lokum ve gül suyu jestiyle geleneği devam ettirebilir, nedimelerinle birlikte gösteri şöleni düzenleyebilirsin. Davetlilerine dağıtılan kına mumlarıyla birlikte loş ışıkta hayal ettiğin kına gecesini gerçekleştirebilirsin.

Dekorasyon ve süsleme

 • Beyaz masaların etrafındaki tiffany model sandalyelerle modern bir ambiyans oluşturulmuş.
 • Bu sandalyeler gecesinin ahengine uygun pembe tüller ile bağlanmış.
 • Masalardaki suplalar ve renkli çiçekler ile hoş bir görüntü yakalanmış.
 • Tavandaki büyük avizeler ile mekanın görünümüne lüks bir hava katılmış.
 • Kına gecesinin sultanına ait beyaz kına tahtı, altın renkli detaylarla süslenmiş.
 • Tahtın önündeki masaya renkli buketlerden oluşan bir çiçek konulmuş.
 • Kına tahtının dekorasyonunu değiştirebileceğini unutma. İstersen altın renkli detayları daha sade bir görünüm yakalamak için gümüş rengiyle değiştirebilirsin.
 • Dekorasyon hakkında daha detaylı bilgi için Rüya Organizasyon & Kına Evi’nin fotoğraflarına bakmanı öneririz.

Müzik

Rüya Organizasyon ve Kına Evi yeri geldiğinde eğlenceli yeri geldiğinde duygusal kına müzikleriyle gece boyunca seninle. Davul şov ile gümbür gümbür bir gece düzenleyebilir, zenne ya da oryantal ile misafirlerine keyifli dakikalar yaşatabilirsin. Eğlencenin dozunu arttırmak istersen nedimelerle birlikte tatlı bir gösteri hazırlayabilirsin.

Fotoğrafçı

Kına geceni muhteşem konseptli fotoğraflarla unutulmaz kılmak istemeni oldukça iyi anlıyoruz. Mekanın hizmetleri arasında fotoğrafçı da bulunuyor. Dilersen sen de kendi beğenine ve zevkine uygun kareleri yakalayacak bir fotoğrafçıyla anlaşabilir, kına gecen boyunca sana eşlik etmesini isteyebilirsin. Detaylar için Rüya Organizasyon ve Kına Evi ile iletişime geçmeni öneririz.

Otopark

100 araçlık otopark kapasitesi olan Rüya Organizasyon ve Kına Evi, özel aracıyla gelecek değerli misafirlerin için oldukça yeterli bir alana sahip. Böylelikle sen ve misafirlerin otoparkla ilgili bir sorun yaşamadan eğlencenin tadını çıkabilirsiniz. Ayrıca mekanın çevresine bir göz atman sana etrafın sakin mi yoksa kalabalık mı oluşu hakkında fikir verecektir.

Rüya Organizasyon & Kına diğer organizasyonlar

Rüya Organziasyon ve Kına Evi’nde geleneğe uygun ve oldukça eğlenceli kına gecelerinin yanı sıra düğün, nişan, söz, baby shower, doğum günü partisi gibi pek çok organizasyon da düzenlenebiliyor. Tüm bu organizasyonlar için yeterli kapasite ve kalitede olan bu mekan ile iletişime geçerek kendi istediğin tarzda herhangi bir organizasyon düzenleyebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Kına töreni, kına süslemesi, kına mumu, kına müziği, kına tepsisi gibi kına gecesinin mihenk taşları pakete dahil!
 • Gelin tagı ve mekan süslemesi ile hoş bir konsept oluşturuluyor.
 • İstersen dışarıdan catering hizmeti de alabiliyorsun.
 • DJ ve orkestra temini ile keyifli bir akşam seni bekliyor.
 • Fotoğraf ve video çekimini mekan kendi bünyesinde karşılıyor.
 • Volkan gösterisi ile misafirlerine görsel bir şölen yaşatabilirsin.
 • Menüyü önceden tadabilir ve menüde değişikliğe gidebilirsin.
 • Organizasyon danışmanlığı sayesinde yorulmadan kınanı tasarlayabilirsin.
 • Organizasyon sorumlusu sayesinde hiçbir detayı tek başına düşünmek zorunda kalmayacaksın.
 • Ses, sahne ve ışık hizmetiyle kına gecen boyunca dilediğin şekilde eğlenebilirsin.
 • Kişiye özgü aksesuar tasarımıyla kendi tarzını yansıtabilirsin.
 • Dans gruplarıyla konuklarına eğlenceli bir gösteri sunabilirsin.
 • Kolonsuz salon ve yüksek tavanla konforlu bir alanda kına geceni yapabilirsin.

Rüya Organizasyon & Kına Evi çift yorumları

Merve & Özdemir: Mükemmel bir ekip, müzik geçişleriyle harika bir düzen. İyi ki sizleri tercih etmişim. Gözünüz kapalı tercih edebileceğiniz bir mekan. Her şey harikaydı ve bütün misafirlerimiz memnun ayrıldı.”

Bengü & Ekin: ”Harika bir yer. Çok emek vererek çalışan bir ekip sizi bekliyor. Seve seve önerebilirim, hiç şüphe duymadan bu organizasyonun bir parçası olabilirsiniz. Her şey için çok teşekkür ederiz.”

Rüya Organizasyon & Kına Evi nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: İnönü Mah. Maslak Çeşme Cad. Muradiye Sokak No:2 Küçükçekmece / İstanbul 

Küçükçekmece’de yer alan Rüya Organizasyon ve Kına Evi oldukça merkezi bir yerde. Buraya; metrobüse binip İncirli Durağı’nda indikten sonra 89K kodlu otobüsle ulaşabilirsin. Ayrıca Şehit Münir Alkan Durağı’ndan geçen 98AB kodlu otobüse binerek de mekana gidebilirsin. Eğer Anadolu Yakası’ndan geleceksen Marmaray’ı kullanarak Rüya Organizasyon ve Kına Evi’ne ulaşım sağlayabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Benzer kına gecesi mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.