Salon Onurtaş Adres Kavakpınar Mah. Cemil Meriç Cad. No:2 Pendik – İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Salon Onurtaş hakkında

İstanbul’un Pendik ilçesinde bulunan Salon Onurtaş, iki yüz kişiye varan kapasitesiyle dört dörtlük bir kına gecesi için sana kapılarını açıyor. İncelikle tasarlanmış kına paketleri sayesinde hiçbir konu hakkında endişelenmene gerek kalmıyor. Eğer sen de uygun fiyatlarla kaliteli hizmet almak istiyorsan bu mekana bir göz atmanı öneriyoruz. Daha fazla detay için buyur bakalım inceleme yazımızın devamına.

Salon Onurtaş kına gecesi fiyatları

 • Salon Onurtaş’ın fiyatları İstanbul’da kına gecesi düzenlemenin ortalama fiyatlarıyla kıyaslandığında sudan ucuz.
 • Fiyat konusunda belirleyici olacak etkenlerden en önemlisi davetinde yemek servis etmek isteyip istemediğin.
 • Eğer daha ekonomik fiyatlar istiyorsan kına geceni hafta içi bir günde organize etmeni önerebiliriz.
 • Fiyatlar konusunda en doğru bilgileri almak için firmayla iletişime geçmeni tavsiye ediyoruz. Bunu yapmak için sayfamızdaki pembe butonları kullanabilir, ücretsiz olarak fiyat teklifi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 100-20 kişi
Kokteylli kapasite 100-200 kişi
Kapalı alan kapasitesi 100-200 kişi

Salon Onurtaş kına gecesi paketleri

İstanbul kına gecesi mekanları arasından incelikle düşünülmüş kına paketleriyle sıyrılıyor Salon Onurtaş. Bu paketler sayesinde hiçbir şey için ekstradan efor harcamana gerek kalmıyor. Bu sayede düğün öncesi stres atacağın en önemli günlerden biri olan kına kutlaması da oldukça kolaylamış oluyor. Senin için kına paketlerinin içeriğine bir göz atalım:

 • Süslemeler için hayalindeki konsepte uyumlu olacak şekilde bir organizasyon firmasıyla beraber çalışıyorlar.
 • Davetinle ilgilenmesi için bir organizasyon sorumlusu tahsis ediyorlar. Bu kişi kına gecesinde hiçbir sorun çıkmamasını da sağlıyor.
 • Kına gecelerinin en önemli aksesuarlarından olan kına tahtı, kına sandığı, kına takımı ve tepsisi, bindallı/kaftan gibi eşyaları senin için temin ediyorlar.
 • Elbette kına gecene uygun müzikler de sağlanıyor.
 • Salonun anlaşmalı olduğu fotoğrafçı tarafından gece boyu çekim yapılıyor.

Dekorasyon ve süsleme

Salon Onurtaş süslemeler konusunda dışarıdan organizasyon firmalarından faydalanabiliyor. Bu sayede senin hayalindeki konsept neyse ona uygun süsleme yapılıyor. Ancak gördüğümüz örnekler arasında görkemli kına tahtlarını, özenle hazırlanmış çiçek buketlerini ve istediğin renkte kına cibinliklerini sayabiliriz. Salonun genelinde dört kişilik kare masaların kullanıldığını görüyoruz. Masa ve sandalye giydirmeleri de dikkatimizi çekiyor.

Müzik

Gelelim eğlence kısmına… Kına gecende en duygusal ve nostaljik şarkılardan tut son dönemin pop hitlerine kadar pek çok şarkıyı çalabilirsin. Gereken ışık, sahne ve ses ekipmanlarının bulunduğu ve senin için hazırlandığı Salon Onurtaş İstanbul’da eğlenceye doyacaksın. Eğer canlı müzik imkanı olup olmadığını merak ediyorsan firmayla konuşmanı ve teyit almanı öneriyoruz.

Kına gecesi fotoğrafçısı

En yakınlarınla beraber kutlayacağın bu özel günden bir sürü hatıra fotoğrafı ve videosu saklayabileceksin. Çünkü Salon Onurtaş Pendik senin için profesyonel bir fotoğrafçı görevlendiriyor. Bu sayede hem kına gecenin videoları çekiliyor hem de boy boy fotoğrafların oluyor. Eğer dilersen canlı yayın imkanı da sunuyorlar sana.

Salon Onurtaş diğer organizasyonlar

Bu salondan farklı türde organizasyonların için de faydalanabilirsin. Bu organizasyonlardan bazılarını düğünler, nişanlar, mezuniyet partileri, doğum günü partileri ve toplantılar olarak sıralayabiliriz. Aklındaki etkinlikle ilgili detayları aktarman ve beraber planlama yapmanız yeterli olacaktır. Bu etkinliklerde de dışarıdan bir organizasyon firmasıyla beraber çalışabilirsin. Davetin için en azından bir ay öncesinde firmayla iletişime geçmiş olmanı tavsiye ediyoruz.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • İstanbul’un Pendik ilçesinde bulunan Salon Onurtaş dört dörtlük bir kına gecesi isteyenler için ilgi çekici bir alternatif.
 • 150 kişilik kapasitesiyle hem yemekli hem de kokteylli-ikramlı bir kına gecesi düzenleyebiliyorsun.
 • Özellikle kına aksesuarları konusunda eksiksiz çalışan bu işletmede hiçbir detay için kafanı yormana gerek kalmıyor. Kına tahtından cibinliğine, mumlardan kına ekibine kadar pek çok önemli detayı düşünmüşler.
 • Bu salondan kına gecesi dışındaki organizasyonlarında da faydalanabiliyorsun.
 • Kına gecesi için özel fotoğrafçı imkanına her mekanda rastlamıyoruz!
 • Mekanın bir otoparkı bulunmasa da merkezi konumu sayesinde buraya ulaşmanın oldukça kolay olduğunu belirtmeliyiz.

Salon Onurtaş nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Kavakpınar Mah. Cemil Meriç Cad. No:2 Pendik – İstanbul

Kadıköy-Tavşantepe Metrosu’ndan Tavşantepe İstasyonu’nda inip ardında bineceğin KM23 ve KM24 numaralı otobüslerle Salon Onurtaş’a gelmen mümkün. Bunun için otobüslerden Sağlık Ocağı Durağı’nda inmen gerekiyor. Mekanın otoparkı bulunmuyor, bu yüzden özel aracınla gelmeden önce bunu göz önünde bulundurmanı tavsiye ederiz.

Fiyat Teklifi Al

Benzer kına gecesi mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.