Samsun Düğün Salonları

0 düğün salonları bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Samsun’daki Düğün Salonları

Samsun düğün salonları listesi senin için hazır! Samsun’da onlarca düğün salonu bulunuyor. Şehrin neredeyse tüm ilçelerinde salon seçeneklerin var. Alaçam, Atakum, Bafra, Çarşamba, Havza, İlkadım, Vezirköprü ilçelerinde isteklerine göre kolayca salon bulabilirsin. Ayvacık, Canik, Tekkeköy, Terme ilçelerinde ise seçeneklerin biraz sınırlı durumda. Düğün salonları ise sana kusursuz bir düğün yaşatmak için telefonunu bekliyor.

Samsun manzaralı düğün salonları oldukça fazla. Her düğün salonu birbirinden güzel manzara sunuyor. Şehir manzarasına sahip onlarca düğün salonu bulunuyor. Düğününe deniz manzarası eşlik etsin istersen; Atakum, Canik ve İlkadım ilçelerine bakabilirsin. Kır, bahçe, dere, körfez, dağ ve doğa manzaralarında ise seni yeşillikler ve doğal güzellikler karşılayacak.

Samsun açık hava düğün salonları, doğa manzaraları ile seni büyüleyecek. Palmiye ağaçları ile güzel bir ortam sunan alan, parlak zemini ile gösterişli bir atmosfer oluşturuyor. Beyaz Napolyon sandalyeler ile şık örtülere sahip yuvarlak masalar oturma düzenini oluşturuyor. Nikah masası için özel bir alan da hazırlanıyor. Aileler için nikah masasına yakın konumda özel masalar hazırlanıyor.

Samsun’daki düğün salonları yüksek tavanları ile sana ve konuklarına ferah bir alan sunuyor. Düğün salonlarının açılır-kapanır tavanları, her mevsime uygun alanlar sağlıyor. Bununla birlikte düğün salonlarının ısıtma ve soğutma sistemleri bulunuyor. İsteğine göre ise kapalı veya açık davet alanlarını tercih edebilirsin. Bazı düğün salonlarının hem açık hem de kapalı alanları bulunuyor.

Düğün Salonu Fiyatları Samsun’da Nasıl?

Samsun düğün salonları fiyatları her bütçeye hitap ediyor. Oldukça uygun fiyatlara sahip olan düğün salonlarının yemeksiz paketleri toplam rakam üzerinden belirleniyor. Yemeksiz paketlerin fiyatları paket içeriği arttıkça yükseliyor. Ortalama olarak düğün salonlarının yemeksiz paketleri makul seviyede oluyor. Çoğunlukla hafta içi ve hafta sonu yemeksiz paketlerin fiyatları değişmiyor.

Bütçene uygun rahatlıkla bir düğün salonu bulabilirsin bu şehirde! Samsun düğün salon fiyatlarına baktığımızda yemekli paketlerin genellikle kişi başı ortalama civarında olduğunu görüyoruz. Yemekli paketlerin fiyatları menü içeriğine göre yükselebiliyor. Hafta içi ve hafta sonu seçeneklerinde yemekli paketlerin fiyatları değişmiyor. Kişi başı fiyat ücreti aynı kalıyor.

Samsun düğün salonu fiyatları; mekanların konumlarına, kapasitelerine, sundukları hizmetlere ve menü içeriklerine göre değişim gösteriyor. Yemekli veya yemeksiz düğün paketlerinden istediğini seçebiliyorsun. Paketleri inceleyerek, kendi istek ve taleplerine uygun şekilde düğününü organize edebiliyorsun. Bu taleplerin doğrultusunda da sana bir fiyat sunuluyor. Salonların deneyimli ve profesyonel ekipleri, sorunsuz bir düğün gecesi yaşaman için çalışıyor.

Bafra ve Canik’te oldukça lüks bir düğün düzenleyebilirsin. Zarif bir dekorasyona sahip açık alanda, konuklarının arasından nikahın kıyılacağı alana yürüyebilirsin. Hayatınızın en güzel yolu çiçek ve tüller ile süslenecek. Görkemli bir ışıklandırmaya sahip olan alan sayesinde harika fotoğraflar çekilecek. Bütün zaman zarfında ise bütün gözler senin üzerinde olacak.

Samsun Düğün Salonu Paketleri ve İmkanları

Dilediğin gibi bir kapasiteye sahip düğün salonu Samsun şehrinde bulabileceksin! Düğün salonları, 200 kişiden başlayarak 2000 kişiye kadar yetecek bir kapasiteye sahip. Dilersen 200-300 kişilik kapasiteye sahip düğün salonlarında ailen ve yakın arkadaşların ile düğününü kutlayabilirsin. 2000 kişiye kadar bir konuk listesi oluşturarak da büyük bir düğün organizasyonu yapabilirsin.

Samsun düğün salonları menü içeriği konusunda oldukça zengin bir imkan sağlıyor. İsteğe göre ana yemekli veya kokteyl içerikli menülere sahipler. Yemekli menüler genellikle ordövr tabağı ile başlıyor. Ana yemek beyaz ve kırmızı et seçenekleri ile hazırlanıyor. Sunumlar ise kişi başı tabak olacak şekilde hazırlanıyor. Ana yemekten sonra mevsimine göre meyve ikramı da oluyor.

Kokteyl menülerinde; kuru pasta çeşitleri, yaş pasta, dondurma ve sınırsız meşrubat ikramı servis ediliyor. Düğün salonlarının özel menü seçenekleri de bulunuyor. Özel menü çeşitleri ise düğün salonlarına göre değişiyor. İstediğin gibi tadım yapabileceğin; çocuklara özel, diyabet, vegan ve vejetaryen menüleri arasından seçim yapabilir, düğün menüne dahil edebilirsin.

Samsun açık düğün salonları, yaz ve bahar aylarında yapacağın bir düğün için sana kusursuz bir hizmet sunuyor. Mevsime göre her imkana sahip olan bu salonlar oldukça geniş alanlara sahip. Her mekanda oturma düzeni konukların sayısına göre dizayn ediliyor. Eğlence ve dans gece boyu hiç bitmesin diye geniş bir pist alanı sağlanıyor.

Neden Samsun Düğün Salonlarını Tercih Etmelisin?

Tüm Düğün Salonları