Seval Düğün Salonu Hakkında

Seval Düğün Salonu Ankara Keçiören’de davetlilerini ağırlayan bir düğün salonu. Çok kalabalık olmayan düğün organizasyonlarına hizmet veren bu mekan, ulaşımı kolay bir yerde konumlanıyor. Keçiören Seval Düğün Salonu, samimi ve çok geniş olmayan organizasyonlar düzenlemek isteyen çiftler için mutlaka göz atılması gereken salonlar arasında yer alıyor. Biz senin için inceledik!

Fiyat Teklifi Al

Seval Düğün Salonu Fiyatları

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)20.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)20.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur
 • Seval Düğün Salonu fiyatları Ankara düğün salonları ortalamasına bakıldığında oldukça uygun.
 • Mekanın yemekli düğün organizasyonu bulunmuyor, fiyatlar yemeksiz organizasyonlar üzerinden belirleniyor.
 • Dilersen, yemekli şekilde organizasyonunu düzenlemek için mekan ile iletişime geçerek bir fiyat belirleyebilirsin.
 • Ankara Seval Düğün Salonu’ndan hemen ücretsiz bir fiyat teklifi alarak değerlendirmeni yapabilir ve bütçe planlamanı oluşturabilirsin.

Kapasite

Ankara Etlik Seval Düğün Salonu, kapalı alanda maksimum 400-500 kişilik konuk ağırlama kapasitesine sahip. Mekanda davetler için yalnızca kapalı alan bulunuyor. Fakat salon tipi klimalar ile ferah bir ortam yaratılıyor. Salonda kolonlar bulunmasına karşın tüm misafirler rahatlıkla ağırlanabiliyor. “Davetlilerimi çok büyük olmayan, samimi bir ortamda ağırlamak istiyorum” diyorsan Seval Düğün Salonu iletişim için seni bekliyor.

Seval Düğün Salonu Paketleri

Keçiören Seval Düğün Salonu Etlik, senelerin getirdiği uzun soluklu bir tecrübe ile çiftlere destek oluyor. Kaliteli bir hizmet sunmak için çabalayan mekan samimiyeti de göz önünde bulunduruyor. Salonun çiftlere sunduğu hizmetler arasında; havalandırma sistemi, jeneratör, ışık gösterisi, sinevizyon ve barkovizyon, klima, internet üzerinden canlı yayın imkanı, merkezi ısıtma sistemi yer alıyor.

Ek olarak mekan görsellik için de sis ve kar gösterisi, lazer şovu, konfeti ve volkan opsiyonları sunuyor. Paket dahilinde 36 poz ve 72 adet fotoğraf çekimi gerçekleştiren mekan bunları albüm halinde de sunuyor. Yararlanmak istersen ekstra gelinlik, gelin arabası süslemesi, köçek dansçıları, palyaço gibi hizmetler de mevcut.

Dekorasyon / Süsleme

 • 6’şar kişilik dikdörtgen masalar
 • Bordo ve beyaz renk birleşimi ile yapılmış dekor
 • Beyaz renkli masa örtüleri
 • Bordo ve beyaz örtülerle süslenmiş sandalyeler

Müzik

Müzik ve eğlence, bir düğün organizasyonunun olmazsa olmazlarından. Seval Düğün Salonu, çiftlere ve davetlilerine bu unutulmaz gece için müzik imkanı sunuyor. Şarkılı türkülü bir düğün daveti tercih etmek istediğin takdirde mekana liste verebilir ya da dışarıdan bir ekip ile anlaşarak canlı müzik sağlayabilirsin. Mekanda müzik hizmetinin saat 23:00’de sona erdiğini de hatırlatmış olalım.

Düğün Fotoğrafçısı

Seval Düğün Salonu fotoğraflar için paket dahilinde hizmetler sunuyor. Bu hizmetler arasında 36 adet poz ve 72 adet fotoğraf çekimi bulunuyor. Mekan bu çekimleri albüm haline getirip çift için hazırlıyor. Ek olarak düğün esnasında fotoğraflarının oynatılacağı slayt gösterisi yapabilme imkanın da bulunuyor. Dilersen fotoğrafçı getirme imkanından faydalanarak dışarıdan anlaştığın bir ekiple çalışabilirsin.

Otopark

Organizasyonların en düşündürücü unsurlarından bir tanesi de tabii ki park sorunu. Seval Düğün Salonu’nda çiftler ve davetlileri için ücretsiz otopark imkanı sunuluyor. Mekanın sunduğu otopark 50’den az araç kapasiteli. Ayrıca davetlilerin mekanın önünde bulunan geniş park alanından da faydalanabilirler. Tüm misafirler gece boyu araçlarını bu alana ücretsiz şekilde park edebilirler.

Seval Düğün Salonu Diğer Organizasyonlar

Seval Düğün Salonu, samimi ortamı ve kalabalık olmayan organizasyonlara yaptığı sıcakkanlı ev sahipliği ile çiftlerin dikkatini çekiyor. Ücretsiz otopark, fotoğraf ve video çekimi gibi birçok güzel hizmeti bünyesinde barındırmasıyla da gözleri üstüne topluyor. Yalnızca düğün organizasyonlarında değil; nişan, kına, sünnet düğünü, bayi toplantıları, kurumsal şirket etkinlikleri gibi davetlere de kapılarını açıyor.

Alkışlarımız

 • Ayvalı Seval Düğün Salonu çiftlere organizasyon ve catering firması getirme opsiyonları sunuyor.
 • Mekanda bulunan organizasyon sorumlusu düğününün tüm detaylarıyla ilgilenerek hayallerini gerçekleştirmek için çabalıyor.
 • Mekan tüm ışık, ses ve sahne hizmetlerini eksiksiz şekilde sunuyor.
 • Dilersen oluşturulan menülerde değişiklik yapma imkanın bulunuyor.
 • Mekan, çiftlere samimi ve sıcak bir ortamda düğün ya da diğer organizasyonlarını gerçekleştirebilme imkanı sunuyor.
 • Volkan, lazer şovu, sis ve kar gösterisi gibi ekstra hizmetlerle organizasyonlar daha ilginç ve eğlenceli hale getiriliyor.

Seval Düğün Salonu Çift Yorumları

İlker: “Tanıdık vasıtasıyla tuttuk mekanı. O yüzden sıkıntı çekmedik. Kapalı bir alandı ama içerideki kolon bizi rahatsız etmedi. 300 kişilik bir yemekli organizasyon düzenledik. Yemeklerin tadı çok güzeldi. Garsonların ilgisinden de memnun kaldık. Mekanın görselliği güzeldi. Ulaşımda konuklarımız sıkıntı yaşamadı toplu taşıma aracıyla mekana ulaşılabiliyor.”

Sümeyye & Murat: “400 kişilik kapalı alanda oldu düğünümüz ve ikramlardan memnun kaldık. Salonun fotoğraf ve orkestra hizmeti var ama biz orkestra kullanmadık sohbetli yaptık. Mekanı daha önceden bildiğimiz için tercih ettik. Merkezi bir yerde mekan otoparkı yok ama önünde geniş bir alan mevcut araç park etmek için. Ankara'da evlenecek olanlara tavsiye ederim.”

Seval Düğün Salonu Nerede?

Adres:Etlik Ayvalı Mah. Seval Cad. No:1 Keçiören / Ankara

Seval Düğün Salonu Etlik Keçiören’de yer alıyor. Mekana ulaşım otobüs ve metro hatları ile yapılabiliyor. 277, 278 ve 279 numaralı otobüsler ile birlikte M1, M2 ve M3 metro hatları mekana ulaşım sağlıyor. Etlik 6. Durak, Merkez Camii, Mehmet Akif Ersoy Camii ve Talip Yener İlköğretim Okulu ise mekana maksimum 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan duraklar.

Fiyat Teklifi Al