palmiye düğün salonu
Adres Çeliktepe, İsmet İnönü Cad. No:3, 34413 Kâğıthane / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Palmiye Düğün Salonu hakkında

Palmiye Düğün Salonu Kağıthane’de evlenecek çiftlere, istedikleri gibi bir düğünü uygun fiyatlara yapmaları için senelerdir hizmet veriyor! Mekanın ortalama sayıda davetlinin katılacağı düğünler için ideal bir kapalı salonu var.

Salon Palmiye’nin güler yüzlü ekibi, işini severek yapan fotoğrafçıları, usta aşçıları ve bunlar gibi daha çok fazla güzel detayı var! Haydi beraber inceleyelim.

Palmiye Düğün Salonu fiyatları

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)80.000 - 100.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)2.000 - 3.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)100.000 - 150.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)2.000 - 3.000 TL
 • Palmiye Düğün Salonu’nda fiyatlandırmalar, yemekli veya yemeksiz düğün tercihine göre değişiyor. Yemekli bir düğün yapacaksan kişi başı, yemeksiz organizasyon içinse toplam fiyat belirleniyor.
 • Mekanın fiyatları ortalamanın altında seyrediyor. Özellikle uygun fiyatlı düğün mekanı arayan çiftler, buraya yoğun ilgi gösteriyor. O nedenle senin de günler dolmadan elini çabuk tutman lazım.
 • Salonda kırmızı ve beyaz etli yemek menüleri sunuluyor. Standart menüleri var. Ama menüde sana hitap etmediğini düşündüğün lezzetler varsa değiştirmelerini talep edebiliyorsun.
 • Hafta içi ve hafta sonu organizasyonlarının arasında da fiyat farkı olduğunu unutmamalısın.
 • Salon Palmiye’den taksitli ödeme planı çıkarmalarını isteyebilirsin. Bu sayede anlaşma esnasında toplam rakamın bir kısmını, düğün tarihin yaklaştığında ise geri kalanını ödersin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Palmiye Düğün Salonu’nun 300-400 kişilik kapasitesi bulunuyor. Çok kalabalık olmayacak düğünler için yeterli bir alan sunduklarını söyleyebiliriz. Dans pisti de yeterli genişlikte. Mekanda kullanılan yuvarlak masalar da davetlilerin hem güzel bir ortam oluşturabilmesini hem de görüş açılarının rahatlamasını sağlamış.

Bölgendeki uygun fiyatlı diğer düğün mekanlarına da bakmak istersin belki: Kişi Başı 30-50 TL’den Başlayan Yemekli Avrupa Yakası Düğün Mekanları

Düğün paketleri ve organizasyonu

Düğün salonunun çiftlere sunduğu standart düğün paketleri var. Bu paketlere yemek menüsünü dahil edebilecekleri gibi dilersen sadece atıştırmalıklar da sunabiliyorlar. Paketlerdeki hizmetler taleplerine göre şekillenebiliyor.

Düğün paketi dahilinde sundukları hizmetler şöyle:

 • Yemek servisi
 • Mekan süsleme
 • Fotoğraf ve video çekimi
 • Ses ve ışık sistemleri
 • Otopark
 • Canlı müzik / DJ

Palmiye Düğün Salonu iletişime geçtiğinde güncel paketlerle ilgili detay verecektir zaten. Merak ettiğin her şeyi sorabilirsin.

Dekorasyon ve süsleme

Palmiye Düğün Salonu’nda, düğün organizasyonlarının en sevilen renklerinden olan altın sarısı ve beyaz ağırlıklı olarak kullanılıyor. Masa ve sandalye giydirmeleri bu tonlarda kumaşlarla yapılıyor. Masaların üzerini de şamdanlar ve çiçeklerle hareketlendiriyorlar.

Gelin-damat masası da organizasyon özelinde süsleniyor. Masanın arkasında kullanılan fon örtüsü ise fotoğraflarda çiftin çok daha iyi görünmesini sağlıyor. Bu arada süsleme hizmeti mekanın sunduğu pakete dahil. Ama sen istersen başka bir organizasyon firması getirerek onlarla da çalışabiliyorsun. Nasıl istersen!

Kağıthane’ye bakmışken, Şişli’deki düğün mekanlarını da incelemek istemez misin: En İyi Şişli Düğün Salonları ve Otelleri

Müzik

Palmiye Düğün Salonu’nda daha önce düğün yapmış çiftlerin yorumlarına baktığımızda, hepsinin müziklerden memnun kaldığını görüyoruz. Mekan, düğün paketi dahilinde çiftlere canlı müzik ve DJ hizmeti sunuyor. Müzisyenler de organizasyon boyunca dans pistinin boş kalmaması için en eğlenceli parçaları çalıyorlar.

Gece 00:00’a kadar müzik kesintisiz olarak devam edebiliyor.

Düğün fotoğrafçısı

Düğün salonunda hizmet veren, işinde tecrübeli bir fotoğraf ve video ekibi bulunuyor. Organizasyonların tamamı bu ekip tarafından kayıt altına alınıyor. Aynı zamanda düğün esnasındaki kareler ve aile fotoğrafları da aynı ekip tarafından büyük bir titizlikle çekiliyor. Dilersen mekanın anlaşmalı olduğu fotoğrafçı dışında başka bir ekiple de çalışmana müsaade ediyorlar.

“Kır düğünü mekanlarına da bakayım, aklım kalmasın” diyenlere: En İyi Kır Düğünü Mekanları Avrupa Yakası’nda Nerede?

Otopark

Salon Palmiye’nin yaklaşık 50 araç kapasiteli, minik bir otoparkı bulunuyor. Minik dediğimize bakma, burası özel aracıyla gelecek olan davetlilerinin çok işine yarayacak. Park yeri aramakla uğraşmadan düğün mekanına giriş yapabiliyor, mis.

Alkışlarımız

 • Uygun fiyatlı düğün salonlarını herkese düğün yapma fırsatı sundukları için çok seviyoruz. Palmiye’de de yüksek bütçelere ihtiyacın olmadan düğün hayalini gerçekleştirebilirsin.
 • Mekanda hizmet veren personeller gerek çiftle gerekse davetlilerle çok ilgili! Güler yüzlü bir tavırları var ve çözüm odaklı yaklaşıyor olmaları büyük avantaj.

Diğer organizasyonlar

Palmiye Düğün Salonu’nda her sene çok sayıda düğün organizasyonu düzenleniyor. Düğünlerin dışında kişiler burayı kına gecesi, nişan töreni, davet, mezuniyet balosu ve sünnet düğünü gibi organizasyonlar için de değerlendiriyorlar. Hepsi için ayrı paketleri mevcut ve görüşmeye gittiğinde tüm detayları anlatıyorlar.

Palmiye Düğün Salonu nerede?

Adres: Çeliktepe, İsmet İnönü Cad. No:3, 34413 Kâğıthane / İstanbul

Palmiye Düğün Salonu’na ulaşım gayet rahat. Mekanın çevresinde otobüs durakları bulunuyor. Metrobüsten sonra aktarma yaparak otobüsle buraya kolayca ulaşabilirsin. Ayrıca dilersen metroyla ulaşım da mümkün. Özel araçlarıyla gelecek olan davetlilerin de mekanın otoparkını kullanabilirler.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları