şişli öğretmenevi nişantaşı bahçe
Adres Vişnezade Mah. Hüsrev Gerede Cad. No: 57/1 Teşvikiye – Şişli / İstanbul
Telefon 0212 963 3554

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

İçindekiler

Şişli Öğretmenevi Nişantaşı Bahçe hakkında

Teşvikiye’de terası ve kapalı düğün salonu ile her mevsim çiftleri ağırlayan Şişli Öğretmenevi Nişantaşı, rahat ve huzurlu ortamıyla dikkat çekiyor. Nişantaşı Bahçe ve Nişantaşı Teras olmak üzere iki farklı alanı bulunan Şişli Öğretmenevi Avrupa Yakası’ndaki uygun düğün mekanlardan.

Yeşil bahçesinin içinde kır düğünü havası yaşattığı kadar terasındaki Boğaz manzarası ile de büyülüyor. Fiyat-performans açısından başarılı bulunan Şişli Öğretmenevi, yemekli düğünler için olduğu kadar kokteyl düğünü için de cazip paketlere sahip.

Şişli Öğretmenevi Nişantaşı Bahçe düğün fiyatları

Papatya, Orkide ve Kokteyl düğün paketlerindeki yemeklere, düğün saatine ve hangi restoranda yapılacağına göre değişiyor fiyatlar. Paketlere göre kişi başı düğün fiyatları tablodaki gibi:

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
 • Papatya menüde ana yemek piliç, Orkide’de kırmızı et. Kokteyl menü ise tahmin ettiğin gibi kanepelerden, atıştırmalıklardan ve içeceklerden oluşuyor.
 • Her düğün menüsünde ordövr tabağı, mezeler, ara sıcak, ana yemek, meyve tabağı ve içecek ikramı oluyor. Paketlere göre değişen düğün menüsü için mekana telefon edip ayrıntıları öğrenebilirsin.
 • Çocuk menüsü istersen ayrıca hazırlıyorlar.
 • Düğünden önce menü tadımı yaptırıyorlar.
 • Farklı lezzetlerle devam etmek istersen İstanbul’daki catering firmaları ile anlaşmana izin veriyorlar.
 • Garsonlar 22:00’de servisi tamamlıyorlar.

Şehirdeki düğün yerlerini otelinden salonuna incelediğimiz özel yazımıza mutlaka bak: İstanbul düğün mekanları incelemesi (2019 fiyatları ile)

Kapasite

Nişantaşı Bahçe (Kapalı Alan) 220 kişi
Teras (Açık Alan) 350 kişi
Yemekli Düğün Kapasitesi 200-300 kişi
Kokteyl Kapasitesi 220 kişi
Otopark Kapasitesi 250-500

Ailen ve yakın çevrenle beraber küçük çaplı bir kutlama yapacaksan bahçe senin için daha uygun. Burada kır düğünü konsepti de yaratabilirsin. Daha kalabalık bir kutlama düşünüyorsan terası değerlendirebilirsin.

Düğün paketleri

Yukarıdaki tabloda verdiğimiz gibi Şişli Öğretmenevi’nin düğün paketleri Papatya, Orkide ve Kokteyl menüsü olmak üzere 3 tane. Paketlere göre değişenler genellikle yemekler. Düğün organizasyonu bünyesinde sağladıkları standart hizmetler ise şunlar:

 • Standart süsleme,
 • Müzik,
 • Fotoğraf,
 • Kamera.

İstersen düğün organizasyon şirketlerini de araştır, içine sinen bir tanesi ile daha kapsamlı bir düğün planlayabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Dekorasyon ve süsleme

Camekanlı düğün salonu beyazın hakim olduğu masalar ve Tiffany sandalyelerle süslü, şık bir atmosfere sahip. Farklı renklerde supla ve sandalyelere bağlanan kumaşlarla beyaza alternatif yaratabilirsin. Canlı çiçeklerin ve masa şamdanlarının kattığı hava da hoş ve zarif.

Birçok düğün salonuna göre sade ama şık bir dekorasyonunun olduğunu söyleyebiliriz. Çok şatafatlı düğünler sana göre değilse camdan görünen yemyeşil ağaçların manzarasını en güzel dekor olarak kabul edebilirsin. Biraz daha parıltı ve gösteriş istersen golden suplalar ve altın varaklı şamdanların seni tatmin edeceğini düşünüyoruz.

Müzik

Müzik 23:00’te sona eriyor. Düğün paketlerindeki hizmetlerden olan müziğin detayı ile ilgili mekana telefon edip bilgi alabilirsin. İstersen after party alanında eğlenceyi gece yarısından sonraya da taşıyabilirsin.

Düğün fotoğrafçısı

Şişli Öğretmenevi düğün fotoğrafçısını dışarıdan kabul etmiyor. Kendi anlaşmalı oldukları profesyonellerle fotoğraf ve video çekimini gerçekleştiriyorlar.

Otopark

Maksimum 250 kişilik otoparkında vale hizmeti de mevcut.

Alkışlarımız

 • Düğün paketleri gece ve gündüz düğünler için bile farkı fiyatlarda sunuluyor. Bu sayede bütçene uygun alternatifi bulma ihtimalin artıyor.
 • Davetli sayına göre ister terası ister bahçeyi kiralayabilirsin. Terastaki açılır kapanır tavan ve her iki mekandaki camekanlı duvarlar Şişli Öğretmenevi’ni her mevsim düğüne uygun bir yer haline getiriyor.
 • Bahçe içinde olması çok tatlı. Yemyeşil ağaçları fon olarak kulanabilir, harika düğün fotoğrafları çektirebilirsin. Boğaz manzaralı düğün mekanı olarak da hoş ve bu açıdan bakınca fiyatları makul.
 • Avrupa Yakası düğün mekanları için ulaşımı kolay bir seçenek. Şişli’ye gitmek ve geç saatte bile buradan dönmek metro/metrobüs seçenekleri ile çok kolay.
 •  Yemek menüleri tatmin edici gözüküyor. Düğünden önce tadına bakabilecek olman da güzel.
 • Süslemeler, müzik vs için farklı bir düğün organizasyon şirketi ile çalışma opsiyonu tanımaları da iyi.
 • Kendisine ait otoparkının olması aracı ile gelecek misafirlerinin işini kolaylaştıracak. Valenin olması da konfor arttırıcı bir özellik.

Keşkelerimiz

 • İstanbul’daki birçok düğün mekanı gibi istediğin fotoğrafçıyı getiremeyecek olman üzücü.

Diğer organizasyonlar

Şişli Öğretmenevi’nde kına gecesinden nişana, mezuniyet partisinden kurumsal etkinliklere kadar birçok organizasyon düzenleniyor.


Şişli Öğretmenevi’nde kına gecesi

Kına gecesi organizasyonları için de kapıları açık. Kına paketleri ve fiyatları için aşağıdaki telefonu arayarak en güncel bilgiyi alabilirsin. Kırmızının hakim olduğu kına süslemelerinde yine kırmızı tonlarındaki masa çiçekleri ile hoş bir atmosferin yakalandığı fotoğrafları epey beğendik.

Kına organizasyon şirketleri ile anlaşıp bu güzel mekanda kına geceni düzenleyebilirsin.

Şişli Öğretmenevi Nişantaşı Bahçe nerede, kiminle görüşebilirsin?

Adres: Hüsrev Gerede Cad. No:57/1 Teşvikiye/Şişli (Maçka Akif Tuncel Meslek Lisesi’nin bahçesinde.)

0212 963 3554 numaralı telefondan Fatma Karalok’a ya da Işıl Hanım’a merak ettiğin tüm detayları sorabilir, mekanı görmek için randevulaşabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Bu da ilgini çekebilir:

Boğaz’da Düğün Yapmak İçin En Popüler Mekanlar