sümela cafe & restaurant
Sümela Cafe & Restaurant Adres Osmanağa Mah. Halitağa Cad. Kıvanç Sok. No:5/1 Kadıköy / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Sümela Cafe & Restaurant hakkında

Düğün öncesi şöyle kurtlarını dökebileceğin bir kına gecesine ne dersin? Sevdiklerinle birlikte olabileceğin ve eğlenceye doyacağın bir gece için Kadıköy Sümela Cafe harika bir seçenek! Kadıköy’deki bu kafede hayalindeki gibi geleneksel motiflerle süslenmiş ama aynı zamanda da çok şık bir davet düzenleyebilirsin. Daha ayrıntılı bilgi almak istersen seni yazımıza davet ediyoruz.

sümela cafe & restaurant

Sümela Cafe & Restaurant fiyatları

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
 • Kadıköy Sümela Cafe kına gecesi fiyatlarını incelediğinde de göreceksin; kafe, İstanbul kına gecesi mekanları arasında uygun fiyatlarıyla öne çıkıyor.
 • Fiyatlara kına gecene özel koreografinin dahil olması harika!
 • Fiyatlandırmanın kişi başı olması sayesinde davetli sayınla ödeyeceğin tutar orantılı olacak.
 • Sümela Cafe & Restaurant butik bir mekan olduğundan davetli sayın biraz artsa bile bütçen sarsılmayacak.
 • Biz Sümela Cafe’nin makul fiyatlarını çok sevdik.
 • Talep edeceğin hizmetler için kişiselleştirilmiş bir fiyat teklifi almak istersen aşağıdaki pembe butona tıklaman yeterli!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Kadıköy Sümela Cafe İstanbul’un butik bir davet alanı olduğundan bahsetmiştik. ”Ben yakın çevremle birlikte düğünden önce küçük bir kına gecesi düzenlemek istiyorum” diyenler için ideal bir mekan alternatifi! 50-100 kişilik kapasitesiyle davette biz bize olacağınızdan dolayı eğlenceye doyulmayacak ve unutulmaz bir gece yaşanacak! Kapasitesinin küçük olmasına bakma, mekan oldukça geniş ve ferah.

Sümela Cafe & Restaurant kına gecesi paketleri

Gelelim bu şirin ve güzel Sümela Cafe Kadıköy’ün gecen için sağladığı hizmetlere! Koreografi ekibiyle kına gecenden önce hazırlayacağınız gösteri sayesinde herkes büyülenecek. Kına gecen için ihtiyacın olan tüm aksesuarlar kendileri tarafından temin edilecek. Bunlara ek olarak alttaki hizmetleri alacak ve her şeyiyle tastamam bir kına gecesi yaşayacaksın!

 • Bindallı / Kaftan
 • Kına süslemesi
 • Kına takımı
 • Kına tepsisi
 • Kına töreni
 • Müzik
 • Dans gösterisi

Dekorasyon ve süsleme

 • Kadıköy Sümela Cafe fotoğraflarına baktığında da göreceksin ki mekanda kırmızının hakim olduğu bir dekorasyon var.
 • Kına tagı, çok şık aksesuarlar kullanılarak süslenmiş ve biz buna bayıldık.
 • Dilersen geleneksel kırmızı süslemeli kına tagı yerine renkli bir seçim yaparak modern bir dekorasyon da tercih edebilirsin. Mekan tamamen senin isteklerini ön planda tutuyor.
 • Her tasarımıyla beğenileri toplayan Kadıköy Sümela Cafe, özellikle birazcık şatafat seviyorsan tam senlik, bizden söylemesi!

Müzik

Herkesi piste davet ediyoruz, bugün oturmak yok! Düğün öncesi tüm stresin gerginliğin atılacağı kına gecende, seçeceğin müzikler eşliğinde misafirlerinle eğlencenin tadını çıkaracağına eminiz. Koreografinle de süsleyeceğin bu gecede çocuğundan yaşlısına herkes dans edecek! Zevkine göre çalacak oynatma listenle şenlendireceğin, İstanbul’un göbeğinde düzenleyeceğin bu harika organizasyon için şimdiden heyecanlandık!

Fotoğrafçı

Dillere destan olacak kına gecende çekilen birbirinden güzel kareler, ileride yüzünü bol bol güldürecek. ? Mekanın bildiğimiz kadarıyla bir fotoğrafçı veya kameraman hizmeti yok. Ama dışarıdan bu hizmeti alıp alamayacağını ve diğer merak ettiğin detayları Sümela Cafe Restaurant Kadıköy ile iletişim kurarak öğrenebilirsin. Yıllar sonra bu anılarını torunlarına bile gösterebilirsin.

Otopark

Sümela Cafe & Restaurant İstanbul’un maalesef otoparkı bulunmuyor. Hepimiz biliyoruz ki İstanbul’da Kadıköy gibi kalabalık ilçelerde alanlar oldukça kısıtlı. Ama sakın buna canını sıkma, etrafta birçok ücretli otopark bulunuyor. Bu şekilde rahatça park yeri bulacağını ve kendini bu heyecanlı geceye atabileceğini söyleyebiliriz. Her zaman böyle özel bir gün yaşamadığın için bir kerelik görmezden gelebiliriz sanki, değil mi? ?

sümela cafe & restaurant

Sümela Cafe & Restaurant diğer organizasyonlar

Burada kına gecesi dışında bekarlığa ”Elveda!” diyebileceğin bir parti de düzenleyebilirsin. Geleneksel ama şık olan kına gecesi süslemeleri yerine seçeceğin aksesuarlarla parti atmosferi oluşturman mümkün.  İşin içine konsepte uygun müzikler de girince bir kına gecesini bekarlığa veda partisine çevirmek mümkün! Zaten burası bahsettiğimiz gibi 50-100 kişilik kapasitesiyle partiler için de çok uygun!

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Oldukça bütçe dostu fiyatlarla hayalindeki gibi bir kına gecesi düzenleyebileceksin.
 • Koreografi ekibiyle hazırlayacağın gösteride kendini harika  gibi hissedeceğine eminiz.
 • Kırmızılarla donatılmış klasik bir kına gecesi dekorasyonunu veya daha farklı renklerdeki süslemeleri kendin seçebilmen büyük avantaj!
 • Konumunun merkezi olması harika. Bu sayede konukların özel araçlarıyla da toplu taşımayla da kolayca ulaşabilecek.
 • Burada kına ve bekarlığa veda dışında söz, nişan, nikah sonrası yemeği, sünnet kınası, baby shower, mezuniyet yemekleri gibi davetler düzenleyebilirsin.
 • Sümela Cafe senin de hoşuna gittiyse ve tamamen sana özel hazırlanacak bir fiyat teklifi almak istersen pembe butona tıklayabilirsin.

Sümela Cafe & Restaurant çift yorumları

Meltem & Ahmet: “Sümela’nın organizasyon ekibine çok teşekkürlerimi sunarım. 27 Temmuz’daki kına gecemde kötü hava şartlarına rağmen bizi çok eğlendirdiler. Hayal ettiğimden daha güzel bir gece geçirdik. Emeği geçen tüm arkadaşlara da teşekkürlerimi sunarım.”

Elmas & Ersin: Mekan çok rahattı, kendi evimizin rahatlığında bir organizasyondu. Planlama, koreografi çalışmaları gerçekten çok yaratıcıydı. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Organizasyon ekibine de bize kusursuz bir gece yaşattıkları için ayrıca teşekkürler.”

Sümela Cafe & Restaurant nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Osmanağa Mah. Halitağa Cad. Kıvanç Sok. No:5/1 Kadıköy / İstanbul

Merkezi konumundan bahsettik ama şimdi de nasıl gideceğini tarif edelim. Toplu taşımayla gideceksen metrobüsün Anadolu Yakası’ndaki son durağı Söğütlüçeşme’de inip 10 dakika yürüyebilirsin. Dilersen 16D, 4 nolu otobüslerle de mekana ulaşım sağlayabilirsin. Özel aracınla gideceksen Söğütlüçeşme Durağı yönüne doğru giderek navigasyondan Kıvanç Sokak’ı kolayca bulabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Benzer kına gecesi mekanları