vaha park düğün & davet
Vaha Park Düğün & Davet Adres Cami Mah. Kaplan Cad. No:105 Darıca Sahil / Kocaeli
Vaha Park Düğün & Davet Telefon 0262 255 5035

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Vaha Park Düğün & Davet hakkında

Vaha Park Düğün Salonu, Kocaeli’nin muhteşem manzaralı Darıca sahilinde yer alıyor. Denize en yakından bakan mekan, iki farklı davet alanı sayesinde farklı konseptteki düğünlere ev sahipliği yapabiliyor. Kapalı alanındaki geniş camekanıyla denizin tadını çıkararak bir salon düğünü yapabilir; büyük bahçesinde harika bir kır düğününe başrol olabilirsin.

Vaha Park Düğün Salonu, organizasyon sorumluları aracılığıyla düğünün planlama aşamasından itibaren sana yardımcı oluyor ve isteklerini dinleyip hayalindeki düğünü gerçekleştirmen için çabalıyor. İçine sinmeyen bir detay olursa anında değiştiriliyor. Aynı titizlik yemeklerde de geçerli. Menüleri tattıktan sonra eklemek ya da çıkartmak istediğin her şeyi düzenleyebiliyorsun. Eğer dilersen dışarıdan ekiplerle çalışmana da izin veriliyor.

vaha park düğün & davet

Vaha Park Düğün & Davet fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
 • Vaha Park Düğün & Davet fiyatları, Kocaeli kulüpler ve davet alanları arasında ortalamada seyrediyor. Fakat sağladığı hizmetlere bakılırsa, bu fiyat uygun oluyor.
 • Mekanın düğün paketleri sana oldukça fazla imkan sağlıyor. Dolayısıyla ek masraflar yapmadan birçok hizmete sahip oluyorsun.
 • Misafirlerin için yüksek kapasiteli otopark ücretsiz çalışıyor.
 • Müzisyen ve fotoğraf ekibi gibi hizmetler paket fiyatına dahil.
 • Hafta içi ve hafta sonu arasında fiyatlar sabit kalıyor.
 • Kokteylli ve yemekli paketler arasında ücretlendirme değişiyor.
 • After party alanını kullanabiliyorsun.
 • Özel kampanyalar ve sana özel fırsatlar için aşağıdaki butona tıkla!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 750-1.000 kişi
Kokteylli kapasite 750-1.000 kişi
Açık alan kapasitesi 1.000-2.000 kişi
Kapalı alan kapasitesi 750-1.000 kişi

Vaha Park Düğün Davet, iki farklı yerinde de yüksek sayıda davetlini ağırlayabiliyor. Kapalı alanında 1.000 kişiye ulaşan bu sayı, kır düğünlerinde 2.000 kişiye kadar yükseliyor. Tecrübeli servis elemanları ve aşçılar sayesinde 1.000 kişilik yemek ve kokteyl servisi yapılıyor. Ayrıca, mekanın kendine ait geniş otoparkında 750 araçlık park yeri mevcut.

vaha park düğün & davet

Vaha Park Düğün & Davet paketleri

Vaha Park Düğün & Davet, düğünün için gerekenleri hazırlıyor; sana yalnızca gününün tadını çıkartmak kalıyor. Organizasyon sorumluları, dilediğin ambiyansı senin için dizayn ediyor. Salon veya bahçe, istediğin konsepte uygun olarak süsleniyor. Profesyonel müzisyen ve fotoğraf ekipleri senin için ayarlanıyor, ayrıca after party için ayrı bir alan mevcut.

Mekanın usta şefleri, menülerinde senin için farklı farklı seçenekler sunuyor. Vaha Park Darıca’nın 3 farklı menüsü arasından seçimini yapabilirsin. Yemekli menü mercimek çorbası, et rosto ve revani tatlısıyla servis ediliyor. Klasik menü; yayla çorbası, ardından biftek ile buhara pilavı içeriyor ve baklavayla sonlanıyor. Kokteylli menüde ise; pasta, su böreği ve kadayıf yer alıyor.

vaha park düğün & davet

Dekorasyon ve süsleme

 • Vaha Park Kır Düğünü, iki davet alanında da denize nazır kutlamalara sahne oluyor. Bu yönüyle Kocaeli düğün mekanları arasında avantajlı bir konuma sahip.
 • Mekanın kapalı alanında boydan boya camlı bir duvar bulunuyor. Böylece salon düğünlerinde de körfezi seyredebiliyorsun.
 • Beyaz Napolyon sandalyeler konsepte uygun renkteki tüllerle süsleniyor.
 • Masalarda taptaze renkli çiçekler yer alıyor.
 • Gümüş rengi şamdanlar mekana lüks bir ambiyans sağlıyor.
 • Sahnede lake masa ve kapitone sandalyeler yer alıyor.
 • Vaha Park Düğün Bahçesi’ndeki gelin tagı beyaz çiçeklerle bezeli.
 • Mekanda görkemli bir gelin yolu dizayn edilmiş. Düğününe girerken kendini bir prenses gibi hissedeceksin.

Müzik

”Düğünümde dans ve müzik olmazsa olmaz!” dediğini duyar gibiyiz. İşte bu yüzden Vaha Park Düğün Salonu Darıca, anlaşmalı olduğu profesyonel ses sanatçısını senin için ayarlıyor. Keyifle dans edebilmen için son teknoloji ses ekipmanlarını sağlayan mekanın geniş bir dans pisti ile sahnesi bulunuyor. Farklı müzik gruplarıyla çalışmayı istersen buna da olanak tanıyorlar.

vaha park düğün & davet

Düğün fotoğrafçısı

Darıca Vaha Park Düğün Salonu, en güzel gününde en özel fotoğrafların yıldızı olman için fotoğraf ve video ekipleriyle senin yerine anlaşma sağlıyor. Tecrübeli firmalarla iş birliği içinde çalışan bu mekanda, tüm düğünün video kaydına alınıyor ve deniz manzarasında fotoğrafların çekiliyor. Bu sayede hayatın boyunca unutulmayacak anıların evinin her köşesinde yerini alıyor. ?

Otopark

Mekanın ücretsiz olarak sağladığı otopark oldukça geniş kapasitede hizmet veriyor. 750 araçlık park alanı bulunan Vaha Park’ta, ayrıca vale de mevcut. Bu, düğününe özel araçlarıyla gelecek misafirlerin için büyük bir konfor yaratıyor. Böylece düğüne gelen hiçbir davetli park yeri arama stresine girmiyor, ek olarak vale hizmetinden de faydalanıyor.

vaha park düğün & davet

Vaha Park Düğün & Davet kına gecesi organizasyonu

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az

Kocaeli Vaha Park, kına gecende gereken tüm aksesuarları sağlıyor ve ayarlanan kına ekibi herkesi şenlendiriyor. Ekip tarafından dans koreografileri oluşturuluyor ve seçtiğin müziklerle eğlence tüm gece devam ediyor. Bindallı, kına sandığı, kına tahtı gibi önemli detaylar asla atlanmıyor ve sana özel olarak temin ediliyor. Sana yalnızca stresini atmak kalıyor!

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Mekanda engelli girişi mevcut.
 • İki farklı alan olması sayesinde aynı yerde hem salon hem kır düğünü düzenlenebiliyor.
 • Kokteyl menülerinde atıştırmalık ve ara sıcak bulunuyor.
 • Kapalı alanında kolon bulunmaması misafirlerine havadar bir ortam sağlıyor. Ayrıca salonun camekanlı olması sayesinde körfez manzarasını her yerden seyredebiliyorsun.
 • Vaha Park, organizasyon şirketinden fotoğraf ekibine kadar ayarlayarak sana büyük bir kolaylık yaratıyor. Başka ekiplerle çalışmana da müsaade ediyor.
 • Dekorasyon ürünlerinin mekan tarafından temin edilmesi büyük bir olanak.

vaha park düğün & davet

Vaha Park Düğün & Davet çift yorumları

Nihal & Nihat: ”Mutlaka herkese tavsiye ediyorum. Işıklar, manzara, ambiyans büyüleyiciydi. Vaha Park yetkilileri her şeyle ilgilendiler ve bizi çok memnun ettiler. Masal gibi bir düğün oldu bizim için. Herkese teşekkür ederim.”

Zümrüt & Mehmet: ”Tek kelime ile mükemmel bir mekan. Her şey gönlümüzce oldu ve hiç unutmayacağımız bu özel günümüzü Vaha Park ekibiyle paylaştığımız için doğru bir karar verdiğimizi düşünüyorum. Vaha Park ekibine çok teşekkürler.”

vaha park düğün & davet

Vaha Park Düğün & Davet nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Cami Mah. Kaplan Cad. No:105 Darıca Sahil / Kocaeli

Telefon: 0262 255 5035

Darıca Vaha Park’a toplu taşıma kullanarak gelecek misafirlerin için otobüs durağı oldukça yakında bulunuyor. Mekana 4 dakika yürüme mesafesinde bulunan Dudayev Parkı Durağı’ndan 310, 315, 415, 500, 550 numaralı otobüs hatları geçiyor. Ayrıca mekan Gebze’ye 10 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 25 dakika mesafede. Gebze Tren Durağı’ndan ek bir vasıta kullanarak da Vaha’ya kolayca ulaşılabilir.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları