zeplin pub
Zeplin Pub Adres Caferağa Mah. Moda Cad. No:70 Kadıköy / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Zeplin Pub hakkında

Bol eğlenceli bekarlığa veda partileri için gece mekanlarının ne kadar çok tercih edildiğini fark etmişsindir. İşte, Zeplin Pub da bu mekanlardan biri! Profesyonel kadrosu, Türk ve dünya mutfakları ile keyifli bir organizasyonu mümkün kılan Zeplin Pub senin için doğru adres olabilir. Hizmetleriyle fiyatlarını incelediğimiz yazıya devam edelim mi? ?

 • Butik davet imkanı
 • Makul fiyatlar
 • Geniş ve konforlu bir davet alanı
 • Modern dekorasyon

zeplin pub

Zeplin Pub fiyatları

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
 • Zeplin Pub Kadıköy’ün talep ettiği başlangıç rakamlarına baktığımızda, İstanbul kına ve bekarlığa veda mekanları fiyatlarının ortalamasında seyrettiğini görüyoruz. Böyle bir organizasyon için epey uygun da diyebiliriz.
 • Bu fiyatlara mekan kiralama, müzikler ve davet ekibinin yaptığı süslemeler dahil.
 • Net rakamların belirlenmesindeki en önemli faktörler gelecek davetli sayısı ve menü seçimi oluyor.
 • Burası alkollü ve alkolsüz içecek servisi yapan mekanlar arasında yer alıyor.
 • İşletmenin aksesuar kiralama hizmeti bulunmasa dahi dışarıdan bir organizasyon firması ile çalışarak organizasyonun için gerekli olan aksesuarları temin edebilirsin.
 • Bu mekan hafta içi ve hafta sonu saat 11:00 – 01:00 arasında hizmet veriyor.
 • Fiyatlar ve menüler hakkında daha detaylı bilgi ister misin? O halde hemen aşağıdaki pembe butonu kullanarak ücretsiz bir fiyat teklifi alabilirsin!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Şimdi tüm sevdiklerini arama vakti! Bekarlığa vedanda yanında olmasını istediğin dostlarınla birlikte konforlu bir gece geçireceğin adreste olduğunu söyleyebiliriz. Zeplin Pub, 50-100 kişilik butik davetli kapasitesi ile sana az ve öz bir organizasyon imkanı sunuyor. Yüksek tavanlı, geniş ve havalandırma sistemleri ile desteklenen davet alanında bunalmadan eğlenebilir, özgürce dans edebilirsin.

zeplin pub

Zeplin Pub bekarlığa veda partisi organizasyonu

Zeplin Pub İstanbul’un bekarlığa vedan için sana sunduğu ilk hizmet, alanında uzman bir organizasyon sorumlusu tahsis etmesi oluyor. Tabii eğlenmen için ihtiyacın olan müzikler de hizmetler içerisindeki bir diğer önemli başrol. Üstelik Zeplin Pub menüsünden dilediğin lezzetleri seçebileceğin gibi misafirlerine özel fix menü de hazırlatabilirsin. Ek olarak almak istediğin hizmetler olursa, yetkililerle görüşebilirsin.

Dekorasyon ve süsleme

Modern ve rahat bir dekorasyona sahip olan davet alanında koyu renklerin hakim olduğunu görüyoruz. Bu da mekanda loş ama sıcak bir atmosfer oluşmasını sağlıyor. Bar alanında daha nostaljik bir tarzın benimsendiğini söyleyebiliriz. Sarı ışıklar ve duvarlardaki tabloların yarattığı ambiyans ile dekorasyon adeta bir bütün oluşturuyor. Farklı süsleme isteklerin için ise yetkililerle görüşebilirsin.

zeplin pub

Müzik

Halihazırda Kadıköy’ün eğlence mekanlarından olan Zeplin Bar Kadıköy, tam bir müzikli ziyafet adresi! Türkçe ve yabancı şarkıların gecene eşlik ettiği işletmede saat 01:00’e kadar eğlenebilirsin. Ayrıca özgürce dans edebilmen için bir pist alanı da tasarlamışlar. DJ ya da canlı müzik tercih edebileceğin mekanda kendi çalma listeni oluşturmak istersen, organizasyon sorumlusu ile iletişime geçebilirsin.

Fotoğrafçı

 • Bekarlığa veda partin için fotoğraf çekimi ve video kaydı hizmeti almak istersen, mekan yetkilileri ile konuşarak bu hizmeti verip vermediklerini sorabilirsin.
 • Bu geceyi ölümsüzleştirmek için kendi anlaştığın fotoğrafçıyı da Zeplin Bar Moda’ya getirebilirsin.

Zeplin Pub diğer organizasyonlar

Etkinlikler ve toplu organizasyonlar için iyi bir alternatif olan Kadıköy Zeplin, bekarlığa vedalar dışında; doğum günü partileri, iş yemekleri, nişan gibi daha pek çok özel ve kurumsal davetlere ev sahipliği yapıyor. Her bir organizasyon için özenle çalışan ekibi sayesinde kusursuz etkinliklere imza atıyorlar. Daha fazla bilgi almak için sayfadaki pembe butonları kullanabilirsin!

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Eğlenmeyi seven gelin adayları için Zeplin Pub çok doğru bir adres!
 • Ara sıcaklardan ana yemeklere, ana yemeklerden tatlılara kadar çook geniş bir menüleri var.
 • Zeplin Pub fiyat listesi ise civardaki mekanlara göre epey uygun. Bu haliyle de gelin adaylarının yüzünü güldürmeyi başarıyorlar!
 • Parti olur da eğlence hiç olmaz mı? Mekanın harika bir canlı müzik hizmeti bulunuyor. Dilersen DJ performansı da tercih edebilirsin.
 • Mekan Kadıköy gibi ulaşım açısından çok avantajlı bir konumda bulunuyor. Özel ve toplu taşıma araçları ile rahatlıkla ulaşabilirsin.
 • Bekarlığa vedalar dışında daha pek çok organizasyonunu düzenleyebilmeleri ise harika bir alternatif.
 • Kapalı alanı sayesinde dört mevsim boyunca davetlerini gerçekleştirebilirsin.
 • Koyu renklerle tasarladıkları davet alanının farklı ve hoş bir ambiyansı bulunuyor. Biz görsellerdeki atmosfere bayıldık!

zeplin pub

Zeplin Pub nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres Caferağa Mah. Moda Cad. No:70 Kadıköy / İstanbul

İstanbul Anadolu Yakası’nın en hareketli semtlerinden Kadıköy’de bulunan Zeplin Pub Moda’ya her iki yakadan da rahat ulaşım sağlayabilirsin. Özel araç tercih edecekler için mekanın açık adresi hemen yukarıda! Bunun yanı sıra; 14ŞB, 16D ya da 4 numaralı otobüsler ile Marmaray ve M4 metro hattını da tercih edebilirsin. Toplu taşıma durakları mekana yürüme mesafesinde yer alıyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer mekanlar