altınsaray düğün salonu
Adres Vali Rahmi Bey Mah. 127. Sok. No:12 35380 Buca / İzmir

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Altınsaray Düğün Salonu hakkında

Altınsaray Düğün Salonu Buca’da 1985 senesinden günümüze çiftlerin mutluluklarına tanık oluyor! Uzun süreli bir tecrübeleri var ve bu sayede çiftlere daha da çözüm odaklı yaklaşabiliyorlar. İdeal kapasiteye sahip bir salonları var. Burada yılın her dönemi organizasyonlara ev sahipliği yapıyorlar.

Şimdi dilersen Altınsaray’ın diğer hizmet detaylarına beraber bakalım. ‘Ben mekanla bir görüşeyim’ dediğin noktada Fiyat Teklifi Al butonunu kullanmayı da unutma!

Altınsaray Düğün Salonu fiyatları

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)20.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)20.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az
 • Altınsaray Düğün Salonu’nun fiyatları Buca’daki ortalamaların altında.
 • Düşük bir düğün bütçen varsa bile burada düğün yapabilirsin. Borca harca girmeden mis gibi eğlenme vakti, oh!
 • Mekanın düğün fiyatları seçtiğin menüye ve düğün tarihine göre değişiklik gösterebiliyor. Hafta içi düğünleri hafta sonu yapılanlara göre, yemeksiz düğünler de yemeklilere göre daha uygun fiyatlı oluyor.
 • Yemeksiz düğünlerde, davetlilere pasta ve meşrubat ikramı yapılıyor. Tatlı yeniyor, tatlı tatlı eğleniliyor.
 • Yemekli düğünlerde, kırmızı ve beyaz etli menülerden dilediğini seçebiliyorsun.
 • Dilersen Altınsaray Düğün Salonu’ndan ödeme için taksitlendirme yapmalarını isteyebilirsin. Toplam rakamın bir kısmını anlaşma esnasında, geri kalanını da düğünden kısa süre önce ödeyebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Altınsaray Düğün Salonu’nda yemekli düzende yaklaşık 500 davetli ağırlanabiliyor.

Mekanın geniş bir gelin-damat odası da bulunuyor. Davetlilerin salona giriş yaparken sen ve müstakbel eşin bu odada dinleniyorsunuz, son rötuşlarınızı yapıyorsunuz. Davetliler yerleştikten sonra ise odanızdan çıkıyor ve salona şarkılar volkan şovları eşliğinde giriş yapıyorsunuz.

Buca’daki birbirinden güzel diğer düğün mekanlarına da göz at: Buca Düğün Salonları Arasında En İyi 12 Mekan

Düğün paketleri ve organizasyonu

Altınsaray Düğün Salonu’nun çiftlere sunduğu farklı hizmetleri içeren paketleri bulunuyor. Bu paketlere ihtiyacın olan hizmetleri eklemelerini veya dilersen ihtiyaç duymadıklarını çıkarmalarını isteyebiliyorsun. Mekandan paketler dahilinde alabileceğin hizmetler şöyle:

 • Yemek servisi
 • Organizasyon sorumlusu
 • Işık ve ses sistemleri
 • Masa ve sandalye giydirme
 • Orkestra, DJ
 • 3 saat video çekimi
 • 10 poz, 20 adet fotoğraf
 • Gelin başı

Güncel düğün paketleriyle ilgili daha detaylı bilgi için firmayla iletişime geçebilirsin.

Dekorasyon ve süsleme

Altınsaray Düğün Salonu’nun masa ve sandalyeleri kumaşlarla giydiriliyor. Gelin-damat masası da bu kumaşların renginde süsleniyor. Sade bir dekorasyonları var. Mekanda daha farklı süslemeler yapılmasını istiyorsan dışarıdan bir organizasyon firmasıyla da çalışabiliyorsun. Bu konuda herhangi bir kısıtlamaları yok. Sen firmayla anlaşıyorsun, onlar gelip düğün mekanını dilediğin gibi süslüyor.

Şehrindeki en güzel düğün mekanlarını derlediğimiz yazıyı da buraya bırakalım: Kalbi Ege’de Atanlar İçin En İyi İzmir Düğün Salonları

Müzik

Düğün salonunun anlaşmalı bir orkestrası var. Çok geniş bir repertuara sahipler ve neredeyse her yöreden parçalar çalabiliyorlar. Zaten düğünden önce kendileriyle görüşüp, çalınmasını istediğin şarkıları ve tarzı belirtebiliyorsun.

Saat 23:30’a kadar müzik ve doğal olarak eğlence devam edebiliyor!

Düğün fotoğrafçısı

Altınsaray Düğün Salonu, paket dahilinde fotoğraf ve video çekimi hizmeti de sunuyor. 3 saat boyunca düğününüz kamera ile kayda alınıyor. Düğün sonrasında da çekilen 20 fotoğraf basılı halde teslim ediliyor.

Kaynaklar’daki düğün salonlarına da bakalım istersen: Buca’nın Gözdesi En İyi Kaynaklar Düğün Salonları

Otopark

Ne yazık ki mekana ait bir otopark bulunmuyor. Özel aracıyla gelecek olan davetlilerin düğün salonunun çevresindeki otoparkları veya boş park yerlerini kullanabilirler. Düğün saatinden bir tık erken gelirlerse daha rahat ederler.

Alkışlarımız

 • Altınsaray Düğün Salonu, çiftlerden çok uygun fiyatlar talep ediyor. Herkesin gönlünce düğün yapabilmesi için bu büyük avantaj!
 • Yemekli bir organizasyon yapacaksan düğünden önce mekana giderek menü tadımı yapabiliyorsun. Menüde sevemediğin lezzetler olursa değişiklik talep etme imkanın da var. Yani senin en güzel gününü daha da güzelleştirmek için tüm istediklerini yapıyorlar.
 • Yer volkanları ile çiftin ilk dansını daha da ihtişamlı hale getiriyorlar. Ayrıca ışık sistemleri de dans pistinde hareketli bir ortam oluşturuyor.
 • İsteyen çiftler mekandan gelin başı hizmeti de alabiliyor. Bu sayede kuaför masrafını da düğün harcamalarına dahil etmiş oluyorsun. Bunu bir düşün deriz.

Fiyat Teklifi Al

Diğer organizasyonlar

Buca Altınsaray Düğün Salonu’nda düğünlerin haricinde kına gecesi, nişan töreni, mezuniyet balosu, sünnet düğünü, kurumsal etkinlik, doğum günü gibi farklı organizasyonlar da düzenlenebiliyor. Kına geceni de düğününü de burada yapmayı düşünürsen avantajlı fiyatlarla bile karşılaşabilirsin.

Altınsaray Düğün Salonu nerede?

Altınsaray Düğün Salonu Adres: Vali Rahmi Bey Mah. 127. Sok. No:12 35380 Buca / İzmir

Mekana özel araçlarla da toplu taşımayla da kolaylıkla gidilebiliyor. Toplu taşıma araçlarıyla gelecek davetlilerin otobüs ve dolmuşları kullanabilirler.

Benzer düğün mekanları