karnaval luxury, kaynaklar buca
Adres 29 Ekim Mah. Atatürk Cad. No: 148 Kaynaklar Buca İzmir
Telefon 0232 335 5997

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

İçindekiler

Karnaval Luxury fotoğrafları

Karnaval Luxury hakkında

Yaz düğünleri için masalsı bahçeleri ile göz kamaştıran Karnaval Luxury İzmir kır düğünü mekanları içinde çok hoş bir seçenek. Farklı büyüklükteki ve konseptteki kır bahçelerinde kokteyl ve yemekli düğün organizasyonları düzenleyen mekan, servis kalitesi ile de Buca Kaynaklar düğün salonları için en büyük rakiplerden. Görsel açıdan kuvvetli olan Karnaval Luxury havuz başı düğün, kır bahçesi, rustik Kehribar Korusu, kına gecesi alanı gibi farklı bölümlerinde harikalar yaratıyor.

Yemyeşil bahçelerinde doğa ile teknolojiyi buluşturan Karnaval Luxury İzmir Buca düğün salonları ile karşılaştırıldığında ucuz başlangıç fiyatları ile de yüzleri gülümsetiyor.

Karnaval Luxury düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)350 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)200 - 350 TL
 • Buca düğün salonları yemekli fiyatlarını kişi başı 50 TL’den başlatıyor. Karnaval Luxury fiyat bakımından ortalamayı zorlamazken görsellik açısından çıtanın epey yukarısında.
 • Havuz başı düğün salonu en lüks bölüm ve fiyatı daha fazla. Daha ekonomik düğün istersen kır bahçesi ile rustik Kehribar Korusu’nu düşünebilirsin.
 • Düğün fiyatları menüye ve organizasyona dahil olan hizmetlere göre değişiyor. Et ve tavuğun ana yemek olarak sunulduğu yemekli menülerin yanında cips, çerez, kanepe ve kuru pastalı kokteyl menüleri de mevcut. Ayrıntılar için paylaştığımız telefonu arayabilirsin.
 • İstersen kendin bir catering şirketi de getirebilirsin.
 • Karnaval Luxury’nin yetkilileri düğünden önce menü tadımı için seni davet ediyorlar. Menüde değişiklik istersen yapıyorlar.
 • Servis de 24:00’e kadar sürüyor.

Kapasite

Havuz Başı 1.000 kişi
Kır Bahçesi 700 kişi
Kehribar Korusu 400 kişi
Kına Yeri (Açık Alan) 300 kişi
 • Karnaval Luxury Kaynaklar düğün salonları içinde en ferahlardan. Toplam 20.000 m² alana kurulan düğün mekanında tabloda yazdıklarımıza ek olarak 50 ailelik piknik alanı da var.

İzmir’de kapalı düğün salonları da aklını çeliyorsa bir oku bakalım:

İzmir Kapalı Düğün Salonları: Yağmur Soğuk Vız Gelir

Düğün paketleri ve organizasyonu

 • Dönemsel olarak düğün kampanyaları yapıyorlar. Güncel düğün paketleri için mekana telefon edip yetkililerle konuşabilirsin.
 • Işık ve ses sistemi, orkestra, profesyonel düğün planlama yetkilisi gece boyunca seni ve konukları mutlu etmek üzere ayarlı desek abartmış olmayız. ?
 • İstersen başka bir düğün organizasyon firması ile anlaşıp süslemelerden gecenin organizasyona, her şeye müdahale edebilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Dekorasyon ve süsleme

Yaz düğünlerine en çok yakışan renk beyazdır şüphesiz. Karnaval Luxury de beyaz tiffany sandalye ve masaları ile çok asil ve şık bir atmosfer sağlıyor. Masa örtüsü, peçete, tabak-çata, sandalyelere bağlanacak kumaş ve çiçek rengi seçimini senin beğenine göre yapıyorlar. Havuz başı düğün alanında taşlı şık şamdanlar gibi daha lüks ve romantik ögeler de kullanıyor. Kır düğünü mekanında ve rustik bahçesinde ise daha konsepte uygun, natürel ahşap objeleri tercih ediyorlar.

İzmir Buca düğün salonları arasında Karnaval Luxury’yi popüler kılan en önemli etken, havuzunun üzerindeki köprü ve burada yapılan ilk dans. Gelin ve damat farklı merdivenlerden inerek havuzun üzerindeki platformda buluşuyor ve volkanlar eşliğinde dans ediyorlar. Düğün pastası da burada kesiliyor ve ortaya kusursuz bir görüntü çıkıyor.

Müzik

 • Karnaval Luxury’nin orkestrası son dakikaya kadar doyasıya eğlendirme garantisi veriyor. ?
 • Müzik 24:00 olunca bitiyor. Eğlenceyi after party hizmeti ile uzatabiliyorlar.

Düğün fotoğrafçısı

Dışarıdan düğün fotoğrafçısı getirmeni kabul etmiyorlar. Fotoğrafların sayısı ve video çekimi gibi hizmetlerin detayını telefonda konuşursunuz.

Alkışlarımız

 • İzmir kır düğünü mekanı bakımından tabii ki çok zengin. Karnaval Luxury rakipler arasında dikkat çekmeyi başaran mekanlardan.
 • Kır düğünü salonları havuzlu olmuyor genelde. Karnaval Luxury hem havuz başı düğün hem de rustik kır düğünü konsepti sunabilen nadir yerlerden. Her bütçeye uygun düğün konsepti ve alanı var.
 • Yüksek merdivenlerden inip aydınlatmalı havuzun üzerindeki köprüde volkanlar eşliğinde dans etmeyi hangi çift istemez? İhtişamlı ve güçlü görselliği ile rüyalardaki düğünü yaşatmayı bilen bir işletme burası.
 • İstersen catering ve organizasyon şirketini kendin seçebiliyorsun, bu da iyi.
 • Menüdeki lezzetlerin tadına önceden baktırmalarını tebrik ediyoruz.
 • Gece yarısı olunca eğlence bitmesin istiyorsan after party düzenlemeleri de hoş.
 • İzmir düğün yerleri arasında ön plana çıkmayı başarmasını güler yüzlü, ilgili, işini seven yetkilileri ve görevlilerine de borçlu. Karnaval Luxury yorumlarına baktığımızda bolca teşekkür ve tavsiye görüyoruz.

Karnaval Luxury’i İzmir düğün salonu önerilerimizle karşılaştır, içine sinenleri ara ve görüş:

Kalbi Ege’de Atanlar İçin En İyi İzmir Düğün Salonları

Keşkelerimiz

 • Otoparkı hakkında net bilgi alamadık. Yok gibi sanki?
 • Düğün fotoğrafçısını senin seçmen için opsiyon sunsalar daha iyi olurdu.

Diğer organizasyonlar

Buca Kaynaklar piknik alanları ile ünlü ve Karnaval Luxury de piknik için çok sevilen yerlerden. Bunun dışında kına, nişan, mezuniyet, sünnet, baby shower partisi gibi özel günlerin hepsi için kapıları sonuna kadar açık.


Karnaval Luxury Buca’da nerede, kiminle görüşebilirsin?

Adres: 29 Ekim Mah. Atatürk Cad. No: 148 Kaynaklar Buca İzmir

Karnaval Luxury Kaynaklar bölgesinde merkezi bir konumda bulunuyor. İzmir’in her yerinden toplu taşıma seçenekleri epey bol.

0232 335 5997 numaralı telefonu aradığında Fedai Hamitoğlu merak ettiğin tüm soruların cevaplarını detaylı bir şekilde cevaplayacak. Sezona özel indirimli düğün kampanyaları ile yardımcı olacağından da eminiz. ?

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA