amindos garden davet
Amindos Garden Davet Adres Denizköşkler Mah. Dr. Sadık Ahmet Cad. Keskin Sk. No:139 Avcılar – İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Amindos Garden Davet hakkında

Hem açık hem de kapalı davet alanlarıyla Amindos Garden, düğün gününde sana hizmet etmek için canla başla çalışan bir mekan. Avcılar’da bulunan en gözde restoranlardan biri olan Amindos’un düğün organizasyonu için üç farklı salonu bulunuyor. Biz de bu yazımızda elimizden geldiği kadarıyla Amindos Garden Davet’in sunduğu düğün hizmetlerini incelemeye çalışacağız.

amindos garden davet

Amindos Garden Davet düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
 • İstanbul restoran düğünleri fiyatlarına baktığımızda Amindos Garden Davet’in ücretleri ortalamada seyrediyor diyebiliriz.
 • Yemekli düğünlerin kokteylli düğünlere göre biraz daha tuzlu olduğunu belirtelim.
 • Halihazırda bir restoran olarak hizmet veren bu mekanın mutfağına güvenebileceğini düşünüyoruz.
 • Anadolu mutfağından mevsimsel lezzetler sundukları mutfaklarından servis alabileceğin gibi, dışarıdan da catering firması getirebiliyorsun.
 • Eğer kendi mutfaklarından hizmet almayı tercih edersen düğünden önce menü tadımı yapabileceğin gibi, menüde istediğin değişiklikleri yapma hakkını da sana sunuyorlar.
 • Yemek servisi gece saat 23.30’da sona eriyor.
 • Kendi düğününle ilgili en doğru fiyatları almak için hemen aşağıda bulunan “Fiyat Teklifi Al” butonumuza tıklayabillir, firmadan ücretsiz biçimde fiyat teklifi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 300-400 kişi
Kokteylli kapasite 300-400 kişi
Açık alan kapasitesi 300-400 kişi
Kapalı alan kapasitesi 200-300 kişi

Amindos Garden Davet düğün paketleri

Düğün paketlerinde standart bir düğünden beklediğimiz her türlü hizmet bulunuyor. Bunların başında düğünle ilgili planlamalarla ilgilenecek bir organizasyon sorumlusu geliyor. Yemek servisi, servis personeli, ikramlar ve dekorasyon düzenlemeleri düğününden önce hazır ediliyor. Müzik yayını, fotoğraf çekimi, otopark, vale hizmeti, hazırlık odası ve ışık-ses hizmetleri de düğün paketinde yer alan diğer hizmetler arasında.

amindos garden davet

Dekorasyon ve süsleme

 • Amindos Garden Davet Avcılar, deniz ve orman manzarasına sahip olan bir konumda bulunuyor.
 • Hem açık hem de kapalı salonların bulunduğu mekan, düğünler için salonlarını süsleme konusunda hiçbir masraftan kaçınmıyor.
 • Açık salonunda yuvarlak masaların ve beyaz rengin tercih edildiğini görüyoruz. Açılır kapanır bir tavan da bulunuyor ve mevsimsel şartlara karşı koruma sağlıyor.
 • Kapalı salonlarında uzun dikdörtgen masalar tercih edilmiş.
 • Sandalyelerin rengarenk tüllerle süslendiğini, mekanın da bu renk paletiyle uyum içerisinde olduğunu görüyoruz.
 • Masa süslemelerinde doğal ve zarif görünümlü suplalar, çiçek buketleri ve kristal şamdanlar kullanılmış.
 • Arzuya göre balonlar ve dilek fenerleri de dekorasyonda tercih edilebiliyor.

Müzik

Gece saat 02.00’ye kadar müzik yayının devam edebildiği Amindos Restaurant’ta eğlencenin doruklarına varacaksınız! Çiftlerin arzu ve isteklerine göre canlı müzik hizmetinin de sunulabildiği bu mekanda bir after party alanı da bulunuyor. Aynı zamanda son teknoloji ışık, sahne ve ses sistemlerini kullanıyorlar. Tüm bunlar birleşince, ortaya eğlence ve kahkahadan geçilmeyecek bir düğün çıkıyor! ?

amindos garden davet

Düğün fotoğrafçısı

Amindos Garden Davet’te kutlayacağın düğünün pek çok fotoğraf karesinde ölümsüzleşecek. Eğer arzu edersen organizasyon ekibiyle beraber fotoğraf köşeleri de hazırlayabilirsin. Bu mekana dışarıdan fotoğraf ekibi getirmene izin vermiyorlar ancak beraber çalıştıkları oldukça profesyonel ve titiz bir ekip var. Bu sayede hem gece boyu video çekimine, hem de boy boy fotoğraf karelerine sahip oluyorsun.

Otopark

75-100 araçlık bir özel otoparkı bulunan Amindos Garden Davet Avcılar’a özel araçla gelecek pek çok misafirin olacağını tahmin ediyoruz. Dolayısıyla böyle bir otopark kapasitesine sahip olması büyük bir avantaj diyebiliriz. Ayrıca düğün paketinin içinde sundukları vale hizmeti de park sorununu ortadan kaldırıyor. Ne senin ne de davetlilerinin bu konularda endişelenmesine gerek kalmayacak! ?

Amindos Garden Davet kına gecesi organizasyonu

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL

Şayet dersen ki “Bu mekanda kına gecemi organize etmek istiyorum!” bu konuda da sana yardımcı olacak pek çok hizmetleri mevcut. Öncesinde yapacakları ön görüşme ile hangi salonlarında kına geceni tertip edeceğine karar veriyorsunuz. Aksesuar kiralama opsiyonu bulunan mekanda bindallıdan kına malzemelerine her türlü kına malzemesi bulunuyor. Geriye sadece senin neleri tercih edeceğine karar vermen kalıyor!

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Avcılar’da bulunan bu düğün mekanı, sundukları davet alanlarının çeşitliliğiyle gözümüze girdi diyebiliriz.
 • Hem açık hem kapalı alanları bulunan bu düğün mekanının restoran geçmişinin bulunması da menü seçenekleri için bir artı.
 • Mekan kına gecesi organizasyonları için de kullanılabiliyor.
 • Amindos Garden Davet’e engelli girişi bulunuyor.
 • İstanbul şehir merkezinden birazcık uzakta bulunmasına rağmen; otoparkı, vale hizmeti ve toplu taşımayla ulaşmanın kolaylığı bunu bir sorun olmaktan çıkarıyor.

amindos garden davet

Amindos Garden Davet çift yorumları

Aksu & Kerim: “İlgi ve alaka olarak başka düğün salonlarında göremediğimiz samimiyeti, hizmeti aldık. Çok memnun kaldık, tavsiye ederim ?!”

Zehra & Aykut: “Mekanla anlaşırken kafamızda herkeste olduğu gibi bazı soru işaretleri vardı. Ancak düğünümüzü hazırlıklarını gördükten ve düğünümüzden önce sürekli arayarak tüm detaylar konusunda bilgilendirdiklerinde çok doğru bir seçim yaptığımızı anladık. Çok teşekkürler Amindos.”

Amindos Garden Davet nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Denizköşkler Mah. Dr. Sadık Ahmet Cad. Keskin Sk. No:139 Avcılar – İstanbul

Avcılar’da bulunan bu düğün mekanına toplu taşımayla ulaşmanın en kolay yolu Avcılar Üniversitesi Metrobüs Durağı’nda indikten sonra birazcık yürümek. Ayrıca Marmaray’ın Küçükçekmece Durağı’nda indikten sonra A32 numaralı otobüs hattına binerek de buraya ulaşabilirsin. Ancak elbette şahsi aracınla ya da taksiyle gelmek istersen de bu mümkün, yazıda belirttiğimiz gibi otopark imkanı da mevcut.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları