Arabesque Beşiktaş Adres Harbiye Mah. Taşkışla Cad. No:9 Maçka Demokrasi Parkı Yanı, Beşiktaş / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Arabesque Beşiktaş hakkında

”Kına gecemde dahi geleneksel arabesk havasından vazgeçemem” diyenlerden misin? Öyleyse bu mekan tam senlik! Arabesque, adından da anlaşılacağı üzere her adımında arabesk atmosferinin işlendiği, kına ve bekarlığa veda gecelerinin düzenlendiği bir mekan. Arabesque İstanbul Beşiktaş’ta, hayatın aktığı lokasyonlardan birinde yer alıyor. Bu anlamda da çiftlere hem ulaşım hem hareketlilik noktasında avantaj sağlıyor.

Arabesque Beşiktaş fiyatları

 • Arabesque fiyatları, İstanbul kına ve bekarlığa veda mekanlarına bakacak olursak makul fiyatlı.
 • Dilersen organizasyona dahil etmek istediğin hizmetleri dışarıdan tamamlayarak bütçeni daha uygun hale de getirebilirsin.
 • Arabesque Club İstanbul, organizasyonlar için hafta sonu hizmet veriyor. Dilersen organizasyonunu hafta içi yapabilmek için mekanla iletişime geçebilir, bütçe planlamanı buna uygun yapabilirsin.
 • Arabesque, kına gecesi ve bekarlığa veda organizasyonlarında kına setinden kına tepsisine kadar tüm ihtiyaçları hazırlıyor. Dilersen, bu materyalleri de dışarıdan temin ederek daha farklı bir bütçe uygulayabilirsin.
 • Hem hizmetler hem de fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen mekandan ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Arabesque Beşiktaş, kına organizasyonları ve bekarlığa veda geceleri için 200-300 kişilik bir kapasiteye sahip. Mekanın her köşesinde işlenen arabesk atmosferi aynı zamanda buraya çok samimi bir hava da katmış. Bekarlığa veda gecende ya da kına organizasyonunda kimse kimseden uzak kalmasın, bir arada sıcak bir sohbet oluşsun istiyorsan Arabesque tam da bunu sağlıyor.

Arabesque Beşiktaş kına gecesi paketleri

İstanbul Arabesque, çiftlere konsept bir kına gecesi ya da bekarlığa veda partisi sunuyor. Arabesk konseptinde geleneksel unsurları görmezsek olur mu? Asla! Mekanın çiftlere sağladığı hizmetler arasında bindallı ve kaftan, davul şovu, kına ekibi, zenne ve oryantal gösterisi var. Anlaşılan dansa, müziğe, Türk kültürünün geleneksel şovlarına doyamayacağın bir gece için Arabesque Gece Kulübü seni bekliyor.

Tüm bunlara ek olarak, çiftler için hem kına organizasyonunda hem de bekarlığa veda eğlencesinde menü tadımları, yemek opsiyonları ve pasta seçimi sunuyor. Dilersen alkollü içecek servisinden de faydalanmayı tercih edebilirsin. Geleneksel Türk kültürünün buram buram hissedildiği bu gecelerde kebap, meze, meyve çeşitleri, lokum çeşitleri de servis edilebiliyor. Dilersen menü tadımı ve menüde değişiklik seçeneklerin de mevcut.

Dekorasyon ve süsleme

 • Arabesque eğlence mekanı, geniş ve ferah bir alan sunuyor.
 • Mekan yerden tavana kadar camla kaplı. Dilersen güzel havalarda hem bu camları hem de mekanın üstünü açtırabilir, havadar bir ortamda kına ya da bekarlığa vedanın tadını çıkarabilirsin.
 • Masaların üzerindeki şamdanlar, mumlar ve tavanda yoğunluklu olarak kullanılan sarı ışık, ortamı daha da samimi bir hale getirmiş.
 • Misafirlerin bir yandan gecenin tadını çıkarırken bir yandan da camın yanında konumlanmış dikdörtgen masalarda boğaz manzarasının keyfine varacaklar.
 • Sandalye ve dikdörtgen masa konsepti haricinde alanda bir de modern şark köşesi yer alıyor. Dilersen misafirlerinin bir kısmını burada da ağırlayabilirsin.

Müzik

Müzik olmadan arabesk konseptli bir gece düşünemeyiz tabii ki. Arabesque bekarlığa veda ve kına organizasyonlarında hizmetler dahilinde yine konseptine uygun olacak şekilde canlı müzik imkanı da sunuyor. Dilersen, gece boyu hazırladığın şarkı listesinin çalmasını da mekandan talep edebilirsin. Üst kalitede tutulan ses, ışık ve sahne hizmetleriyle gece eğlencesinin dozu bir miktar daha artacak!

Fotoğrafçı

Kına gecesi ve bekarlığa veda eğlencesi için Arabesque fiyat dahilinde fotoğrafçı getirme imkanı sunmuyor. Fakat ertesi sabah Instagram’da göreceğin o anlık fotoğraflarla yetinmek istemiyorsan tabii ki bu özel geceyi profesyonellerin çekimleriyle taçlandırmak isteyebilirsin. Dilersen, dışardan fotoğrafçı desteği alabilirsin. Fotoğrafçı getirme imkanı hakkında detaylı bilgi almak istersen de Arabesque iletişim ve yardım için her zaman hazır.

Otopark

Arabesque İstanbul Restaurant bünyesinde kendine ait bir otopark barındırmıyor. Fakat lokasyon çok işlek bir yerde bulunduğu için hem farklı park yerlerinden hem de İspark gibi otopark alanlarından faydalanmak mümkün. Mekan yakınlarında birden fazla Maçka otoparkı bulunuyor. Otoparklar hem engelli araçlar için kullanılabilir hem de araç kapasitesi geniş olduğundan fazlasıyla kullanışlılar.

Arabesque Beşiktaş diğer organizasyonlar

Arabesque Beşiktaş hem kulüp hem de lounge & pub olarak hizmet veren bir eğlence mekanı. Hafta içi ve hafta sonu organizasyonlarında havadar, ferah ve konsept bir yapıya sahip olması sebebiyle sıkça tercih ediliyor. Yalnızca kına organizasyonu ve bekarlığa veda eğlenceleri değil, başka organizasyonlar da düzenliyorlar. Bu organizasyonlar ise şunlar:

 • Nişan
 • Doğum günü partisi
 • Yılbaşı organizasyonu
 • Mezuniyet töreni

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Mekan açılabilir tavan ve camları sayesinde ferah, havadar bir ortam sunuyor.
 • Boğaz ve doğa manzarasının aynı anda görülebildiği bir yerde olması burayı çok avantajlı kılıyor.
 • Kullanılan sarı ışıklar, mum ve şamdanlar ortamı çok sıcak ve samimi bir hale getiriyor.
 • Şark köşesinin de unutulmayıp modernleştirilerek uygulanması, alkışlarımızı kazanan özelliklerinden biri kesinlikle!
 • Canlı müzik, kesinlikle organizasyonların neşesi diyebiliriz. Mekanın sunduğu canlı müzik hizmeti, gecelere renk katıyor.

Arabesque Beşiktaş nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Harbiye Mah. Taşkışla Cad. No: 9 Maçka Demokrasi Parkı Yanı, Beşiktaş / İstanbul

Arabesque Beşiktaş, konum olarak oldukça uygun ve ulaşılabilir bir yerde. Hem özel araçla ulaşım sağlamak isteyen misafirler için hem de toplu taşıma ile gidecek olan misafirler için ulaşım gayet kolay. Mekan Maçka Demokrasi Parkı’nın çok yakınında yer alıyor. Beşiktaş ve Taksim üzerinden geçen birçok otobüs hattı ile ulaşım sağlanabiliyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer kına gecesi mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.