artist’s bar
Artist’s Bar Adres Kuloğlu Mah. Dernek Sok. No:17/A Beyoğlu / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Artist’s Bar hakkında

İstanbul’un göbeğinde, herkesin rahatça ulaşacağı bir konumda, bar ortamında bekarlığa veda yapmak isteyenleri görelim! Artist’s Kahvesi adıyla da bilinen Artist’s Bar, salaş ve bir o kadar da modern ortamıyla çiftlere bu imkanı sunuyor. Sadece arkadaşlarını, en yakınlarını çağıracağın butik bir organizasyon için mekanla görüşebilirsin. Ancak görüşmeden önce senin için derlediğimiz detayları inceleyelim!

artist’s bar

Artist’s Bar fiyatları

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
 • Artist’s Bar’da alakart hizmet sunuluyor. Yani bir menüleri var ve buradan kim ne isterse onu seçerek sipariş edebiliyor.
 • Seçilen yemeğin içeriğine göre fiyatlar belirleniyor.
 • Kişi başı fiyatlandırma yapıyorlar. O şekilde toplam rakam belirleniyor.
 • Bardaki fiyatlara baktığımızda, ortalamada seyrettiklerini görüyoruz.
 • Alkollü içecek servisleri bulunuyor.
 • Tablodaki fiyatlar başlangıç menüleri için geçerli.
 • Organizasyon tarihine, kişi sayısına ve istediğin menüye göre bir fiyat teklifi almak istiyorsan; güncel rakamları öğrenmek için alttaki pembe butona tıklamalısın.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Artist’s Bar, 50-100 kişilik davetli kapasitesine sahip. Yetkililerle görüşmeden önce partiye katılacak kişi sayısını netleştirmeni öneriyoruz. Buranın açık ve kapalı alanları bulunuyor. Bu sayede her mevsim hizmet verebiliyorlar. Çok tatlı, yüksek tavanlı bir davet alanları var. Bulundukları sokağın ve çevrelerindeki binaların tarihi dokusu, mekanın nostaljik konseptiyle birleşince ortaya şahane bir görünüm çıkıyor.

Artist’s Bar bekarlığa veda partisi hizmetleri

Böylesine şık ve samimi bir mekanda; profesyonel ve güler yüzlü çalışanlar eşliğinde unutulmaz bir bekarlığa veda partisi düzenleyeceksin! Akşam saatlerinden gecenin ilerleyen vakitlerine kadar kesintisiz müzik eşliğinde eğlenilecek, alkollü-alkolsüz içecek ve lezzetli yemeklerle ağızlar tatlanacak! Mekanın menüsünden makarna, salata, tavuk, kırmızı et, atıştırmalık tabakları, pizza gibi yemeklerden dilediğini seçebilirsin. Hatta dilersen sana özel yemekler de hazırlayabilirler.

artist’s bar

Dekorasyon ve süsleme

 • Artist’s Bar’da çoğunlukla ahşap masa ve sandalyeler kullanılıyor.
 • Alanın birçok duvarında tuğla görünümü oluşturmuşlar ve bu şekilde mekan daha da farklı bir atmosfere bürünmüş.
 • Barda farklı köşelerde eski radyo, gramofon, masa lambası gibi birçok vintage aksesuara yer veriliyor.
 • Bunlar mekanın standart süslemeleri elbette. Eğersen bambaşka bir süsleme, konsept istiyorsan; dışarıdan bir organizasyon firmasıyla anlaşarak onları da mekana getirebilirsin.

Müzik

Artistler Kahvesi Taksim, çaldığı şarkılarla da müşterilerden tam puan alıyor! Geniş bir müzik listeleri var. Ağırlıklı olarak 80’ler ve 90’lar şarkıları çalıyorlar. Konseptlerine uygun parçalar çalarak her detaylarıyla bir bütün oluşturmaları çok hoş! Tabii sen dilersen çalınmasını istediğin müzik tarzını ve hatta şarkıları da kendilerine iletebilirsin.

Fotoğrafçı

Artist’s Bar’da düzenlenen bekarlığa veda partilerinde, davetliler fotoğraflarını genelde kendi telefonlarıyla veya getirdikleri profesyonel makinelerle çekiyorlar. Sen de bu şekilde yapabileceğin gibi dışarıdan bir ekiple de anlaşabilirsin. Fotoğraf ekibini mekana getirmen de hiçbir sorun teşkil etmiyor. Hazır Beyoğlu’nda parti yapmışken, o tarihi sokaklarında da arkadaşlarınla fotoğraf çektirmeyi unutma.?

artist’s bar

Artist’s Bar diğer organizasyonlar

Her gün bar olarak hizmet veren bir yerden bahsediyoruz! Yani buraya herhangi bir günde bir şeyler içmeye gidebilirsin. Düzenledikleri özel davetler de bekarlığa veda partisi ile kısıtlı değil. Artist’s Bar, özellikle doğum günü kutlamaları için sıkça tercih ediliyor. Onun dışında herhangi bir kutlaman için arkadaşlarınla burada toplanabilirsin. Tabii rezervasyon yaptırmayı unutmamalısın!

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Artist’s Bar, uzun yıllardır Beyoğlu’nda hizmet veren bir mekan ve oldukça popüler. Zaten sen de müşteri yorumlarına denk geldiysen herkesin burayı ne kadar sevdiğini okumuşsundur.
 • Alkollü içecek servislerinin olması büyük bir avantaj! Özellikle bekarlığa veda partileri için davetlilerin böyle bir talebi oluyor, biliyorsun.
 • Konumu çooook iyi!
 • Barın nostaljik konseptini çok sevdik. Nostaljik aksesuarlarla modern dekorasyonu bir araya getirip enfes ortam oluşturmuşlar.
 • Yemekli bir eğlence yapmayı düşünüyorsan, Artist’s Bar’ın zengin menüsünden seçim yapmakta zorlanabilirsin.? Çünkü mutfaklarında çok farklı ve lezzetli yemek seçenekleri hazırlayabiliyorlar.
 • Mekanın müzik tarzına herkes bayılıyor! Gece boyunca çalacakları birbirinden güzel şarkıları senin de çok seveceğini düşünüyoruz.
 • Öyle keyifli bir ekip oluşturmuşlar ki; hepsi mi güler yüzlü ve samimi olur! İtinayla seçtikleri çalışanlarının çözüm odaklı yaklaşımları da çoğu zaman hayat kurtarıyor.

artist’s bar

Artist’s Bar nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Kuloğlu Mah. Dernek Sok. No:17/A Beyoğlu / İstanbul

Artist’s Bar, bekarlığa veda partisi için harika bir seçenek olduğunu konumundan da belli ediyor! Yakın arkadaşların ister Avrupa ister Anadolu Yakası’nda olsunlar, buraya rahatlıkla ulaşabilirler. Özel araçla mekana gelecek konuklarına yukarıdaki açık adresi gönderebilirsin. Toplu taşıma kullanacaklar da otobüs, dolmuş, metro, metrobüs alternatiflerinden dilediğini seçebilir. Hatta Anadolu Yakası’ndan vapurla gelerek tünel ile de Beyoğlu’na çıkabilirler.

Fiyat Teklifi Al

Benzer mekanlar