Asude Cafe & Bar Adres Şehit Muhtar Mah. Öğüt Sok. No: 12/2 Beyoğlu – İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Asude Cafe & Bar hakkında

İstanbul’un gece hayatının nabzını tutan Beyoğlu’nda unutulmaz bir bekarlığa veda partisi düzenlemek ister misin? En yakınlarınla beraber, samimi bir ortamda bir parti düzenlemek istiyorsan seni Asude Cafe & Bar ile tanıştıralım. Salaş ve eğlenceli ortamı sayesinde hem unutulmaz bir gece geçireceksin, hem de düğününe bir adım daha yaklaşmış olacaksın.

Asude Cafe & Bar bekarlığa veda partisi fiyatları

  • İstanbul kına gecesi ve bekarlığa veda partileri düzenleme fiyatlarını incelediğimizde Asude Cafe & Bar’ın ortalama fiyatları olduğunu görüyoruz.
  • Eğer dilersen kendi mutfaklarından yemek servisi yapabildikleri gibi, sadece kokteyl ve ikramlı bir davet de organize etmek isteyebilirsin.
  • Menü ve ikramlarla ilgili detaylar Asude Cafe ile yapacağın ön görüşme sırasında belirleniyor.
  • Hem alkollü hem de alkolsüz kokteyl seçenekleri bulunuyor.
  • Eğer bekarlığa veda partin için en doğru fiyatları almak istersen hemen aşağıda bulunan “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayabilir, firmadan ücretsiz olarak fiyat teklifi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 100-200 kişi
Kokteylli kapasite 100-200 kişi
Kapalı alan kapasitesi 100-200 kişi

Asude Cafe & Bar bekarlığa veda partisi paketleri

Bu mekanda yapacağın kına gecesi ya da bekarlığa veda partin için dışarıdan bir organizasyon firması getirebiliyorsun. Bu durumda anlaştığın ekip Asude Cafe & Bar Beyoğlu ekibiyle koordineli olarak çalışıyor. Mekanda çalışanlar, yemek servisi, organizasyon sorumlusu, müzik yayını, mekanın arzu ettiğin süslemelerle düzenlenmesi gibi diğer detaylar da bekarlığa veda partisi paketinin içerisinde bulunuyor.

Dekorasyon ve süsleme

Mekan oldukça rahat, samimi bir bar atmosferine sahip. Ahşap kaplamalı duvarlar ve beyaz boyanın yarattığı kontrast gözümüze oldukça şık görünüyor. Duvarlar çeşitli tablolarla ve posterlerle süslü. Kına gecen ya da bekarlığa veda partin için senin tercih edeceğin süslemeleri kullanabiliyorlar. Daha önce de belirttiğimiz gibi eğer istersen dışarıdan getireceğin bir organizasyon firmasıyla da koordineli olarak çalışabiliyorlar.

Müzik

Hali hazırda bir cafe ve bar olarak hizmet veren bu mekanda müziğin olmaması düşünülemez elbette! Eğlencenin dibine vuracağın bu geceyi daha da güzel hale getirmek için müzik konusunda senin ve davetlilerinin isteklerini göz önünde bulunduruyorlar. Son teknoloji ışık ve ses sistemlerinin bulunduğu Asude Cafe’de oturmak yok!

Bekarlığa veda partisi fotoğrafçısı

Eğer özellikle çalışmak istediğin bir fotoğrafçı varsa anlaşıp Asude Cafe & Bar’a getirebiliyorsun, çünkü mekanın anlaşmalı olduğu bir fotoğraf ekibi bulunmuyor. Eğer dilersen bu konuda da organizasyon firmasıyla anlaşmalı çalışabilirsin. Mekan süslemeler konusunda özgür davrandığı için fotoğraf köşeleri oluşturman mümkün. Umarız en neşeli anların mutluluk saçacak şekilde ölümsüzleşir ve sonsuza kadar hatıra olarak saklayabilirsin! 😊

Asude Cafe & Bar diğer organizasyonlar

Eğer burada başka organizasyonlar düzenlemek istersen öncesinde firmayla bir ön görüşme yapmanı öneriyoruz. 80’ler ya da 90’lar konsept partileri düzenleyebildikleri gibi, doğum günleri ya da kurumsal etkinlikler gibi diğer organizasyonlar konusunda da sana yardımcı olmaya çalışacaklarını düşünüyoruz. Yapman gereken tek şey bu sayfada bulunan iletişim bilgilerini kullanarak firmayla iletişime geçmek!

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

  • Özellikle salaş ve samimi bir bekarlığa veda partisi vermek isteyenler için Asude Cafe & Bar Beyoğlu oldukça iyi ve ekonomik bir alternatif.
  • Bu mekanda hem alkollü hem de alkolsüz içecekler bulunuyor. Ayrıca yemekli ya da yemeksiz olacak şekilde gece planlanması yapılabiliyor.
  • Dışarıdan bir organizasyon firması ya da fotoğraf ekibiyle çalışmak istersen onlarla oldukça koordineli çalışıyorlar.
  • Seksenler ya da doksanlar konseptli parti fikirlerini çok beğendik!
  • Buranın konumu oldukça merkezi bir lokasyonda diyebiliriz. Pek çok farklı toplu taşıma alternatifiyle Asude Bar’a ulaşman mümkün.

Asude Cafe & Bar nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Şehit Muhtar Mah. Öğüt Sok. No: 12/2 Beyoğlu – İstanbul

İstiklal Caddesi’ne oldukça yakın konumda bulunan Asude Bar’a ulaşmak için bir çok alternatifin bulunuyor. Taksiyle ulaşım sağlayabileceğin gibi, Taksim’e giden pek çok toplu taşıma alternatifini de kullanabilirsin. Bunların arasında M2 metro hattını ve halk otobüslerini sayabiliriz. Ayrıca Beşiktaş, Bakırköy ve Kadıköy’den kalkan sarı dolmuşları da kullanabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Benzer kına ve bekarlığa veda partisi mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.