Asteri by Theo Adres Bostancı Mah. Levent Sok. 2/1, 34744 Kadıköy / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Asteri by Theo hakkında

Bekarlığa veda partinde arkadaşlarınla birlikte geç vakitlere kadar eğlenebileceğin bir yer mi arıyorsun? Asteri by Theo, gece yarısından sonra da devam eden canlı müzik hizmeti, alkollü / alkolsüz içecek seçenekleri ve şahane ambiyansı ile isteklerini fazlasıyla karşılayacak bir mekan! Seni kaliteli hizmet ile buluşturacak olan profesyonel organizasyon ekibiyle birlikte harikalara adım atmak istemez misin? 😊

Asteri by Theo bekarlığa veda partisi fiyatları

 • İstanbul bekarlığa veda mekanlarını incelediğimizde makul fiyatlardan yüksek rakamlara kadar geniş bir skala karşılıyor bizi. Asteri by Theo ise ne çok uygun ne de çok tuzlu diyebileceğimiz mekanlar arasında yer alıyor.
 • Asteri by Theo fiyatları ortalamanın birazcık üstünde seyretse de konumu, alkollü içecek servisi ve ağırladığı sanatçıları göz önünde bulundurduğumuzda talep ettikleri başlangıç rakamlarını anlayabiliyoruz.
 • Yunan ve Ege mutfaklarına ağırlık veren mekanın geniş mi geniş ürün yelpazesine sahip bir menüsü mevcut. Burada istersen fiks bir menü hazırlatabilir istersen de ne yemek ve ne içmek istediğine organizasyon gününde karar verebilirsin.
 • Konuklarının beğenisine sunacağın yemekler için organizasyon öncesinde menü tadım etkinliği de düzenliyorlar. Hoşuna gitmeyen tatlar olursa değişiklik talep edebilirsin.
 • Restoran hizmeti de veren mekanda dışarıdan bir catering firması ile çalışamıyorsun, bilgin olsun.
 • Fiyat konusundaki en belirleyici etkenler ise gelecek konuk sayısı, yemek seçimin ve davetinde alkollü içecek servis edip etmeyeceğin oluyor.
 • Mekanda aksesuar kiralama hizmeti bulunmuyor. Fakat istersen dışarıdan bir organizasyon firmasıyla anlaşabilirsin.
 • Yemek servisi mekanın kapanış saatine kadar devam ediyor.
 • Planladığın parti için en doğru fiyatı almak istersen hemen aşağıdaki pembe butonu kullanabilirsin!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Mekan, bekarlığa veda partin için tüm yakın dostlarını ağırlayabilecek butik ama yeterli bir davetli kapasitesine sahip. Toplamda 100-200 kişi arasında konuk ağırlayabildikleri bir alanları bulunuyor. Tamamen kapalı salonu ile hizmet veren mekanda olumsuz hava koşullarından da etkilenmemiş oluyorsun. Dört mevsim boyunca dilediğin toplu organizasyonunu burada rahatlıkla gerçekleştirebilirsin.

Asteri by Theo bekarlığa veda partisi organizasyonu

Pek çok davetin düzenlendiği Asteri by Theo, eğlencesi ile kendini kanıtlamış bir mekan. Şöyle bir göz gezdirdiğimizde burada lezzetleri yemeklere ve keyifli müziklere doyacağını hemen anlayabiliyoruz. Halihazırda yemek servisi bulunan mekanın menüsünde de yok yok doğrusu! Uzun yıllardır hizmet ve eğlence sektöründe yer aldıkları için seni ve konuklarını nasıl ağırlayacaklarını da çok iyi biliyorlar. Hizmetler şöyle:

 • Mekan süslemeleri
 • Yemek / kokteyl servisi
 • Alkollü / alkolsüz içecek servisi
 • Profesyonel servis personelleri
 • Ses, ışık ve sahne sistemleri
 • Canlı müzik

Dekorasyon ve süsleme

Meyhane usulüne sahip olan dekorasyonu ile seni samimi bir gecenin beklediğini anlayabilirsin. Uzun dikdörtgen masaların bembeyaz örtülerle kaplandığı ve şık yemek servisleri ile donatıldığı bir görünüm karşılıyor bizi! Her ne kadar modern bir dekorasyona sahip olsalar da taş duvarlar ve kristal avizeler ile eklektik bir tarz yaratmışlar. Loş bir atmosferin seni beklediğini söyleyebiliriz.

Müzik

Her gün canlı müzik hizmeti olan bir mekandan seni dans etmeden ve şarkılara eşlik etmeden göndereceklerini düşünmemişsindir değil mi? Biz de öyle tahmin etmiştik! Asteri by Theo Fedon gibi ünlü isimleri de ağırlayan, eğlendirme konusunda kendisini aşmış bir yer. Saat 21:00’den gece saat 02:00’ye kadar hizmet veren mekanda istek şarkılarını da iletebilirsin.

Fotoğrafçı

Bekarlığa veda partisinin ölümsüzleştirilmeye değer bir davet olduğunu düşünüyoruz. Bol eğlence, kahkahalar ve lezzetli yemeklerin buluştuğu gecede eminiz ki arkadaşlarının telefon kameraları hep senin üzerinde olacaktır! Fakat bu konuda profesyonel bir hizmet almak istersen senin için özüm ortaklarını devreye sokabilirler. Dilersen, çekimlerini beğendiğin bir fotoğrafçıyı da mekana getirebilirsin.

Asteri by Theo diğer organizasyonlar

Burada sadece bekarlığa veda partileri değil tüm diğer özel ve kurumsal davetlerini gerçekleştirebilirsin. Toplu organizasyonlar düzenleme konusunda başarılı olan mekanın her geceyi tam kapasite kapattığını da belirtelim. Eğer burada doğum günü, mezuniyet, iş kutlamaları gibi etkinliklerini organize etmeyi düşünüyorsan mekanla birkaç hafta öncesinden iletişime geçmeyi unutmamanı öneririz!

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Seni ve davetlilerini güler yüz ile karşılayacak davet ekibi ve servis personelleri bulunuyor.
 • Eğlencenin bol olduğu harika bir akşama hazır olmalısın! Kesintisiz canlı müziğin yer aldığı mekanda dans etmeden ve şarkılara eşlik etmeden duramayacaksın.
 • Mekanın pek çok toplu taşıma aracı ile ulaşılabilecek bir noktada olması harika.
 • Kapalı alanı ile ferah bir eğlence vadediyorlar. Dört mevsim boyunca organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyorlar.
 • Ege ve Yunan lezzetlerinin ağırlıklı olarak bulunduğu geniş yelpazeye sahip menüsü ile şölen tadında bir ziyafet geçireceksin.

Asteri by Theo nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Bostancı Mah. Levent Sok. 2/1, 34744 Kadıköy / İstanbul

Asteri by Theo, Kadıköy gibi İstanbul’un eğlence mekanları açısından yoğun olan ve merkezi bir bölgesinde yer alıyor. Özel araç ile ulaşımın yanı sıra toplu taşıma araçlarıyla da rahatlıkla gidebilirsin. 10, 129T, 16D ya da 19D otobüslerini kullanabileceğin gibi Marmaray ya da M4 metro hattını da tercih edebilirsin. Ayrıca Asteri by Theo Bostancı İskele’ye yürüme mesafesinde yer alıyor!

Fiyat Teklifi Al

Benzer mekanlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.