aydınlar düğün sarayı
Aydınlar Düğün Sarayı Adres Akşemsettin Mah. Fatih Blv. No:505 Sultanbeyli / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Aydınlar Düğün Sarayı hakkında

Sultanbeyli’de hem uygun fiyatlı hem de geniş bir düğün salonu arayanlardan mısın? Eğer öyleysen Aydınlar Düğün Sarayı’nı çok seveceksin! Yaklaşık 700 kişilik davetliyi ağırlayabileceğin bu salonun sıcakkanlı çalışanlarıyla da çok iyi anlaşacağını düşünüyoruz. Kına geceleri için de rağbet gören Aydınlar hakkında tüm merak edilenleri araştırdık, yazdık. Haydi başlayalım!

aydınlar düğün sarayı

Aydınlar Düğün Sarayı fiyatları

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)60.000 - 80.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)60.000 - 80.000 TL
 • Çok uygun fiyatlara düğün yapabileceğin bir mekan arıyorsan Aydınlar Düğün Sarayı ile görüşmelisin!
 • Yemeksiz organizasyonlar için toplam rakam, yemekliler içinse kişi başı rakam üzerinden fiyatlandırma yapıyorlar.
 • Yemekli düğün yapacaksan, organizasyon tarihinden önce mekana giderek menü tadımı yapabiliyorsun. Hatta beğenmediğin lezzetler olursa değişiklik de talep edebiliyorsun.
 • Erken rezervasyon her zaman avantajlıdır, unutma!
 • Başlangıç fiyatları yerine tamamen sana özel bir fiyat almak isteyebilirsin. Hemen alttaki pembe butona tıklayıp kısa bir form doldurarak oturduğun yerden fiyat teklifi alabilirsin!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

İstanbul düğün salonlarından Aydınlar; oturmalı düzende 700, kokteyl düzende ise 1.000 kişiye kadar çıkabilen bir davetli kapasitesine sahip. Yani kalabalık düğünler için çok güzel bir alan oluşturmuşlar. Salonları ferah olmasının yanı sıra kolonlarda kullandıkları aynalar sayesinde daha da geniş görünüyor. Ayrıca dans pistini de herkesin rahatça hareket edebileceği genişlikte yapmışlar.

aydınlar düğün sarayı

Aydınlar Düğün Sarayı paketleri

Aydınlar Düğün Salonu Sultanbeyli, yemekli ve yemeksiz düğünlere özel paketler sunuyor. Bu paketlerin içinde ihtiyacın olan birçok hizmet sunuluyor. Mekanın kendi mutfağı bulunmuyor ancak yemekli organizasyonlar için anlaşmalı catering firmalarıyla çalışıyorlar. Catering firmasının birçok menü seçeneği bulunuyor ve hatta talep edersen yörene ait yemekler bile hazırlayabiliyorlar. Paket dahilindeki hizmetler de şöyle:

 • Yemek servisi
 • Menü tadımı
 • Masa-sandalye giydirmeleri
 • Canlı müzik
 • Ses, ışık ve sahne sistemleri
 • Servis personelleri
 • Organizasyon sorumlusu
 • Otopark

aydınlar düğün sarayı

Dekorasyon ve süsleme

 • Aydınlar Düğün Sarayı’nda yuvarlak masalar ve sandalyeler kumaşlarla giydiriliyor.
 • Salon genelinde eflatun ve altın sarısı tonlarında giydirmeler yapılıyor.
 • Kolonları aynayla kapladıkları için alanda ekstra bir derinlik oluşuyor.
 • Duvarlardaki renkler ile tavandaki spot ışıkların uyumu, konsepti daha da canlı hale getiriyor.
 • Sana özel farklı bir konsept uygulanmasını istersen, mekana dışarıdan bir organizasyon firması da getirebilirsin. Bu konuda kısıtlamalarının olmamasını sevdik.

aydınlar düğün sarayı

Müzik

Mekan galerisindeki fotoğraflara baktığında da görebileceğin gibi yeterli büyüklükte bir sahneleri bulunuyor. Bu sahnede daha önce çok fazla düğünde sahne almış müzisyenler çalıyor, hemen önündeki dans pistinde ise davetliler kurtlarını döküyor! Aydınlar Düğün Sarayı’nda gece 00:00’a kadar müzik devam edebiliyor. Bu arada istek parçaların varsa şimdiden not al, düğünden önce müzisyenlere iletirsin.

Düğün fotoğrafçısı

Aydınlar Düğün Sarayı’nın anlaşmalı düğün fotoğrafçısı bulunuyor. Dilersen onlarla çalışabileceğin gibi dışarıdan bir ekibi de buraya getirebilirsin. Fotoğrafçılar ve kameraman düğünün başından sonuna kadar salonda oluyor; en güzel anları video kaydına alıp, birbirinden güzel kareler çekiyorlar. Ayrıca anında baskı yöntemi ile sevdiklerinle çektirdiğin fotoğrafları da onlara düğün esnasında teslim edebiliyorlar.

Bu yazımıza da mutlaka bak: Popüler Sultanbeyli Düğün Salonları Arasından Senin İçin Seçtiklerimiz

Otopark

Konukların erken saatlerden başlayan bir hazırlık sürecinden geçmiş, yorulmuş, araçlarıyla mekana gelmiş… E şimdi kim uğraşacak park yeri bulmakla? İşte Aydınlar Düğün Sarayı’yla anlaşırsan davetlilerini bu zahmetten kurtarmış olacaksın. Salonun 50-75 araç kapasiteli bir otoparkı mevcut. Düğün günü bu otoparkı ücretsiz bir şekilde kullanabileceksiniz.

aydınlar düğün sarayı

Aydınlar Düğün Sarayı kına gecesi organizasyonu

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az

Aydınlar Düğün Sarayı’nda kına geceleri de çok eğlenceli geçiyor! Salonu kiralamakla kalmıyorsun bir de üstüne aksesuarları da fiyat dahilinde alabiliyorsun. Çok iyi değil mi? Kına tahtı, kına seti, mum, kına süslemeleri, nedime ekibi gibi ihtiyacın olan tüm hizmetleri anlaşmalı organizasyon firmaları ile karşılıyorlar. Sana ise sadece saç ve makyajını yaptırıp mekana gitmek düşüyor.?

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Aydınlar Düğün Sarayı, uygun fiyatlar talep etmesi sayesinde düşük bütçeli çiftlere de düğün yapma imkanı sunuyor! Tüm çiftler adına biz kendilerine kocaman bir alkış gönderelim.
 • Kına gecesi, nişan, sünnet düğünü, mezuniyet töreni gibi farklı organizasyonları da aynı titizlikle planlıyorlar.
 • “Bu kadar insan nerede oturacak” endişesine son vermeleri harika. Çok geniş bir davet alanları var ve kalabalık düğünleri dahi ferah bir ortamda düzenleyebiliyorlar.
 • Otoparkı olan düğün salonu bulmuşken kaçırmamak gerek.?

aydınlar düğün sarayı

Aydınlar Düğün Sarayı nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Akşemsettin Mah. Fatih Blv. No:505 Sultanbeyli / İstanbul

Anadolu Yakası’ndaki Sultanbeyli ilçesinde yer alan salona toplu taşıma araçlarıyla da şahsi araçlarla da ulaşabilirsin. Aydınlar Düğün Salonu Sultanbeyli ulaşım imkanlarından biri otobüs. 131C, 132P hatlı otobüslerden birini kullanıp; Akşemsettin ve Akşemsettin İlkokulu duraklarında indikten sonra 2-3 dakika yürümenin ardından mekanı görebilirsin. Ayrıca buradan geçen minibüsler de bulunuyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları