bardan adam
Bardan Adam Adres Caferağa Mah. Kadife Sok. No:7 Kadıköy / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Bardan Adam hakkında

Bardan Adam, son yıllarda popülerleşen bekarlığa veda partileri için oldukça cazip bir mekan! Alkollü ve alkolsüz içecek servisleri, canlı müzik ile doyasıya eğlence ve birbirinden lezzetli ikramlar… A’dan Z’ye her detayı düşünen Bardan Adam Kadıköy’ün profesyonel davet ekibi sayesinde kusursuz bir gece geçireceğine gönül rahatlığıyla inanabilirsin. Her türlü yardım ve destek anında yanında!

Düğüne bir adım kala yapılan bekarlığa veda partisi için özel bir etkinlik düzenlemek isteyenlere duyurulur: Burada butik ve samimi bir davete imza atabilirsin. Oldukça titiz bir çalışma yürüten ekibe ise tüm talep ve beklentilerini iletebilirsin. Konsept hazırlıklarından müzik kalitesine kadar her ayrıntıyı seninle planlamaları bir harika. Daha da detaylara inmek istersen, seni yazımızın devamına alalım. ?

bardan adam

Bardan Adam fiyatları

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
 • Bardam Adam Kadıköy fiyatlarını aynı skaladaki İstanbul bekarlığa veda mekanları ile karşılaştırdığımızda ortalamada seyrettiğini ve makul olduğunu görüyoruz.
 • Hemen yukarıdaki tabloda gördüğün fiyat listesinin başlangıç menüleri için geçerli olduğunu belirtelim. Seçtiğin içecek ve lezzetler ile alacağın hizmetlere göre fiyatlar değişiklik gösterecektir.
 • Hafta içi ve hafta sonu organizasyonları arasında fiyat farkı mevcut. Bütçen düşükse bekarlığa veda partini hafta içi gerçekleştirebilirsin.
 • Fiyatlandırmalar kişi başı rakam üzerinden yapılıyor.
 • Davetli sayına, taleplerine ve istediğin tarihe özel fiyat teklifi almak için sayfadaki pembe butonlara tıklayabilirsin!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Bardan Adam’da 100-200 kişiye kadar konuk rahatlıkla ağırlanabiliyor. Ufak bir dış alanı ile birlikte hizmet veren mekan toplu organizasyonlarını kapalı davet alanında gerçekleştiriyor. Bahsedilen küçük bahçeyi hem sen hem de davetlilerin sigara içme alanı olarak da kullanabilirsiniz. Genel olarak butik davetlere imza atan Bardan Adam’da belirtilenden daha az konuk sayısıyla da etkinliğini düzenleyebilirsin.

Bardan Adam bekarlığa veda organizasyonu

Kadıköy’ün eğlenceli bekarlığa veda mekanlarından biri olan Bardan Adam, keyifli bir organizasyon düşünenlerin mutlaka görüşmesi gereken yerlerden. Üstelik tüm taleplerini anında yerine getirebilecek alanında uzman davet ekibine sahipler. Atıştırmalıklardan ana yemeklere kadar geniş bir menüyle hizmet veren mekanda şölen tadında bir ziyafet de seni bekliyor olacak! Konukların dilediği lezzetleri seçebileceği gibi davet menüsü oluşturmak için ise yetkililerle görüşebilirsin.

Sen de hayatında özel yeri olan bu gece için ne kadar özenle çalıştıklarına şahit olacaksın. Halihazırda canlı müzik hizmeti de veren mekanda dinlemek istediğin bir sanatçı varsa, organizasyonunu o güne de ayarlayabilirsin. Alkollü ve alkolsüz içecek fırsatlarından yararlanabilir, birbirinden harika kokteyller içebilirsin. Konsept yaratmak istersen ise kendi aksesuarlarını getirmene müsaade ediyorlar.

bardan adam

Dekorasyon ve süsleme

Klasik bar konseptine sahip olan Bardan Adam’da loş bir atmosfer mevcut. Tablolar ve ünlü ses sanatçılarının fotoğraflarıyla donattıkları duvarlar ile davet alanında nostaljik bir hava hakim. Ahşap malzemeli dört kişilik masaları gelecek davetli sayısı doğrultusunda dilediğin gibi ayarlayabiliyorlar. Müzik başladığı anda ışıklandırmalarla hareketlendirdikleri mekanda tam bir eğlence ortamı yaratıyorlar!

Müzik

Eğlencenin merkezlerinden Kadıköy’de bir mekandan bahsederken müziğe değinmeden olmaz. Bekarlığa veda partini ayarlarken dans etmeyi, bağırarak şarkılara eşlik etmeyi düşündüğünü biliyoruz. İşte Kadıköy Bardan Adam tüm hayallerini gerçekleştirecek cazip bir mekan olarak karşımıza çıkıyor. Üstelik canlı müzik hizmeti sabah saat 04:00’e kadar devam ediyor. Sana sadece hiç oturmayacağın bir gecenin keyfini çıkarmak kalıyor! ?

bardan adam

Fotoğrafçı

Bol eğlence içeren organizasyonuna dair anılara sahip olmak isteyenlerden misin? Biliyoruz ki dostlarının telefon kameraları hiç kapanmayacak. Instagram’a boy boy hikayeler ve gönderiler atılacak; çekilen fotoğraf ve videolar telefon albümünde koca bir yer kaplayacak! Tabii profesyonel bir hizmet almak da isteyebilirsin. Bu durumda anlaştığın çekim ekibini mekana getirip getiremeyeceğini yetkililerle konuşmanı öneririz.

Bardan Adam diğer organizasyonlar

İster birkaç arkadaşınla eğlen istersen de toplu bir organizasyon planla… Bardan Adam’da hepsi mümkün! Eğlenceli bir gece geçirmek isteyen herkese kapılarını sonuna kadar açan mekan, bu isteğini de karşılıyor. Eğer toplu organizasyon yapmayı düşünüyorsan rezervasyon için yetkililerle önceden konuşmanı öneririz. Bunun için alttaki pembe butonu kullanabilirsin. Detaylı bilgi almak istersen de Bardan Adam iletişime geçmeni bekliyor olacak!

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Bardan Adam, gece mekanları ile ün yapmış ve merkezi bir konumda bulunan Kadıköy’de yer almasıyla bizi ilk bakışta etkiliyor açıkçası!
 • Alkollü ve alkolsüz içecek servisi sağlayan mekanda konukların dilediğini tercih edebilir.
 • Ara sıcaklardan ana yemeklere kadar geniş yelpazeli bir menü seni bekliyor.
 • Bardan Adam Kadıköy İstanbul fiyatlarına baktığımızda ise ortalamada seyreden fiyatlarla karşılaşıyoruz. Ne çok uygun ne de çok tuzlu rakamlar sayesinde ekonomik olarak uygun bir parti gerçekleştirebilirsin.
 • Kapalı davet alanı sayesinde dört mevsim boyunca organizasyonlarını gerçekleştirebilirsin.
 • Ufak bir açık alanın bulunması ise dinlenmek isteyen ya da sigara kullanan misafirlerin için güzel bir seçenek oluşturuyor.

bardan adam

Bardan Adam nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Caferağa Mah. Kadife Sok. No:7 Kadıköy / İstanbul

Bardan Adam, arkadaşlarla vakit geçirmenin ya da geceleri doyasıya eğlenmenin merkezi diyebileceğimiz Kadıköy’de yer alıyor. Bölgenin herkesi çekmesinin nedenlerinden biri de oldukça merkezi bir noktada bulunması elbette! Buraya farklı toplu taşıma alternatifleri ile ulaşman mümkün. Kadife Sokak’tan geçen 14ŞB, 16D ya da 4 numaralı otobüsleri kullanabilir; T3 tramvay hattında ise Kilise Durağı’nda inerek yürüme mesafesindeki mekana rahatlıkla gidebilirsin!

Fiyat Teklifi Al

Benzer bekarlığa veda partisi mekanları