beşyıldız düğün salonu, ümraniye
Adres Ihlamurkuyu, Cemil Meriç Mah. Alemdağ Cad. No: 327 (Altınşehir Otobüs Durağı karşısı) Ümraniye

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Salon Beşyıldız hakkında

Salon Beşyıldız olarak da bilinen Beşyıldız Düğün Salonu Ümraniye içinde boool boool golden oymalı süsler kullanan gösterişli bir mekan. En iyi Ümraniye düğün salonları listemizde de yer alan Salon Beşyıldız, fiyat-performans açısından başarılı bulunan bir yer. Düğün paketlerinde ikramlı menü yer alan salon dışarıdan catering firması getirmek istersen kabul ediyor. Yemekli düğün için kendi şeflerinin hazırladıkları menüleri de tercihine sunuyor. Altınşehir Otobüs Durağı’nın hemen karşısında, caddenin üzerinde bulunan Beşyıldız Düğün Salonu merkezi konumu ile ulaşımı kolay bir yer. Salonun genel atmosferini görmek için videoyu mutlaka izle. Sonra da detayları oku şekerim.

Ümraniye Beşyıldız Düğün Salonu fiyatları

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)60.000 - 80.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)40.000 - 60.000 TL
 • Başlangıç fiyatları tablodaki gibi ama menüye ve davetli sayısına göre değişiyor.
 • Yemeksiz menüde masalara sınırsız sayıda badem şekeri, kuru pasta, yaş pasta ve meşrubat ikram ediliyor.
 • Yemekli menü istersen salonun şefleri talepler doğrultusunda hazırlıyor.
 • Düğün fiyatlarına salon süslemesi, orkestra, menü, düğün pastası, gelin yolu, garsonlar, nikah masası ve süslemesi, video çekimi, belli sayıda fotoğraf, volkan şov, ışık ve ses sistemi de dahil.
 • Alkollü düğün yapılmıyor.

Fiyat Teklifi Al

Fiyat bakımından Beşyıldız Düğün Salonu Ümraniye ortalamasına göre normal, benzer kalitedeki mekanlara göre düşük diyebiliriz. Komşuda neler var, bak:

Üsküdar Düğün Salonları İçin 15 Mekan Önerisi

Düğün paketleri ve organizasyonu

Yukarıda yazdığımız gibi düğün paketlerinin kapsamı genel standartlara uygun. Ekstraya giren hizmetler için ek ücret talep ediyorlar. Belli dönemlerde indirimli düğün kampanyaları düzenliyorlar. İstersen organizasyon firması ile anlaşıp süreci dilediğin gibi yönetmelerini de sağlayabilirsin.

Dekorasyon ve süsleme

Beşyıldız Düğün Salonu beyaz Napolyon sandalyeleri, yuvarlak ve dikdörtgen masaları kullanıyor. Masaların kapak örtüsü siyah desenli, beyazın üzerinde kontrast yaratıyor. Sandalyelere sarı organze tül bağlanıyor. Suplalar ve şablonlar golden. Aslında şöyle söyleyelim: Altın varak salonun hemen hemen her yerinde kullanılmış durumda. Oymalı çerçeveler, tavan süslemeleri, duvar kağıdı motifleri, gelin yolu aranjmanları hep altın varak. Salon Beşyıldız klasik tarzda, şıkır şıkır bir düğün salonu yani. Süsleme için alternatif sunmuyor. Standart bir görsellik yakalamışlar. Sen istersen organizasyon firması ayarlayıp salona getirebilirsin.

Müzik

23:00 olduğunca canlı müzik yavaşça sona eriyor. DJ ve orkestra gece boyunca konukları en popüler düğün şarkıları ile coşturuyor.

Düğün fotoğrafçısı

Beşyıldız Düğün Salonu Ümraniye çevresindeki, hatta İstanbul’daki birçok mekan gibi fotoğraf ve video çekimini kendi anlaşmalı olduğu stüdyolarla gerçekleştiriyor. Video çekimi ve fotoğrafların bir kısmı gelin ve damada hediye ediliyor. Çekimlerin ayrıntılı ücreti fiyat teklifi istediğinde seninle paylaşılacak.

Otopark

50-75 araçlık otoparkında valesi de var.

Alkışlarımız

 • 5 Yıldız Düğün Salonu makul fiyatları, şık dekorasyonu, güler yüzlü personeli ve taze ikramları ile Ümraniye’nin en iyilerinden.
 • Yemekli ve yemeksiz düğün organizasyonları düzenleyebiliyorlar.
 • İstersen catering ve organizasyon firması getirebiliyorsun.
 • Düğün planlama yetkilisinden garsonlara güler yüzlü, ev sahipliğini benimsemiş bir ekibi var.
 • Otoparkının olması güzel. Valesi de var.
 • Orkestrası keyifli.
 • İkramları koklatarak değil; bol bol servis ediyorlar.
 • Engelli girişi mevcut.

Keşkelerimiz

 • Bu kadar çok altın varak bize fazla ama sen beğeniyorsan ne ala. ?
 • Otoparkı biraz daha büyük olsaymış ne iyiymiş.

Diğer organizasyonlar

Salon Beşyıldız kına gecesi, nişan, sünnet düğünü, mezuniyet gecesi gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor. Kına paketleri ve menüsüne dair detaylı bilgiyi de salonla iletişime geçtiğinde sorabilirsin.

Beşyıldız Düğün Salonu Ümraniye’de nerede, kiminle görüşebilirsin?

Adres: Ihlamurkuyu, Cemil Meriç Mah. Alemdağ Cad No: 327 (Altınşehir otobüs durağı karşısı) Ümraniye

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

Yazımız sana fikir verdiyse, yardımcı olduysa yıldızınızı alırız. ? Bir de Beşyıldız Düğün Salonu’ndan fiyat teklifi aldığında nasıl bir dönüş yaptıklarını, mekan hakkındaki fikirlerini yorumlarda yazarsan diğer çiftlere çok yardımın dokunmuş olur. Evlenecek çiftlerin hayalindeki düğün mekanını bulmaları için elimizden geldiğince gerçek yorumlara yer vermeye çalışıyoruz. Umarız sana da faydamız dokunur. Şimdiden mutluluklar dileriz. ?