ezgi düğün salonu ümraniye
Adres Yamanevler Mah. Küçüksu Cad. Işık Pasajı No: 10 Ümraniye/İstanbul
Telefon 0216 706 2189

 

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

İçindekiler

Ezgi Düğün Salonu hakkında

Ezgi Düğün Salonu Ümraniye’de 1984’ten beri çiftleri ağırlayan, şıkır şıkır bir mekan. İstanbul düğün salonları fiyatlarına göre hem ekonomik hem de gösterişli bir alternatif olan Salon Ezgi; yüksek tavanlı, ferah ve golden detayların hakim olduğu dekorasyonuyla epey alımlı. Yılardır Ümraniye düğün salonları arasında ilgi gördü, alkışlandı, çiftlere mutlulukla “evet” dedirtti. ?

Altın yaldızın tüm dekorasyonu ele geçirdiği düğün salonunda beyaz, fon olarak kullanılmış desek yeri. Bu tarz dekorasyon hoşuna gidiyorsa Ezgi Düğün Salonu seni fazlasıyla tatmin edecek. Daha sade bir ortam düşünüyorsan fazla gelebilir. Leziz pastası ve ikramları ile de Ümraniye’deki en iyi düğün salonları arasında görülüyor. Yılardır düğün davet işinde pişmiş yetkilileri de çiftleri nasıl mutlu edeceklerini çok iyi biliyor.

Ezgi Düğün Salonu nasıl görünüyor, fotoğraf galerisine göz atarak ön fikir edinebilirsin.

Ezgi Düğün Salonu fiyatları

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)20.000 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)20.000 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur
 • Düğün pastası, tatlı ve tuzlu kuru pasta, susamlı çubuk, meyve suyu standart ikramları arasında.
 • Fotoğraf ve video çekimi düğün fiyatına dahil. Fotoğrafın sayısına ve kapsamına göre fiyatlar değişebiliyor.
 • İstersen bir catering firması ile anlaşıp kokteyl menüsünü değiştirebilir, yemekli düğün için farklı lezzetler sunabilirsin misafirlerine.
 • Ezgi Düğün Salonu menü tadımı yaptırıyor. İstersen hem organizasyonda hem de ikramlarda değişikliğe gidebiliyor.
 • Alkolsüz düğün salonları arasında yer alıyor.
 • Saat 23:00 olduğunda garsonlar servisi yavaş yavaş sonlandırıyor.

Anadolu Yakası düğün mekanları için önerdiğimiz yerler de var. Düğün fiyatları ile birlikte cazip düğün salonlarını inceledik, oku ve Ümraniye’deki Ezgi Düğün Salonu ile karşılaştırmadan kararını verme:

Ortam Şık, Fiyatlar Ortalama: En Cazip Anadolu Yakası Düğün Mekanları

Kapasite

Ümraniye Ezgi Düğün Salonu 500 kişilik.

Düğün paketleri ve organizasyonu

Ümraniye düğün salonları fiyatları ortalamasına göre makul bir yerde duran Ezgi Düğün Salonu dönem dönem kampanyalar düzenliyor. Telefon numarasını arayarak güncel bilgi alabilirsin.

İstanbul’daki düğün organizasyon şirketlerinden istediğinle anlaşıp tüm geceyi hayallerindeki gibi planlayabilirsin. Salon Ezgi’nin organizasyon yetkilileri de klasik salon düğünü konseptinin dışına çıkan isteklerin olursa yardımcı olacaklarına dair söz veriyorlar.

Işıklandırmada da epey iddialı olan salon, mekanı farklı renklere büründürerek değişik bir atmosfer sağlıyor. Sahnesi de gayet iyi ve eğlenceli. Gelin odası da ferah. Kalp şeklindeki kapısı da salona romantik bir kava katıyor.

Bunlar da kalbini çalabilir: Rüya Gibi 12 Düğün Salonu

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Dekorasyon ve süsleme

Girişte de bahsettiğimiz gibi Ezgi Düğün Salonu Ümraniye’nin bol yaldızlı bol taşlı mekanlarından. Beyaz sedefli tiffany sandalye ve yuvarlak masaların taşlı şamdanlar, parlak suplalar, dore sandalye kumaşları ile kombinlendiği düğün salonu, kırmızı halı ve renkli led aydınlatmaları ile epey süslü. Nikah masasının arkasındaki dore ve kırmızı işlemeli perde de gelenekse havasıyla salona otantik bir hava katıyor. Kolonlardaki aynalar ise mekanda genişlik illüzyonu yaratması konusunda başarılı.

İstanbul Düğün Mekanları ve 2021 Fiyatları

Müzik

Canlı müzikle eğlence gece boyunca sizinle olacak. Saat 23:00 olduğunda müzik yavaş yavaş sona eriyor.

Düğün fotoğrafçısı

İster Ezgi Düğün Salonu’nun fotoğrafçısı ister kendi bulduğun fotoğrafçı ile anlaşarak bu özel gününü kalıcı hale getirebilirsin.

Otopark

Ezgi Düğün Salonu düğün için aracı ile gelecek misafirlerini otoparkta ağırlayamayacak maalesef. Salonun otoparkı yok.

Alkışlarımız

 • Ucuz düğün paketleri ile İstanbul’daki uygun fiyatlı düğün salonları arasında.
 • Yılların deneyimi ile organizasyonu planlayan bir mekan. Temiz, ferah, özenli. İkramları taze, ışıklandırması ve müziği bir düğün salonundan beklenen standartları karşılıyor.
 • 500 kişilik kapasitesi ile Ümraniye’deki düğün salonlarının çoğundan büyük.
 • Menü tadımı yaptırıyorlar. İster yemekli ister ikramlı düğün için alternatif sunuyorlar.
 • Fotoğrafçıdan organizasyon şirketine, hatta catering firmasına kadar bile istediğin şirketle anlaşabiliyorsun. Rüyalarındaki düğünün gerçek olmaması için hiçbir engel yok yani.
 • Daha görüşmeye gittiğin anda tüm detaylara kadar seninle konuşup ödeyeceğin ücreti net bir şekilde söylüyor, sonradan ek masraf talep etmiyorlar. Ümraniye’deki düğün salonları arasında bu yüzden güvenilir ve yıllardır hizmet veriyor.

Keşkelerimiz

 • İstanbul’daki düğün yerleri otopark konusunda titiz davranmalı. Ezgi Düğün Salonu Ümraniye’de otoparkı olmayan mekanlar arasında ve maalesef aracıyla gelen misafirlerin park yeri aramak zorunda kalacak.

Diğer organizasyonlar

Ümraniye’de düğün salonlarının çoğunda kına gecesi de yapılıyor nişan da. Salon Ezgi de böyle. Sünnet düğünü ve çeşitli davetler, partiler için de kapıları açık.

Ezgi Düğün Salonu Ümraniye’de nerede, kiminle görüşebilirsin?

Adres: Yamanevler Mah. Küçüksu Cad. Işık Pasajı No: 10 Ümraniye/İstanbul

Ümraniye metrosu ile gelecek misafirlerin için kolay yerde. Son durakta Helikon Business Hotel’in altında.

0216 706 2189 no’lu telefonu aradığında Çağlar Anıl Güzel’e güncel düğün kampanyalarının detaylarını sorabilir, en ufak ayrıntısına kadar mekanın sağladığı hizmetleri öğrenebilirsin. Ezgi Düğün Salonu’nu görmeye gitmek için randevu da alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Benzer düğün mekanları

Yazımız sana ne kadar fikir verdi, rica etsek puanlar mısın? Gerçek kullanıcı yorumları ve değerlendirmeleri ile çiftlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sana da şimdiden mutluluklar diliyoruz. ?