Etimesgut Düğün Salonları

Her gün bir başka köşesi yıldız gibi parlamaya başlayan başkent Ankara’nın yeni gözdesi Etimesgut, her zevke ve bütçeye hitap eden yerlerin bulunabildiği adeta bir düğün salonu cenneti. Yıllarca hayalini kurduğun büyük gün için sana ve müstakbel eşine ev sahipliği yapmaya aday en şık Etimesgut düğün salonları bu listede bir arada!

Eğer rüyalarındaki düğün için aradığın mekanı Etimesgut’ta bulamazsan, birçok evlilik hazırlığındaki çift gibi komşu ilçelerdeki mekanları araştırabilir ve Sincan düğün salonları listemize göz atarak araştırmana başlayabilirsin.

Eğer bu da yetmez diyorsan, seni Ankara’daki en iyi mekanları özenle bir araya getirdiğimiz en iyi 11 Ankara düğün salonu listemize davet edelim!

1. Saltanat Düğün Nikah Balo Salonu, Ahi Mesut Mahallesi: 7.500 TL ve üzeri

Saltanat Düğün Salonu Eryaman

Başlangıç Fiyatı 7.500-10.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat 30-50 TL
Kapasite 500-750
Otopark 1.000’den fazla
Davet Alanları Sadece Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Etimesgut düğün salonları arasında nezih ortamı, modern iç mimarisi ve kaliteli personeliyle öne çıkan bir mekan. Görselliğine önem veren bir gelin adayıysan; parlament mavisi ışıklar altındaki beyaz masaları süsleyen taşlı golden şamdanların yarattığı ambiyansa bayılacaksın.

En lüks ve şık Etimesgut düğün salonları arasında sayabileceğimiz Saltanat, Sincanlı çifte kumrular tarafından da sıkça tercih ediliyor.

Saltanat Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Saltanat’ın sunduğu yemekli ve yemeksiz paketleri Ankara düğün salonu fiyatları ile kıyasladığımızda ortalamanın biraz üstünde olduğunu söyleyebiliriz. Hafta içi 7.500-10.000 TL’den başlayan yemeksiz paketler, hafta sonu 10.000 TL’yi geçiyor.

Kişi başı minimum yemekli fiyatlar ise hafta içi-hafta sonu ayrımı olmaksızın 30-50 TL aralığında.

Servis kaçta bitiyor?

24.00’te bitiyor.

Müzik kaçta bitiyor?

23.30’a kadar orkestra çalmaya devam edecek.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Dilediğin bir Ankara düğünü fotoğrafçısı ile anlaşabilirsin. Organizasyon firması getirmene de müsaade ediyorlar. Yalnızca catering firması getirmen noktasında biraz kısıtlayıcılar.

En çok hangi özelliğini beğendik?

Görkemli salonunun dekorasyonu ve süslemelerine bayıldık.

Devasa bir otoparkı var.

Menü tadımı ve değişiklik imkanı var. Diyabetliler, vejetaryenler ve çocuklar için özel seçenekler de sunmuşlar.

Minik davetlileri de düşünen Ankara düğün salonları arasında. Yumurcaklar için şirin mi şirin bir oyun alanları var.

Gözlerimiz başka ne aradı?

Alkol servisi bulunmayan Ankara düğün salonlarından. İçkili düğün yapmak istiyorsan senin için uygun değil.

Keşke bir de yaz düğünler için açık alanı olsaydı.

Saltanat Düğün Salonu Etimesgut’ta nerede, kiminle görüşebilirsin?

Ahi Mesut Mah. 1907 Cad. No: 4/A

📞 0312 963 3593 numaralı telefondan Ali Babar’ı arayıp düğün kampanyaları hakkında detaylı bilgi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


2. Sadabad Düğün Salonları, Piyade Mahallesi: 5.000 TL ve üzeri

Sadabad Düğün Salonu

Başlangıç Fiyatı 5.000-7.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat 200-300 TL
Kapasite 750-1.000
Otopark 200
Davet Alanları Sadece Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Ankara düğün salonları içerisinde yalnızca Etimesgutlu müstakbel evli çiftlerin değil, tüm başkentli çiftlerin hayallerini süsleyen bir mekan var sırada. Etimesgut Favori Düğün Salonu adıyla Ankaralı çiftlerin hafızasında yer edinmiş olan mekan şimdi ise Sadabad Düğün Salonu ismi altında şıklığı ve güler yüzlü hizmeti bünyesinde barındırmaya devam ediyor.

Müstakbel eşinle beraber özel bir asansör gösterisiyle davetlilerinin karşısına çıkacağın bu harika salonun yüksek tavanı ve geniş pistiyle dillere destan olduğunu hemen belirtelim ve Sadabad’a daha yakından bakmak için devam edelim.

Sadabad Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Sadabad Düğün Salonu’nun ücretlerine buradan alacağın hizmetin kalitesini düşündüğümüzde yüksek demek zor. Yemeksiz paket başlangıç fiyatı hafta içi 5.000-7.500 TL aralığından başlarken, hafta sonu bu rakam 10.000 TL ve üzeri.

Mekanın kişi başı minimum yemekli fiyatları ise hafta içi 200-300 TL aralığında iken hafta sonu 300-400 TL bandından başlıyor. Etimesgut yemekli düğün fiyatları arasında bu rakamların biraz tuzlu göründüğünün farkındayız ancak salonun ikramlarının lezzetleri ve muhteşem görünümleriyle Ankara genelinde ün yaptığını söylemezsek haksızlık etmiş oluruz. Bununla beraber, Ankara yemekli düğün fiyatları arasında daha uygun seçenekler olduğunu da tekrar belirtelim.

Servis kaçta bitiyor?

Sözünü ettiğimiz ikramlara veda etme vakti 23.00.

Müzik kaçta bitiyor?

Müzik de ikramlarla beraber son buluyor: 23.00.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

İstediğin Ankara düğün organizasyonu firması ile çalışmanda mekan açısından bir problem yok ancak bazı Ankara düğün salonları gibi onlar da fotoğrafçı ve catering firması konusunda oldukça katılar.

En çok hangi özelliğini beğendik?

Sadabad’ın aşırı gösterişe kaçmadan, hem zarif hem şık olabilmeyi başarabildiği kolonsuz ve yüksek tavanlı salonu gözümüze ilk çarpan özelliği oldu. Onlarca davetlinle beraber düğünün sonlarına kadar kurtlarını dökebileceğin geniş pistine de diyecek yok! Ankara düğün salonları arasındaki “En geniş ve şık pist bizimki!” yarışında burası oldukça iddialı!

Vale hizmeti, 200 araçlık kapasitesi bulunan otoparkın tamamlayıcısı durumunda. Mekanda ayrıca menü tadımı ve değişikliği opsiyonlarının bulunması, misafirlerinin ikramlardan memnun kalacağı konusunda emin olmanı sağlayacak.

Son olarak sen ve müstakbel eşinden önce burada dünya evine girmiş çiftlerin, minik dostları için sunulan palyaço hizmetinden de çok memnun kaldığını da ekleyelim.

Gözlerimiz başka ne aradı?

Biliyoruz ki Ankara düğün fotoğrafçıları ülke çapında oldukça meşhur. Mekanın istediğin fotoğrafçıyla çalışmana izin vermemesi önemli bir eksi.

Eğer “Alkollü düğün yapmak istiyorum.” diyorsan, burası sana uygun değil.

Geniş terası ve balkonuyla havadar bir görünümü olsa bile, mekanın bir de açık alan bulundurması iyi olurdu.

Sadabad Düğün Salonları Etimesgut’ta nerede, kiminle görüşebilirsin?

Piyade Mah. 2022 Cad. No: 2

📞 0312 963 3821 numaralı telefondan Salim Çağlar’a ulaşabilir, aklına takılan her soru için detaylı yanıt alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


3. Elvankent Elit Golden Park Düğün Salonu, Topçu Mahallesi: 3.000 TL ve üzeri

Elvankent Elit Golden Park Düğün Salonu

Başlangıç Fiyatı 3.000-5.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat 10-30 TL
Kapasite 750-1.000
Otopark 100-150
Davet Alanları Açık ve Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Elit Golden Park, başkentin yeni gözdesi Etimesgut’un en güzel yerlerinden birinde, Elvankent’te bulunuyor. Geniş tavanlı salonu, oldukça ferah düzenlenmiş bahçesiyle tamamlanan mekanın ücretleri de diğer Etimesgut yemekli düğün salonu fiyatları ile kıyaslandığında hayli bütçe dostu.

Ulaşımı oldukça kolay olan ve otopark hizmeti de sunan mekanda giriş ve teras katlarında iki ayrı salon mevcut. Elvankent Elit Golden Park’ta seni en çok düşündürecek mesele bu iki salondan hangisini seçeceğin olacak! Dilersen detaylara geçmeden önce tanıtım videosuna bir göz at:

Elvankent Elit Golden Park Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Hafta içi yemeksiz paket başlangıç fiyatı minimum 3.000-5.000 TL arasında. Hafta sonu bu rakam 5.000-7.500 TL aralığından başlıyor.

Yemekli düğün fiyatları ise hafta içi kişi başı minimum 10-30 TL iken, hafta sonu 30-50 TL.

Servis kaçta bitiyor?

Hem göze hem mideye hitap eden ikramlar 22.00’ye kadar masalara servis edilmeye devam edecek.

Müzik kaçta bitiyor?

İkramlar bitse de müzik 23.00’e kadar sürecek.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Organizasyon firması konusunda bir kısıtlama bulunmuyor ancak arzu ettiğin catering firması veya fotoğrafçı ile çalışman mekanın işletme prensipleriyle uyuşmuyor.

En çok hangi özelliğini beğendik?

Elvankent Elit Golden Park, Etimesgut düğün salonları arasında hem kapalı hem açık alana sahip olan ender mekanlardan biri oluşuyla bizi etkilemeyi başardı.

Çocuklara özel menü hizmeti vermesi ise küçük davetlilerine sunulacak ikramlar açısından içinin rahat olmasını sağlayacak. Üstelik, mekan bunu Ankara yemekli düğün fiyatları arasında pahalı bir örnek olmamayı başararak yapıyor.

Elvankent Elit Golden ayrıca şık bahçesiyle hayatının en mutlu gününde seni yalnız bırakmayan davetlilerine dilediklerince temiz hava alma imkanı sunacak.

Gözlerimiz başka ne aradı?

İstediğin organizasyon firmasıyla çalışabilmen çok önemli bir artı. Keşke bir de dilediğin Ankara catering firması veya düğün fotoğrafçısı ile çalışabiliyor olsaydın.

Engelli girişi bulunmuyor.

Elvankent Elit Golden Park Düğün Salonu, Etimesgut’ta nerede, kiminle görüşebilirsin?

Topçu Mah. 1489 Cad. No: 4/38

Fiyat Teklifi Al


4. Etimesgut Royal Düğün Salonu, Ahi Mesut Mahallesi: 2.000 TL ve üzeri

Etimesgut Royal Düğün Salonu

Başlangıç Fiyatı 2.000-3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat 30-50 TL
Kapasite 300-400
Otopark 100-150
Davet Alanları Sadece Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Beyaz tonlarının hakimiyetindeki nezih ve ferah salon, adı gibi kraliyet ailelerine yaraşır bir yer desek sanıyoruz ki abartmış olmayız. Şık ışıklandırma sistemi ve mekanı boydan boya saran ayna dekorlarıyla, burası hayallerindeki düğünü gerçekleştirmen için doğru yer!

Etimesgut düğün salonları arasında kendine has bir yeri olan Royal Düğün Salonu’nun büyük pisti, en mutlu gününde Ankara havaları hiç susmasın diye müstakbel eşini ve seni bekliyor.

Etimesgut Royal Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Yemeksiz paketin başlangıç fiyatı hafta içi 2.000-3.000 TL, hafta sonu ise 3.000-5.000 TL.

Etimesgut yemekli düğün salonu fiyatları içinde Royal’in ücretlerini daha uygun kılan özelliği ise yemekli paketlerinde hafta içi-hafta sonu ayrımı bulunmaması. Fiyatlar kişi başı 30-50 TL aralığından başlıyor.

Servis kaçta bitiyor?

İkramlar mekanın bembeyaz, huzur dolu masalarına gelmeye saat 23.00’e kadar devam edecek.

Müzik kaçta bitiyor?

Davetlilerin 23.00’e kadar geniş pistin tadını çıkarmaya devam edecekler.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Birçok Etimesgut düğün salonu gibi burada da dışarıdan bir organizasyon firmasıyla çalışmanda sorun yok ancak catering firması veya fotoğrafçı seçimini mekana bırakmak durumundasın.

En çok hangi özelliğini beğendik?

Mutlu bir yuvanın sembolü beyaz rengin mekana hakim oluşu, onu benzerleri arasında bir adım öne taşıyor. Salona her baktığında bu muhteşem dizayn sana gelecek mutlu günlerini anımsatacak ve hayallerinin düğününde tebessüm yüzünden bir an olsun eksik olmayacak!

Menülerde değişiklik imkanının sağlanması, dünya evine girerken davetlilerine dilediğin ikramları sunabilmeni kolaylaştıracak.

Gözlerimiz başka ne aradı?

Eğer mutlu yuvama ilk adımı atacağım yerin konumu merkezi olsun diyorsan, Etimesgut düğün salonlarının birçoğunun aksine Royal’in biraz şehir dışında kaldığını belirtelim.

Menü tadımı bulunmuyor.

Son olarak, eğer düğününde alkol servisi de yapılsın istiyorsan listemizdeki diğer seçeneklere göz gezdirmeni öneririz.

Etimesgut Royal Düğün Salonu, Etimesgut’ta nerede, kiminle görüşebilirsin?

Ahi Mesut Mah. 2202 Cad. Cıbıroğlu İş Merkezi

📞 0850 532 9269 numaralı telefondan Kürşat Akça’ya ulaşabilir, aklındaki tüm soruları kendisine yöneltebilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


5. Bella Düğün Nikah Kına Salonu, Ahi Mesut Mahallesi: 2.000 TL ve üzeri

Bella Düğün Salonu

Başlangıç Fiyatı 2.000-3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat 10-30 TL
Kapasite 300-400
Otopark 150-250
Davet Alanları Açık ve Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Bella, dizaynına damgasını vuran mor ve beyazın mükemmel uyumuyla, zarafet ve asaleti aynı anda bünyesinde toplamayı bilen bir işletme. Ankara düğün salonları içerisinde talep ettiği ücretin hakkını fazlasıyla sunanlardan.

Toplu taşıma imkanlarına yakınlığıyla dikkat çeken mekan, 250 araca varan otopark kapasitesiyle de öne çıkıyor. Bella Düğün Salonu, Etimesgut düğün mekanları arasında hem açık hem kapalı alana sahip olanlardan.

Bella Düğün Nikah Kına Salonu fiyatları nasıl?

Hafta içi 2.000-3.000 TL aralığında olan minimum yemeksiz paket fiyatı, hafta sonu 3.000-5.000 TL aralığında.

Minimum yemekli paket ücreti ise özellikle hafta içi oldukça bütçe dostu ve Ankara yemekli düğün fiyatları genelini düşününce bir hayli makul. Kişi başı 10-30 TL aralığından başlayan fiyatlar, hafta sonu minimum 30-50 TL.

Servis kaçta bitiyor?

Servis 23.00’e kadar sürüyor.

Müzik kaçta bitiyor?

Müzik de servisle beraber 23.00’te sona eriyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Ahi Mesut Mahallesi düğün salonlarının çoğunda olduğu gibi organizasyon firması seçiminde seni özgür bırakıyorlar. Dışarıdan fotoğrafçı veya catering firması içinse aynı politikayı izlemiyorlar.

En çok hangi özelliğini beğendik?

Şıklığı ve konforu aynı anda sunan havadar iç tasarımı, salonun yüksek tavanıyla birleşince hayallerindeki büyük gün için tam aradığın ortamı oluşturuyor!

Bella’da menülerde değişiklik seçeneği de sunuluyor.

İşletme ışık, ses ve sahne konusunda en son teknolojiyi yakalamış Ankara düğün salonları arasında. Yani, uzun süre dillerden düşmeyecek bir düğün gerçekleştirmen için gereken her şeye sahipler!

Gözlerimiz başka ne aradı?

Bella’nın ikramları, senden önce buradan evlenmiş çiftler tarafından takdir görmüş olsa dahi düğün öncesi menü tadımı imkanının olmaması bir eksiklik.

Vale hizmeti bulunmuyor.

Düğününe sevimli dostlarıyla beraber katılmak isteyen davetlilerin olursa, salonun evcil hayvan girişi için uygun olmadığını da belirtmiş olalım.

Bella Düğün Nikah Kına Salonu, Etimesgut’ta nerede, kiminle görüşebilirsin?

Ahi Mesut Mah. 1904 Cad. No: 11/C24

📞 0312 963 3273 numaralı telefonu arayarak Sadık Bayramoğlu’na ulaşabilir, Bella Düğün Salonu’nu tercih etmeden önce aklına takılanlara tek tek yanıt bulabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


6. Ahi Kasrı Düğün Salonu, Ahi Mesut Mahallesi: 3.000 TL ve üzeri

Ahi Kasrı Düğün Salonu

Başlangıç Fiyatı 3.000-5.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat 10-30 TL
Kapasite 400-500
Otopark 500-750
Davet Alanları Sadece Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Ahi Kasrı, diğer Ankara düğün salonu fiyatları ile kıyasladığımızda “Bu fiyata bu hizmet!” dedirtenlerden. Hem uygun fiyatlı Etimesgut düğün salonlarından biri olan hem de böylesine şık ve göz alıcı olmayı başarabilen salonda adeta yok yok. Şehir merkezinde bulunan salon sana sunacağı sınırsız opsiyonlarla da, zarif iç düzenlemesiyle de aklını çelecek.

Ahi Kasrı Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Ahi Kasrı, yemeksiz pakette hafta içi ve hafta sonu arasında fiyat farkı bulundurmayan Ankara düğün salonlarından. Yemeksiz paket fiyatları 3.000-5.000 TL aralığından başlıyor.

Yemekli paketlerde ise fark mevcut. Hafta içi kişi başı 10-30 TL aralığından başlayan yemekli düğün fiyatları, hafta sonu en az 30-50 TL.

Servis kaçta bitiyor?

Servis birçok Ankara düğün salonunun aksine gece 01.00’e kadar devam ediyor.

Müzik kaçta bitiyor?

Müzik de Ankara düğünlerinin olmazsa olmazı Ankara havaları susmasın diye saat 24.00’e kadar sürüyor.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Evet, getirebilirsin!

En çok hangi özelliğini beğendik?

Mekanın yalnızca Etimesgut düğün salonları arasında değil, tüm Ankara düğün salonları arasında en dikkat çeken özelliği, dilediğin Ankara düğün fotoğrafçısı, catering ve organizasyon firmasıyla çalışabilecek olman! Ahi Kasrı, rüyalarını süsleyen bu muhteşem günde tüm seçimleri sana bırakıyor!

Menü tadımı ve değişikliği opsiyonlarının bulunması bir başka artı.

Kolonsuz ve şık salonuna ek olarak bir de balkonun mevcut olması, davetlilerine eğlenceden yorulduğunda açık havaya çıkma imkanı sunacak.

Tüm bunların yanı sıra Ahi Kasrı’nın kendi kapasitesini dahi aşan geniş otoparkı, davetlilerinin asla park sorunu yaşamayacaklarını sana garanti ediyor.

Gözlerimiz başka ne aradı?

Eğer sen de açık havadaki yaz düğünlerini sevenlerdensen, mekanda gözüne çarpacak ilk eksik bir açık alan olmayışı olacak.

Mekanda birçok Etimesgut düğün salonu gibi alkol servisi bulunmuyor. Eğer “düğünümde alkol servisi yapılsın.” diyor ancak Etimesgut’ta tam aradığın gibi bir yer bulamıyorsan, senin için büyük bir özenle hazırladığımız Ankara’nın Göz Bebeği Yenimahalle Düğün Salonları listemizi inceleyebilirsin.

Ahi Kasrı Düğün Salonu, Etimesgut’ta nerede, kiminle görüşebilirsin?

Ahi Mesut Mah. 2208 Sok. No: 4

📞 0312 963 3348 numaralı telefonu aradığında karşına çıkacak olan Esra Bulut’tan mekanla ilgili aklını kurcalayan her konuda tatmin edici cevaplar alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


7. Twins Düğün Salonu, Ahi Mesut Mahallesi: 3.000 TL ve üzeri

Twins Düğün Salonu

Başlangıç Fiyatı 3.000-5.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat 10-30 TL
Kapasite 500-750
Otopark 150-250
Davet Alanları Açık ve Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Twins, Ahi Mesut Mahallesi düğün mekanları arasında asalet ve şıklık deyince ilk akla gelenlerden. Elize ve Teras adlı iki ayrı salonda, dünya evine girmeye hazırlanan çiftlere rüyalarındaki düğünü gerçekleştirme imkanı sunuluyor.

Park manzarasıyla, mutlu yuvalarına ilk adımı burada atmış çiftlerin dillerinden düşmeyen ikramlarıyla ve Ankara yemekli düğün fiyatları düşünüldüğünde oldukça makul görünen ücretleriyle Etimesgut düğün salonları içinde en cazip olanlardan biri Twins.

Twins Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Yemeksiz paket hafta içi 3.000-5.000 TL arasında değişen fiyatlardan sunulmaya başlanırken, hafta sonu bu rakam en az 5.000-7.500 TL.

Yemeksiz paketi tercih etmemeniz durumunda ise talep edilen ücret, Ankara yemekli düğün fiyatları ortalamasına denk düşüyor. Hafta içi kişi başı minimum 10-30 TL olan rakam, hafta sonu 30-50 TL’den başlıyor.

Servis kaçta bitiyor?

İkramlar 22.00’ye kadar masalara sunulmaya devam edecek.

Müzik kaçta bitiyor?

Müzik 23.00’e kadar hız kesmeyecek.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Mekan dışarıdan yalnızca organizasyon firması getirmene sıcak bakıyor. Fotoğrafçı veya catering firması içinse mekanın kendisiyle çalışmanı bekliyorlar.

En çok hangi özelliğini beğendik?

Açılır kapanır tavanı göz alıcı. Özellikle havanın nasıl seyredeceğini kestirmenin güç olduğu bahar aylarında hava durumuna bakmana bile gerek kalmayacak!

Mekan ikisi de birbirinden güzel iki ayrı salona sahip.

Menü tadımı seçeneği seni misafirlerinin ikramları beğenmesi konusunda emin kılarken, sen de mekanın harika park ve şehir manzarasını düşünüp keyiflenmeye şimdiden başlayabilirsin!

Gözlerimiz başka ne aradı?

Ankara düğün fotoğrafçıları arasında çiftlerin gözdesi birçok isim olduğu aşikar ancak dünya evine Twins Düğün Salonu’nda girmeye karar verirsen yalnızca onların fotoğrafçılarıyla çalışabileceksin. Buna rağmen mekanın fotoğrafçısından memnun olmayan bir çift duymadığımızı da ekleyelim ki haksızlık etmemiş olalım.

Aynı şekilde Ankara catering firmaları arasında da tercih yapma şansının olmaması bu şık mekanın hanesine yazılabilecek eksilerden.

Ayrıca menülerde değişiklik opsiyonunun olması da böylesi bir mekana doğrusu çok yakışırdı.

Twins Düğün Salonu, Etimesgut’ta nerede, kiminle görüşebilirsin?

Ahi Mesut Mah. Zirve Cad. No: 5

📞 0312 963 3790 numaralı telefonda tüm sorularını yanıtlamak üzere Eda Hanım seni bekliyor!

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


8. İnci Royal Düğün & Nikah & Balo Salonu, Süvari Mahallesi: 3.000 TL ve üzeri

İnci Royal Düğün

Başlangıç Fiyatı 3.000-5.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat 10-30 TL
Kapasite 500-750
Otopark 250-500
Davet Alanları Sadece Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

“Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim!” cümlesini kendilerine ilke edinmiş işletmecilere sahip İnci Royal, lokasyonu ve sunduğu hizmetlerle Etimesgut düğün salonları arasında öne çıkanlardan. Türk mutfağının en leziz tatlarını Ankara yemekli düğün fiyatları ortalamasını aşmadan misafirlerine sunan mekan, son moda profesyonel ses ve ışık hizmetiyle de ihtişamlı bir düğün için gereken her şeyi barındırıyor.

Işıklandırması ve süslemelerinin de en az güler yüzlü personeli kadar alkış aldığını hemen not olarak düşelim.

İnci Royal Düğün Salonu fiyatları nasıl?

İnci Royal’de yemeksiz paket fiyatı hafta içi minimum 3.000-5.000 TL iken, hafta sonu başlangıç fiyatı 7.500-10.000 TL.

Yemekli paket fiyatlarında da yine hafta içi-hafta sonu ayrımı bulunuyor. Hafta içi kişi başı 10-30 TL aralığından başlayan yemekli düğün fiyatları, hafta sonu minimum 30-50 TL.

Servis kaçta bitiyor?

Davetlilerin damaklarında iz bırakacak lezzetler 23.00’e kadar servis edilmeye devam ediyor.

Müzik kaçta bitiyor?

23.30’a kadar vur patlasın, çal oynasın!

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Her ne kadar çiftlerden kendi fotoğrafçılarıyla çalışmalarını talep etseler de catering ve organizasyon firması seçiminde kısıtlayıcı değiller.

En çok hangi özelliğini beğendik?

İnci Royal’in Etimesgut düğün salonları arasında az bulunan özelliklerinden biri, vejetaryen ve vegan davetlilerini unutmadığı gibi diyabet hastalığından muzdarip misafirlerine de özel menüler hazırlaması. Bunun yanı sıra menü tadımı ve değişikliği seçenekleri de müstakbel çiftlere sunulmuş.

Ankara düğün organizasyonu firmaları veya catering şirketleri arasından dilediğinle çalışabilecek olman da mekanı benzerleri arasında bir adım öne çıkarıyor.

Gözlerimiz başka ne aradı?

Mekan şık ve ihtişamlı kapalı alanının yanı sıra bir de açık alana sahip olsaydı, mükemmelliğe bir adım daha yaklaşırdı.

Evcil hayvanların salona alınmamasının da düğüne sevimli dostlarıyla beraber katılmak isteyen misafirlerini üzeceği bir gerçek.

Ayrıca mekanda diğer birçok Etimesgut düğün salonu gibi alkol servisi bulunmuyor.

İnci Royal Düğün Salonu, Etimesgut’ta nerede, kiminle görüşebilirsin?

Süvari Mah. 1731. Cad. No: 1/17

📞 0312 963 3286 numaralı telefonun diğer ucunda Mehmet Bey, tüm sorularını içtenlikle yanıtlamak için senin aramanı bekliyor!

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


9. Max Royal Düğün Sarayı, Topçu Mahallesi: 3.000 TL ve üzeri

Max Royal Düğün Sarayı

Başlangıç Fiyatı 3.000-5.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat 10-30 TL
Kapasite 200-300
Otopark 1000’den fazla
Davet Alanları Açık ve Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Elvankent düğün salonları içerisindeki en ihtişamlılardan olan Max Royal, tropik esintileri beyaz tonlarının hakim olduğu zarif ve asil salonuna getirmiş bir mekan.

Şamdanlarından masa süslemelerine kadar her yere ince düşünülmüş bir şıklığın olduğu Max Royal ayrıca Elvankent’teki en harika lokasyonlardan birinde yer alıyor. Bu, misafirlerinin düğüne toplu taşımayla kolayca ulaşabileceği anlamına geliyor ancak özel aracıyla gelecekler için de devasa bir otopark var.

Max Royal Düğün Sarayı fiyatları nasıl?

Max Royal’in fiyatlandırması Etimesgut düğün salonu fiyatları ortalamasından daha yüksek değil. Düğünün için belirleyeceğin gün ise ödeyeceğin ücret için önemli bir etken. Yemeksiz paket hafta içi minimum 3.000-5.000 TL iken, hafta sonu 5.000-7.500 TL.

Yemekli paket için istenen ödeme de Ankara düğün salonu fiyatları ortamalasına uzak değil. Hafta içi kişi başı 10-30 TL aralığından başlayan fiyatlar, hafta sonu en az 30-50 TL.

Servis kaçta bitiyor?

Servis 23.00’e kadar sürüyor.

Müzik kaçta bitiyor?

Böylesi bir günde müzik hiç erkenden susar mı? 23.00’e kadar hoparlörler bir an olsun susmayacak!

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Ankara düğün organizasyonu firmaları arasından dilediğini seçip birlikte çalışmakta tamamen serbestsin ancak dışarıdan catering firması ve fotoğrafçı getirme konusunda kısıtlayıcılar.

En çok hangi özelliğini beğendik?

Mutluluk ve tasasızlık sembolü palmiye ağaçlarıyla renklendirdiği şık salon, adeta müstakbel eşinle beraber kuracağınız mutlu ve tasasız yuvayı müjdeliyor. Birçok zarif detayın eşlik ettiği bu beyaz salon, aynı yastığa baş koymaya başlayacağınız o büyük gün için mükemmel bir ev sahibi!

1000 araçtan fazla kapasiteye sahip büyük bir otoparkı var.

Bunların yanı sıra Max Royal Düğün Sarayı’nın hem açık hem de kapalı alana sahip olması onu diğer Etimesgut düğün salonları arasında bir adım öne çıkaran etkenlerden.

Gözlerimiz başka ne aradı?

Sen ve müstakbel eşin gibi çiçeği burnunda çiftlere diledikleri fotoğrafçı ve catering firmasıyla çalışma özgürlüğünün sunulması Max Royal’i benzerleri arasında daha da öne taşırdı.

Ayrıca birçok Ankara düğün salonu gibi bir engelli girişi olsaydı bu da halihazırda kalitesiyle göz dolduran mekanı daha kaliteli kılardı.

Max Royal Düğün Sarayı, Etimesgut’ta nerede, kiminle görüşebilirsin?

Topçu Mah. 4. Cad. No: 4/38

📞 0312 963 3025 no’lu telefona yanıt verecek olan Burhan Halıcı aklındaki tüm soru işaretlerini gidermek için seni bekliyor!

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


10. Harikalar Düğün Sarayı, Harikalar Diyarı: Yemekli kişi başı min. 30 TL ve üzeri

Harikalar Diyarı Düğün Salonu

Başlangıç Fiyatı 10-30 TL (kokteyl)
Minimum Yemekli Fiyat 30-50 TL
Kapasite 300-750
Otopark 150-250
Davet Alanları Açık ve Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Başkent Ankara’nın en harika noktalarından biri olan Harikalar Diyarı Parkı’nda kurulu bulunan Harikalar Düğün Sarayı, estetiğin ve ihtişamın Etimesgut’taki yeni adresi. Işık oyunlarıyla tamamlanan nezih ve elit atmosfer, hem yaz hem kış düğünleri için uygun ortamı sağlayan açık ve kapalı iki salonu kapsıyor.

Kafanda ister yemekli düğün ister kokteyl olsun, ikisi için de Harikalar Diyarı düğün salonları arasındaki en göz alıcı mekanlardan biri burası ve göz atmanı şiddetle öneriyoruz. Detaylara geçmeden önce, istersen tanıtım videosunu birlikte izleyelim:

Harikalar Düğün Sarayı fiyatları nasıl?

Eğer yemeksiz paket düşünüyorsan, burada birçok Etimesgut düğün salonunun aksine böyle bir opsiyon olmadığını en baştan belirtelim.

Harikalar Düğün Sarayı’nın fiyatlarına gelirsek; burada hafta içi-hafta sonu ayrımı bulunmamakta. Eğer düğünüm yemekli olsun dersen kişi başı minimum 30-50 TL’yi gözden çıkarman gerekiyor. Benim düğünümde kokteyl olmalı diyenlerdensen, bu sefer fiyatlar kişi başı 10-30 TL aralığından başlıyor.

Servis kaçta bitiyor?

Lezzetli ikramlar 23.00’e kadar tazelenmeye devam ediyor.

Müzik kaçta bitiyor?

Müzik de son ikramlar masalara servis edilene değin sürüyor: 23.00.

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Birçok Etimesgut düğün salonu gibi burası da dışarıdan bir fotoğrafçı veya catering firması ile çalışman konusunda kısıtlayıcı ancak “Madem bugün hayatımın en mutlu günü, o halde bütün kontrol bende olmalı!” diyenlerdensen dilediğin Ankara düğün organizasyonu firması ile çalışmakta özgürsün.

En çok hangi özelliğini beğendik?

Mekanın ikisi de oldukça şık ve elit olan açık ve kapalı iki salona sahip olması onu on iki ay, dört mevsim boyunca tam hayal ettiğin gibi bir düğüne hazır kılıyor. Üstelik kapalı salonundaki üstün klima sistemiyle de düğününü ister kavurucu sıcağıyla yaz günlerinde ister soğuk kış günlerinde yap, havanın kontrolü tamamen sende olacak.

Oldukça geniş ve eğlenceli çocuk parkı minik misafirlerini çok eğlendirecek!

Uzun elektrik kesintilerine karşı dayanıklı jeneratörü ise bu büyük günde oluşabilecek en ufak tatsızlığa dahi yer vermiyor.

Gözlerimiz başka ne aradı?

Bu kadarı olmuşken, bir de after party alanı olsaydı iyiydi.

Etimesgut düğün salonlarının dışarıdan fotoğrafçı ve catering firması getirmek konusunda oldukça kısıtlayıcı olmasına alıştık ancak Harikalar Düğün Sarayı’nın seni bu konuda da özgür bırakması mekanın değerine değer katabilirdi.

Harikalar Düğün Sarayı, Etimesgut’ta nerede, kiminle görüşebilirsin?

Harikalar Diyarı Parkı içi, 3 numaralı giriş kapısı, Eryaman

📞 0312 963 3924 numaralı telefonun öbür ucunda bekleyen Hakan Kösen ve Filiz Uzel tüm soruların cevaplarına sahipler.

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


11. Akman Nikah & Balo, Harikalar Diyarı: Yemekli kişi başı min. 30 TL ve üzeri

Akman Nikah & Balo

Başlangıç Fiyatı 10-30 TL (kokteyl)
Minimum Yemekli Fiyat 30-50 TL
Kapasite 500-2.000
Otopark 250-500
Davet Alanları Açık ve Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Akman Nikah ve Balo’ya daha önce, gecemizi gündüzümüze katıp senin için derlediğimiz listelerden biri olan Şıklıkta Yarışan Uygun Fiyatlı Eryaman Düğün Salonları içerisinde yer vermiştik. Daha önce de belirttiğimiz üzere, özellikle iç tasarımındaki şık renk kullanımıyla Harikalar Diyarı düğün mekanları arasında çıtayı yükselten bir yer burası.

En iyiyi arayan çiftlerin ilk tercihlerinden olan Akman Nikah & Balo’da kendi muhteşem atmosferine ek olarak içinde kurulu bulunduğu Harikalar Diyarı’nın büyüleyici güzelliği de seni bekliyor.

Hemen yanı yerde bulunan Gölsesi Restaurant’ın da güler yüzlü ve profesyonelliği her daim ön planda tutan Akman Nikah & Balo yetkililerine ait bir diğer işletme olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Akman Düğün Salonu fiyatları nasıl?

Harikalar Diyarı düğün salonları için alışık olduğumuz üzere burada da yemeksiz paket seçeneği bulunmuyor.

Hafta içi-hafta sonu arasında fark olmaksızın yemekli paket fiyatları 30-50 TL aralığından başlayan mekan, kokteyl paketleri için 10-30 TL bandını başlangıç fiyatı olarak seçiyor.

Servis kaçta bitiyor?

Servis 22.00’ye kadar sürüyor.

Müzik kaçta bitiyor?

Servis bitse bile müzik durmuyor! 23.00’e kadar eğlenceye devam!

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Catering firması ve fotoğrafçı konusunda tutucu olan bir başka Harikalar diyarı düğün salonu ancak dışarıdan bir organizasyon firması konusunda onlar da sorun çıkarmıyorlar.

En çok hangi özelliğini beğendik?

Mekanın 2.000 kişiye varan açık hava kapasitesini görünce gözlerimize inanamadık! Eğer kalabalık Ankara ailelerinden birine sahipsen buranın sana beklediğini vereceğini şimdiden söyleyebiliriz.

Hem Harikalar Diyarı’nın muhteşem atmosferini ve doğa ile baş başa olmayı arzu ediyor hem de şehir merkezinden uzaklaşmamak istiyorsan burası yine senin için doğru yer! Davetlilerin ister metroyla ister özel araçlarıyla kolayca mekana ulaşabilirler. Özel araçlarıyla gelenler için mekanın hayli geniş bir otoparkı olduğunu vurgulayalım.

Çocuklara özel menü servisinin olması da afacanlar için gözünün arkada kalmamasını sağlayacak!

Gözlerimiz başka ne aradı?

Geniş otoparklarını övgüye değer bulduk ancak bunu vale hizmetiyle tamamlasalar iyi olurdu.

Alkollü bir düğün yapmak isteyenlerdensen burası beklentilerini karşılayabilecek bir yer değil.

Hayatının en önemli gününü havai fişeklerle taçlandırmak istiyorsan, mekanda buna da hoş bakılmadığının altını çizelim.

Akman Nikah & Balo, Etimesgut’ta nerede, kiminle görüşebilirsin?

Harikalar Diyarı Parkı, 11 no.lu giriş kapısı, Eryaman

📞 0312 963 3946 numaralı telefonu aradığında tüm pürüzleri gidermek adına birçok yetkili seni bekliyor olacak!

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA


Bonus: Perle Wedding, Yukarı Yurtçu Mahallesi: Yemekli kişi başı min. 30 TL ve üzeri

Perle Wedding

Başlangıç Fiyatı 30-50 TL
Minimum Yemekli Fiyat 30-50 TL
Kapasite 500-2.000
Otopark 250-500
Davet Alanları Açık ve Kapalı Alan

Nasıl bir mekan?

Birbirinden elit ve şık Etimesgut düğün mekanları arka arkaya listemizde toplanırken, aklımıza senin açıķ hava ve ferahlık tutkunu olabileceğin geldi. Dolayısıyla biz de bonus olarak Ankara kır düğünü mekanları içerisinde en etkileyicilerden olan Perle Wedding’i derlememize kattık. Eğer daha fazlasını incelemek istersen, sana özel hazırladığımız en iyi Ankara kır düğünü mekanları isimli listemize göz atmanı tavsiye ederiz.

Perle Wedding, Başkent’in en canlı rotalarından biri olan Eskişehir Yolu üzerinde yer alıyor. 10.000 metrekarelik alan üzerine kurulu olan mekan, Ankara’da kır düğünü denince ilk akla gelenlerden biri. Rüyalarındaki gibi bir düğün gerçekleştirebilmen için şehrindeki bütün düğün mekanlarını senin için tek tek incelerken dikkatimizi çeken bir şey oldu. Birçok kır düğünü mekanı etkileyici açık alanlar sunsa da kapalı kısımlarında gereken şıklığı ve zarafeti bulmak güç olabiliyor. Perle Wedding ise bunlardan biri değil!

İnanması güç belki ama bu mekanın aynı zamanda bütçe dostu olduğunu belirtmezsek haksızlık etmiş oluruz.

Perle Wedding fiyatları nasıl?

Perle Wedding’de kokteyl fiyatları arasında hafta içi veya hafta sonu farkı yok. 30-50 TL aralığındaki fiyatlar haftanın her günü geçerli.

Eğer yemekli düğün yapmak isteyenlerdensen hafta içi 30-50 TL bandından başlayan fiyatların, hafta sonu minimum 50-80 TL olduğunu bilmelisin.

Servis kaçta bitiyor?

Servis 24.00’e kadar sürecek, damaklar bayram etmeye devam edecek!

Müzik kaçta bitiyor?

Perle Wedding’de gün bitiyor ancak müzik bitmiyor! 01.00’e kadar meşhur Ankara havalarında coşmaya devam edeceksin!

Dışarıdan catering, organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilir misin?

Dilediğin Ankara düğün fotoğrafçısı ile çalışmak çok güzel olurdu biliyoruz ancak işletmeciler buna yanaşmıyor. İyi haber: Catering veya organizasyon firması konusunda aynı görüşte değiller! İstediğin Ankara düğün organizasyonu veya catering firması seni ve sevgili müstakbel eşini bekliyor.

En çok hangi özelliğini beğendik?

Perle Wedding’in hem açık hem kapalı alana sahip olması bir sürpriz değil belki ancak ikisinde de aynı kaliteyi koruması bizi gerçekten etkiledi.

İkramlarının kalitesine oldukça güvenmelerine rağmen, Etimesgut düğün salonları arasında dışarıdan bir catering firması ile çalışılmasına sıcak bakan ender mekanlardan. Çocuklara özel menüden tutun da diyabet hastası veya vejetaryen olan misafirlerinize kadar talebinize göre ayrı servis hazırlamaları da bir başka artı.

Servisin ve müziğin geç saatlere kadar sürecek olması da Perle Wedding’in hanesine yazılan artı puanlardan biri.

After party alanı da var.

Gözlerimiz başka ne aradı?

Seni bu kadar özgür bırakmışken, arzu ettiğin Ankara düğün fotoğrafçısı ile çalışmana da sıcak bakmaları mekanı daha da etkileyici kılardı.

Şehrin kalabalığından uzakta ve doğanın ortasında kuracağın mutlu yuvayı kutlamak maksadıyla birkaç havai fişek patlatmak istersen bunun da mekanın işletme politikasına ters olduğunu ekleyelim.

Perle Wedding, Etimesgut’ta nerede, kiminle görüşebilirsin?

Eskişehir Yolu 28. Km. Yukarı Yurtçu Mah. Eskişehir Yolu Alpet Benzinlik’in arkası

📞 0312 963 3475 no’lu telefonu aradığında, Mutlu Eser sen ve müstakbel eşin mekanla ilgili tüm detaylara hakim olabilesiniz diye sizi bekliyor olacak!
📞 0312 963 3475

Fiyat Teklifi Al
HEMEN ARA

Fikirlerini paylaş

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.