By Adalı Restaurant Adres Küçükbakkalköy Mah. Kubilay Sok. No:7 Ataşehir – İstanbul

Fiyat Teklifi Al

By Adalı Restaurant hakkında

Dünyaca ünlü bir şefin ellerinden lezzetli yemekler yiyeceğin, modern bir bekarlığa veda partisi ister miydin? Değerlendirmen gereken mekanlardan birisi By Adalı Restaurant! Arkadaşlarınızla bu kutlamayı hatırlarken ilk bahsedeceğiniz şey yemeklerin lezzeti ve çeşitliliği olacak! 😊 Üstelik şık ve cıvıl cıvıl dekorasyonu da cabası! Eğer ilgini biraz çektiysek, inceleme yazımızın devamına davetlisin.

 • Dünyaca ünlü şeflerden İbrahim Çelik çalışıyor bu mekanda. Bu şef Türk ve Osmanlı mutfaklarını yurt dışında tanıtan, pek çok yabancı programa konuk olan birisi.
 • “Siz hayal edin biz yapalım!” mottosuyla hareket ediyor bu restoran.

By Adalı Restaurant bekarlığa veda partisi fiyatları

 • Fiyat tablosunu incelediğimizde By Adalı’nın fiyatlarının piyasa ortalamasında olduğunu görüyoruz.
 • İstanbul kına gecesi ve bekarlığa veda düzenleme fiyatlarıyla kıyaslarsak ortada çok büyük bir fark görmüyoruz, ancak daha ekonomik alternatifler olduğunu söyleyebiliriz.
 • Aksesuar kiralama imkanının bulunmadığı mekanda hafta içi ve hafta sonu fiyatları arasında büyük bir fark olduğunu görmüyoruz.
 • Davetinde tercih edeceğin yemekler fiyat konusunda en belirleyici etken olacak.
 • Mekanda alkollü içecek servisi yapılıyor.
 • Eğer aklındaki etkinliğin fiyatları hakkında en doğru bilgiyi almak istiyorsan sayfamız boyunca bulunan pembe butonları kullanarak firmadan fiyat teklifi alabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

By Adalı Restaurant Ataşehir’in yaklaşık 50 kişiye varan bir kapasitesi bulunuyor. Hem açık hem de kapalı alanları bulunan mekanda masa düzenlemesi davetli sayına göre yapılabilir. Yaz aylarında da kış aylarında da davetini organize edebileceğin alanlara sahip olan mekanda küçük ama samimi bir davet verebileceğini düşünüyoruz.

By Adalı Restaurant bekarlığa veda partisi paketleri

 • Bekarlığa veda paketlerindeki en önemli unsur elbette ki yemekleri! İspir kuru fasulyesinden bademli patlıcan çorbasına, İslim kebaptan soğanlı yumurta yemeğine kadar bir sürü lezzet seni bekliyor.
 • Sana tahsis edecekleri bir organizasyon sorumlusu olacak. Bu kişi davetinin detaylarıyla ilgilenmenin yanı sıra bir pürüz çıkmamasına da uğraşacak.
 • Müzikler de bekarlığa veda paketlerinin önemli bir parçası.

Dekorasyon ve süsleme

 • Eğer galeriye göz atma fırsatı bulduysan fark edeceğin gibi By Adalı Restaurant Küçükbakkalköy’ün insanı içine çeken bir dekorasyon anlayışı var.
 • Dış mekanını rengarenk çiçeklerin ve yeşilliklerin süslediği mekanda ahşap dokulara oldukça sık rastlıyoruz. Ancak bu tasarımlarının oldukça modern bir çizgide görünmesine engel olmamış.
 • Dikdörtgen masaların tercih edildiği mekanda masa-sandalyelerde süslemelere rastlıyoruz. Bu süslemelerin arasında sandalyelere bağlanan tülleri, masalardaki romantik kandilleri ya da küçük çiçek vazolarını sayabiliriz.
 • Kırmızı masa örtülerinin kullanıldığını da görüyoruz.

Müzik

Bekarlığa veda partisi paketleri kısmında da belirttiğimiz gibi sağladıkları müzik ve müzik için gerekli sistemler fiyatların içinde bulunuyor. Mekan kapanana kadar müzik yayını devam edebiliyor. Eh, gecenin yıldızı sen olacağın için şarkı tercihlerini göz önünde bulunduracaklarını düşünüyoruz. Eğer dilersen hazırladığın çalma listelerini oynatmaları ya da canlı müzik opsiyonu için mekanla görüşebilirsin.

Bekarlığa veda partisi fotoğrafçısı

Bekarlığa veda partinde görevli olması için bir fotoğrafçıyla anlaşmak istiyorsan davetinden önce mekana bunu sormanı öneririz. Bildiğimiz kadarıyla mekanın anlaşmalı olduğu bir fotoğrafçı yok, ancak elbette onlara danışmanda yarar var. Yine de biz fotoğrafçı konusunda sorun çıkacağını düşünmüyoruz. Her yeri fotoğraf köşesi kadar güzel olan bu mekanda parıldayacağına eminiz! 😊

By Adalı Restaurant diğer organizasyonlar

Elbette bu mekanı kiralamak ya da rezervasyon yaptırmak istersen bekarlığa veda partisi düzenlemen şart değil. Kurumsal etkinlikler, doğum günü kutlamaları, düğün sonrası yemekleri, bayii toplantıları gibi pek çok başka etkinlikte de bu mekandan ve lezzetli menülerinden faydalanabilirsin. Bunun için mekanla iletişime geçmen ve gereken planlamaları yapman yeterli olacaktır.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Enfes yemekleriyle By Adalı Ataşehir İstanbul gelenekselin dışında bir bekarlığa veda partisi isteyenler için oldukça ideal. Yediğin yemeklerin lezzeti yıllar sonra bile damağında olacak.
 • İnsanın içini ısıtan ancak modern çizgilerden de ödün vermeyen oldukça güzel bir dekorasyonu var bu mekanın.
 • Eğer dilersen dışarıdan bir organizasyon firmasıyla beraber çalışabiliyorsun. Fotoğrafçı konusunda da sorun çıkaracaklarını zannetmiyoruz.
 • Mekana toplu taşımayla ulaşmakta sıkıntı yaşamayacaksın. Aklında bulunsun! 😊

By Adalı Restaurant nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Küçükbakkalköy Mah. Kubilay Sok. No:7 Ataşehir – İstanbul

Bu restorana ulaşmak senin için hiç meşakkatli olmayacak. Özellikle Anadolu Yakası’nda ikamet eden misafirlerin buraya kolaylıkla ulaşacağını söyleyebiliriz. Kadıköy İskelesi’nden bineceğin 19EK numaralı otobüsten Vedat Günyol Caddesi’nde inerek buraya ulaşabilirsin. Karşıdan gelecek misafirler ise bu otobüse Uzunçayır Metrobüs Durağı’nda inerek ulaşabilirler. Elbette taksi alternatif olduğunu da hatırlatalım.

Fiyat Teklifi Al

Benzer bekarlığa veda partisi mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.