Yeşil Şato Adres Fevzi Paşa Cad. No:40 Küçükbakkalköy, Ataşehir – İstanbul

Fiyat Teklifi Al

Yeşil Şato hakkında

Ataşehir’de bulunan Yeşil Şato Pasta Cafe, misafirlerine unutulmaz lezzetler ve samimi bir ortam sunuyor. Pastanenin üst katında bulunan ferah salonu kına geceleri ve bekarlığa veda partilerin için kullanabiliyorsun. Çözüm ortaklarıyla beraber çalışarak mekanı etkinliğine uygun olacak biçimde hazırlıyorlar. Bu yazımızın devamında Yeşil Şato’nun sunduğu kına gecesi hizmetlerini senin için detaylı olarak inceliyoruz.

Yeşil Şato kına fiyatları

 • Yeşil Şato Cafe’nin fiyatları İstanbul kına gecesi organizasyonlarının ortalama fiyatlarına oranla çok daha ekonomik diyebiliriz.
 • Eğer etkinliğini hafta sonu yerine hafta içi yapmayı tercih edersen fiyatlar daha da uygun hale geliyor.
 • Pastane ve kafe olarak hizmet veren Yeşil Şato’da nefis yemekler, tatlılar ve ikramlar bulunuyor.
 • Yeşil Şato’nun pastane olmasına aldanma! Eğer yemekli bir davet tercih edecek olursan mutfaklarına yine de güvenebilirsin.
 • Mekanın pastalar konusunda özellikle iddialı olduğunu da belirtelim 😊.
 • Eğer fiyatlar ve menü seçenekleri konusunda daha detaylı bilgi almak istersen hemen aşağıda bulunan pembe butonla beraber ücretsiz fiyat alabilir, firmayla iletişime geçebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 50-100 kişi
Kokteylli kapasite 50-100 kişi
Kapalı alan kapasitesi 50-100 kişi

Yeşil Şato kına paketleri

Yeşil Şato’nun kına gecesi için sana sunduğu en büyük hizmet davetinle başından sonuna kadar ilgilenecek olan bir organizasyon sorumlusu. Etkinlik günü mekanda bulunacak ve her tür detayla ilgilenecek bu kişi sayesinde sorunsuz bir kına gecesi deneyimi yaşayabiliyorsun. Elbette sundukları hizmetler bununla sınırlı değil. Kına süslemeleri, kına töreni, yemek servisi ve ikramlar, müzik yayını da sundukları diğer hizmetler arasında.

Dekorasyon ve süsleme

 • Yeşil Şato Küçükbakkalköy’ün üst katındaki salonu boydan boya camlarla kaplı.
 • Kolonsuz bir salon olarak tasarlanan mekanda masa düzenine sen karar veriyorsun. Tek bir uzun masa ya da küçük dikdörtgen masalardan oluşan düzeni tercih edebilirsin.
 • Yeşil Şato’da kişiye özel porselen tabaklarda servis yapılıyor.
 • Rengarenk kumaşlarla kaplı sandalyeler salonun krem rengi ambiyansıyla uyumlu olacak biçimde kullanılmış.
 • Çözüm ortaklarıyla beraber bu salonu istediğin şekilde dekore edebiliyorsun. Konseptler konusundaki tek sınır senin hayal gücün!
 • Balonlar, dilek fenerleri, duvar süslemeleri gibi pek çok dekorasyon ögesini kullanman mümkün.

Müzik

Yeşil Şato Ataşehir, kına gecen için son teknoloji ses sistemlerinden faydalanıyor ve misafirlerinin eğlenmesi için elinden geleni yapıyor. Salon kolonsuz olması sebebiyle dans etmek için oldukça uygun 😊. Bu sayede hem oturan misafirlerin eğlenceden mahrum kalmıyor, hem de kına ekibi dans için daha fazla alana sahip oluyor. Mekan ayrıca kına müzikleri için gereken repertuvara da sahip.

Kına fotoğrafçısı

Eğer senin için çok özel olacak bu günde profesyonel fotoğraf hizmeti almak istersen buna müsaade ediyorlar elbette. Kına gecen için dışarıdan bir fotoğraf ekibiyle anlaşabilirsin. Bunun yanı sıra, çalışacağın organizasyon firmasıyla beraber fotoğraf köşeleri de tasarlayabilirsin. Yeşil Şato’da çekileceğin tüm fotoğraflarda harika görüneceğine şimdiden eminiz.

Yeşil Şato diğer organizasyonlar

Küçükbakkalköy Yeşil Şato’da kına gecesi dışında etkinlikler de organize edebilirsin. Bunlardan bazıları doğum günleri, özel partiler, kurumsal etkinlikler olabilir. Aklındaki etkinliği onlara anlatman ve neler istediğine dair bir ön görüşme yapman yeterli. Ardından mekanı isteklerine uygun olacak şekilde hazırlayacak ve sana en nefis lezzetleri sunmak için canla başla uğraşacaklar.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Yeşil Şato Pasta Cafe’ye en büyük alkışımız sundukları nefis yemekler ve pastalar sayesinde geliyor.
 • Ekonomik ve müşteri dostu olacak şekilde hizmet verdiklerini söyleyebiliriz.
 • Evlenmeden önce arkadaşlarıyla samimi ve eğlenceli bir gün geçirmek isteyenler için değerlendirilmesi gereken bir alternatif olduğunu düşünüyoruz.
 • Kına gecen ya da bekarlığa veda partin için çözüm ortaklarıyla beraber koordineli biçimde çalışıyorlar.
 • Anadolu Yakası’nın merkezi noktalarından birinde bulunan bu kafeye toplu taşıma ile ulaşmak oldukça kolay.

Yeşil Şato nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Fevzi Paşa Cad. No:40 Küçükbakkalköy, Ataşehir – İstanbul

Oldukça merkezi bir konumda bulunan Yeşil Şato Pastanesi’ne ulaşmak için birden çok toplu taşıma alternatifin bulunuyor. Kadıköy’den bineceğin 14A ya da 19S numaralı otobüslerden Meskenler Durağı’nda inerek 100 metre mesafede kalan pastaneye ulaşabilirsin. M4 metrosundan Bostancı Durağı’nda indikten sonra bineceğin 319 numaralı hatla da aynı durakta (Meskenler) inip Yeşil Şato’ya ulaşabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Benzer kına mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.